logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
24.09. 14:25
Vítězové Polish International: Kristoffer Knudsen a Isabella Nielsen (Dánsko) v mixu, Ayla Huser (Švýcarsko) ve dvouhře žen, Lee Zii Jia (Malasie) ve dvouhře mužů, Jenny Moore a Victoria Williams (Anglie) ve čtyřhře žen a Nhat Nguyen a Paul Reynolds (Irsko) ve čtyřhře mužů. více...
24.09. 12:00
Vítězové Japan Open: Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (Japonsko) ve čtyřhře žen, Marcus Fernaldi Gideon a Kevin Sanjaya Sukamuljo (Indonésie) ve čtyřhře mužů, Wang Yilyu a Huang Dongping (Čína) v mixu. Dvouhry měly evropské vítěze: Carolinu Marin (Španělsko) a Viktora Axelsena (Dánsko). více...

Nejbližší turnaje a akce

14.-15.4.  GPD U15 Radotín Cup - Praha - Radotín
14.-15.4.  GPE50 U11 Radotín Cup - Praha - Radotín
15.4.  2. GPC U15 - Klimkovice
15.4.  GPE50 U11 - Klimkovice
21.4.  2. GPC U15 - Most
21.4.  2. GPC U17 - České Budějovice
21.4.  2. GPD U13 - Praha - ZM
21.4.  GPC dospělých - Praha Radonice
21.4.  GPC U15 - Benátky nad Jizerou
21.4.  GPC U15 - Dobruška
21.4.  GPC U15 kvalifikační - Podolí u Brna
21.4.  GPC U19 - otevřený - Kladno
21.4.  GPD dospělých - Tábor
21.-22.4.  Memoriál I. Škáchy - Liberec
22.4.  GPC U17 - otevřený - Praha
28.4.  2. GPC U17 - bude určeno
28.-29.4.  Baráž o extraligu - bude určeno
28.4.  GPC dospělých- 27. Thun Cup... - Nejdek
28.4.  GPC U17 - otevřený - Brno
28.4.  GPC U17 kvalifikační - bude určeno
28.-29.4.  Kvalifikace do 1.CL - bude určeno
28.-29.4.  Regionální výběry U13 - Český Krumlov
28.4.  Turnaj U11 Doubravecký brk - Plzeň Doubravka
5.5.  2. GPC U15 - Český Krumlov
5.5.  2. GPC U19 - Liberec- Vesec
5.5.  2. GPD U15 - bude určeno
5.5.  3. GPC U17 - Orlová
5.5.  Dětský turnaj U9,U11 a U13 - Hradec Králové
5.5.  Dětský turnaj U9,U11 a U13 - Hradec Králové
5.5.  Dětský turnaj U9,U11 a U13 - Hradec Králové
5.5.  GPC dospělých - Olomouc
5.5.  GPC U19 - Český Krumlov
5.5.  GPC U19- otevřený - Podolí u Brna
5.5.  GPC U19- otevřený - Praha Hamr
5.-6.5.  MČR seniorů - Brno - Slatina
5.-6.5.  Regionální výběry U15 Falco... - Liberec
6.5.  3. GPC U15 - Opava
6.5.  Turnaj přípravek U11- 2.kolo - Český Krumlov
12.-13.5.  2. GPA U17 - Orlová
12.5.  2. GPC U13 - České Budějovice


Twitter Updates

Novinky

27.3.

25.3.

24.3.

23.3.

22.3.

20.3.

19.3.

18.3.

16.3.

15.3.

14.3.

13.3.

12.3.

11.3.

10.3.

9.3.

8.3.

7.3.

6.3.

4.3.

3.3.

2.3.

1.3.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading