logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
19.07. 10:32
Cesta Milana Ludíka turnajem Russian Open Grand Prix ve Vladivostoku skončila už po prvním zápase. Na turnaji hraném experimentálním systémem na tři vítězné sety do 11 bodů Ludík prohrál s Angličanem Yuehang Wangem 6:11, 6:11, 8:11. více...
17.07. 18:51
Vítězové YONEX Canada Open: Kanta Tsuneyama (Japonsko, dvouhra mužů), Saena Kawakami (Japonsko, dvouhra žen), Peter Briggs, Tom Wolfenden (Anglie, čtyřhra mužů), Mayu Matsumoto, Wakana Nagahara (Japonsko, čtyřhra žen), Kim Won Ho, Shin Seung Chan (Korea, smíšená čtyřhra). více...

Nejbližší turnaje a akce

25.11.  OP U13 - Kladno
2.12.  1.CL- 2.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
2.-3.12.  Extraliga- 2. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
9.-10.12.  MČR U13 - Liberec
9.12.  OP dospělých - Králův Dvůr
16.-17.12.  MČR družstev dorostu - Český Krumlov
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
6.-7.1.  MČR U19 - Most
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
7.1.  GPC U13 - Benátky nad Jizerou
13.-14.1.  Memoriál St. Krauze - Český Těšín
14.1.  GPC U15 - Králův Dvůr
14.1.  GPC U19 - Králův Dvůr
20.1.  1. CL- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
20.-21.1.  Extraliga- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
27.-28.1.  1. GPA U13 - Podolí u Brna
27.1.  GPC U17 - Kladno
3.-4.2.  MČR dospělých - bude určeno
10.-11.2.  1. GPA U15 - Brno - Slatina
10.2.  GPC U19 - Benátky nad Jizerou
17.-18.2.  1. GPA U17 - Podolí u Brna
24.-25.2.  1.CL- 4. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
24.-25.2.  Extraliga- 4.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
25.2.  GPC U15 - otevřený - Kladno
3.-4.3.  1. GPA U19 - Hradec Králové
3.-4.3.  1. GPB U13 - Brno - Slatina
10.-11.3.  1. GPB U15 - Hradec Králové
10.-11.3.  VC města Plzně - Plzeň
11.3.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
17.3.  1.CL- 5. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
17.-18.3.  Extraliga- čtvrtfinále play... - Dle RS dospělých 2017-18
24.-25.3.  1. GPB U17 - Brno
24.-25.3.  GPB Pohár Akademie Most - Most
24.3.  GPC U13- otevřený - Kladno
31.3.-1.4.  1. GPB U19 - Pardubice
7.-8.4.  GPB Jouda Cup - Praha - ZM
8.4.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
14.-15.4.  Extraliga- finále play off - Praha - Vinoř


Twitter Updates

Novinky

8.6.

6.6.

4.6.

3.6.

2.6.

1.6.

30.5.

29.5.

28.5.

27.5.

26.5.

25.5.

24.5.

23.5.

22.5.

20.5.

19.5.

18.5.

17.5.

16.5.

14.5.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading