logo
Český badmintonový svaz

ME klubů: Benátky podlehly Recreativo les La Orden 0:5

Český zástupce na ME klubů, BK 1973 Deltacar Benátky n. Jiz., vyzval dnes španělský tým Recreativo les La Orden - silný celek, který má v kádru například Pablo Abiana či Telmu Santos. 

"Španělský tým je určitě favoritem naší skupiny, ale na druhou stranu věřím, že zvučná jména našich soupeřů Pablo Abián, Telma Santos vyburcují naše hráče k dobrému výkonu," uvedl na oficiálních stránkách prezident benáteckého klubu Petr Martinec před utkáním.

Utkání jste mohli sledovat v přímém přenosu Badminton Europe: V úvodním mixu Petr Jelínek a Kateřina Zuzáková podlehli Pablu Abianovi a Haidee Ojeda 13:21 a 21:23 - velká škoda byla ztracené koncovky druhé sady. Elizaveta Tarasova ve dvouhře žen nestačila na Telmu Santos 13:21 a 14:21. Cristian Savin sehrál hezký zápas proti Pablu Abianovi, kterému podlehl 20:22 a 14:21 - solidní výkon proti španělskému matadorovi. Nejblíže zisku bodu pro středočeský tým byly Elizaveta Tarasova a Kateřina Zuzáková ve čtyřhře, kde podlehly až po třech setech Haidee Ojeda a Telmě Santos 21:11 19:21 a 17:21. V závěrečené čtyřhře mužů Petr Jelínek a Cristian Savin prohráli s Eliezerem Ojedou a Rodolfem Jose Ramirezem 18:21 a 15:21. 

Zítra čeká Benátky už od 10 hodin souboj s lucemburským BC Jonglenster. 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading