logo
Český badmintonový svaz

Mistrovství ČR seniorů: přihlásit se můžete až do úterý 2. května

Pořadatel mistrovství ČR seniorů - Západočeský badmintonový svaz - srdečně zve všechny hráče věkových kategorií od 35 let výše do Dobřan u Plzně. V sobotu 6. května se bude na 8 kurtech bojovat o veteránské medaile a tituly, a Západočeši mají nachystáno hned několik libůstek. 

Termín přihlášek byl posunut na úterý 2. května kvůli státnímu svátku. Všechny základní informace naleznete v propozicích turnaje. Otevřeny budou kategorie od 35+ až do 65+, pokud se přihlásí alespoň 4 účastníci (respektive páry v párových disciplínách). V případě menšího počtu účastníků se kategorie sloučí s věkově nejbližší. 

MČR seniorů je turnajem Open, není tedy zapotřebí platná hráčská licence. Jedinou omezující podmínkou je věk předepsaný pro danou kategorii. 

Specialitou letošního ročníku je snaha otevřít kategorii 70+ ve dvouhře. Podobně pak stejně jako loni kategorii 250+ v mixu. Její podmínkou je to, aby věkový součet všech hráčů na kurtu byl vždy minimálně 250 let. 

Mnoho kategorií, zejména 35+ a skoro všechny nad 55+, je v tuto chvíli zaplněno málo nebo vůbec. Je tedy velká šance získat medaili z MČR. Alarmující je pak počet přihlášených žen - napříč všemi kategoriemi to bylo o víkendu stále jen 12 účastnic. 

Na tradiční veteránské mistrovství srdečně zve za pořadatelský tým předseda Západočeské oblasti Tomáš Knopp. Neváhejte a hlaste se - a nebo aspoň fanděte a sledujte výsledky prostřednictvím tournamentsoftware a webu Českého badmintonového svazu.
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading