Extraliga 2022/2023 - Baráž
-
Utkání
Výběr kola
-
Baráž o Extraligu 2023/2024
-
Tabulka základní části
PořadíTýmBodyVýhryRemízyProhryZápasySetyBodyPořadí: 1Tým: SKB Český KrumlovBody: 2Remízy: 1Výhry: 1Prohry: 0Zápasy: 6/7Sety: 31/24Body: 517/493Pořadí: 2Tým: SK Prosek Praha ABody: 1Remízy: 0Výhry: 1Prohry: 1Zápasy: 4/9Sety: 17/33Body: 432/502Pořadí: 3Tým: TJ Sokol Dobruška ABody: 0Remízy: 0Výhry: 2Prohry: 0Zápasy: 9/3Sety: 29/20Body: 469/423Tabulka je schválena STK -
Týmy
-
B.O. Chance Ostrava Sportclub
Ridera Sport, Závodní 2885/86, 703 00 Ostrava-VítkoviceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Koljonen Kalle
- Filimon Collins
- Gualda Ruben Garcia
- Nielsen Sebastian Lassen
- Klausholm Oskar
- Søvndal Peder
- Šimko Jáchym
- Matuš Vojtěch
Ženy
- Mitsova Mariya
- Švábíková Tereza
- Klausholm Anna
Náhradníci
- Žurková Valérie
- Moravcová Mia
-
BA Plzeň
Sportovní hala města Plzně - Krašovská uliceSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Louda Jan
- Král Jiří
- Kristensen Mads Emil
- Trecki Wiktor
- Szkudlarczyk Wojciech
- Kulíšek Vít
Ženy
- Mikelová Kateřina
- Krpatová Lucie
- Kæseler Malene
Náhradníci
- Valenta Bedřich
- Viktora Jan
- Louda Jiří
- Voráč Přemysl
- Dvořáková Anna
- Benediktová Klára
-
BADMINTON FSpS MU
Mistrovské
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00, Brno Slatina
tituly 2Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rusev Ivan
- Bruun Jepe
- Milič Luka
- Ehm Adam
- Král Ondřej
- Bochat Milosz
- Bureš Jiří
Ženy
- Andersen Irina
- Vargová Katarína
- Chadimová Adéla
Náhradníci
- Fliglová Nela
- Derka Jiří
- Helar Ondřej
- Ševčíková Martina
- Hrazdíra Patrik
-
BK 1973 Benátky nad Jizerou
Mistrovské
CR Project badmintonové centrum náměstí 17.listopadu 493, Benátky n/J
tituly 9Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Dratva Milan
- Savin Cristian
- Swierczynski Mateusz
- Mikkelsen Mikkel
- Kjaer Rasmus
- Stallwood Steven
- Müller Jakub
Ženy
- Körösi Agnes
- Zuzáková Kateřina
- Hansen Rikke Soby
- Plawecka Julia
- Mlčochová Denisa
Náhradníci
- Kalkušová Karolína
-
BK Meteor Praha
tělocvična ZŠ, Prachovická 340, Praha – VinořSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Rogalski Michal
- Kwinta Dominik
- Hubáček Matěj
- Dvořák Daniel
- Smutný David
- Szydlowski Przemyslaw
- Martín Álvaro Leal
- Drančák Pavel
Ženy
- Milová Sabina
- Swierczynska Magdalena
- Krulová Lucie
- Maixnerová Petra
-
SK Prosek Praha A
PrahaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Chlubna Jaroslav
- Palán Václav
- Vorlík Jan
- Podivín Václav
- Klačanský Lukáš
- Šulc Adam
Ženy
- Jankowska Zuzanna
- Zelinková Michaela
- Treperová Ivana
Náhradníci
- Nachtmanová Karolína
-
SK STAVOS Brno Slatina
X-Arena, Tuřanka 55, 627 00 Brno Slatina,Soupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Vittinghus Hans-Kristian
- Svendsen Victor
- Nikolov Daniel Lachezarov
- Ludík Milan
- Brázda Tadeáš
- Rasmussen Anders Skaarup
- Bay Jeppe
- Moren Lukasz
Ženy
- Hart Jordan
- Ludík Kate
- Klapalová Adéla
- Lundgaard Hansen Sara
Náhradníci
- Cirók Josef
- Vícen Jarolím
-
SKB Český Krumlov
Sportovní hala, Chvalšinská 111, 381 01 Český KrumlovSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Maňásek Pavel
- Fuciman Patrik
- Janáček Jaromír
- Švejda Tomáš
- Jakeš Marek
Ženy
- Černá Lucie
- Hořínková Soňa
Náhradníci
- Mikešová Eliška
- Kozáková Kristýna
- Hulcová Viktorie
- Fišerová Eva
-
TJ Sokol Dobruška A
DobruškaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Antoška Andrej
- Horák Jakub
- Šváb Matěj
- Bureš Marek
- Kopřiva Ondřej
- Patzák Lukáš
Ženy
- Kubečková Veronika
- Frolova Varvara
- Lavrova Sofiia
- Alymova Anastasiia
-
TJ Sokol Klimkovice
Sportovní Centrum Fajne, Generála Sochora 6213/12a, 708 00 Ostrava-PorubaSoupiska týmu
stáhnout soupiskuMuži
- Aggarwal Harshit
- Budzel Filip
- Kopřiva Dominik
- Søndergaard Andreas
- Szymanowski Mikolaj
Ženy
- Tomalová Kateřina
- Van Coppenolle Sharleen Tallulah
- Osladilová Kateřina
Náhradníci
- Slíva David
- Halfar Jiří
Žádné další týmy…
-
-
Hráčské statistiky
PořadíJménoTýmVýhryZápasySetyBodyPořadí: 1Jméno: Švejda TomášTým: SKB Český KrumlovVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:0Body: 137:86Pořadí: 2Jméno: Antoška AndrejTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 4Zápasy: 4Sety: 12:2Body: 153:102Pořadí: 3Jméno: Horák JakubTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 9:3Body: 126:81Pořadí: 4Jméno: Janáček JaromírTým: SKB Český KrumlovVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 11:3Body: 142:122Pořadí: 5Jméno: Lavrova SofiiaTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 3Zápasy: 4Sety: 10:6Body: 150:141Pořadí: 6Jméno: Hořínková SoňaTým: SKB Český KrumlovVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 9:6Body: 149:120Pořadí: 7Jméno: Frolova VarvaraTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 2Zápasy: 4Sety: 7:7Body: 127:135Pořadí: 8Jméno: Treperová IvanaTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 1Sety: 3:1Body: 46:36Pořadí: 9Jméno: Kopřiva OndřejTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 55:62Pořadí: 10Jméno: Bureš MarekTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 3:4Body: 66:63Pořadí: 11Jméno: Vorlík JanTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:4Body: 71:71Pořadí: 12Jméno: Podivín VáclavTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:4Body: 71:71Pořadí: 13Jméno: Chlubna JaroslavTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 2Sety: 4:5Body: 85:86Pořadí: 14Jméno: Šulc AdamTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:7Body: 91:106Pořadí: 15Jméno: Zelinková MichaelaTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 3Sety: 3:8Body: 84:115Pořadí: 16Jméno: Černá LucieTým: SKB Český KrumlovVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 10:9Body: 189:172Pořadí: 17Jméno: Jankowska ZuzannaTým: SK Prosek Praha AVýhry: 1Zápasy: 4Sety: 6:11Body: 147:173Pořadí: 18Jméno: Klačanský LukášTým: SK Prosek Praha AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 0:3Body: 18:33Pořadí: 19Jméno: Fuciman PatrikTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 1Sety: 0:3Body: 23:33Pořadí: 20Jméno: Šváb MatějTým: TJ Sokol Dobruška AVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 1:6Body: 60:80Pořadí: 21Jméno: Jakeš MarekTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 2Sety: 2:6Body: 56:84Pořadí: 22Jméno: Palán VáclavTým: SK Prosek Praha AVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 0:9Body: 65:103Pořadí: 23Jméno: Maňásek PavelTým: SKB Český KrumlovVýhry: 0Zápasy: 3Sety: 4:9Body: 97:133 -
Předchozí ročníky
Ročník soutěžeNázev soutěžeVítězVýsledkyRočník soutěže: 2022 - 2023Název soutěže: ExtraligaVítěz: SK STAVOS Brno SlatinaRočník soutěže: 2021 - 2022Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2019 - 2020Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2018 - 2019Název soutěže: ExtraligaVítěz: BK 1973 DELTACAR Benátky nad JizerouRočník soutěže: 2013 - 2014Název soutěže: Compo Praha ExtraligaVítěz: TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice ARočník soutěže: 2012 - 2013Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: TJ Sokol Veselý Jehnice ARočník soutěže: 2011 - 2012Název soutěže: Compo Praha Extraliga badmintonových družstevVítěz: So.Veselý Brno Jehnice A