logo
Český badmintonový svaz
Právě se stalo
24.09. 14:25
Vítězové Polish International: Kristoffer Knudsen a Isabella Nielsen (Dánsko) v mixu, Ayla Huser (Švýcarsko) ve dvouhře žen, Lee Zii Jia (Malasie) ve dvouhře mužů, Jenny Moore a Victoria Williams (Anglie) ve čtyřhře žen a Nhat Nguyen a Paul Reynolds (Irsko) ve čtyřhře mužů. více...
24.09. 12:00
Vítězové Japan Open: Misaki Matsutomo, Ayaka Takahashi (Japonsko) ve čtyřhře žen, Marcus Fernaldi Gideon a Kevin Sanjaya Sukamuljo (Indonésie) ve čtyřhře mužů, Wang Yilyu a Huang Dongping (Čína) v mixu. Dvouhry měly evropské vítěze: Carolinu Marin (Španělsko) a Viktora Axelsena (Dánsko). více...

Nejbližší turnaje a akce

12.5.  2. GPC U13 - Most
12.5.  GPC dospělých - bude určeno
12.5.  GPC U13 - Kladno
12.5.  GPC U13 - Pardubice
12.5.  GPC U13 kvalifikační - bude určeno
12.5.  GPD U13- otevřený - Kralupy nad Vltavou
12.5.  GPE50 U11 - Kralupy nad Vltavou
12.5.  Turnaj U9 - Kralupy nad Vltavou
13.5.  2. GPC U15 - Praha Hamr
19.5.  2. GPC U13 - Praha Hamr
19.5.  2. GPC U19 - Praha
19.5.  GPC U13 kvalifikační - Brno
19.5.  GPC U15 kvalifikační - bude určeno
19.5.  GPC U19 - Králův Dvůr
19.5.  GPC U19 kvalifikační - bude určeno
19.5.  GPD dospělých - Dobřany
19.5.  GPD U15 - Tábor
19.-20.5.  MM ČR FS Karviná - Karviná
19.-20.5.  Victor Cup Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou
20.5.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
26.-27.5.  2. GPA U13 - Radonice
26.5.  5. Memoriál P. Luňáka U11-... - Karlovy Vary
26.5.  5. Memoriál P. Luňáka U13-... - Karlovy Vary
26.5.  5. Memoriál P. Luňáka U15-... - Karlovy Vary
26.-27.5.  GPB Most - Most
26.5.  Turnaj U9,U11 a U13 - Lanškroun
26.5.  Turnaj U9,U11 a U13 - Lanškroun
26.5.  Turnaj U9,U11 a U13 - Lanškroun
2.-3.6.  2. GPA U15 - Aš
2.6.  2. GPC U19 - Orlová
2.6.  GPC dospělých - VC Kladna 2018 - Kladno
2.6.  GPC U19 - Holice
2.6.  GPC U19 kvalifikační - Podolí u Brna
2.6.  Turnaj přípravek U11- 3.kolo - Český Krumlov
3.6.  GPC U17 - otevřený - Kladno
9.-10.6.  2. GPA U19 - Orlová
9.-10.6.  Forza Cup družstva - Český Krumlov
9.6.  GPC U13 Tři bratři- otevřený - Český Těšín
9.6.  GPE50 U11 Tři bratři- otevřený - Český Těšín
9.6.  Novoměstský pohár U11 - Nové Město nad Metují


Twitter Updates

Novinky

28.2.

27.2.

26.2.

25.2.

24.2.

23.2.

22.2.

21.2.

20.2.

19.2.

18.2.

17.2.

16.2.

15.2.

14.2.

13.2.

12.2.

11.2.

9.2.

8.2.

7.2.

5.2.

X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading