logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 21.04.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
29.04.2013 - 21.04.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3744
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3544
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3296
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2686
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2656
6.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2560
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
8.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha2272
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2272
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2216
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2136
12.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1496
14.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
15.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
16.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1196
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1080
18.Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice1077
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1072
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1072
21.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1052
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1046
23.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
24.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha984
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
26.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
27.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice839
28.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
29.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha712
30.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most681
31.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha675
32.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha669
33.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha668
34.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice638
35.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
36.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno606
37.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové599
38.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice587
39.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice583
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík566
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka554
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov554
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška550
44.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
45.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
46.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec496
47.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
48.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha479
49.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
50.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov446
51.Bláha Václav1980 Hamr Praha 440
52.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec418
53.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha416
54.Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
55.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice362
56.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
57.Repiar Samuel1994 Super Stars Most332
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně332
59.Rombald Martin1987 Hamr Praha 326
60.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek325
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové323
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
63.Slabý Otto1984 USK Plzeň317
64.Vodička Václav1992 Hamr Praha 307
65.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha304
66.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice284
67.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
68.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most275
69.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
70.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
71.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.259
72.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín255
73.Klíma Petr1980 Hamr Praha 252
74.Port Jan1972 TJ Proboštov251
75.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
76.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
78.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha244
79.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec238
80.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice236
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň236
82.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka235
83.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
85.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové225
86.Konupka Jiří1965 BaC Kladno224
87.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 222
88.Pistulka Radek1997 USK Plzeň221
89.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice216
90.Motejl Jakub1995 Super Stars Most215
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov209
92.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
93.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno192
95.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
97.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
98.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek183
99.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec180
100.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter177
101.Král Martin1994 BK TJ Baník Most176
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov176
103.Dupák Jan1993 SK BC Premiera174
Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice174
106.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.171
107.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 170
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
109.Horák Filip1990 BC RSC Brno167
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
111.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera166
112.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá165
113.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
114.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter162
115.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha160
Látal Petr1975 TJ Proboštov160
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 160
118.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška154
120.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec152
Vítek Radek1985 Hamr Praha 152
122.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň146
123.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice144
125.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín142
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška142
127.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
128.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice139
129.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň138
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
131.Ondrášek David1996 Super Stars Most136
132.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
134.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 133
135.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška132
138.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice131
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
141.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava128
142.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc126
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek126
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
146.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň124
147.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice122
148.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno120
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most120
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
151.Sklář David1993 Hamr Praha 119
152.Čapek Jiří1975 Super Stars Most116
153.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno113
155.Jareš Michael1993 Super Stars Most110
156.Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
158.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
159.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 102
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
Stehno Petr1977 Hamr Praha 102
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka102
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň102
164.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
165.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň98
Panoš Martin1974 TJ Proboštov98
167.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.96
168.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
169.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava94
170.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
171.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha90
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové90
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
176.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
177.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
178.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice84
179.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
180.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem80
184.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
186.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
188.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
190.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
191.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
195.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
196.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
197.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
199.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 66
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška66
202.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
203.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
205.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
207.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
208.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
212.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
216.Helar Ondřej1995 Start Jihlava52
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
221.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
222.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most50
224.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
225.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové48
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha48
230.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha47
231.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.46
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
235.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.44
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
237.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
240.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
249.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
255.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Helar Jakub1992 Start Jihlava36
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice36
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
272.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
273.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
274.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov30
279.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
286.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Schick Jindřich1975 SK Podolí24
291.Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci22
292.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
295.Böhm Michal1987 USK Plzeň18
Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Port Pavel1976 TJ Proboštov18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
310.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
315.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
316.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
317.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
323.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
333.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
334.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
336.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4112
2.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3664
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3664
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3560
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3240
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3125
8.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2960
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2944
14.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
16.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2744
17.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2696
18.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2656
19.Segeč Jan1978 USK Plzeň2432
20.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
21.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1893
22.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1845
23.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1840
24.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1779
25.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1773
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1696
27.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1644
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň1478
30.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1326
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
32.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1134
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
34.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
35.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1053
36.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice986
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha936
38.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha928
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha925
40.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové920
41.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov880
42.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové852
43.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci835
44.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha832
45.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha814
46.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha811
47.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov780
48.Ptáček David1993 BK Kopřivnice774
49.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
50.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška756
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška756
52.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
53.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha732
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha732
55.Slabý Otto1984 USK Plzeň724
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha724
57.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha720
59.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice710
60.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá686
61.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno660
62.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
63.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec654
64.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice640
65.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice636
66.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha632
67.Port Jan1972 TJ Proboštov620
68.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové618
69.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.616
70.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha600
71.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice591
74.Böhm Michal1987 USK Plzeň574
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci574
77.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov552
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most552
79.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
80.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
81.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera497
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera497
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
84.Schmied Martin1982 TJ Chropyně455
85.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci451
86.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov428
87.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
88.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec407
89.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně396
90.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
91.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice384
92.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec383
93.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 374
94.Dupák Jan1993 SK BC Premiera366
95.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
96.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.360
97.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
98.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
99.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most348
Motejl Jakub1995 Super Stars Most348
101.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
102.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška332
103.Látal Petr1975 TJ Proboštov323
104.Fridrich Václav1977 BaC Kladno319
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně319
106.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek311
107.Král Martin1994 BK TJ Baník Most308
108.Bláha Václav1980 Hamr Praha 306
109.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
110.Rombald Martin1987 Hamr Praha 298
111.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
112.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek293
113.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec291
114.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka285
115.Sklář David1993 Hamr Praha 284
Vodička Václav1992 Hamr Praha 284
117.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
118.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové281
119.Panoš Martin1974 TJ Proboštov280
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
121.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň277
122.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha275
123.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice270
124.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást269
125.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice268
126.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.260
127.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka259
128.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík257
129.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
130.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
131.Týc Filip1971 BaC Kladno251
132.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov249
134.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
135.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice240
136.Klíma Petr1980 Hamr Praha 238
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
138.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice237
139.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
140.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
143.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
144.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter221
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška221
146.Pistulka Radek1997 USK Plzeň220
147.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň219
148.Ondrášek David1996 Super Stars Most218
149.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové216
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové216
151.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most214
152.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany212
153.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň210
154.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter208
155.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
156.Čapek Jiří1975 Super Stars Most204
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška204
158.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
159.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
160.Jerman Pavel1964 BaC Kladno197
161.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter192
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek192
163.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
164.Stehno Petr1977 Hamr Praha 182
165.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 181
166.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
168.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín178
169.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
170.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 166
Šot Michal1988 SK BC Premiera166
172.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
173.Vítek Radek1985 Hamr Praha 164
174.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
175.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
176.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
177.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr156
178.Jareš Michael1993 Super Stars Most154
179.Konupka Jiří1965 BaC Kladno153
180.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.152
181.Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
183.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 148
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno148
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
186.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 134
188.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
189.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
191.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
193.Horák Filip1990 BC RSC Brno126
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
196.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
197.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice120
199.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka118
200.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně116
201.Schoř Marek1972 BaC Kladno114
202.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
203.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.112
204.Vild Petr1974 SK Jupiter110
205.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
208.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno107
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
210.Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
211.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most100
213.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha96
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové96
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha96
216.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice95
217.Helar Jakub1992 Start Jihlava94
Helar Ondřej1995 Start Jihlava94
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
226.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
227.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec86
Zevl Lukáš1991 BK 93 Hořovice86
230.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 84
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka84
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
234.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem80
242.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
246.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
247.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka76
249.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
250.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín72
Holata Radek1980 TJ Slovan Vesec72
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
256.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň66
257.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
258.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
269.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
271.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Komarovský Petr1965 ABC Brno54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Pikl Robert1988 OS BK Goram Teplice54
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
293.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
295.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
298.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
303.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
315.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
320.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Peňás Martin1979 TJ Slovan Karlovy Vary36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
326.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
328.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
334.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
343.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
347.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3584
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3472
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3304
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
5.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2456
6.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2437
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2272
8.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2216
9.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
10.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1944
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1792
14.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1656
16.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1495
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1341
18.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1304
19.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1272
20.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
21.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1220
22.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň908
26.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno819
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín774
28.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové744
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
30.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno662
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha646
32.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha632
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
34.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá594
35.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha568
36.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška526
37.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov524
38.Rombald Martin1987 Hamr Praha 504
39.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek483
40.Vodička Václav1992 Hamr Praha 472
41.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice450
42.Repiar Samuel1994 Super Stars Most448
43.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
44.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava436
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
46.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové424
47.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice416
48.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton411
49.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
50.Slabý Otto1984 USK Plzeň405
51.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov400
52.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
53.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha374
54.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
55.Port Jan1972 TJ Proboštov331
56.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové309
57.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha304
58.Fridrich Václav1977 BaC Kladno299
59.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha295
60.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most292
61.Motejl Jakub1995 Super Stars Most281
62.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové280
63.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.273
64.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci272
65.Horák Filip1990 BC RSC Brno271
66.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice267
67.Bláha Václav1980 Hamr Praha 263
68.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
69.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera260
70.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most259
71.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice245
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno245
73.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
74.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
75.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
76.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
77.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter226
78.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice224
79.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
80.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
81.Segeč Jan1978 USK Plzeň198
82.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást194
83.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter192
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň192
85.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec190
Látal Petr1975 TJ Proboštov190
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň190
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
89.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek186
90.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.183
91.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
92.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice174
93.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha168
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov168
96.Jirásek Jan1972 BaC Kladno166
97.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
Jareš Michael1993 Super Stars Most162
Ondrášek David1996 Super Stars Most162
100.Čapek Jiří1975 Super Stars Most160
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
102.Jerman Pavel1964 BaC Kladno155
Pistulka Radek1997 USK Plzeň155
104.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
105.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
106.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška144
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška144
108.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň141
109.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha138
110.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka136
111.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
112.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
114.Helar Ondřej1995 Start Jihlava131
115.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
116.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec125
117.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň124
119.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka123
120.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Panoš Martin1974 TJ Proboštov120
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň120
123.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
125.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
126.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
127.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
128.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 110
129.Dupák Jan1993 SK BC Premiera108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
131.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
132.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov106
133.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň98
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice98
135.Böhm Michal1987 USK Plzeň94
136.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc90
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek90
139.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
140.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
143.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
145.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
146.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka72
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
153.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
154.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany66
155.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
157.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
162.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
176.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
182.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
183.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
196.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
198.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 36
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
208.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
212.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
213.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
214.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
219.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
222.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
224.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
226.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3960
3.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3080
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2597
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2536
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2304
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2264
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1984
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1496
13.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1405
14.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1264
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
19.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
20.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1066
21.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1052
22.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka971
23.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha960
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha928
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
27.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice880
28.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá856
29.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.840
30.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha788
31.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
32.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
33.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most584
34.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
35.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka569
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice550
38.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
40.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
41.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
42.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha486
43.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
44.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov416
45.Panochová Jana1997 Super Stars Most400
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň395
47.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 388
48.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov385
49.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň383
50.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
51.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
52.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
53.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice342
54.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín336
55.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha334
56.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno327
57.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most317
58.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
59.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice308
60.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov304
61.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
62.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno295
63.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice279
64.Vocelková Anna1994 USK Plzeň272
65.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
66.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
67.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín261
68.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice260
69.Černá Martina1987 Hamr Praha 257
70.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové252
72.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň248
73.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
74.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem243
75.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň240
76.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno221
77.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
78.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
79.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
80.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
81.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice204
82.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem194
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
84.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton190
85.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
86.Hončíková Hana1979 BaC Kladno168
87.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
88.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha159
89.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň158
90.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
92.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice140
93.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
94.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
95.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
96.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
97.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
99.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most122
100.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň120
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
104.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
105.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary115
106.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 108
107.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň94
108.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
111.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
113.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
114.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
116.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška78
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
118.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
119.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
121.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
122.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
123.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
125.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
126.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
138.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
140.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
142.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
144.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
146.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
147.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha36
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
154.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
155.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
156.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
157.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
158.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
159.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
162.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
163.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4064
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3440
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3416
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3384
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3080
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2360
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá2301
18.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
21.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1821
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1806
23.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
24.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
25.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1640
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
27.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1392
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1392
29.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
30.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1360
31.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1339
32.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1230
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1178
34.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
35.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
36.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1094
37.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1008
38.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha997
39.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha854
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
41.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha840
42.Panochová Jana1997 Super Stars Most814
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most814
44.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek793
45.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
46.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín752
47.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha732
48.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha645
49.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice612
51.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha596
52.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov575
53.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové571
54.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha558
55.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka553
56.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín549
57.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha546
58.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary540
59.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno528
60.Černá Martina1987 Hamr Praha 517
61.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka515
62.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha497
63.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice484
64.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
65.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov466
66.Vocelková Anna1994 USK Plzeň458
67.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
69.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno403
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno403
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov397
72.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
73.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
74.Kokošková Radka1991 Super Stars Most386
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice386
76.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno385
77.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
78.Hončíková Hana1979 BaC Kladno373
79.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 371
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 371
81.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha365
82.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec352
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov352
84.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.332
85.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most330
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem330
87.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice324
88.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
90.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov312
91.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
92.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov291
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem291
94.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
95.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha280
99.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška271
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
101.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice270
102.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
103.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most254
104.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 252
106.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň248
107.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter242
108.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
109.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
110.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 222
111.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha210
112.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
113.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
114.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
115.Benešová Hana1985 Hamr Praha 172
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
117.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
118.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
120.Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
122.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
125.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
126.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
127.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
129.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
133.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
134.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
135.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
137.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter102
138.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
140.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň94
141.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
143.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice88
144.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
146.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
147.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
152.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka76
153.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha72
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
164.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter68
165.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
168.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň56
169.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
177.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
179.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA40
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
181.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
185.Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
187.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
189.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2352
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2325
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2272
8.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1984
9.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1960
10.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
12.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
13.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
15.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1520
16.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1451
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1360
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1304
19.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1296
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1134
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1061
24.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
26.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška792
28.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové733
29.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov696
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha696
31.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá648
32.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha624
33.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha608
35.Fartágová Martina1988 Super Stars Most533
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň528
37.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
38.Černá Martina1987 Hamr Praha 504
39.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha503
40.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové486
41.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška478
42.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek477
43.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 472
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha424
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha424
46.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most413
47.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice411
48.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most408
49.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
51.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
52.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha366
53.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most361
54.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice354
55.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov348
56.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton337
57.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov336
58.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín327
59.Hončíková Hana1979 BaC Kladno326
60.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov313
61.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno307
62.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
63.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha300
64.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno299
65.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice296
66.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha288
67.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem284
68.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
69.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň276
70.Panochová Jana1997 Super Stars Most264
71.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň249
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice249
73.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín248
74.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno247
75.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
76.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice236
77.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
78.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
79.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
80.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka225
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
82.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
83.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
84.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka207
85.Vocelková Anna1994 USK Plzeň206
86.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter204
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
89.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem193
90.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška186
92.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 185
Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno185
94.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.183
95.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
97.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
98.Kokošková Radka1991 Super Stars Most172
99.Benešová Hana1985 Hamr Praha 168
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha168
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha168
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha168
103.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha162
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
105.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
107.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
108.Stárková Milada1978 BaC Kladno155
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
110.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
111.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 148
112.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň146
113.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
114.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter141
115.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha139
116.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
118.Vítková Adéla1992 Start Jihlava131
119.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
120.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most128
121.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška126
122.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň124
123.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha120
Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
127.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary113
128.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
129.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
130.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
131.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
132.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
133.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí90
135.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha88
136.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
137.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
138.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha79
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
140.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
141.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
148.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
149.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín64
151.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice62
152.Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
153.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
157.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
158.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
159.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Krollová Martina1989 OS BK Goram Teplice54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
167.Lengálová Magda1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
168.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
176.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.38
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
178.Fričová Anna1993 TJ Proboštov36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec36
Karbanová Martina1995 Sokol Králův Dvůr36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Nováková Marie1963 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
189.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
190.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
191.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
192.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
193.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter22
194.Antošová Denisa1997 TJ Slovan Karlovy Vary18
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň18
198.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
199.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
200.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
122. Thun Cup - NejdekC11.05.2013
2Velká cena Teplic - TepliceC18.05.2013
3GP C dospělých - MostC25.05.2013
4VC Kladno - KladnoC08.06.2013
5GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
6Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
7Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
8JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
9GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
10GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
11Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
12GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
131. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
14GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
15GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
16GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
17GPB - MostB27.10.2013
18GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
192.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
20GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
21GPC dospělých - MostC09.11.2013
22GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
232. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
24Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
25GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
26GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
27GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
28Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
29OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
30OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
31Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
32OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
33OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
34OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
35OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
36OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
37OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
38MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
39JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
40GPC dospělých - MostC15.02.2014
41GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
42VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
433. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
44GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
45GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
46GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
47GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
48Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
49KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
50KP dopělých - MostD05.04.2014
51GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
52Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
53JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
54Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading