Nejbližší akce

27.-28.5.  2. GPA U15 - Podolí u Brna
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  Babolat mini cup 2017 - Praha - ZM
27.5.  GPC dospělých - VC Kladna 2017 - Kladno
27.5.  GPC dospělých- VC Teplic - Teplice
27.5.  PČOS U13 - otevřený - bude určeno
27.5.  PČOS U15 - otevřený - bude určeno
27.5.  Turnaj LLM Lužiny 2016-17 - Lužiny
27.5.  Turnaj LLM Lužiny 2016-17 - Lužiny
27.5.  Turnaj U11 - Lanškroun
27.5.  Turnaj U13 - Lanškroun
27.5.  Turnaj U9 - Lanškroun
28.5.  4. GPC dospělých - Brno - Líšeň
28.5.  GPC U17 - otevřený - Kladno
2.-4.6.  Školení rozhodčích III. třídy - Benátky nad Jizerou
3.-4.6.  2. GPA U13 - Benátky nad Jizerou
3.6.  2. GPC U19 - Opava
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U11 - Karlovy Vary
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U13 - Karlovy Vary
3.6.  4. Memoriál P.Luňáka U15 - Karlovy Vary
3.-4.6.  GPB Most - Most
3.6.  GPE50 U11 - otevřený - Brno - Bohunice
10.-11.6.  2. GPA U19 - Brno - Slatina
10.-11.6.  FZ FORZA CUP - Český Krumlov
10.-11.6.  PČOS U13-U19 - Plzeň
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Lužiny Open 2016-17 - Lužiny
17.6.  Valná hromada ČBaS - Praha - Strahov
10.-15.7.  2. badmintonový kemp s Csabou... - Přerov
30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov

Dvouhra žen

Časy zápasů jsou pouze orientační.

Dvouhra žen - 1. kolo

BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla 21:15, 21:18
KOLÁŘOVÁ Lucie DAVIDOVÁ Eva 21:9, 21:15
ČERNÁ Lucie ERBENOVÁ Monika 21:14, 21:12
PAVELKOVÁ Zuzana KOZOVÁ Markéta 21:13, 23:21
VAZAČOVÁ Štěpánka KOCOURKOVÁ Zuzana 21:19, 21:15
TITĚROVÁ Eva JURČÍKOVÁ Jiřina 21:10, 21:6
PILAŘOVÁ Petra TOMALOVÁ Kateřina 15:21, 21:19, 21:16
VAŠKOVÁ Miroslava LAJDOVÁ Tereza 21:9, 21:10

Dvouhra žen - 2. kolo

LUDÍKOVÁ Kristína BENEŠOVÁ Martina 21:14, 21:7
KOUKALOVÁ Dominika KOLÁŘOVÁ Lucie 21:16, 21:18
MILISOVÁ Hana ČERNÁ Lucie 21:9, 21:15
PAVELKOVÁ Zuzana MAIXNEROVÁ Eliška 24:22, 18:21, 21:9
HOFMANOVÁ Petra VAZAČOVÁ Štěpánka 21:10, 21:15
TITĚROVÁ Eva KOLLAROVÁ Hana 21:10, 21:17
VACKOVÁ Martina PILAŘOVÁ Petra 13:21, 21:19, 21:14
HAVLOVÁ Lucie VAŠKOVÁ Miroslava 21:17, 19:21, 21:14

Dvouhra žen - Čtvrtfinále

LUDÍKOVÁ Kristína KOUKALOVÁ Dominika 21:13, 21:7
PAVELKOVÁ Zuzana MILISOVÁ Hana 21:17, 25:27, 21:12
TITĚROVÁ Eva HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:18
HAVLOVÁ Lucie VACKOVÁ Martina 21:7, 21:18

Dvouhra žen - Semifinále

LUDÍKOVÁ Kristína PAVELKOVÁ Zuzana 21:16, 21:11
TITĚROVÁ Eva HAVLOVÁ Lucie 21:14, 21:18

Dvouhra žen - Finále

LUDÍKOVÁ Kristína TITĚROVÁ Eva 21:9, 21:9

Dvouhra žen - Mistryně ČR

LUDÍKOVÁ Kristína

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading