Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 


Přebor ČOS kategorií U13 a U19 jednotlivci
 

Plzeň 20.-21.9.2008

Bezmála 20 herních hodin na pěti kurtech, přes tři stovky sehraných zápasů, systém hry u dvouher ve skupinách s postupem do k.o. systému, u smíšených čtyřher k.o. se zápasem o pořadí poražených v I.kole, u čtyřher k.o. systém – to jsou hlavní charakteristiky akce, na které kromě hráčů ze sokolských badmintonových oddílů z Čech a Moravy (7) startovali i nesokolští sportovci (6 oddílů a klubů), což výrazně oživilo průběh akce.

Přehled zúčastněných oddílů:

Sokolské:  Radotín-Meteor Praha, Doubravka, Klimkovice, České Budějovice, Židlochovice, Dobruška, Plesná (7)

Nesokolské:  Astra Praha, BKV Plzeň, Slovan K.Vary, Benátky n.J.,  B.Hora, USK Plzeň (6)

(celkem 13 oddílů a klubů ČR)

 

Počet startujících:                     U13                        22 chlapců            21 děvčat
                                               U15                        21 chlapců            20 děvčat
                                               U17+19                  14 chlapců            12 děvčat
                                               Celkem                 57 chlapců         53 děvčat
                                                                           
(tj. 110 účastníků)

Akci považujeme za velmi zdařilou, byť s ohledem na počet účastníků (110 hráčů a hráček) časově poměrně náročnou. Oproti původním předpokladům ale nebyla vypuštěna žádná z disciplin, sehrály se jak dvouhry, čtyřhry i smíšené čtyřhry ve třech věkových kategoriích – U13, U15 a sloučené U17+19.

Výsledky jednotlivých disciplin a kategorií:

Mix:

Kategorie do 13 let

1.       Legát – Zychová (Doubravka/Astra)
2.       Louda Jan – Brunátová (B.Hora/Astra)
3.       Novák – Raitmayerová A.(B.Hora), Brabec – Lajdová (Radotín/Astra)

Kategorie do 15 let

1.       Barák – Šikalová (Astra/Benátky n.J.)
2.       Komár – Poremská (Klimkovice)
3.       Vacek – Úblová (Doubravka, Louda Ji – Křížová (B.Hora)

Kategorie U17 + U19

1.       Světnička – Kolářová (Židlochovice/Doubravka)
2.       Gamon – Gerlichová (Klimkovice)
3.       Steiner – Zimmerová (Doubravka/Radotín), Pavlík – Šamalová (Doubravka/Č.Bud.)

Dvouhry

Kategorie do 13 let  - chlapci

Pořadí – základní skupiny

A:                           1.Legát, 2. Waller, 3. Vašátko
B:                            1. Novák, 2. Hadáček, 3. Zeman
C:                            1. 1. Louda Jan, 2. Pecák, 3. Lapáček J., 4. Stieber
D:                           1. Brabec, 2. Šťásek, 3. Žitník, 4. Klimt
E:                            1. Havlena, 2. Marek, 3. Somerlík, 4. Žambůrek
F:                            1. Machata, 2. Lapáček V., 3. Čechura, 4. Mašek

Konečné pořadí:

1.       Legát (Doubravka)
2.       Louda Jan (B.Hora)
3.       Novák (B.Hora), Brabec (Radotín) 

 

Kategorie do 13 let – děvčata

Pořadí – základní skupiny

A:                           1. Šikalová, 2. Boudová, 3. Ostrá
B:                            1. Brunátová, 2. Tůmová, 3. Večerková
C:                            1. Zychová, 2. Valigůrová, 3. Janoštíková
D:                           1. Lochmanová, 2. Vataščuk, 3. Holečková, 4. Raitmayerová A.
E:                            1. Čajová, 2. Panochová, 3. Legátová, 4. Klattová
F:                            1. Lajdová, 2. Matoušová, 3. Antošová, 4. Raitmayerová N.

Konečné pořadí:

1.        Zychová (Astra)
2.        Bunátová (Astra)
3.        Šikalová (Benátky), Lochmanová (Klimkovice)

 

Kategorie do 15 let - chlapci

Pořadí – základní skupiny

A:           1. Komár, 2. Brada, 3. Filipek
B:            1. Barák, 2. Veselý, 3. Vurm
C:            1. Louda Ji, 2. Helštýn, 3. Petrilak
D:            1. Vacek, 2. Gabík, 3. Koblása, 4. Štark
E:            1. Soukup, 2. Waller, 3. Doubek, 4. Tůma
F:            1. Přindiš, 2. Šíp, 3. Doležal

Konečné pořadí:

1.       Komár (Klimkovice)
2.       2. Barák (Astra)
3.       Šíp (Doubravka), Louda Ji (B.Hora)

Kategorie do 15 let - děvčata

Pořadí – základní skupiny

A:           1. Úblová, 2. Klempířová, 3. Páleníčková
B:            1. Brečkayová, 2. Kubáčková, 3. Remiášová
C:            1. Jančatová, 2. Boušová, 3. Vokurková
D:            1. Křížová, 2. Slunéčková, 3. Šlajsová, 4. Klimtová
E:            1. Poremská, 2. Štorková, 3. Horynová, 4. Fišerová
F:            1. Kurzová, 2. Kuchlerová, 3. Kloudová

Konečné pořadí:

1.       Úblová (Doubravka)
2.       Jančatová (Klimkovice)
3.       Kurzová (Astra), Křížová (B.Hora) 

Kategorie U17+U19 – chlapci

Pořadí – základní skupiny

A:           1. Košinár, 2. Steiner, 3. Kačinetz
B:            1. Bathory, 2. Matas (USK), 3. Starzewski (Astra)
C:            1. Světnička, 2. Fricek, 3. Pavlík
D:            1. Gamon, 2. Marek, 3. Škopek, 4. Procházka

Konečné pořadí:

1.       Světnička (Židlochovice)
2.       Gamon (Klimkovice)
3.       Marek (Č.Budějovice), Bathory (B.Hora)

Kategorie U17+U19 – děvčata

Pořadí – základní skupiny

A:           1. Kolářová (Doubravka), 2. Šamalová (Č.Budějovice), 3. Doskočilová (Radotín)
B:            1. Fremrová (Douzbravka), 2. Sobotíková (Č.Bud), 3. Hartmannová (Astra)
C:            1. Simonianová (Astra), 2. Janoušková (Doubravka), 3. Zimmerová (radotín)
D:            1. Gerlichová (Klimkovice), 2. Štarková (Radotín), 3. Rumlová (Astra) 

Konečné pořadí:

1.       Kolářová (Doubravka)
2.       Simonianová (Astra)
3.       Gerlichová (Klimkovice), Fremrová (Doubravka) 

Čtyřhry 

U13 – chlapci:

1.       Novák – Louda Jan (B.Hora), 2. Brabec – Havlena (Radotín), 3.-4. Marek – Lapáček J. (Č.Budějovice), Šťásek – Machata (Doubruška, 5.-8. Legát – Čechura (Doubravka), Hadáček – Baloušek (Č.Buděj.),  Žambůrek – Pecák (Doubravka/Astra), Zeman – Stieber (Doubravka)

U13- děvčata:

1.       Lajdová – Šikalová (Astra/Benátky), 2. Brunátová – Zychová (Astra), 3.-4. Holečková – Klattová (Radotín), Lochmanová – Čajová (Klimkovice)

U15 – chlapci:

1.       Soukup – Louda Ji (BKV/B..Hora), 2. Komár – Přindiš (Klimkovice/Plesná), 3.-4. Vacek – Š9p (Doubravka), Barák – Gabík (Astra)

U15 – děvčata:

1.       Úblová – Křížová (Doubravka/B.Hora), 2. Kurzová – Brečkayová (Astra), 3.-4. Jančatová – Poremská (Klimkovice), Kuchlerová – Kubáčková (Radotín)

U17+19 – chlapci:

1.       Škopek –Barhory (B.Hora), 2. Světnička – Gamon (Židlochovie/Klimkovice), 3.-4. Steiner – Fricek (Doubravka/B.Hora), Štark – Kačinetz (Radotín)

U17+19 – děvčata:

1.       Kolářová – Gerlichová (Doubravka/Klimkovice), 2. Fremrová – Čečková (Doubravka),  3.-4. Sobotíková – Šamalová (Č.Budějovice), Janoušková – Simonianová (Doubravka/Astra).

Za pořadatele Milada Nováková


   
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník