Nejbližší akce

25.-26.2.  1. CL - 4. kolo - Dle RS dospělých 2016-17
25.2.  Českobudějovické přípravky U11 - České Budějovice
25.-26.2.  Extraliga - 4. kolo - Dle RS dospělých 2016-17
25.2.  GPC U13 - otevřený - Aš
25.2.  GPC U19 - otevřený - Chropyně
25.2.  GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá Hora
4.3.  GPC dospělých - Hradec Králové
4.3.  GPC dospělých - Most
4.3.  GPC dospělých - Olomouc
4.3.  GPC U15 - otevřený - Kladno
4.3.  GPC U17 - 19. Witte Cup - Nejdek
4.3.  GPC U17 - otevřený - Velké Pavlovice
4.3.  Talent liga U15 - 2. kolo - Rychnov nad Kněžnou
5.3.  GPC dospělých - Kladno
5.3.  Talent liga U13 - 2. kolo - Rychnov nad Kněžnou
10.-12.3.  Školení rozhodčích III. třídy - Plzeň
10.-12.3.  VC města Plzně - Plzeň
11.3.  GPC U15 - otevřený - Brno - Slatina
11.3.  Přebor Klimkovic a MS župy... - Klimkovice
11.3.  Přebor Klimkovic a MS župy... - Klimkovice
12.3.  Přebor Klimkovic a MS župy... - Klimkovice
12.3.  Přebor Klimkovic a MS župy... - Klimkovice
18.-19.3.  1. CL - 5. kolo - Dle RS dospělých 2016-17
18.-19.3.  1. GPB U15 - Pardubice
18.-19.3.  Extraliga - čtvrtfinále Play... - Dle RS dospělých 2016-17
18.3.  GPD U13 - České Budějovice
25.3.  FZ FORZA seriál turnajů... - Český Krumlov
25.3.  GPC dospělých - Ostrov
25.3.  GPC U13 - otevřený - Ivančice
25.3.  GPC U13 - otevřený - Rychnov nad Kněžnou
25.3.  GPD dospělých - Strakonice
25.3.  GPD U13 - otevřený - Aš
25.3.  GPD U13 - otevřený - Praha - Hamr
25.3.  GPE50 U11 - otevřený - Praha - Hamr
25.3.  Turnaj U10 - otevřený - Peaha - Hamr
25.3.  Turnaj U9 - otevřený - Praha Hamr
26.3.  GPC U13 -otevřený - Kladno
1.-2.4.  1. GPB U13 - Praha - Radotín
1.-2.4.  Baráž o Extraligu - Dle RS dospělých 2016-17
1.-2.4.  Extraliga - finále Play off - Dle RS dospělých 2016-17

Výsledky


Smíšená čtyřhra - 1. kolo

VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie HORÁČEK David, KOCOURKOVÁ Zuzana 21:17, 23:21
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta TELLER Marek, KŘÍŽKOVÁ Šárka 21:12, 21:12
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana JURKA Jan, KYKALOVÁ Dana 21:12, 23:21
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BENBENEK Václav, TOMALOVÁ Kateřina 21:19, 19:21, 25:23
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina KOČÍ Josef, TYLOVÁ Tereza 21:4, 21:15
KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika HOŠEK Petr, MAIXNEROVÁ Eliška 21:19, 21:15
LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína NEDĚLA René, PROCHÁZKOVÁ Hana 21:17, 21:17
SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana DOMIN Václav, VAZAČOVÁ Štěpánka 22:20, 15:21, 21:17

Smíšená čtyřhra - 2. kolo

ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie 21:8, 21:16
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ŠTIKA Jan, VACKOVÁ Martina 23:21, 21:18
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana SOBOTA Jaroslav, KOZOVÁ Markéta 20:22, 21:14, 21:9
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BUREŠ Marek, JIRUCHOVÁ Hana 21:17, 21:10
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina SKRČENÝ Daniel, ERBENOVÁ Monika 21:18, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika 21:10, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína 13:21, 21:15, 21:10
HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana 21:18, 21:12

Dvouhra žen - 1. kolo

BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla 21:15, 21:18
KOLÁŘOVÁ Lucie DAVIDOVÁ Eva 21:9, 21:15
ČERNÁ Lucie ERBENOVÁ Monika 21:14, 21:12
PAVELKOVÁ Zuzana KOZOVÁ Markéta 21:13, 23:21
VAZAČOVÁ Štěpánka KOCOURKOVÁ Zuzana 21:19, 21:15
TITĚROVÁ Eva JURČÍKOVÁ Jiřina 21:10, 21:6
PILAŘOVÁ Petra TOMALOVÁ Kateřina 15:21, 21:19, 21:16
VAŠKOVÁ Miroslava LAJDOVÁ Tereza 21:9, 21:10

Dvouhra mužů - 1. kolo

KOHOUTEK Stanislav SKRČENÝ Daniel 21:18, 19:21, 21:8
LUDÍK Milan TELLER Marek 21:19, 21:13
VITVERA Jan KURZ Lukáš 11:21, 21:14, 21:19
LUBAS Ondřej KOČÍ Josef 21:18, 21:14
ŠTIKA Jan PENÍŠKA Rostislav 21:15, 14:21, 21:19
NETÍK Michal SVÁTA Zdeněk 18:21, 21:19, 21:18
NEVEČEŘAL Martin SMETANA Václav 21:11, 20:22, 21:16
BENBENEK Jan HORÁČEK David 21:18, 21:16

Čtyřhra žen - 1. kolo

ne 14:09
PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina JIRUCHOVÁ Hana, KOCOURKOVÁ Zuzana 16:21, 21:19, 21:11
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta GRIMMOVÁ Lucie, PILAŘOVÁ Petra 22:20, 22:24, 21:19
MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra KYKALOVÁ Dana, KYKALOVÁ Kateřina 21:17, 21:11
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína VAZAČOVÁ Štěpánka, ČERNÁ Lucie 21:10, 21:9
KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina PROCHÁZKOVÁ Hana, VAŠKOVÁ Miroslava 21:19, 21:17
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla, HNILICOVÁ Eva 21:13, 21:12
ne 14:09

Čtyřhra mužů - 1. kolo

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej POKORNÝ David, STOKLAS Ivo 21:10, 21:5
ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk SEGEČ Jan, POPILKA Pavel 10:21, 21:18, 21:17
NEDĚLA René, HEROUT Martin KUBIŠ Pavel, ZAHRÁDKA Jakub 21:6, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr HOŠEK Petr, TELLER Marek 21:16, 20:22, 21:17
SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim SVOBODA Michal, STÁDNÍK Filip 13:21, 21:19, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub JIRÁSEK Jan, SEVERA Michal 21:14, 21:13
WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej BENBENEK Václav, BENBENEK Jan 16:21, 21:18, 21:19
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef HORÁČEK David, SMETANA Václav 21:17, 21:15

Smíšená čtyřhra - Čtvrtfinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie 21:18, 17:21, 21:15
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:9
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina 22:20, 21:17
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva 18:21, 21:16, 21:14

Dvouhra žen - 2. kolo

LUDÍKOVÁ Kristína BENEŠOVÁ Martina 21:14, 21:7
KOUKALOVÁ Dominika KOLÁŘOVÁ Lucie 21:16, 21:18
MILISOVÁ Hana ČERNÁ Lucie 21:9, 21:15
PAVELKOVÁ Zuzana MAIXNEROVÁ Eliška 24:22, 18:21, 21:9
HOFMANOVÁ Petra VAZAČOVÁ Štěpánka 21:10, 21:15
TITĚROVÁ Eva KOLLAROVÁ Hana 21:10, 21:17
VACKOVÁ Martina PILAŘOVÁ Petra 13:21, 21:19, 21:14
HAVLOVÁ Lucie VAŠKOVÁ Miroslava 21:17, 19:21, 21:14

Dvouhra mužů - 2. kolo

KOUKAL Petr jun. KOHOUTEK Stanislav 21:7, 21:14
NEDĚLA René LUDÍK Milan 24:22, 20:22, 21:15
BITMAN Jakub VITVERA Jan 21:18, 21:17
LUBAS Ondřej SEGEČ Jan 15:21, 21:16, 21:17
JELÍNEK Petr ŠTIKA Jan 21:13, 21:8
KOPŘIVA Tomáš NETÍK Michal 21:8, 21:7
ZEVL Lukáš NEVEČEŘAL Martin 21:14, 18:21, 21:18
FLORIÁN Pavel BENBENEK Jan 21:12, 21:15

Čtyřhra žen - Čtvrtfinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina 21:5, 21:6
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra 21:15, 21:16
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina 21:11, 21:18
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina VACKOVÁ Martina, ERBENOVÁ Monika 17:21, 21:13, 21:16

Dvouhra žen - Čtvrtfinále

LUDÍKOVÁ Kristína KOUKALOVÁ Dominika 21:13, 21:7
PAVELKOVÁ Zuzana MILISOVÁ Hana 21:17, 25:27, 21:12
TITĚROVÁ Eva HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:18
HAVLOVÁ Lucie VACKOVÁ Martina 21:7, 21:18

Čtyřhra mužů - Čtvrtfinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk 21:13, 21:13
NEDĚLA René, HEROUT Martin PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr 21:12, 15:21, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim 21:17, 21:9
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej 21:10, 21:14

Dvouhra mužů - Čtvrtfinále

KOUKAL Petr jun. NEDĚLA René 21:7, 21:8
BITMAN Jakub LUBAS Ondřej w.o.
KOPŘIVA Tomáš JELÍNEK Petr 16:21, 21:7, 21:4
FLORIÁN Pavel ZEVL Lukáš 21:19, 21:16

Smíšená čtyřhra - Semifinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana 10:21, 21:18, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana 14:21, 21:19, 21:16

Čtyřhra mužů - Semifinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej NEDĚLA René, HEROUT Martin 21:11, 21:11
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef 22:20, 21:19

Čtyřhra žen - Semifinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta 21:10, 21:15
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína 12:21, 21:19, 21:19

Dvouhra mužů - Semifinále

KOUKAL Petr jun. BITMAN Jakub 21:11, 21:14
KOPŘIVA Tomáš FLORIÁN Pavel 21:14, 23:21

Dvouhra žen - Semifinále

LUDÍKOVÁ Kristína PAVELKOVÁ Zuzana 21:16, 21:11
TITĚROVÁ Eva HAVLOVÁ Lucie 21:14, 21:18

Smíšená čtyřhra - Finále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana 21:18, 15:21, 21:17

Dvouhra žen - Finále

LUDÍKOVÁ Kristína TITĚROVÁ Eva 21:9, 21:9

Čtyřhra mužů - Finále

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej 23:21, 14:21, 21:14

Čtyřhra žen - Finále

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva 21:16, 21:13

Dvouhra mužů - Finále

KOUKAL Petr jun. KOPŘIVA Tomáš 21:9, 21:15

Smíšená čtyřhra - Mistři ČR

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta

Dvouhra žen - Mistryně ČR

LUDÍKOVÁ Kristína

Čtyřhra mužů - Mistři ČR

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub

Čtyřhra žen - Mistryně ČR

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina

Dvouhra mužů - Mistr ČR

KOUKAL Petr jun.

 



Připomenutí loňských finálových zápasů na 49. Mistrovství ČR
 
Petr Koukal vs. Jan Vondra 18:21, 21:12, 21:6
Martina Benešová vs. Hana Kollarová 21:11 a 21:12
Jakub Bitman, Pavel Drančák vs. Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva 11:21, 21:15 a 21:15
Eva Titěrová, Hana Milisová vs. Miroslava Vašková, Hana Procházková 21:19, 19:21 a 21:17
Pavel Florián, Martina Benešová vs. Martin Herout, Eva Titěrová 21:18 a 21:12

Loňské výsledky ke stažení



Generální partner


Hlavní partneři




Partneři











 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading