logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 28.04.2014

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 28.04.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3544
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
3.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín2472
4.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2424
Kural Martin1999 USK Plzeň2424
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2424
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2365
8.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice1896
9.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1816
10.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1416
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1176
13.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
14.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
15.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1046
16.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha901
17.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové875
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně875
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec875
20.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
21.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec640
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín615
23.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec492
24.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.480
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka444
26.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha439
27.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou428
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín420
29.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most404
30.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín397
31.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek372
32.Linda Martin2000 TJ Dobřany326
33.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice304
34.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice301
35.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha295
36.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice294
37.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice272
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
39.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek265
40.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice264
41.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem263
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice263
43.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno258
44.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most246
45.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice245
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně245
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov245
48.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška239
Macák Jan1999 Hamr Praha 239
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov239
51.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou235
52.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín234
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.234
54.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava233
55.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín227
56.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice226
57.Cach Jakub2001 Super Stars Most222
58.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové221
60.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most213
61.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most212
62.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice209
63.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš203
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha203
65.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov198
67.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha197
Ziman Jan2000 BKV Plzeň197
69.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové196
70.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec194
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most192
72.Palán Václav2001 SK Prosek Praha191
73.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc188
74.Seifert David2000 BK TJ Baník Most186
75.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň184
76.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
77.Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Morávek Michal2002 BaC Kladno180
79.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
80.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha178
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš178
82.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm174
83.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň173
84.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík168
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc168
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně168
87.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice166
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek166
89.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci164
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov164
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec164
92.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec162
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice162
94.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice160
95.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou159
96.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc158
97.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice157
98.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany156
99.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha154
100.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem150
101.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín147
102.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně144
103.Kozel Václav2001 Badminton School Brno143
104.Hájek David2000 Super Stars Most142
105.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov140
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín140
107.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov138
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
109.Soukup Václav2001 BKV Plzeň136
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín136
111.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA133
112.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most132
113.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň131
114.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice130
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.130
116.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
117.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
118.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš124
120.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice120
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec120
123.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary118
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha118
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.118
126.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou117
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha117
128.Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA116
Paulík Jan2000 SK Podolí116
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov116
131.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice115
132.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov114
134.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
135.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.111
136.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha110
137.Gunther Michal2001 SK Podolí106
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně106
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem106
140.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice104
141.Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice102
142.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha100
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš100
147.Cach David2002 Super Stars Most98
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec98
150.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš96
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc96
152.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
153.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň94
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
155.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy92
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov92
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA92
158.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška88
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc88
160.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.87
161.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA86
162.Prek Šimon2002 Badminton School Brno85
163.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice84
166.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm80
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc80
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov80
170.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
174.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno75
175.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
176.Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice72
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín72
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
181.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha69
182.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha68
183.Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice66
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice66
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc66
186.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice64
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most64
188.Sýkora Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice63
189.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most62
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice62
191.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek60
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně60
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov60
Králík David1999 TJ Spoje Praha60
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín60
197.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice56
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha56
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou56
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice56
201.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha55
202.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno54
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.54
208.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec52
209.Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm50
210.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc48
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice48
213.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice46
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
215.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.44
216.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.43
217.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
218.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec40
219.Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
220.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec36
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
227.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže33
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha33
232.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice30
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek30
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA30
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci30
Rigl Tomáš2001 SK Podolí30
241.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
242.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec26
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec26
245.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka24
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka24
Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha24
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub24
250.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice22
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem22
252.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
253.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc18
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš18
257.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
262.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha13
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA13
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka13
266.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha12
268.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec10
270.Češka David1999 TJ Sokol Plesná6
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná6
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín6
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná6
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná6
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná6
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc6
281.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
282.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most2
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice3720
2.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín3432
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3432
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha3352
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice3352
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2744
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec2744
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov2664
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2664
10.Kural Martin1999 USK Plzeň2424
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2365
12.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1950
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1896
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1896
15.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1704
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1704
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1704
18.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1574
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1470
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1416
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1416
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
23.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
24.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
25.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
26.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
28.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka901
30.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové822
31.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha812
32.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec741
33.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek730
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek730
35.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice708
36.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice696
37.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno682
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň682
39.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín634
40.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice629
41.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice581
42.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha551
43.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice499
44.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou472
45.Linda Martin2000 TJ Dobřany444
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín444
47.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem439
48.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha426
49.Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.406
50.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov373
51.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
52.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany360
53.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov355
54.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové354
55.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
56.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně325
57.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec314
58.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška305
59.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most295
Seifert David2000 BK TJ Baník Most295
61.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.271
Ziman Jan2000 BKV Plzeň271
63.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín259
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš259
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš259
66.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov257
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most257
68.Soukup Václav2001 BKV Plzeň253
69.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
71.Herzán David2002 Slavoj Podivín246
Morávek Michal2002 BaC Kladno246
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice246
74.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha241
75.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš239
76.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov236
77.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc231
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov231
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc231
80.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně228
81.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek227
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň227
83.Cach Jakub2001 Super Stars Most221
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most221
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Palán Václav2001 SK Prosek Praha221
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín221
88.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
90.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most216
92.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín215
93.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec213
94.Hájek David2000 Super Stars Most212
95.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.205
96.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice204
98.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA203
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA203
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou203
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou203
102.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec193
103.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno192
104.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň191
105.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA187
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha187
107.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice185
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha185
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary185
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha185
112.Cach David2002 Super Stars Most184
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem184
114.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš180
Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov180
116.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou174
117.Paulík Jan2000 SK Podolí168
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
119.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín167
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha167
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice167
122.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
124.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín162
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec162
128.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.161
129.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc158
130.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov157
131.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice154
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
133.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec152
134.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov151
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně151
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.151
137.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice150
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
139.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice148
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha148
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem148
142.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice144
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice144
144.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.138
145.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice133
146.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Kozel Václav2001 Badminton School Brno131
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha131
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň131
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava131
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno131
152.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha130
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov130
156.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice126
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín126
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice126
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek126
Macák Jan1999 Hamr Praha 126
161.Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc124
162.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice120
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
164.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška113
Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš113
168.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most112
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice112
170.Prek Šimon2002 Badminton School Brno109
171.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Müller Filip1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice108
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
179.Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc102
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.102
181.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice100
182.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha94
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha94
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov94
185.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec92
186.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha90
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně90
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc90
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
192.Gunther Michal2001 SK Podolí88
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc88
194.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.85
195.Kolouch David1999 SKB Český Krumlov80
196.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc76
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.76
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec76
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice76
203.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem74
204.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka72
210.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice64
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
213.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha59
Jurista Tomáš1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Sýkora Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka59
217.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice58
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
219.Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně54
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
Králík David1999 TJ Spoje Praha54
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka54
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice54
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové54
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA54
232.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
233.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice46
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice46
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
236.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
237.Černý Jan2001 TJ Proboštov40
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha40
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice40
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha40
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most40
244.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
247.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Češka David1999 TJ Sokol Plesná36
Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc36
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná36
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná36
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná36
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc36
258.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec26
Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Procházka Martin1999 TJ Slovan Vesec26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
267.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná18
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná18
270.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice4120
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2712
3.Kural Martin1999 USK Plzeň2584
4.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2424
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2424
6.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice2344
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2077
8.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
9.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha1526
10.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1416
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1416
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1176
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1176
14.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
15.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1100
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1052
17.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
18.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec875
19.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
20.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha701
21.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha634
22.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha629
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most606
24.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín585
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka585
26.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín522
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
28.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec468
29.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice423
30.Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek422
31.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice415
32.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno392
33.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou345
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové345
35.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín325
36.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice323
37.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek301
38.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice296
39.Morávek Michal2002 BaC Kladno287
40.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem277
41.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice266
42.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín259
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice259
44.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most257
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
46.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.242
47.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška239
48.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov238
49.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha221
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov221
52.Cach Jakub2001 Super Stars Most217
53.Seifert David2000 BK TJ Baník Most216
54.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou208
55.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most205
Palán Václav2001 SK Prosek Praha205
57.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most204
58.Linda Martin2000 TJ Dobřany203
Macák Jan1999 Hamr Praha 203
60.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka199
61.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci198
63.Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov187
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc187
65.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most186
66.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice185
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava185
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice185
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha185
70.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek184
71.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec176
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov176
73.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín172
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
75.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice170
76.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc168
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
78.Kozel Václav2001 Badminton School Brno167
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové167
Soukup Václav2001 BKV Plzeň167
81.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov166
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň166
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou166
Ziman Jan2000 BKV Plzeň166
86.Hájek David2000 Super Stars Most164
87.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice161
88.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
89.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most156
90.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice150
91.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA149
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň149
93.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA148
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou148
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice148
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha148
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec148
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice148
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha148
101.Jindra Karel1999 SKB Český Krumlov144
102.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec138
104.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec136
106.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš131
107.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc130
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš130
109.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
110.Gunther Michal2001 SK Podolí124
111.Dvořák Michal1999 TJ Sokol České Budějovice122
112.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice120
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
114.Cach David2002 Super Stars Most118
115.Pleska Jakub1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice117
116.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov112
120.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně110
121.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš108
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice108
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno108
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
127.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice102
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov102
129.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno95
130.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice94
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň94
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně94
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov94
136.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha92
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
138.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha90
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Patria Avenanda Dwi1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany90
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice90
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
147.Paulík Jan2000 SK Podolí88
148.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.82
149.Faltys Matěj1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou76
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha76
Hlavinka David1999 BK ARION PRAHA76
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec76
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš76
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA76
155.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
156.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
Ledvina Přemysl1999 TJ Sokol Doubravka72
Šimek Kryštof1999 BK- DDM Holice72
160.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
161.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
165.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha58
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov58
167.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice56
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha56
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
170.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
175.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice52
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
178.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice46
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc46
180.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most44
Rod Lukáš1999 BC DDM Olomouc44
182.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška40
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže40
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice40
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.40
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Prek Šimon2002 Badminton School Brno40
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec40
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka40
190.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice38
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov38
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice38
193.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha36
Fidranský Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Kolouch David1999 SKB Český Krumlov36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Spurný Dominik1999 BK Omega Olomouc36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně36
209.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
211.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice26
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
218.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice20
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
220.Češka David1999 TJ Sokol Plesná18
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně18
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek18
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc18
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
227.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec14
Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec14
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Müller Tomáš1999 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
236.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov4
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3512
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3365
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3352
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3144
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2424
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2205
7.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1944
8.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1725
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1464
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1464
11.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1268
12.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1176
13.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1138
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1046
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha990
16.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice886
18.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice830
19.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary801
20.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice739
21.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most724
22.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha723
23.Paurová Lucie1999 Super Stars Most682
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice510
25.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most502
26.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice421
27.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice404
28.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice383
29.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň372
30.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň368
31.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže362
32.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek356
33.Psotová Barbora1999 Super Stars Most325
34.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice311
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
36.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň287
37.Janošová Petra2000 Sokol Jílové283
38.Sejková Patricie2001 SK Podolí277
39.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně264
40.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
41.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně246
42.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov245
44.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha241
45.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc239
46.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice228
47.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec226
48.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc221
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most221
50.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška220
51.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice218
52.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice216
Schořová Sonja2000 BaC Kladno216
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha216
56.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most215
57.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha211
58.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha209
59.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň203
60.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice202
61.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže199
62.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš197
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou197
64.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.196
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov196
66.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most194
67.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže192
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov192
69.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice190
Srbová Adéla2000 BaC Kladno190
71.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec186
72.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek184
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov184
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc184
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice184
76.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most180
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc180
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
80.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň179
81.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most178
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.178
83.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec172
84.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha167
85.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň166
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec166
87.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice163
88.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice162
89.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
91.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice154
92.Černá Tereza2002 TJ Dobřany151
93.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov150
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most150
95.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha149
96.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice148
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice148
98.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín147
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže147
100.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem146
101.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice144
102.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha143
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno143
104.Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš142
105.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec140
106.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha138
107.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany136
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava136
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci136
111.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň132
112.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most128
113.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha124
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most124
115.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci122
116.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov121
117.Dufková Monika1999 BaC Kladno120
Homolková Klára2001 Sokol Jílové120
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov120
120.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň118
121.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
122.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
123.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov112
126.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha111
127.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava110
128.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice109
129.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice108
130.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně106
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové106
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci106
133.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou105
134.Dítětová Eliška2000 SK Děčín104
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice104
136.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno103
137.Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové102
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec102
139.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice98
140.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín96
Procházková Michala1999 BaC Kladno96
143.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno95
144.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
145.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice93
146.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha92
147.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek90
150.Zachová Adéla2001 Start Jihlava89
151.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc88
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš88
153.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA87
154.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec84
155.Kučerová Petra1999 USK Plzeň82
156.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně80
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most80
159.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
161.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice76
162.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha75
163.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň74
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha74
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice74
166.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most72
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava72
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha72
169.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci70
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň70
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec70
172.Jeřábková Petra2001 SK Podolí68
173.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc66
175.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
176.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín63
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín63
178.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná60
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí60
180.Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
188.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.53
189.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov50
191.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc48
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary48
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice48
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary48
195.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
196.Kučerová Barbora1999 BC DDM Olomouc44
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín44
198.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA43
199.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc42
Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov42
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná42
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov42
209.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec40
Moravčíková Natálie1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
211.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Novotná Jana2000 BK- DDM Holice36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové36
220.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA33
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
223.Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany32
224.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín30
Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr30
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany30
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Schořová Adéla2003 BaC Kladno30
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary30
232.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha26
236.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice24
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice24
238.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov22
Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
241.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice20
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Telínová Alena2000 Super Stars Most20
244.Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín18
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
253.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem16
254.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
257.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha13
258.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec10
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
264.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice6
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice6
267.Budilová Daniela2000 Super Stars Most2
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3944
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3944
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3480
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3480
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3432
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3432
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3352
Paurová Lucie1999 Super Stars Most3352
9.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha2424
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2424
11.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2184
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2184
13.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1704
Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1704
15.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1656
16.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1589
17.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1416
18.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
19.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1268
20.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1219
21.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1176
23.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1159
24.Schořová Sonja2000 BaC Kladno1070
25.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1046
26.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže916
27.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most868
28.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice862
29.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha832
30.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice830
31.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek745
32.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň592
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most592
34.Janošová Petra2000 Sokol Jílové587
Srbová Adéla2000 BaC Kladno587
36.Sejková Patricie2001 SK Podolí586
37.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most581
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most581
39.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice540
40.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň532
41.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně472
42.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice469
43.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže448
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň444
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice421
48.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
49.Psotová Barbora1999 Super Stars Most384
50.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
51.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně342
52.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice336
53.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice325
54.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov312
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín307
57.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha305
58.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň301
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou301
60.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha299
61.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice296
62.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc277
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška277
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc277
65.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice271
66.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň265
67.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha264
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice264
69.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha259
70.Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
Pecková Petra1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov258
73.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže257
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže257
75.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov251
76.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
77.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš245
78.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc244
79.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek241
80.Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové239
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov239
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov239
83.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice233
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň233
85.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
87.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš221
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš221
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň221
92.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most213
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec213
94.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
95.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most208
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most208
Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec208
98.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha205
Černá Tereza2002 TJ Dobřany205
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha205
101.Homolková Klára2001 Sokol Jílové204
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec204
103.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov203
104.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
105.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci197
106.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice188
107.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice187
108.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem186
109.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno185
110.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci181
111.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec180
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm180
113.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
114.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most178
115.Dufková Monika1999 BaC Kladno174
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň174
117.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci172
118.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov169
119.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno167
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou167
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové167
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha167
124.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha166
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice166
127.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice165
128.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou162
129.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice160
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice160
131.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha151
132.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava149
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava149
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava149
135.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha148
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc148
137.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice144
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice144
140.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany138
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín138
142.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most136
143.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
145.Kučerová Petra1999 USK Plzeň131
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň131
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha131
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
149.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice129
150.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové126
152.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec124
153.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Hašková Jana1999 BaC Kladno120
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín120
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
157.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most114
160.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
161.Dítětová Eliška2000 SK Děčín110
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec110
163.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA108
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA108
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice108
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary108
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary108
Procházková Michala1999 BaC Kladno108
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha108
170.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice102
171.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně95
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně95
173.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice94
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA94
175.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec90
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
179.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí84
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany84
181.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc82
182.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno79
183.Havelková Andrea2000 Super Stars Most78
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc78
185.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice76
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec76
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín76
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice76
189.Davidová Anna2000 Badminton School Brno72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín72
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Schořová Adéla2003 BaC Kladno72
195.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov66
Telínová Alena2000 Super Stars Most66
197.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
198.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha59
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Moravčíková Natálie1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy59
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha59
Zachová Adéla2001 Start Jihlava59
204.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc54
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň54
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr54
Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
224.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice52
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
226.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec50
227.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
228.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
229.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
232.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
236.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná36
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín36
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek36
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná36
243.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
245.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Budilová Daniela2000 Super Stars Most26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
257.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice4120
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2712
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2664
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2584
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2472
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2424
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2424
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2344
9.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
10.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1416
11.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1286
12.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1176
13.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1046
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
15.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha901
16.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most875
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice868
18.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun860
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.828
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most682
21.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice585
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha538
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň531
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice522
25.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary498
26.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže453
27.Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek429
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice415
29.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně380
30.Schořová Sonja2000 BaC Kladno366
31.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice351
32.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň350
33.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc325
34.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha319
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice319
36.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most307
37.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice305
38.Sejková Patricie2001 SK Podolí303
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most303
40.Janošová Petra2000 Sokol Jílové285
41.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha264
42.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice260
43.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most246
44.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc243
46.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec240
47.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.239
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška239
Srbová Adéla2000 BaC Kladno239
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
53.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice231
54.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec223
55.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
57.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
58.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
59.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most204
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha204
61.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň203
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha203
64.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec194
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most194
66.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice187
67.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice185
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava185
69.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek184
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha184
71.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice180
72.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
73.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice174
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně174
75.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín172
76.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most170
77.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže169
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov169
79.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno167
80.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov166
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové166
82.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci164
Psotová Barbora1999 Super Stars Most164
84.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
85.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA148
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže148
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň148
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov148
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš148
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha148
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou148
Židovová Tereza1999 Badminton VK Aš148
94.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
96.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice140
97.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
98.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
Homolková Klára2001 Sokol Jílové133
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň133
101.Černá Tereza2002 TJ Dobřany131
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha131
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha131
Kučerová Petra1999 USK Plzeň131
105.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov130
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov130
Neškrabalová Daniela1999 TJ Montas Hradec Králové130
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov130
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice130
111.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň126
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
115.Pecháčková Eva1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
116.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc113
117.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice112
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň112
121.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc110
122.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Hašková Jana1999 BaC Kladno108
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
125.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
126.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most100
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most100
128.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno97
129.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most96
130.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín95
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice95
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha95
133.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov94
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně94
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš94
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov94
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec94
138.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava92
139.Dufková Monika1999 BaC Kladno90
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Helmichová Michaela1999 BK ARION PRAHA90
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec90
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice90
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha90
145.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci88
146.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha80
147.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice78
148.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň76
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň76
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA76
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice76
153.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava74
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice74
155.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec72
158.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha68
159.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
160.Jeřábková Petra2001 SK Podolí62
161.Zachová Adéla2001 Start Jihlava59
162.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice58
163.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
164.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Kašperková Pavlína1999 TJ Slovan Karlovy Vary54
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov54
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň54
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
176.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec52
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
178.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec46
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
181.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc44
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc44
183.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most40
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha40
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice40
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most40
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno40
193.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice38
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně38
196.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany36
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov36
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Otepková Šárka1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Pecková Kristýna1999 Sokol Radotín Meteor Praha36
Procházková Michala1999 BaC Kladno36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice36
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov36
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary36
212.Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
213.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice28
Telínová Alena2000 Super Stars Most28
216.Bublová Natálie1999 TJ Proboštov26
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov26
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
224.Kučerová Barbora1999 BC DDM Olomouc20
Moravčíková Natálie1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy20
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice20
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
228.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc18
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná18
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
235.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc15
236.Budilová Daniela2000 Super Stars Most14
Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
Dítětová Eliška2000 SK Děčín14
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín14
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice14
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
245.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - MostD07.09.2013
21. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
3GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
41. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
51. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
61. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
71. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
81. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
91.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
10GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
111. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
121. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
131. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
14GPD U15 - České BudějoviceD19.10.2013
152. GPC U15 - Hradec KrálovéC27.10.2013
162. GPD U15 - Ústí nad LabemD16.11.2013
172: GPC U15 - Praha - VinořC16.11.2013
182. GPC U15 - PodivínC16.11.2013
192. GPC U15 - KladnoC16.11.2013
202. GPD U15 - LiberecD17.11.2013
212. GPC U15 - České BudějoviceC23.11.2013
222. GPC U15 - AšC23.11.2013
232. GPC U15 - LiberecC23.11.2013
24GPD U15 - Brno - JehniceD23.11.2013
25Goram Cup - TepliceC30.11.2013
262. GPC U15 - Český TěšínC01.12.2013
27GPD U15 - České BudějoviceD07.12.2013
282. GPA U15 - MostA08.12.2013
29KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC14.12.2013
303. GPC U15 - DobruškaC05.01.2014
313. GPD U15 - TepliceD25.01.2014
323. GPD U15 - Liberec - VesecD25.01.2014
333. GPC U15 - OlomoucC25.01.2014
343. GPC U15 - Brno - JehniceC01.02.2014
353. GPC U15 - MostC01.02.2014
363. GPC U15 - Český KrumlovC08.02.2014
373. GPC U15 - Praha VinořC08.02.2014
383. GPC U15 - KladnoC08.02.2014
393. GPC U15 - Karlovy VaryC15.02.2014
40Goram Cup - TepliceC22.02.2014
413. GPA U15 - Orlová - LutyněA23.02.2014
4216. WITTE Cup Nejdek - NejdekC08.03.2014
43OP U15 - PardubiceSKP16.03.2014
44KP U15 - LiberecD22.03.2014
45KP U15 - TepliceD22.03.2014
46OP U15 - Český KrumlovSKP23.03.2014
47OP U15 - Praha - VinořSKP30.03.2014
48OP U15 - Benátky nad JizerouSKP30.03.2014
49Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC05.04.2014
50OP U15 - DobřanySKP12.04.2014
51Naděje U15 - České BudějoviceD12.04.2014
52OP U15 - Ústí nad LabemSKP12.04.2014
53OP U15 - PřerovSKP19.04.2014
54OP U15 - Brno - JehniceSKP19.04.2014
55MČR U15 - Hradec KrálovéMČR27.04.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading