logo
Český badmintonový svaz

Prezident Badminton Europe děkuje ČBaS za "skvělý víkend v Praze"

O velkém úspěchu, kterým skončil minulý víkend jubilejní 50. kongres BEC v Praze, svědčí i děkovné dopisy od nejvyšších funkcionářů BEC i dalších zahraničních účastníků.

Nejcennější je asi ten od prezidenta BEC Gregoryho Verpoortena.

"Gratulujeme k úspěšně zorganizovanému kongresu. Jménem Rady ředitelů BEC (Board of Directors) bychom vám rádi poděkovali za skvělý víkend v Praze a prosím, abyste předali mé poděkování všem, kteří se na tom podíleli. Oceňuji vaši tvrdou práci a snahu, díky níž skončil kongres úspěchem," chválí nejdůležitější muž evropského badmintonu. Verpoorten rovněž píše, že se těší na další spolupráci s ČBaS v lisopadu při MEJ U17 v Praze.

Celý dopis si můžete přečíst zde.


Gregory Verpoorten a Martin Osička, v pozadí Gail Emms. Foto: Robert Špaček.

Poděkování, adresované generální sekretářce ČBaS Haně Procházkové, přišlo i třeba ze Skotska od výkonné předsedkyně Badminton Scotland Anne Smillie:

Drahá Hanko,

už jsem zpátky v kanceláři po fantastickém víkendu, a tak píši, abych poděkovala tobě i všem ostatním v Českém badmintonovém svazu za to, že jste uspořádali tak vynikající kongres a výroční setkání delegátů.

Obsah Members‘ Forum byl velmi zajímavý a pokrýval mnoho rozdílných aspektů našeho sportu. Setkání delegátů se také velmi povedlo a Galavečer, který byl hlavní oslavou 50. výročí Badminton Europe, byl naprosto fantastický: místo konání bylo jednoduše výtečné, pozornost věnovaná detailu stejně jako poskytnuté pohoštění nemohlo být lepší. Také bylo skvělé strávit alespoň krátký čas v tak krásném městě, jako je Praha.

Ronnie a já jsme byli potěšeni tím, že jsme mohli být u toho. Oba dva bychom chtěli poděkovat za to, jak excelentní, poučný a zábavný víkend to byl.

S přátelskými pozdravy a přáním všeho nejlepšího, 
 
Anne Smillie
Výkonná předsedkyně Badminton Scotland
 
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading