Nejbližší akce

21.-22.1.  1. CL - 3. kolo - Dle RS dospělých 2016-17
21.1.  1. GPC U13 - České Budějovice
21.1.  1. GPC U13 - Jihlava
21.1.  1. GPC U17 - České Budějovice
21.1.  1. GPD U17 - Liberec - Vesec
21.1.  1. GPD U17 - Most
21.-22.1.  Extraliga - 3. kolo - Dle RS dospělých 2016-17
21.1.  GPC U13 - kvalifikační - Aš
21.1.  GPC U15 - otevřený - Brno - Líšeň
21.1.  GPD dospělých - Strakonice
21.1.  Talent liga U15 - 1. kolo - Rychnov nad Kněžnou
22.1.  1. GPC U13 - Liberec
22.1.  1. GPC U13 - Praha - ZM
22.1.  Talent liga U13 - 1. kolo - Rychnov nad Kněžnou
27.-29.1.  Školení rozhodčích III.třídy - Hradec Králové
28.-29.1.  1. GPA U19 - Hradec Králové
28.1.  1. GPC U13 - Opava
28.1.  1. GPC U15 - Most
28.1.  1. GPC U15 - Praha Hamr
28.1.  GPC U15 - kvalifikační - Karlovy Vary
29.1.  1. GPC U13 - Pardubice
29.1.  Turnaj U11 - Pardubice
29.1.  Turnaj U9 - Pardubice
3.-5.2.  MČR dospělých - Liberec
4.-5.2.  1. GPA U13 - Aš
4.2.  1. GPC U17 - Brno - Bohunice
4.2.  1. GPC U17 - Hradec Králové
4.2.  1. GPC U17 - Orlová - Lutyně
4.2.  1. GPC U17 - Praha - Hamr
4.2.  GPC VČ U 17 - Hradec Králové
5.2.  1. GPC U17 - Ústí nad Labem
5.2.  GPC U17 - kvalifikační - Plzen - Doubravka
11.-12.2.  1. GPA U15 - Praha - Vinoř
11.-12.2.  GPB Pohár Akademie - Most
11.2.  GPD U13 - České Budějovice
12.2.  Zimní turnaj U11 - Podolí u Brna
12.2.  Zimní turnaj U13 - Podolí u Brna
18.-19.2.  1. GPA U17 - Orlová - Lutyně
18.2.  3. GPC dospělých - Jihlava
18.2.  GPC dospělých - bude určeno

Program


Předběžný časový program (obvyklé klišé „změna programu vyhrazena“ se dá použít i zde, program bude uzpůsoben potřebám hráčů a samozřejmě délce utkání v jednotlivých disciplínách)


Přehled účastníků MČR 2010 - včetně rozdělení na kvalifikaci a hlavní soutěž

Seznam přihlášených je tímto kompletní a přihlášky jsou uzavřeny.
Případné odhlášky již neotevírají místo pro dodatečné přihlášky.
Jakékoli nesrovnalosti či reklamace konzultujte telefonicky s Janou Honnerovou.

 
PÁTEK, 29. ledna 2010
 
9:00     Prezentace
9:30     Zahájení kvalifikace dvouhry mužů, dvouhry žen a smíšené čtyřhry
 
12:00   Slavnostní zahájení MČR
12:30   Smíšená čtyřhra (1. kolo)
13:30   Smíšená čtyřhra (2. kolo)
14:00   Dvouhra žen (1. kolo)
15:30   Dvouhra mužů (1. kolo)
16:30   Čtyřhra žen (1. kolo)
17:30   Čtyřhra mužů (1. kolo)
 
 
SOBOTA, 30. ledna 2010
 
09:00   Smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
09:30   Dvouhra žen (2. kolo)
10:30   Dvouhra mužů (2. kolo)
11:30   Čtyřhra žen (čtvrtfinále)
12:00   Čtyřhra mužů (čtvrtfinále)
12:30   Dvouhra žen (čtvrtfinále)
13:00   Dvouhra mužů (čtvrtfinále)
 
14:00   Smíšená čtyřhra (semifinále)
15:00   Čtyřhra žen (semifinále)
15:00   Čtyřhra mužů (semifinále)
16:00   Dvouhra žen (semifinále)
16:00   Dvouhra mužů (semifinále)
 
 
NEDĚLE, 31. ledna 2010
 
09:30   Finále (pořadí zápasů bude stanoveno po skončení sobotního programu)
 
 
 
 
 
Generální partner


Hlavní partneři




Partneři











 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading