Nejbližší akce

30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
2.-3.9.  2. GPB U15 - Praha - Radotín
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
9.-10.9.  2. GPB U13 - Praha - Hamr
9.-10.9.  Benátecký pohár - Benátky nad Jizerou
9.9.  GPC U17- otevřený - Kladno
16.-17.9.  2. GPB U19 - Praha - Vinoř
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
22.-24.9.  BEC U17 ČR - Český Krumlov
23.9.  Středočeský pohár družstev U13 - Benátky nad Jizerou
27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
30.9.  GPC dospělých- Kladno cup - Kladno
1.10.  GPC U15 - otevřený - Kladno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
7.10.  GPC U13- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U10- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U11- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U9- otevřený - Kladno
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
21.10.  Středočeský pohár družstev U13 - Kladno
22.10.  OP U17 - Kladno
28.-29.10.  GPB Hradecký Lev - Hradec Králové
28.-29.10.  MČR družstev žáků - Pardubice
4.-5.11.  Celostátní turnaj U11- Czech... - Český Krumlov
4.-5.11.  MČR U17 - Praha - ZM
5.11.  OP U15 - Benátky nad Jizerou
11.-12.11.  MČR U15 - Klimkovice
11.-12.11.  Memoriál K. Holobradého - Praha - Vinoř
12.11.  OP U19 - Benátky nad Jizerou
17.-19.11.  MMČR juniorů - Orlová
18.11.  GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův Dvůr
19.11.  O pohár města Kladna-... - Kladno
21.-29.11.  ME U17 Praha - Praha

Čtyřhra mužů

Časy zápasů jsou pouze orientační.

Čtyřhra mužů - 1. kolo

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej POKORNÝ David, STOKLAS Ivo 21:10, 21:5
ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk SEGEČ Jan, POPILKA Pavel 10:21, 21:18, 21:17
NEDĚLA René, HEROUT Martin KUBIŠ Pavel, ZAHRÁDKA Jakub 21:6, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr HOŠEK Petr, TELLER Marek 21:16, 20:22, 21:17
SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim SVOBODA Michal, STÁDNÍK Filip 13:21, 21:19, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub JIRÁSEK Jan, SEVERA Michal 21:14, 21:13
WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej BENBENEK Václav, BENBENEK Jan 16:21, 21:18, 21:19
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef HORÁČEK David, SMETANA Václav 21:17, 21:15

Čtyřhra mužů - Čtvrtfinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk 21:13, 21:13
NEDĚLA René, HEROUT Martin PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr 21:12, 15:21, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim 21:17, 21:9
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej 21:10, 21:14

Čtyřhra mužů - Semifinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej NEDĚLA René, HEROUT Martin 21:11, 21:11
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef 22:20, 21:19

Čtyřhra mužů - Finále

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej 23:21, 14:21, 21:14

Čtyřhra mužů - Mistři ČR

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading