Nejbližší akce

27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
30.9.  GPC dospělých- Kladno cup - Kladno
30.9.  GPC U13- otevřený - České Budějovice
30.9.  KP U13 - Liberec
30.9.  KP U13 - Ústí nad Labem
30.9.  OP U19 - České Budějovice
30.9.  Talent liga U13- 3. kolo - bude určeno
30.9.  Talent liga U15- 3. kolo - bude určeno
30.9.  Turnaj U11 Doubravecký brk - Plzeň Doubravka
1.10.  GPC dospělých - Osík
1.10.  GPC dospělých - Praha - Vinoř
1.10.  GPC U15 - otevřený - Kladno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
7.10.  GPC dospělých- otevřený - Liberec- Vesec
7.10.  GPC U13- otevřený - Brno - Slatina
7.10.  GPC U13- otevřený - Kladno
7.10.  GPC U13- otevřený - Praha Hamr
7.10.  GPC U15- otevřený - Přerov
7.10.  GPD U13- otevřený - Český Krumlov
7.10.  GPE50 U11- otevřený - Šumperk
8.10.  1. GPC dospělých - Ivančice
8.10.  GPD U15 - bude určeno
8.10.  GPD U15- otevřený - Český Krumlov
8.10.  Turnaj U10- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U11- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U9- otevřený - Kladno
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.10.  OP U15 - Aš
14.10.  OP U15 - Brno
14.10.  OP U15 - České Budějovice
14.10.  OP U15 - Most
14.10.  OP U15 - Rychnov nad Kněžnou
15.10.  Českobudějovické přípravky U11 - České Budějovice
15.10.  GPC U19- otevřený - Praha Radonice
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
21.10.  GPC U13- otevřený - Šumperk
21.10.  GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - Plzeň
21.10.  GPD U13 - České Budějovice
21.10.  GPD U13- otevřený - Praha

Ankety

 

Vítězové viz - Pětihvězdičkový večer: Společenská slavnost českého badmintonu

 
Nominace v šesti kategoriích:


Badmintonista roku 2009
bratři Tomáš a Ondřej Kopřivové
Jakub Bitman
Jan Fröhlich
Jan Vondra
Pavel Florián
Petr Koukal jun.
 
Badmintonistka roku 2009
Eva Titěrová
Hana Kollarová
Kristína Ludíková
Martina Benešová
Miroslava Vašková
  
Junior roku 2009
Adam Mendrek
Lukáš Zevl
Milan Ludík
Ondřej Král
Vojtěch Šelong
 
Juniorka roku 2009
Alžběta Bášová
Kateřina Tomalová
Lucie Černá
Lucie Havlová
Tereza Lajdová
Zuzana Pavelková
 
Trenér roku 2009
Lukáš Kroc
Michal Turoň
Pavel Maňásek
Petr Koukal sen.
Radek Votava
 
Počin roku 2009
Mistrovský titul Evy Titěrové ve čtyřhře bezprostředně po mateřské přestávce
Šest účastí v osmifinále na Mistrovství Evropy jednotlivců do 17 let
Vítězství Petra Koukala ve dvouhře na Mezinárodním mistrovství ČR
Vítězství bratrů Kopřivových ve čtyřhře na Mezinárodním mistrovství Slovenska

 
 
 
 
 
 
 

 
Generální partner


Hlavní partneři




Partneři











 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading