Nejbližší akce

26.-27.4.  Finále poháru AŠSK ČR - Český Těšín
29.4.  2. GPC U17 - Holice
29.4.  2. GPC U17 - Jihlava
29.4.  2. GPC U17 - Králův Dvůr
29.4.  2. GPC U17 - Liberec
29.4.  2. GPC U17 - Radonice
29.4.  GPC dospělých - 26.Thun Cup - Nejdek
29.4.  GPC U17 - kvalifikační - bude určeno
29.-30.4.  Regionální výběry U13 - Český Krumlov
29.4.  Turnaj druzstev U11 - Praha - Radotín
30.4.  GPC dospělých - Dobruška
30.4.  GPC U17 - kvalifikační - Aš
6.5.  2. GPC U19 - České Budějovice
6.5.  2. GPC U19 - Hradec Králové
6.5.  2. GPC U19 - Most
6.5.  GPD U13 - České Budějovice
6.5.  GPD U13 - Kralupy nad Vltavou
6.5.  GPE50 U11 - Kralupy nad Vltavou
6.-7.5.  MČR seniorů - Dobřany
6.-7.5.  Regionální výběry U15 - Falco... - Liberec
6.5.  Turnaj U10 - Kralupy nad Vltavou
6.5.  Turnaj U9 - Kralupy nad Vltavou
6.5.  X. Super Stars Cup - Most
6.5.  X. Super Stars Cup - Most
7.5.  2. GPD U13 - Most
13.-14.5.  2. GPA U17 - Praha - ZM
13.5.  2. GPC U13 - Brno - Tuřany
13.5.  2. GPC U13 - Králův Dvůr
13.5.  2. GPC U13 - Most
13.5.  2. GPC U13 - Pardubice
13.5.  2. GPC U13 - Praha - Hamr
13.5.  2. GPC U13 - Přerov
13.5.  2. GPC U15 - České Budějovice
13.5.  GPC dospělých - bude určeno
13.5.  GPC U13 - kvalifikační - Aš
13.5.  Turnaj U11 - Pardubice
13.5.  Turnaj U9 - Pardubice
14.5.  GPC dospělých - Radonice
14.5.  Kladno Junior Cup U11 - Kladno
17.-20.5.  MM ČR dospělých - Karviná

Čtyřhra žen

Časy zápasů jsou pouze orientační.

Čtyřhra žen - 1. kolo

ne 14:09
PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina JIRUCHOVÁ Hana, KOCOURKOVÁ Zuzana 16:21, 21:19, 21:11
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta GRIMMOVÁ Lucie, PILAŘOVÁ Petra 22:20, 22:24, 21:19
MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra KYKALOVÁ Dana, KYKALOVÁ Kateřina 21:17, 21:11
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína VAZAČOVÁ Štěpánka, ČERNÁ Lucie 21:10, 21:9
KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina PROCHÁZKOVÁ Hana, VAŠKOVÁ Miroslava 21:19, 21:17
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla, HNILICOVÁ Eva 21:13, 21:12
ne 14:09

Čtyřhra žen - Čtvrtfinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina 21:5, 21:6
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra 21:15, 21:16
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina 21:11, 21:18
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina VACKOVÁ Martina, ERBENOVÁ Monika 17:21, 21:13, 21:16

Čtyřhra žen - Semifinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta 21:10, 21:15
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína 12:21, 21:19, 21:19

Čtyřhra žen - Finále

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva 21:16, 21:13

Čtyřhra žen - Mistryně ČR

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading