logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 03.04.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
03.04.2013 - 03.04.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3744
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3544
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3480
4.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2960
5.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2456
6.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha2272
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2272
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2136
9.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2040
11.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2000
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň1806
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1736
14.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1476
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1077
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1072
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1072
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1046
21.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1040
22.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
23.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha984
24.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
25.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
26.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha896
27.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha874
28.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha816
29.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
30.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové772
31.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška760
32.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové701
33.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most681
34.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha669
35.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice657
36.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice638
37.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
38.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno606
39.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové599
40.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka594
41.Repiar Samuel1994 Super Stars Most566
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov546
43.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
44.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha511
45.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka510
46.Bláha Václav1980 Hamr Praha 488
47.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška480
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
49.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha479
50.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha449
51.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek427
52.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha416
53.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov406
54.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice394
55.Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
56.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík366
57.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
58.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
59.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice343
60.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice338
61.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně332
62.Rombald Martin1987 Hamr Praha 326
63.Vodička Václav1992 Hamr Praha 325
64.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
65.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most319
66.Slabý Otto1984 USK Plzeň291
67.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov289
68.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice284
69.Port Jan1972 TJ Proboštov281
70.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
71.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice272
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové271
73.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
74.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.265
75.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec256
76.Klíma Petr1980 Hamr Praha 252
77.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín251
78.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
79.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha244
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec244
81.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 242
82.Horák Filip1990 BC RSC Brno241
83.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň236
84.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
85.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava228
86.Motejl Jakub1995 Super Stars Most225
87.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 222
88.Pistulka Radek1997 USK Plzeň221
89.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka217
90.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice212
91.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera210
92.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
93.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov200
94.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek198
95.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno196
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
Látal Petr1975 TJ Proboštov196
98.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno192
Drudík Ota1992 USK Plzeň192
101.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec188
102.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 187
103.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
105.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
Týc Filip1971 BaC Kladno185
108.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice184
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha184
110.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice183
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek183
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové183
113.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice178
114.Král Martin1994 BK TJ Baník Most176
115.Dupák Jan1993 SK BC Premiera174
Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice174
118.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
119.Jareš Michael1993 Super Stars Most170
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
121.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
122.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
123.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter162
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň162
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň162
126.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec160
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 160
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem160
129.Sklář David1993 Hamr Praha 157
130.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice146
131.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
132.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.142
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín142
134.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun140
Ondrášek David1996 Super Stars Most140
136.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
137.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter136
138.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
139.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
141.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter131
143.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka130
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
145.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
146.Helar Ondřej1995 Start Jihlava126
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc126
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice126
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
151.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň124
152.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha122
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice122
154.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
156.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka118
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice118
158.Vítek Radek1985 Hamr Praha 116
159.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
160.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno113
162.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška112
163.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
166.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec106
167.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
169.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha100
Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
171.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.96
172.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
173.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most94
174.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
175.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
177.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
178.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň86
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
180.Čapek Jiří1975 Super Stars Most84
181.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
182.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
185.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha79
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
188.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
190.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
192.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava74
193.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá73
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
195.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
198.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha71
199.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška70
201.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
202.Helar Jakub1992 Start Jihlava68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
204.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 66
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 66
207.Stehno Petr1977 Hamr Praha 64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
209.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice62
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
212.Schick Jindřich1975 SK Podolí60
213.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
215.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
216.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Poříz Leoš1974 Start Jihlava56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
221.Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
223.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
227.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
228.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
229.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové48
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha48
233.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
237.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.44
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí44
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
240.Poláček Michal1974 Hamr Praha 42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
242.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
251.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
258.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec36
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové36
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
275.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
276.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
277.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most30
Konečný Jiří1977 SK Jupiter30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov30
282.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
290.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
294.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
298.Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Port Pavel1976 TJ Proboštov18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
314.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
319.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Lutner Pavel1969 Start Jihlava14
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava14
322.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
323.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Slepička Martin1970 SK Jupiter12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
329.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
339.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
340.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
342.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4592
2.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha4064
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha4064
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3560
6.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3480
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3125
8.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2944
12.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně2696
13.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2672
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2656
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2656
17.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2224
18.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2149
19.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2132
20.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2080
21.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
22.Segeč Jan1978 USK Plzeň2032
23.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2008
24.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1981
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1792
26.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1773
27.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1744
28.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
29.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1581
30.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
31.Louda Jiří1995 USK Plzeň1238
32.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1136
33.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice1134
34.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
35.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1056
36.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1053
37.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1052
38.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1012
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha1012
40.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha974
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška956
42.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice950
43.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno940
44.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové920
45.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha902
46.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha872
47.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha844
48.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha811
49.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov772
50.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška756
51.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov744
52.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové736
53.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha728
54.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá726
55.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha724
56.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
57.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice710
58.Port Jan1972 TJ Proboštov690
59.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha680
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha659
61.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
62.Weinbrenner Michal1974 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice639
63.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci635
64.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha632
65.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
66.Böhm Michal1987 USK Plzeň574
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Ptáček David1993 BK Kopřivnice574
69.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha560
70.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most552
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové548
72.Severa Michal1976 Sokol Radotín Meteor Praha520
73.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka510
74.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
75.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov498
76.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera497
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera497
78.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice476
79.Schmied Martin1982 TJ Chropyně455
80.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec454
81.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha453
82.Slabý Otto1984 USK Plzeň426
83.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci425
84.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně396
85.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
86.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most392
87.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice391
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně391
89.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice384
90.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec383
91.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec381
92.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno378
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava378
94.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci374
95.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek373
96.Týc Filip1971 BaC Kladno371
97.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka369
98.Dupák Jan1993 SK BC Premiera366
99.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice360
100.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
101.Horák Filip1990 BC RSC Brno356
102.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
103.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov352
104.Motejl Jakub1995 Super Stars Most348
105.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.342
106.Látal Petr1975 TJ Proboštov335
107.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
108.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka321
109.Fridrich Václav1977 BaC Kladno319
110.Sklář David1993 Hamr Praha 316
Vodička Václav1992 Hamr Praha 316
112.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek311
113.Král Martin1994 BK TJ Baník Most308
114.Bláha Václav1980 Hamr Praha 306
115.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
116.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka300
117.Rombald Martin1987 Hamr Praha 298
118.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové296
119.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice295
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
121.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
122.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně287
123.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
124.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové281
125.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec277
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov277
127.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice270
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek270
129.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.260
130.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 254
131.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
132.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
133.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
134.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka244
135.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást243
136.Drudík Ota1992 USK Plzeň241
137.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík239
138.Klíma Petr1980 Hamr Praha 238
139.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 235
140.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter234
141.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter231
142.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most230
143.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
146.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr228
147.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
148.Ondrášek David1996 Super Stars Most224
149.Pistulka Radek1997 USK Plzeň220
150.Konupka Jiří1965 BaC Kladno219
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň219
152.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové216
153.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň210
154.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most208
155.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
156.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka204
157.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice203
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
159.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 202
160.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška200
161.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
162.Jerman Pavel1964 BaC Kladno197
163.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha195
164.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka190
166.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice188
Čapek Jiří1975 Super Stars Most188
168.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany186
169.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice185
170.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
Helar Ondřej1995 Start Jihlava180
173.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha178
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín178
175.Jareš Michael1993 Super Stars Most174
176.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
177.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
178.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 166
Šot Michal1988 SK BC Premiera166
180.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
181.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
182.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem160
184.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
185.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.152
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter152
187.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
190.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
191.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 134
192.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
193.Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
194.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
196.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
198.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
199.Helar Jakub1992 Start Jihlava124
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice124
Stehno Petr1977 Hamr Praha 124
202.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Volf Adam1989 Sokol Svatá120
205.Schoř Marek1972 BaC Kladno114
206.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.112
207.Vild Petr1974 SK Jupiter110
208.Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
210.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno107
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
212.Vítek Radek1985 Hamr Praha 106
213.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
215.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha96
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové96
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha96
218.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice95
219.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
225.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice92
Valenta Milan1976 SK Podolí92
227.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
228.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice86
Poříz Leoš1974 Start Jihlava86
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice86
232.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
234.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
241.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
245.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
246.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
247.Barták Jiří1953 Start Jihlava74
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava74
249.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín72
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
254.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové66
Homolka Zdeněk1954 BaC Kladno66
Lutner Pavel1969 Start Jihlava66
Pražák Štěpán1980 Start Jihlava66
258.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
259.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
270.Konečný Jiří1977 SK Jupiter58
271.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
273.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Komarovský Petr1965 ABC Brno54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
296.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
298.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
301.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
305.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň44
306.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Hypš Lukáš1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Šír Milan1976 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
320.Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
323.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně36
Slepička Martin1970 SK Jupiter36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
332.Kasl Lukáš1992 Super Stars Most34
333.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
335.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
341.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
350.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
354.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3872
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Orlová Lutyně3584
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2784
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2677
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
6.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2456
7.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2216
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2120
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2032
10.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1736
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1691
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1656
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1495
16.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1456
17.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1384
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1341
19.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1304
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1304
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
22.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1060
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň962
25.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
26.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno942
27.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka917
28.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha848
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice754
30.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové664
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha646
32.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha632
33.Rombald Martin1987 Hamr Praha 584
34.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá570
35.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek555
36.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín542
37.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška526
38.Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň520
39.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov503
40.Vodička Václav1992 Hamr Praha 486
41.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava476
42.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci472
43.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton451
44.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice450
45.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové432
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
47.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
48.Repiar Samuel1994 Super Stars Most406
49.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno395
50.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha384
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha380
52.Slabý Otto1984 USK Plzeň357
53.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice356
54.Horák Filip1990 BC RSC Brno343
55.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
56.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera336
57.Port Jan1972 TJ Proboštov323
58.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové309
59.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter304
60.Fridrich Václav1977 BaC Kladno299
61.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
62.Motejl Jakub1995 Super Stars Most283
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.281
64.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
66.Jareš Michael1993 Super Stars Most272
67.Bláha Václav1980 Hamr Praha 269
68.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice267
69.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
70.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most259
71.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice254
72.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice245
73.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
74.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
75.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
76.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
77.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha223
78.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice216
79.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
80.Helar Ondřej1995 Start Jihlava207
81.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice202
82.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
83.Panoš Martin1974 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci200
84.Látal Petr1975 TJ Proboštov190
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
87.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter186
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
89.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov184
90.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
91.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást176
92.Ondrášek David1996 Super Stars Most174
93.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha168
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
95.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec167
96.Jirásek Jan1972 BaC Kladno166
97.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
98.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
Louda Jiří1995 USK Plzeň160
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov160
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov160
102.Jerman Pavel1964 BaC Kladno155
Pistulka Radek1997 USK Plzeň155
104.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka154
106.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.153
107.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha148
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň148
109.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr144
Segeč Jan1978 USK Plzeň144
111.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka140
112.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno139
113.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň138
114.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka135
115.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
116.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
117.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
118.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
119.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Drudík Ota1992 USK Plzeň120
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň120
Týc Filip1971 BaC Kladno120
123.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
125.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
126.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
127.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
128.Dupák Jan1993 SK BC Premiera108
129.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
130.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec100
Poříz Leoš1974 Start Jihlava100
132.Böhm Michal1987 USK Plzeň94
133.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha92
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc90
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek90
137.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
Stehno Petr1977 Hamr Praha 84
139.Hudák Juraj1981 Sokol Vranovice80
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem80
144.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
146.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
147.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň73
148.Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
156.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
157.Frauknecht Jan1991 Sokol Jílové62
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka62
160.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
163.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
168.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany56
169.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
184.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem52
185.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka50
Valenta Milan1976 SK Podolí50
187.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
193.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
195.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
208.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
210.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
220.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kasl Lukáš1992 Super Stars Most26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
223.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
224.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
225.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
229.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
232.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
235.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
237.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4280
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3720
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3597
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2504
5.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
6.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2320
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2296
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2264
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2144
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
11.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1936
12.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1405
13.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
14.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1296
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1264
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
18.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1182
19.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1128
20.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
22.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1096
23.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1006
24.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška886
26.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice880
27.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha788
28.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
29.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka733
30.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá726
32.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha680
33.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň600
34.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most584
35.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
36.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice550
38.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
40.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka517
41.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
42.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci445
Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
44.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov416
45.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci408
46.Panochová Jana1997 Super Stars Most400
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň395
48.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 388
49.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov385
50.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
51.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň369
52.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice366
53.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
54.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice359
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice356
56.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno349
57.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín336
58.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno327
59.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most317
60.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
61.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov304
62.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha302
63.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
64.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem281
65.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
66.Černá Martina1987 Hamr Praha 275
67.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín267
68.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
69.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín261
70.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice260
Vocelková Anna1994 USK Plzeň260
72.Vítková Adéla1992 Start Jihlava255
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové252
75.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha230
76.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno221
77.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
78.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
79.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov212
80.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
81.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
82.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice204
83.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.201
84.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška199
85.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
87.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton191
88.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha188
Mazálková Irena1983 SK Podolí188
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice182
91.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň168
Hončíková Hana1979 BaC Kladno168
94.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 162
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno162
96.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha159
97.Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera158
98.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most152
99.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci139
100.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
101.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
102.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň130
103.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr126
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
106.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
109.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
110.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary115
111.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 108
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
113.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
114.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
115.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
117.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
119.Fričová Anna1993 TJ Proboštov80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice80
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň80
124.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
126.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška78
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
128.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
129.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec72
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
132.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter70
133.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
134.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
135.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
136.Nečasová Jitka1984 SK Podolí62
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
138.Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
139.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
140.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
150.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
151.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
153.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
155.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
157.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
158.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha36
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
165.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
166.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
167.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
169.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
170.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4512
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3624
5.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3600
Koldová Veronika1994 Super Stars Most3600
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3416
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3384
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3309
11.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3144
12.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
14.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1936
19.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1880
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1821
21.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
22.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá1691
24.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1640
25.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
26.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1549
27.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1392
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1392
29.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
30.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1360
31.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha1285
32.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha1205
33.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
34.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1120
35.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1113
36.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
37.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1094
38.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1048
40.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha1012
41.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek889
42.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha854
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
44.Panochová Jana1997 Super Stars Most814
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most814
46.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
47.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín752
48.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové710
49.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha645
50.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most628
51.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov623
52.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice612
54.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha596
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov575
56.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové571
57.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice564
58.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka553
59.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín549
60.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary540
61.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno528
62.Grimmová Lucie1990 TJ Chemička Ústí nad Labem520
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci520
Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
65.Černá Martina1987 Hamr Praha 517
66.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha516
67.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha497
68.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
69.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
70.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha444
71.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 443
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 443
73.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
75.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka409
76.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň408
77.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno403
78.Vocelková Anna1994 USK Plzeň400
79.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
80.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
81.Kokošková Radka1991 Super Stars Most386
82.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno385
83.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
84.Hončíková Hana1979 BaC Kladno373
85.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec352
86.Vítková Adéla1992 Start Jihlava347
87.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice334
88.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem330
89.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem325
90.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice324
91.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
93.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov313
94.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov312
95.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most296
96.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
97.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
98.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha280
100.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.278
101.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
102.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 252
103.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
104.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice236
105.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
106.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 222
107.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter216
108.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha210
109.Pořízová Radka1977 Start Jihlava196
110.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka194
111.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
112.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov186
113.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
114.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
115.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
116.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice158
117.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha154
118.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany152
119.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
120.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
124.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha146
125.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter144
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
128.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška139
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška139
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň134
131.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
132.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
134.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice128
135.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
139.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
140.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
141.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň110
142.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
144.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
146.Benešová Hana1985 Hamr Praha 92
147.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
149.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň88
150.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
152.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
153.Horáková Alena1961 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice80
156.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
161.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha72
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
173.Mazálková Irena1983 SK Podolí66
Nečasová Jitka1984 SK Podolí66
175.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter60
176.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
179.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek54
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
188.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
190.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA40
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
192.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
195.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
197.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
199.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4544
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha3392
4.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2352
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2224
7.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2160
8.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2136
9.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2032
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
11.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
12.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1720
13.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha1685
14.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1608
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1581
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1304
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
18.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1160
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1148
21.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1141
22.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
23.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň986
24.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha976
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
26.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
28.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá678
29.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha646
30.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha616
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha608
33.Černá Martina1987 Hamr Praha 584
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška560
35.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek555
36.Fartágová Martina1988 Super Stars Most533
37.Sobotová Markéta1982 USK Plzeň520
38.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha504
39.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha503
40.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové486
41.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 472
42.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov464
43.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno463
44.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové453
45.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice451
46.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha448
47.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha422
48.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha416
49.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most413
50.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most400
51.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
52.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška387
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
54.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most379
55.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
56.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice354
57.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov352
58.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň342
59.Hončíková Hana1979 BaC Kladno326
60.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka320
61.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
62.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno307
63.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
64.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň301
65.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem284
66.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton283
67.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice278
68.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň276
69.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov273
70.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov268
71.Panochová Jana1997 Super Stars Most264
72.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha260
73.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno257
74.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice249
75.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín248
76.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín247
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno247
78.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
79.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 239
80.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
81.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha232
83.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
84.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice224
85.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
86.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem219
87.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
88.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
89.Vítková Adéla1992 Start Jihlava207
90.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
91.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 202
92.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka189
93.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter188
Vocelková Anna1994 USK Plzeň188
95.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
96.Kokošková Radka1991 Super Stars Most184
97.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka183
98.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
101.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
102.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.169
103.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha168
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha168
105.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha162
106.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
107.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
108.Stárková Milada1978 BaC Kladno155
109.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most154
110.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
111.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
112.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
113.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka140
114.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice139
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha139
116.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
118.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
119.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
123.Fričová Anna1993 TJ Proboštov116
124.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
125.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary113
126.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter109
127.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
128.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
129.Pořízová Radka1977 Start Jihlava100
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
131.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
132.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
133.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha92
Hlavačková Pavlína1985 SK BC Premiera92
135.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
137.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
138.Benešová Hana1985 Hamr Praha 80
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Ježková Lucie1992 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Mazálková Irena1983 SK Podolí80
142.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha79
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
144.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec76
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
146.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr72
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
153.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
154.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín64
156.Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
157.Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň60
159.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
162.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
163.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
164.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška54
173.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha50
Nečasová Jitka1984 SK Podolí50
Vokurková Veronika1994 TJ Sokol Doubravka50
176.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
177.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
187.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
189.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
199.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň32
200.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
201.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter26
203.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
205.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
206.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
207.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1GP C dospělých - PlzeňC06.04.2013
2GP D dospělých - PlzeňD06.04.2013
3Krajský přebor - LiberecD13.04.2013
4Krajský přebor - MostD14.04.2013
5GPC Dospělí - Ostrov nad OhříC20.04.2013
6GPC Dospělí - Králův DvůrC20.04.2013
7GPD dospělí - České BudějoviceD20.04.2013
84. GPC Dospělí - JihlavaC20.04.2013
92. GPD Dospělí - JihlavaD20.04.2013
10Memoriál P. Sima - LiberecA28.04.2013
1122. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
12Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
13GP C dospělých - MostC25.05.2013
14VC Kladno - KladnoC08.06.2013
15GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
16Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
17Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
18JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
19GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
20GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
21Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
22GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
231. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
24GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
25GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
26GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
27GPB - MostB27.10.2013
28GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
292.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
30GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
31GPC dospělých - MostC09.11.2013
32GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
332. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
34Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
35GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
36GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
37GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
38Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
39OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
40OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
41Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
42OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
43OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
44OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
45OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
46OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
47OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
48MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
49JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
50GPC dospělých - MostC15.02.2014
51GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
52VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
533. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
54GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
55GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
56GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
57GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
58Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading