logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
24.09. 14:25
Vítězové Polish International: Kristoffer Knudsen a Isabella Nielsen (Dánsko) v mixu, Ayla Huser (Švýcarsko) ve dvouhře žen, Lee Zii Jia (Malasie) ve dvouhře mužů, Jenny Moore a Victoria Williams (Anglie) ve čtyřhře žen a Nhat Nguyen a Paul Reynolds (Irsko) ve čtyřhře mužů. více...
24.09. 12:00
Vítězové Japan Open: Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (Japonsko) ve čtyřhře žen, Marcus Fernaldi Gideon a Kevin Sanjaya Sukamuljo (Indonésie) ve čtyřhře mužů, Wang Yilyu a Huang Dongping (Čína) v mixu. Dvouhry měly evropské vítěze: Carolinu Marin (Španělsko) a Viktora Axelsena (Dánsko). více...
Koncepce TMK 2017-2020

Výzva: zúčastněte se ME U17 v Praze jako čárový rozhodčí!

Czech Badminton Open 2017

Para-badminton Camp

Nejbližší turnaje a akce

27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
30.9.  GPC dospělých- Kladno cup - Kladno
30.9.  GPC U13- otevřený - České Budějovice
30.9.  KP U13 - Liberec
30.9.  KP U13 - Ústí nad Labem
30.9.  OP U19 - České Budějovice
30.9.  Talent liga U13- 3. kolo - bude určeno
30.9.  Talent liga U15- 3. kolo - bude určeno
30.9.  Turnaj U11 Doubravecký brk - Plzeň Doubravka
1.10.  GPC dospělých - Osík
1.10.  GPC dospělých - Praha - Vinoř
1.10.  GPC U15 - otevřený - Kladno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
7.10.  GPC dospělých- otevřený - Liberec- Vesec
7.10.  GPC U13- otevřený - Brno - Slatina
7.10.  GPC U13- otevřený - Kladno
7.10.  GPC U13- otevřený - Praha Hamr
7.10.  GPC U15- otevřený - Přerov
7.10.  GPD U13- otevřený - Český Krumlov
7.10.  GPE50 U11- otevřený - Šumperk
8.10.  1. GPC dospělých - Ivančice
8.10.  GPD U15 - bude určeno
8.10.  GPD U15- otevřený - Český Krumlov
8.10.  Turnaj U10- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U11- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U9- otevřený - Kladno
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.10.  OP U15 - Aš
14.10.  OP U15 - Brno
14.10.  OP U15 - České Budějovice
14.10.  OP U15 - Most
14.10.  OP U15 - Rychnov nad Kněžnou
15.10.  Českobudějovické přípravky U11 - České Budějovice
15.10.  GPC U19- otevřený - Praha Radonice
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
21.10.  GPC U13- otevřený - Šumperk
21.10.  GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - Plzeň
21.10.  GPD U13 - České Budějovice
21.10.  GPD U13- otevřený - Praha


Twitter Updates

Novinky

25.9.

24.9.

23.9.

22.9.

21.9.

20.9.

19.9.

18.9.

17.9.

16.9.

14.9.

13.9.

12.9.

11.9.

10.9.

9.9.

8.9.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading