Nejbližší akce

25.11.  OP U13 - Kladno
2.12.  1.CL- 2.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
2.-3.12.  Extraliga- 2. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
9.-10.12.  MČR U13 - Liberec
9.12.  OP dospělých - Králův Dvůr
16.-17.12.  MČR družstev dorostu - Český Krumlov
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
16.12.  Turnaj U9 a U11 - Liberec
6.-7.1.  MČR U19 - Most
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
6.1.  Turnaj U9 a U11 - Benátky nad Jizerou
7.1.  GPC U13 - Benátky nad Jizerou
13.-14.1.  Memoriál St. Krauze - Český Těšín
14.1.  GPC U15 - Králův Dvůr
14.1.  GPC U19 - Králův Dvůr
20.1.  1. CL- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
20.-21.1.  Extraliga- 3. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
27.-28.1.  1. GPA U13 - Podolí u Brna
27.1.  GPC U17 - Kladno
3.-4.2.  MČR dospělých - bude určeno
10.-11.2.  1. GPA U15 - Brno - Slatina
10.2.  GPC U19 - Benátky nad Jizerou
17.-18.2.  1. GPA U17 - Podolí u Brna
24.-25.2.  1.CL- 4. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
24.-25.2.  Extraliga- 4.kolo - Dle RS dospělých 2017-18
25.2.  GPC U15 - otevřený - Kladno
3.-4.3.  1. GPA U19 - Hradec Králové
3.-4.3.  1. GPB U13 - Brno - Slatina
10.-11.3.  1. GPB U15 - Hradec Králové
10.-11.3.  VC města Plzně - Plzeň
11.3.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
17.3.  1.CL- 5. kolo - Dle RS dospělých 2017-18
17.-18.3.  Extraliga- čtvrtfinále play... - Dle RS dospělých 2017-18
24.-25.3.  1. GPB U17 - Brno
24.-25.3.  GPB Pohár Akademie Most - Most
24.3.  GPC U13- otevřený - Kladno
31.3.-1.4.  1. GPB U19 - Pardubice
7.-8.4.  GPB Jouda Cup - Praha - ZM
8.4.  Junior cup Kladno U11 - Kladno
14.-15.4.  Extraliga- finále play off - Praha - Vinoř

Výsledky


Smíšená čtyřhra - 1. kolo

VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie HORÁČEK David, KOCOURKOVÁ Zuzana 21:17, 23:21
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta TELLER Marek, KŘÍŽKOVÁ Šárka 21:12, 21:12
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana JURKA Jan, KYKALOVÁ Dana 21:12, 23:21
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BENBENEK Václav, TOMALOVÁ Kateřina 21:19, 19:21, 25:23
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina KOČÍ Josef, TYLOVÁ Tereza 21:4, 21:15
KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika HOŠEK Petr, MAIXNEROVÁ Eliška 21:19, 21:15
LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína NEDĚLA René, PROCHÁZKOVÁ Hana 21:17, 21:17
SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana DOMIN Václav, VAZAČOVÁ Štěpánka 22:20, 15:21, 21:17

Smíšená čtyřhra - 2. kolo

ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie VITVERA Jakub, GRIMMOVÁ Lucie 21:8, 21:16
BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ŠTIKA Jan, VACKOVÁ Martina 23:21, 21:18
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana SOBOTA Jaroslav, KOZOVÁ Markéta 20:22, 21:14, 21:9
GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra BUREŠ Marek, JIRUCHOVÁ Hana 21:17, 21:10
FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina SKRČENÝ Daniel, ERBENOVÁ Monika 21:18, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana KUBIŠ Pavel, KOUKALOVÁ Dominika 21:10, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana LUDÍK Milan, LUDÍKOVÁ Kristína 13:21, 21:15, 21:10
HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva SLATINSKÝ Jan, NEJEDLOVÁ Jana 21:18, 21:12

Dvouhra žen - 1. kolo

BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla 21:15, 21:18
KOLÁŘOVÁ Lucie DAVIDOVÁ Eva 21:9, 21:15
ČERNÁ Lucie ERBENOVÁ Monika 21:14, 21:12
PAVELKOVÁ Zuzana KOZOVÁ Markéta 21:13, 23:21
VAZAČOVÁ Štěpánka KOCOURKOVÁ Zuzana 21:19, 21:15
TITĚROVÁ Eva JURČÍKOVÁ Jiřina 21:10, 21:6
PILAŘOVÁ Petra TOMALOVÁ Kateřina 15:21, 21:19, 21:16
VAŠKOVÁ Miroslava LAJDOVÁ Tereza 21:9, 21:10

Dvouhra mužů - 1. kolo

KOHOUTEK Stanislav SKRČENÝ Daniel 21:18, 19:21, 21:8
LUDÍK Milan TELLER Marek 21:19, 21:13
VITVERA Jan KURZ Lukáš 11:21, 21:14, 21:19
LUBAS Ondřej KOČÍ Josef 21:18, 21:14
ŠTIKA Jan PENÍŠKA Rostislav 21:15, 14:21, 21:19
NETÍK Michal SVÁTA Zdeněk 18:21, 21:19, 21:18
NEVEČEŘAL Martin SMETANA Václav 21:11, 20:22, 21:16
BENBENEK Jan HORÁČEK David 21:18, 21:16

Čtyřhra žen - 1. kolo

ne 14:09
PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina JIRUCHOVÁ Hana, KOCOURKOVÁ Zuzana 16:21, 21:19, 21:11
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta GRIMMOVÁ Lucie, PILAŘOVÁ Petra 22:20, 22:24, 21:19
MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra KYKALOVÁ Dana, KYKALOVÁ Kateřina 21:17, 21:11
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína VAZAČOVÁ Štěpánka, ČERNÁ Lucie 21:10, 21:9
KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina PROCHÁZKOVÁ Hana, VAŠKOVÁ Miroslava 21:19, 21:17
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MOLNÁRIOVÁ Adéla, HNILICOVÁ Eva 21:13, 21:12
ne 14:09

Čtyřhra mužů - 1. kolo

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej POKORNÝ David, STOKLAS Ivo 21:10, 21:5
ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk SEGEČ Jan, POPILKA Pavel 10:21, 21:18, 21:17
NEDĚLA René, HEROUT Martin KUBIŠ Pavel, ZAHRÁDKA Jakub 21:6, 21:15
PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr HOŠEK Petr, TELLER Marek 21:16, 20:22, 21:17
SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim SVOBODA Michal, STÁDNÍK Filip 13:21, 21:19, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub JIRÁSEK Jan, SEVERA Michal 21:14, 21:13
WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej BENBENEK Václav, BENBENEK Jan 16:21, 21:18, 21:19
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef HORÁČEK David, SMETANA Václav 21:17, 21:15

Smíšená čtyřhra - Čtvrtfinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta ZEVL Lukáš, HAVLOVÁ Lucie 21:18, 17:21, 21:15
KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana GREGOR Radek, HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:9
PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana FLORIÁN Pavel, BENEŠOVÁ Martina 22:20, 21:17
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana HEROUT Martin, TITĚROVÁ Eva 18:21, 21:16, 21:14

Dvouhra žen - 2. kolo

LUDÍKOVÁ Kristína BENEŠOVÁ Martina 21:14, 21:7
KOUKALOVÁ Dominika KOLÁŘOVÁ Lucie 21:16, 21:18
MILISOVÁ Hana ČERNÁ Lucie 21:9, 21:15
PAVELKOVÁ Zuzana MAIXNEROVÁ Eliška 24:22, 18:21, 21:9
HOFMANOVÁ Petra VAZAČOVÁ Štěpánka 21:10, 21:15
TITĚROVÁ Eva KOLLAROVÁ Hana 21:10, 21:17
VACKOVÁ Martina PILAŘOVÁ Petra 13:21, 21:19, 21:14
HAVLOVÁ Lucie VAŠKOVÁ Miroslava 21:17, 19:21, 21:14

Dvouhra mužů - 2. kolo

KOUKAL Petr jun. KOHOUTEK Stanislav 21:7, 21:14
NEDĚLA René LUDÍK Milan 24:22, 20:22, 21:15
BITMAN Jakub VITVERA Jan 21:18, 21:17
LUBAS Ondřej SEGEČ Jan 15:21, 21:16, 21:17
JELÍNEK Petr ŠTIKA Jan 21:13, 21:8
KOPŘIVA Tomáš NETÍK Michal 21:8, 21:7
ZEVL Lukáš NEVEČEŘAL Martin 21:14, 18:21, 21:18
FLORIÁN Pavel BENBENEK Jan 21:12, 21:15

Čtyřhra žen - Čtvrtfinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva PAVELKOVÁ Zuzana, JURČÍKOVÁ Jiřina 21:5, 21:6
KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta MAIXNEROVÁ Eliška, HOFMANOVÁ Petra 21:15, 21:16
TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína KOZOVÁ Markéta, KREJČOVÁ Kateřina 21:11, 21:18
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina VACKOVÁ Martina, ERBENOVÁ Monika 17:21, 21:13, 21:16

Dvouhra žen - Čtvrtfinále

LUDÍKOVÁ Kristína KOUKALOVÁ Dominika 21:13, 21:7
PAVELKOVÁ Zuzana MILISOVÁ Hana 21:17, 25:27, 21:12
TITĚROVÁ Eva HOFMANOVÁ Petra 21:16, 21:18
HAVLOVÁ Lucie VACKOVÁ Martina 21:7, 21:18

Čtyřhra mužů - Čtvrtfinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej ŠTIKA Jan, GONDA Zdeněk 21:13, 21:13
NEDĚLA René, HEROUT Martin PROVAZNÍK Jiří, JELÍNEK Petr 21:12, 15:21, 21:18
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SKRČENÝ Daniel, DVOŘÁK Radim 21:17, 21:9
SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef WEINBRENNER Michal, KRÁL Ondřej 21:10, 21:14

Dvouhra mužů - Čtvrtfinále

KOUKAL Petr jun. NEDĚLA René 21:7, 21:8
BITMAN Jakub LUBAS Ondřej w.o.
KOPŘIVA Tomáš JELÍNEK Petr 16:21, 21:7, 21:4
FLORIÁN Pavel ZEVL Lukáš 21:19, 21:16

Smíšená čtyřhra - Semifinále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta KOHOUTEK Stanislav, PAVELKOVÁ Zuzana 10:21, 21:18, 21:14
DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana PROVAZNÍK Jiří, MILISOVÁ Hana 14:21, 21:19, 21:16

Čtyřhra mužů - Semifinále

KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej NEDĚLA René, HEROUT Martin 21:11, 21:11
DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub SOBOTA Jaroslav, RUBÁŠ Josef 22:20, 21:19

Čtyřhra žen - Semifinále

MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva KŘÍŽKOVÁ Šárka, BÁŠOVÁ Alžběta 21:10, 21:15
KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina TOMALOVÁ Kateřina, LUDÍKOVÁ Kristína 12:21, 21:19, 21:19

Dvouhra mužů - Semifinále

KOUKAL Petr jun. BITMAN Jakub 21:11, 21:14
KOPŘIVA Tomáš FLORIÁN Pavel 21:14, 23:21

Dvouhra žen - Semifinále

LUDÍKOVÁ Kristína PAVELKOVÁ Zuzana 21:16, 21:11
TITĚROVÁ Eva HAVLOVÁ Lucie 21:14, 21:18

Smíšená čtyřhra - Finále

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta DRANČÁK Pavel jun., KOLLAROVÁ Hana 21:18, 15:21, 21:17

Dvouhra žen - Finále

LUDÍKOVÁ Kristína TITĚROVÁ Eva 21:9, 21:9

Čtyřhra mužů - Finále

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub KOPŘIVA Tomáš, KOPŘIVA Ondřej 23:21, 14:21, 21:14

Čtyřhra žen - Finále

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina MILISOVÁ Hana, TITĚROVÁ Eva 21:16, 21:13

Dvouhra mužů - Finále

KOUKAL Petr jun. KOPŘIVA Tomáš 21:9, 21:15

Smíšená čtyřhra - Mistři ČR

BITMAN Jakub, BÁŠOVÁ Alžběta

Dvouhra žen - Mistryně ČR

LUDÍKOVÁ Kristína

Čtyřhra mužů - Mistři ČR

DRANČÁK Pavel jun., BITMAN Jakub

Čtyřhra žen - Mistryně ČR

KOLLAROVÁ Hana, BENEŠOVÁ Martina

Dvouhra mužů - Mistr ČR

KOUKAL Petr jun.

 



Připomenutí loňských finálových zápasů na 49. Mistrovství ČR
 
Petr Koukal vs. Jan Vondra 18:21, 21:12, 21:6
Martina Benešová vs. Hana Kollarová 21:11 a 21:12
Jakub Bitman, Pavel Drančák vs. Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva 11:21, 21:15 a 21:15
Eva Titěrová, Hana Milisová vs. Miroslava Vašková, Hana Procházková 21:19, 19:21 a 21:17
Pavel Florián, Martina Benešová vs. Martin Herout, Eva Titěrová 21:18 a 21:12

Loňské výsledky ke stažení



Generální partner


Hlavní partneři




Partneři











 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading