logo
Český badmintonový svaz

Mistrovství světa juniorů: česká výprava už je v Indonésii, zítra se postaví proti Belgii

Indonéské město Yogyakarta hostí mistrovství světa juniorů. Českou republiku reprezentuje šestičlenný tým pod vedením trenérů Tomasze Mendreka a Radka Votavy. Naši hráči po dlouhé cestě bezpečně dorazili na místo a těší se na začátek týmové soutěže, v níž zítra v utkání základní skupiny vyzvou družstvo Belgie. 

Od 9. do 14. října bude probíhat týmová soutěž, na kterou v dalším týdnu až do finálového dne 22. 10. naváže soutěž jednotlivců. Český reprezentační výběr je ve složení: 

trenéři: Tomasz Mendrek, Radek Votava
hráči: Lucie Krpatová, Tereza Švábíková, Kateřina Zuzáková, Marek Aubus, Jan Janoštík, Tomáš Švejda V základní skupině týmové soutěže naše čekají souboje s Belgií (zítra od 12 hodin) a derby se Slovenskem (úterý, také od 12 hodin). Rozlosování české skupiny a výsledky můžete sledovat zde: tournamentsoftware.

Za českou výpravu nám zprávu a také první fotografie z "místa činu" poslal Tomáš Švejda: "Cesta z Prahy až do Yogyakarty přes Dubaj a Jakartu byla velmi dlouhá a náročná, ale vše proběhlo hladce podle plánu. Po příjezdu na hotel nás čekal spánek a postupná aklimatizace. Dnes už máme za sebou krátký dopolední trénink v turnajové hale. Hned zítra ráno nás čeká zahajovací ceremoniál a následně ve dvanáct hodin první utkání proti Belgii. Všichni jsme natěšeni na naše první zápasy a věříme v zítřejší vítězství.

Držte nám palce!"

Čtenáře Czechbadmintonu a fanoušky zdraví z indonéského města Yogyakarta celý národní tým včetně obou trenérů. 

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading