Školení trenérů IV.třídy - OBSAZENO!
Termín: sobota, 28.10.2017 - neděle, 29.10.2017
Místo: Praha - Badmintonová Aréna Skalka
Typ: Školení trenérů
Určeno pro:
Uzávěrka: pátek, 20.10.2017
Jméno | Stav přihlášky | Klub |
---|---|---|
Pešta Tomáš | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Třebická Alena | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Turková Michaela | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Slabá Lenka | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Steklý Jiří | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Jelínek Petr | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Havránek Jiří | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. |
Jelínková Petra | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Cichrová Lucie | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
SVOBODA Jan | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Škábová Jaroslava | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Kudrnová Tereza | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Mníšek pod Brdy, z.s. |
Pecháčková Lucie | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BC AKTIV LUŽINY |
Cajkář Jakub | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BC AKTIV LUŽINY |
Nedvědová Kateřina | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TJ Sokol Radotín |
Uhlich Tereza | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: BC AKTIV LUŽINY |
Havel Petr | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: TJ Sokol Praha XIII |
Kuligová Tereza | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. |
Čermák Petr | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Prosek Praha |
Nachtman Martin | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Prosek Praha |
Viktorínová Klára | Stav přihlášky: Potvrzen | Klub: SK Prosek Praha |
Adamcová Dominika | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. |
Dlouhý Ondřej | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: SK Prosek Praha |
Dohnal Vojtěch | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: SK Prosek Praha |
Marešová Kateřina | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti |
Klíma Jan | Stav přihlášky: Odhlášen | Klub: TJ Sokol České Budějovice |
Pleska Josef | Stav přihlášky: Náhradník | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. |