logo
Český badmintonový svaz

1. celostátní liga - východní skupina

Soupisky

Termíny utkání a výsledky

1. kolo - sobota 10. 10. 2015
Pořadatel kola: TJ Sokol Klimkovice
BADMINTON FSpS MU B x TJ Montas Hradec Králové
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Klimkovice
TJ Montas Hradec Králové x TJ Orlová Lutyně
TJ Sokol Klimkovice x BADMINTON FSpS MU B
Pořadatel kola: BK Kopřivnice
BK Kopřivnice x TJ Sokol Dobruška B
TJ Sokol Dobruška B x TJ Sokol Polabiny Pardubice
BK Kopřivnice x TJ Sokol Polabiny Pardubice

2. kolo - sobota 5. 12. 2015
Pořadatel kola: TJ Montas Hradec Králové
TJ Montas Hradec Králové x BK Kopřivnice
TJ Sokol Klimkovice x TJ Sokol Dobruška B
TJ Sokol Dobruška B x TJ Montas Hradec Králové
BK Kopřivnice x TJ Sokol Klimkovice
Pořadatel kola: TJ Orlová Lutyně
TJ Orlová Lutyně x BADMINTON FSpS MU B
TJ Sokol Polabiny Pardubice x BADMINTON FSpS MU B
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Orlová Lutyně

3. kolo - sobota 19. 12. 2015
Pořadatel kola: TJ Sokol Dobruška
BADMINTON FSpS MU B x BK Kopřivnice
TJ Sokol Dobruška B x TJ Orlová Lutyně
BADMINTON FSpS MU B x TJ Sokol Dobruška B
TJ Orlová Lutyně x BK Kopřivnice
Pořadatel kola: TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Montas Hradec Králové x TJ Sokol Klimkovice
TJ Sokol Klimkovice x TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Montas Hradec Králové

4. kolo - sobota nebo neděle 23. - 24. 1. 2016
Pořadatel kola: TJ Sokol Dobruška
TJ Sokol Dobruška B x BK Kopřivnice
TJ Sokol Klimkovice x BK Kopřivnice
TJ Sokol Klimkovice x TJ Sokol Dobruška B
Pořadatel kola: TJ Sokol Polabiny Pardubice
BADMINTON FSpS MU B x TJ Orlová Lutyně
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Montas Hradec Králové
TJ Montas Hradec Králové x BADMINTON FSpS MU B
TJ Orlová Lutyně x TJ Sokol Polabiny Pardubice
TJ Montas Hradec Králové x TJ Orlová Lutyně
BADMINTON FSpS MU B x TJ Sokol Polabiny Pardubice

5. kolo - sobota nebo neděle 27. - 28. 2. 2016
Pořadatel kola: TJ Sokol Klimkovice 
BK Kopřivnice x TJ Sokol Dobruška B
BK Kopřivnice x TJ Sokol Klimkovice
TJ Sokol Dobruška B x TJ Sokol Klimkovice
Pořadatel kola: BADMINTON FSpS MU
TJ Orlová Lutyně x BADMINTON FSpS MU B
TJ Montas Hradec Králové x TJ Sokol Polabiny Pardubice
BADMINTON FSpS MU B x TJ Montas Hradec Králové
TJ Sokol Polabiny Pardubice x TJ Orlová Lutyně
TJ Orlová Lutyně x TJ Montas Hradec Králové
TJ Sokol Polabiny Pardubice x BADMINTON FSpS MU B
 
Tabulka po základní části

Tabulka po 4. kole

Konečná tabulka po 5. kole


 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading