logo
Český badmintonový svaz

MEJ U19: české páry budou bojovat o postup do čtvrtfinále - sledujte živě

Jako první se dnes do akce dostanou čeští deblisté, kteří budou bojovat o postup mezi osm nejlepších párů turnaje. Páteční program startuje v obvyklých 10 hodin a všechny zápasy můžete sledovat ve streamu evropské konfederace. 

Jako první by zhruba okolo 10:30 měli přijít na řadu Matěj Hubáček s Bertou Ausbergerovou (kurt č. 4), které čeká přetěžký souboj s nasazenými dvojkami Rodionem Alimovem a Alinou Dalvetovou (Rusko). Včera ale Matěj s Bertou zdolali jiný ruský pár, což je bezpochyby inspirací i do dnešního klání. 

Okolo 11 hodiny nastoupí na kurtu číslo 3 Petr Beran a Ondřej Král proti estonské dvojici Karl Kert - Marcus Löo. Naši hráči jsou nasazení a v zápase budou favoritem, mezi šestnácti nejlepšími na mistrovství Evropy už ale slabé páry nehledejme... 

Mezi 12 a 13 hodinou dle průběhu předchozích zápasů pak na kurtu č. 4 nastoupí Matěj Hubáček s Janem Somerlíkem proti bulharské dvojici Ivan Panev-Dimitar Yanakiev. Včerejší překvapivá výhra nad nasazenými Francouzi naše hráče jistě "nakopla" správným směrem, k medaili je ale ještě třeba dvou vítězství. 

Výsledky můžete sledovat prostřednictvím Tournamentsoftware.

Živý stream Badminton Europe ze zápasů o postup do čtvrtfinále:
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading