Nejbližší akce

30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
2.-3.9.  2. GPB U15 - Praha - Radotín
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
8.-10.9.  Czech Sokol Cup - Plzeň
9.-10.9.  2. GPB U13 - Praha - Hamr
9.-10.9.  Benátecký pohár - Benátky nad Jizerou
9.9.  GPC U17- otevřený - Kladno
16.-17.9.  2. GPB U19 - Praha - Vinoř
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
22.-24.9.  BEC U17 ČR - Český Krumlov
23.9.  Středočeský pohár družstev U13 - Benátky nad Jizerou
27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
30.9.  GPC dospělých- Kladno cup - Kladno
1.10.  GPC U15 - otevřený - Kladno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
7.10.  GPC U13- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U10- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U11- otevřený - Kladno
8.10.  Turnaj U9- otevřený - Kladno
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
21.10.  Středočeský pohár družstev U13 - Kladno
22.10.  OP U17 - Kladno
28.-29.10.  GPB Hradecký Lev - Hradec Králové
28.-29.10.  MČR družstev žáků - Pardubice
4.-5.11.  Celostátní turnaj U11- Czech... - Český Krumlov
4.-5.11.  MČR U17 - Praha - ZM
5.11.  OP U15 - Benátky nad Jizerou
11.-12.11.  MČR U15 - Klimkovice
11.-12.11.  Memoriál K. Holobradého - Praha - Vinoř
12.11.  OP U19 - Benátky nad Jizerou
17.-19.11.  MMČR juniorů - Orlová
18.11.  GPC dospělých- Memoriál Proška - Králův Dvůr
19.11.  O pohár města Kladna-... - Kladno
21.-29.11.  ME U17 Praha - Praha

Čtyřhra žen

Časy zápasů jsou pouze orientační.

Čtyřhra žen - 1. kolo

ne 14:09
PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina JIRUCHOVÁ Hana, KOCOURKOVÁ Zuzana 16:21, 21:19, 21:11
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta GRIMMOVÁ Lucie, PILAŘOVÁ Petra 22:20, 22:24, 21:19
MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra KYKALOVÁ Dana, KYKALOVÁ Kateřina 21:17, 21:11
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína VAZAČOVÁ Štěpánka, ČERNÁ Lucie 21:10, 21:9
KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina PROCHÁZKOVÁ Hana, VAŠKOVÁ Miroslava 21:19, 21:17
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla, HNILICOVÁ Eva 21:13, 21:12
ne 14:09

Čtyřhra žen - Čtvrtfinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina 21:5, 21:6
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra 21:15, 21:16
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina 21:11, 21:18
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina VACKOVÁ Martina, ERBENOVÁ Monika 17:21, 21:13, 21:16

Čtyřhra žen - Semifinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta 21:10, 21:15
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína 12:21, 21:19, 21:19

Čtyřhra žen - Finále

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva 21:16, 21:13

Čtyřhra žen - Mistryně ČR

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading