logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 31.03.2014

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 31.03.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2520
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2520
3.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2200
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2040
5.Louda Jan1999 USK Plzeň1960
6.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1470
Kural Martin1999 USK Plzeň1470
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1440
9.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1230
10.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1160
11.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice990
12.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové875
13.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most860
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice860
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín860
Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
17.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha830
18.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice730
19.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most640
20.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.600
21.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov532
22.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice454
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové452
24.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška439
25.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška390
26.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň350
27.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha344
28.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice320
29.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava312
30.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín302
32.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška299
33.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov294
34.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec290
35.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice278
36.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.270
37.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín254
38.Paseka Daniel1998 SK Podolí248
39.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík242
40.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou236
41.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové221
42.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice220
43.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava216
45.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou212
46.Zrza Bronislav1998 SK Podolí210
47.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec206
48.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň204
49.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška203
50.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem194
51.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most186
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš186
53.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
54.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha180
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha180
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
57.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška178
58.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno174
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov174
60.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
61.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín168
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice168
63.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
65.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice164
66.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha162
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha162
68.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem160
69.Cach Jakub2001 Super Stars Most156
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice156
72.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové154
73.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most150
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš150
75.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem148
76.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně144
78.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou142
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové142
80.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka138
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice138
82.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec132
84.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně126
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most126
Jeníček Filip1997 Super Stars Most126
Morávek Michal2002 BaC Kladno126
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice126
89.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most124
90.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci122
91.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
92.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno114
Linda Martin2000 TJ Dobřany114
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
95.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín108
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha108
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň108
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha108
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně108
Seifert David2000 BK TJ Baník Most108
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice108
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín108
103.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně102
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 102
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka102
106.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice100
107.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most98
108.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice96
109.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
110.Macák Jan1999 Hamr Praha 90
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka90
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice90
113.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most86
114.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha84
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín84
116.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové82
117.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
118.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec78
Dostál Marek1998 SK Podolí78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
121.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha72
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
Mutl Filip1998 Hamr Praha 72
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha72
125.Hák Kamil1998 Super Stars Most70
126.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice68
127.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice66
128.Hájek David2000 Super Stars Most62
129.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha60
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice60
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno60
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha60
133.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou56
134.Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
138.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec52
140.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice50
141.Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec48
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice48
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany48
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice48
Vedl Šimon1997 BSC Jindřichův Hradec48
146.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
147.Ziman Jan2000 BKV Plzeň42
148.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
150.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec38
151.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Paulík Jan2000 SK Podolí36
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice36
165.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha30
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň30
168.Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
170.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 24
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 24
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha24
173.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně18
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec18
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
183.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most14
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
186.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha12
Králíček Petr1998 Hamr Praha 12
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
189.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec10
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3070
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2760
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2680
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2680
5.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2200
6.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2110
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1710
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1710
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1710
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1710
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1680
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1680
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1560
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1550
15.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1340
16.Kural Martin1999 USK Plzeň1230
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1230
18.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1184
19.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
20.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1080
21.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška990
22.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice950
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno950
24.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec910
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov910
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec910
27.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha880
28.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno860
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň860
30.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové845
31.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík640
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
33.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně622
34.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové595
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice574
36.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška561
37.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín520
38.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně484
39.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín390
40.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín372
41.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška362
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
43.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha360
44.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové353
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
47.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem296
48.Paseka Daniel1998 SK Podolí272
49.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
50.Zrza Bronislav1998 SK Podolí268
51.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň264
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice264
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš264
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš264
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov264
56.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška253
57.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem246
58.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou240
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice240
60.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice236
61.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška235
62.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem230
63.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně228
Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
65.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou221
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové221
67.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem218
68.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha216
69.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci208
70.Hák Kamil1998 Super Stars Most200
71.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most198
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most198
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha198
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava198
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava198
76.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
Linda Martin2000 TJ Dobřany192
Pech Josef1998 TJ Dobřany192
79.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most186
80.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most182
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec182
82.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice180
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha180
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice180
85.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice174
86.Hájek David2000 Super Stars Most172
Seifert David2000 BK TJ Baník Most172
88.Mutl Filip1998 Hamr Praha 162
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 162
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice162
91.Cach Jakub2001 Super Stars Most160
92.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
93.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové144
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín144
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno144
Jeníček Filip1997 Super Stars Most144
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice144
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín144
100.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci142
101.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka138
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka138
103.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha126
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov126
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín126
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka126
109.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec122
Dostál Marek1998 SK Podolí122
111.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
113.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice118
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice118
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most118
116.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové113
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
118.Paulík Jan2000 SK Podolí110
119.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice108
Macák Jan1999 Hamr Praha 108
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice108
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha108
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice108
124.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most92
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
126.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 90
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice90
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha90
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně90
130.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec76
132.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice72
Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec72
Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha72
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice72
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha72
Morávek Michal2002 BaC Kladno72
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany72
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Vedl Šimon1997 BSC Jindřichův Hradec72
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice72
143.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
145.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Palán Václav2001 SK Prosek Praha54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha54
163.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci50
164.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec46
Gunther Michal2001 SK Podolí46
166.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec38
Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
170.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Králíček Petr1998 Hamr Praha 36
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 36
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
183.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2760
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2440
3.Louda Jan1999 USK Plzeň1800
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1800
5.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1756
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1440
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1440
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1440
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1344
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1340
11.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1070
12.Kural Martin1999 USK Plzeň1040
13.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice900
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň860
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice860
16.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov752
17.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové712
18.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice710
19.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha680
20.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové619
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most530
22.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno510
23.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha470
24.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška390
25.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec360
26.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška356
27.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice342
28.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice340
29.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno326
30.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec289
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec278
33.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška272
34.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.270
35.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice255
36.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
37.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec236
38.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most228
39.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha222
Zrza Bronislav1998 SK Podolí222
41.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň216
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava216
44.Paseka Daniel1998 SK Podolí212
45.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov210
46.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně206
47.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
48.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň198
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha198
50.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové192
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice192
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík192
53.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most188
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín188
55.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové186
56.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
57.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín162
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín162
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín162
60.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem160
61.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem152
63.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
64.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška148
65.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
67.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci143
68.Cach Jakub2001 Super Stars Most130
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
70.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Hák Kamil1998 Super Stars Most126
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most126
Jeníček Filip1997 Super Stars Most126
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha126
Linda Martin2000 TJ Dobřany126
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou126
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice126
79.Hájek David2000 Super Stars Most122
80.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
81.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška113
82.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
83.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka108
Pech Josef1998 TJ Dobřany108
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš108
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha108
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou108
89.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
90.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně90
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice90
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň90
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice90
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš90
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka90
Mutl Filip1998 Hamr Praha 90
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha90
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
99.Dostál Marek1998 SK Podolí88
100.Seifert David2000 BK TJ Baník Most86
101.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most80
102.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice76
103.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice72
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice72
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava72
107.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
108.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
109.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice54
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha54
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov54
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
126.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most50
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci50
128.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
131.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Macák Jan1999 Hamr Praha 36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Palán Václav2001 SK Prosek Praha36
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice36
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
149.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most32
150.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
151.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice14
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2520
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2190
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2120
4.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1710
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1680
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1560
8.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1470
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1200
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1100
11.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1070
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
13.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka860
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha830
15.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice800
16.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice760
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice730
18.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov700
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice645
20.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín640
21.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
22.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha560
23.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov544
24.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov478
25.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
26.Homolková Helena1997 Sokol Jílové452
27.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most424
28.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice400
29.Polívková Eliška1998 USK Plzeň358
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno358
31.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary350
32.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno344
33.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun303
34.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice294
35.Paurová Lucie1999 Super Stars Most266
36.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí260
Psotová Barbora1999 Super Stars Most260
38.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most254
39.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška251
40.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška233
41.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice228
42.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška221
43.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice210
44.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
45.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
46.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín192
Kučerová Petra1999 USK Plzeň192
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most186
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže186
50.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice182
51.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín180
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha180
53.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most172
54.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice170
55.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná168
56.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové167
57.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
58.Janošová Petra2000 Sokol Jílové162
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most162
60.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí158
61.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha156
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí156
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec156
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice156
65.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň150
66.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice146
67.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
68.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně144
Hašková Jana1999 BaC Kladno144
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
71.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc136
72.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha132
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice132
74.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
75.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci127
76.Dufková Monika1999 BaC Kladno126
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov126
Schořová Sonja2000 BaC Kladno126
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most126
Srbová Adéla2000 BaC Kladno126
82.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň120
85.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
87.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha108
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice108
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice108
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.108
95.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
96.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice96
97.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň84
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice84
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc84
100.Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové82
101.Michalová Adriana1998 Super Stars Most80
102.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně78
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
105.Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové76
106.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most74
107.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové70
108.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou69
109.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem68
110.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice66
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary66
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně66
113.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec62
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most62
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc62
116.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec60
117.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice56
118.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň54
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha54
127.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
128.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov46
129.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice44
130.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha42
132.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
133.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín36
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
143.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
144.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha30
146.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc26
147.Častová Andrea1997 TJ Proboštov22
148.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
1.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha3000
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3000
3.Panochová Jana1997 Super Stars Most2272
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2200
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2110
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2110
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1950
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1870
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1870
10.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1680
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1680
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1580
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1580
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1485
15.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice1470
16.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1440
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1355
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1230
19.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1070
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1070
21.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1040
22.Homolková Helena1997 Sokol Jílové982
23.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno880
24.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno860
Polívková Eliška1998 USK Plzeň860
26.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary820
27.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice760
28.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška682
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška682
30.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
31.Schořová Sonja2000 BaC Kladno622
32.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov592
33.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice580
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany580
35.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most502
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice502
37.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most484
38.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov472
39.Psotová Barbora1999 Super Stars Most460
40.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun459
41.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín390
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín390
43.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most362
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most362
45.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha360
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha360
47.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
48.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice296
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí296
50.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice278
51.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň240
52.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí230
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
54.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň228
55.Janošová Petra2000 Sokol Jílové222
Srbová Adéla2000 BaC Kladno222
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha222
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.222
59.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice216
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha216
Kučerová Petra1999 USK Plzeň216
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha216
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice216
64.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice204
65.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové203
66.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška199
67.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže192
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí192
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice192
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice192
72.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov184
73.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most180
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most180
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná180
76.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
78.Dufková Monika1999 BaC Kladno174
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň174
Hašková Jana1999 BaC Kladno174
81.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice170
82.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec162
83.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most156
84.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc154
85.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou145
86.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně144
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha144
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň144
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň144
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň144
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice144
92.Michalová Adriana1998 Super Stars Most138
93.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci136
94.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně126
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice126
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice126
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec126
99.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice120
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
101.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň108
102.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice106
103.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov102
104.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci100
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem100
106.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec97
107.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA72
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha72
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov72
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha72
113.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec61
114.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
115.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín54
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha54
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín54
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha54
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
135.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc46
136.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most38
Častová Andrea1997 TJ Proboštov38
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Sejková Patricie2001 SK Podolí38
140.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
1.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1965
2.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1950
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1920
4.Panochová Jana1997 Super Stars Most1854
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1720
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1470
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1470
8.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1340
9.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1320
10.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1226
11.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1110
12.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
13.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice990
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno944
15.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice900
16.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice830
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
18.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice744
19.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka670
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín670
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha640
22.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary580
23.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most530
24.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov526
25.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice520
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška476
27.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno472
28.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany454
29.Paurová Lucie1999 Super Stars Most400
30.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška357
31.Homolková Helena1997 Sokol Jílové350
32.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín312
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí308
34.Polívková Eliška1998 USK Plzeň278
35.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most272
36.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.270
37.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
38.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice244
39.Schořová Sonja2000 BaC Kladno242
40.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška239
41.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec216
42.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice208
43.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha198
44.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun192
46.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most190
47.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové185
48.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice180
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň180
50.Kučerová Petra1999 USK Plzeň174
51.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most170
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most166
53.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín162
Janošová Petra2000 Sokol Jílové162
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí162
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most162
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná162
59.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec160
60.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem150
61.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice148
62.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
63.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně144
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice144
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
66.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci135
67.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
68.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň126
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha126
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov126
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže126
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha126
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice126
74.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice116
75.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
76.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha108
Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci108
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc108
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice108
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha108
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most108
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec108
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice108
Psotová Barbora1999 Super Stars Most108
Srbová Adéla2000 BaC Kladno108
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice108
89.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov100
90.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
91.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně90
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň90
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň90
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň90
97.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice88
99.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec86
100.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
101.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň72
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
108.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
109.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
110.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín54
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Dufková Monika1999 BaC Kladno54
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha54
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha54
122.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most50
123.Michalová Adriana1998 Super Stars Most44
124.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
134.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí34
135.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
136.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice18
137.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice14
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice14
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading