logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
24.09. 14:25
Vítězové Polish International: Kristoffer Knudsen a Isabella Nielsen (Dánsko) v mixu, Ayla Huser (Švýcarsko) ve dvouhře žen, Lee Zii Jia (Malasie) ve dvouhře mužů, Jenny Moore a Victoria Williams (Anglie) ve čtyřhře žen a Nhat Nguyen a Paul Reynolds (Irsko) ve čtyřhře mužů. více...
24.09. 12:00
Vítězové Japan Open: Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (Japonsko) ve čtyřhře žen, Marcus Fernaldi Gideon a Kevin Sanjaya Sukamuljo (Indonésie) ve čtyřhře mužů, Wang Yilyu a Huang Dongping (Čína) v mixu. Dvouhry měly evropské vítěze: Carolinu Marin (Španělsko) a Viktora Axelsena (Dánsko). více...

Nejbližší turnaje a akce

10.2.  GPC U15- otevřený - Praha Hamr
10.2.  GPC U19 - Benátky nad Jizerou
10.2.  GPC U19 kvalifikační - bude určeno
10.2.  GPC U19 kvalifikační - Židlochovice
10.2.  GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá Hora
11.2.  1. GPC U19 - Praha Radonice
11.2.  GPC U19 - Holice
17.-18.2.  1. GPA U17 - Podolí u Brna
17.2.  3. GPC dospělých - Brno - Slatina
17.2.  GPC dospělých - bude určeno
17.2.  GPC dospělých - Olomouc
17.2.  GPC dospělých - Ostrov
17.2.  GPC U13- otevřený - Brno
17.2.  GPD U13 - České Budějovice
17.2.  Novoměstský pohár U11 - Nové Město nad Metují
17.2.  Novoměstský pohár U13 - Nové Město nad Metují
17.2.  Novoměstský pohár U15 - Nové Město nad Metují
18.2.  GPC dospělých - Praha - Vinoř
24.2.  1. GPC U19 - Karviná
24.-25.2.  1.CL- 4. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
24.-25.2.  Extraliga- 4.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
24.2.  GPC U15- otevřený - Jihlava
24.2.  GPD U15 - Český Krumlov
24.2.  GPE50 U11 - Praha
24.2.  Talent liga U13- 1.kolo - bude určeno
24.2.  Turnaj U11 Doubravecký brk - Plzeň Doubravka
24.2.  Turnaj U9 - Praha
25.2.  GPC U15 - otevřený - Kladno
25.2.  Talent liga U15- 1. kolo - bude určeno
3.-4.3.  1. GPA U19 - Hradec Králové
3.-4.3.  1. GPB U13 - Brno - Slatina
3.3.  Českobudějovické přípravky U11 - České Budějovice
3.3.  GPE dospělých - Plzeň
10.-11.3.  1. GPB U15 - Hradec Králové
10.-11.3.  VC města Plzně - Plzeň
11.3.  GPC dospělých - bude určeno
11.3.  GPC U13- otevřený - Praha
11.3.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
17.3.  1.CL- 5. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
17.3.  2. GPD U15 - Liberec- Vesec


Twitter Updates

Novinky

23.4.

22.4.

21.4.

20.4.

19.4.

18.4.

17.4.

16.4.

15.4.

14.4.

13.4.

12.4.

11.4.

10.4.

9.4.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading