Nejbližší akce

10.-15.7.  2. badmintonový kemp s Csabou... - Přerov
30.7.-5.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
6.-12.8.  Letní badmintonový kemp - Český Krumlov
2.-3.9.  2. GPB U15 - Praha - Radotín
9.-10.9.  2. GPB U13 - Praha - Hamr
9.-10.9.  Benátecký pohár - Benátky nad Jizerou
16.-17.9.  2. GPB U19 - Praha - Vinoř
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.-17.9.  Mezinárodní turnaj Nadějí - Brno - Slatina
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
16.9.  Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad Jizerou
22.-24.9.  BEC U17 ČR - Český Krumlov
27.-30.9.  MM ČR Brno - Brno
7.-8.10.  2. GPB U17 - Dobřany
14.10.  1. CL- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
14.-15.10.  Extraliga- 1.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
21.-22.10.  GPB Pustějov - Pustějov
28.-29.10.  GPB Hradecký Lev - Hradec Králové
28.-29.10.  MČR družstev žáků - Pardubice
4.-5.11.  Celostátní turnaj U11- Czech... - Český Krumlov
4.-5.11.  MČR U17 - Praha - ZM
11.-12.11.  MČR U15 - Klimkovice
11.-12.11.  Memoriál K. Holobradého - Praha - Vinoř
17.-19.11.  MMČR juniorů - Orlová
21.-29.11.  ME U17 Praha - Praha
2.12.  1.CL- 2.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
2.-3.12.  Extraliga- 2. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
9.-10.12.  MČR U13 - Liberec
16.-17.12.  MČR družstev dorostu - Český Krumlov
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
6.-7.1.  MČR U19 - Most
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
13.-14.1.  Memoriál St. Krauze - Český Těšín
20.1.  1. CL- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
20.-21.1.  Extraliga- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
27.-28.1.  1. GPA U13 - Podolí u Brna
3.-4.2.  MČR dospělých - bude určeno
10.-11.2.  1. GPA U15 - Brno - Slatina

Smíšená čtyřhra

Časy zápasů jsou pouze orientační.

Smíšená čtyřhra - 1. kolo

VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie HORÁČEK David, KOCOURKOVÁ Zuzana 21:17, 23:21
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta TELLER Marek, KŘÍŽKOVÁ Šárka 21:12, 21:12
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana JURKA Jan, KYKALOVÁ Dana 21:12, 23:21
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BENBENEK Václav, TOMALOVÁ Kateřina 21:19, 19:21, 25:23
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina KOČÍ Josef, TYLOVÁ Tereza 21:4, 21:15
KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika HOŠEK Petr, MAIXNEROVÁ Eliška 21:19, 21:15
LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína NEDĚLA René, PROCHÁZKOVÁ Hana 21:17, 21:17
SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana DOMIN Václav, VAZAČOVÁ Štěpánka 22:20, 15:21, 21:17

Smíšená čtyřhra - 2. kolo

ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie 21:8, 21:16
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ŠTIKA Jan, VACKOVÁ Martina 23:21, 21:18
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana SOBOTA Jaroslav, KOZOVÁ Markéta 20:22, 21:14, 21:9
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BUREŠ Marek, JIRUCHOVÁ Hana 21:17, 21:10
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina SKRČENÝ Daniel, ERBENOVÁ Monika 21:18, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika 21:10, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína 13:21, 21:15, 21:10
HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana 21:18, 21:12

Smíšená čtyřhra - Čtvrtfinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie 21:18, 17:21, 21:15
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:9
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina 22:20, 21:17
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva 18:21, 21:16, 21:14

Smíšená čtyřhra - Semifinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana 10:21, 21:18, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana 14:21, 21:19, 21:16

Smíšená čtyřhra - Finále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana 21:18, 15:21, 21:17

Smíšená čtyřhra - Mistři ČR

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading