Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina

Soupisky

Pořadí po 1. kole
 
Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Slavia TU Liberec 2 2 0 0 13 3         6
2 BaC Esiko Kladno 2 1 1 0 11 5         5
3 Sokol Plzeň Doubravka 2 1 1 0 9 7         5
4 SK Prosek Praha B 2 1 0 1 9 7         4
5 SKB Český Krumlov 2 1 0 1 8 8         4
6 TJ Jiskra Nejdek 2 0 0 2 3 13 9 26     2
7 USK Plzeň 2 0 0 2 3 13 8 27     2

Pořadí po 2. kole
 
Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 BaC Esiko Kladno 4 3 1 0 25 7         11
2 Slavia TU Liberec 4 3 1 0 23 9         11
3 Sokol Plzeň Doubravka 4 2 2 0 20 12         10
4 SKB Český Krumlov 4 2 0 2 14 18         8
5 SK Prosek Praha B 4 1 0 3 13 19 32 40     6
6 USK Plzeň 4 1 0 3 13 19 29 41     6
7 TJ Jiskra Nejdek 4 0 0 4 4 28         4

Pořadí po 3. kole

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Slavia TU Liberec 6 5 1 0 37 11         17
2 BaC Esiko Kladno 6 4 1 1 33 15         15
3 Sokol Plzeň Doubravka 6 3 3 0 30 18         15
4 SKB Český Krumlov 6 3 1 2 23 25         13
5 SK Prosek Praha B 6 1 1 4 17 31         9
6 USK Plzeň 6 1 0 5 18 30         8
7 TJ Jiskra Nejdek 6 0 1 5 10 38         7

Pořadí po 4. kole

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Slavia TU Liberec 8 7 1 0 48 16         23
2 BaC Esiko Kladno 8 4 2 2 40 24         18
3 Sokol Plzeň Doubravka 8 3 4 1 36 28         18
4 SKB Český Krumlov 9 6 1 2 38 34         22
5 USK Plzeň 9 3 0 6 33 39         15
6 SK Prosek Praha B 9 1 1 7 24 48         12
7 TJ Jiskra Nejdek 9 1 1 7 21 51         12

Konečné pořadí

Pořadí Klub Utkání Výhra Remíza Prohra Zápasy Sety Míče Body
1 Slavia TU Liberec 10 8 2 0 58 22         28
2 Sokol Plzeň Doubravka 10 3 6 1 44 36         22
3 BaC Esiko Kladno 10 4 3 3 46 34         21
4 SKB Český Krumlov 12 7 1 4 49 47         27
5 USK Plzeň 12 6 0 6 50 46         24
6 TJ Jiskra Nejdek 12 3 1 8 34 62         19
7 SK Prosek Praha B 12 1 1 10 31 65         15

Do baráže o první ligu 2010/2011 postupuje družstvo Slavie TU Liberec – GRATULUJEME!
Do příslušného SKP sestupuje družstvo SK Prosek Praha B.


Rozpis utkání a průběžné výsledky
 

Datum

Místo konání

Domácí - Hosté Výsledky
1. kolo 14.-15.11. Doubravka + Liberec BaC Esiko Kladno - Sokol Plzeň Doubravka 4:4
    Sokol Plzeň Doubravka - SK Prosek Praha B 5:3
    SK Prosek Praha B - USK Plzeň 6:2
    USK Plzeň - BaC Esiko Kladno 1:7
    TJ Jiskra Nejdek - Slavia TU Liberec 2:6
    TJ Jiskra Nejdek - SKB Český Krumlov 1:7

 
    Slavia TU Liberec - SKB Český Krumlov 7:1
2. kolo 05.-06.12. USK Plzeň + Kladno Sokol Plzeň Doubravka - TJ Jiskra Nejdek 7:1
    Slavia TU Liberec - Sokol Plzeň Doubravka 4:4
    USK Plzeň - Slavia TU Liberec 2:6
    TJ Jiskra Nejdek - USK Plzeň 0:8
    SK Prosek Praha B - BaC Esiko Kladno 2:6
    SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha B 6:2

 
    SKB Český Krumlov - BaC Esiko Kladno 0:8
3. kolo 09.-10.01 Prosek + Krumlov BaC Esiko Kladno - TJ Jiskra Nejdek 6:2
    BaC Esiko Kladno - Slavia TU Liberec 2:6
    Slavia TU Liberec - SK Prosek Praha B 8:0
    SK Prosek Praha B - TJ Jiskra Nejdek 4:4
    Sokol Plzeň Doubravka - USK Plzeň 6:2
    SKB Český Krumlov - Sokol Plzeň Doubravka 4:4

 
    USK Plzeň - SKB Český Krumlov 3:5
4. kolo 13.-14.02. Kladno + Prosek BaC Esiko Kladno - Sokol Plzeň Doubravka 4:4
    Slavia TU Liberec - Sokol Plzeň Doubravka 6:2
    Slavia TU Liberec - BaC Esiko Kladno 5:3
    SKB Český Krumlov - TJ Jiskra Nejdek 5:3
    USK Plzeň - SKB Český Krumlov 3:5
    USK Plzeň - TJ Jiskra Nejdek 5:3
    SK Prosek Praha B - USK Plzeň 1:7
    TJ Jiskra Nejdek - SK Prosek Praha B 5:3

 
    SKB Český Krumlov - SK Prosek Praha B 5:3
5. kolo 20.-21.03. Liberec + Krumlov Sokol Plzeň Doubravka - BaC Esiko Kladno 4:4
    Sokol Plzeň Doubravka - Slavia TU Liberec 4:4
    BaC Esiko Kladno - Slavia TU Liberec 2:6
    TJ Jiskra Nejdek - SKB Český Krumlov 5:3
    SKB Český Krumlov - USK Plzeň 3:5
    TJ Jiskra Nejdek - USK Plzeň 3:5
    USK Plzeň - SK Prosek Praha B 7:1
    SK Prosek Praha B - TJ Jiskra Nejdek 3:5
    SK Prosek Praha B - SKB Český Krumlov 3:5
 
Obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00
   -
adresy hracích míst
   - podrobnější informace o systému si přečtěte v
Rozpisu soutěží 2009/10

 

Kvalifikace o II. ligu západ pro sezonu 2010-11

   propozice   16.5. - Č. Budějovice


 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník