Nejbližší akce

27.-28.5.  2. GPA U15 - Podolí u Brna
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  GPC dospělých - VC Kladna 2017 - Kladno
27.5.  GPC dospělých- VC Teplic - Teplice
27.5.  PČOS U13 - otevřený - bude určeno
27.5.  PČOS U15 - otevřený - bude určeno
27.5.  Turnaj LLM Lužiny 2016-17 - Lužiny
27.5.  Turnaj LLM Lužiny 2016-17 - Lužiny
27.5.  Turnaj U11 - Lanškroun
27.5.  Turnaj U13 - Lanškroun
27.5.  Turnaj U9 - Lanškroun
28.5.  4. GPC dospělých - Brno - Líšeň
28.5.  GPC U17 - otevřený - Kladno
2.-4.6.  Školení rozhodčích III. třídy - Benátky nad Jizerou
3.-4.6.  2. GPA U13 - Benátky nad Jizerou
3.6.  2. GPC U19 - Opava
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U11 - Karlovy Vary
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U13 - Karlovy Vary
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U15 - Karlovy Vary
3.-4.6.  GPB Most - Most
3.6.  GPE50 U11 - otevřený - Brno - Bohunice
10.-11.6.  2. GPA U19 - Brno - Slatina
10.-11.6.  FZ FORZA CUP - Český Krumlov
10.-11.6.  PČOS U13-U19 - Plzeň
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Valná hromada ČBaS - Praha - Strahov
10.-15.7.  2. badmintonový kemp s Csabou... - Přerov
30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov

Program


Předběžný časový program (obvyklé klišé „změna programu vyhrazena“ se dá použít i zde, program bude uzpůsoben potřebám hráčů a samozřejmě délce utkání v jednotlivých disciplínách)


Přehled účastníků MČR 2010 - včetně rozdělení na kvalifikaci a hlavní soutěž

Seznam přihlášených je tímto kompletní a přihlášky jsou uzavřeny.
Případné odhlášky již neotevírají místo pro dodatečné přihlášky.
Jakékoli nesrovnalosti či reklamace konzultujte telefonicky s Janou Honnerovou.

 
PÁTEK, 29. ledna 2010
 
9:00     Prezentace
9:30     Zahájení kvalifikace dvouhry mužů, dvouhry žen a smíšené čtyřhry
 
12:00   Slavnostní zahájení MČR
12:30   Smíšená čtyřhra (1. kolo)
13:30   Smíšená čtyřhra (2. kolo)
14:00   Dvouhra žen (1. kolo)
15:30   Dvouhra mužů (1. kolo)
16:30   Čtyřhra žen (1. kolo)
17:30   Čtyřhra mužů (1. kolo)
 
 
SOBOTA, 30. ledna 2010
 
09:00   Smíšená čtyřhra (čtvrtfinále)
09:30   Dvouhra žen (2. kolo)
10:30   Dvouhra mužů (2. kolo)
11:30   Čtyřhra žen (čtvrtfinále)
12:00   Čtyřhra mužů (čtvrtfinále)
12:30   Dvouhra žen (čtvrtfinále)
13:00   Dvouhra mužů (čtvrtfinále)
 
14:00   Smíšená čtyřhra (semifinále)
15:00   Čtyřhra žen (semifinále)
15:00   Čtyřhra mužů (semifinále)
16:00   Dvouhra žen (semifinále)
16:00   Dvouhra mužů (semifinále)
 
 
NEDĚLE, 31. ledna 2010
 
09:30   Finále (pořadí zápasů bude stanoveno po skončení sobotního programu)
 
 
 
 
 
Generální partner


Hlavní partneři




Partneři











 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading