logo
Český badmintonový svaz

Díky, trenére: Přihlašte svého trenéra do soutěže.

Řekněte svému trenérovi „díky“ a nominujte jej do soutěže! Pokud máte dobrého trenéra, který vás naučil správné základy badmintonové techniky, pohyb po kurtu, jezdil s vámi na turnaje, stál za vámi při porážkách a radoval se z vašich výher, je dobré ocenit jeho práci a poděkovat mu. 
 
Po velkém úspěchu sportovně-společenské soutěže „Díky, trenére“ v roce 2015 je letos vyhlášený druhý ročník. Vloni se dostalo uznání 1503 trenérkám a trenérům z 55 sportovních odvětví – mezi třicet vybraných se dostal i badmintonový zástupce, a to Tomáš Krajča nominovaný za práci s dětmi v klubu SK Prosek Praha.


 
Pátrání po držiteli titulu Trenér mládeže 2016 začalo 25. ledna a trenéry mladých sportovců do patnácti let můžete přihlašovat do 15. května 2016. Šanci na úspěch mají také ti trenéři, kteří vyplnili dotazník i loni, stačí, když doplní, co se jim v roce 2015 povedlo a odpoví na pár nových otázek.
 
Přihlásit do soutěže trenéra či trenérku může kdokoliv – dítě, rodič svěřence, kolega, vedoucí týmu či předseda klubu. Stačí na webu www.dikytrenere.cz zaregistrovat oblíbeného trenéra v sekci „Nominace trenéra“, už tím mu poděkujete za jeho obětavou činnost.  


 
 
 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading