logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 26.05.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
27.05.2013 - 26.05.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3744
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3544
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3296
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2686
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2656
6.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2560
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2520
8.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha2272
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2272
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2216
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2136
12.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1496
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1292
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1166
18.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1128
20.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1077
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1072
22.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1052
23.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň992
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
26.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
27.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most877
28.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice839
29.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
30.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha766
31.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha732
32.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha717
33.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice638
34.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha609
36.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové599
37.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice587
38.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice583
39.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík566
40.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka554
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška550
42.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
43.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec524
44.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
45.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice512
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov506
47.Bláha Václav1980 Hamr Praha 488
48.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno486
49.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha479
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
52.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně452
53.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha416
54.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov414
55.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek403
56.Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
57.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
58.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec382
59.Rombald Martin1987 Hamr Praha 372
60.Port Jan1972 TJ Proboštov335
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové323
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
63.Slabý Otto1984 USK Plzeň321
64.Vodička Václav1992 Hamr Praha 307
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové305
66.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice302
Repiar Samuel1994 Super Stars Most302
68.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice298
69.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha292
70.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
71.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec280
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
73.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno276
74.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most269
Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
76.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.267
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek267
78.Klíma Petr1980 Hamr Praha 264
79.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.259
80.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín255
81.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
82.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
83.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň236
84.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka235
85.Pistulka Radek1997 USK Plzeň233
86.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
88.Motejl Jakub1995 Super Stars Most227
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
90.Konupka Jiří1965 BaC Kladno224
91.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
92.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
93.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice216
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice216
95.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha208
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc202
97.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
98.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 194
99.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno192
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter188
Král Martin1994 BK TJ Baník Most188
103.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně186
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
106.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň176
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov176
109.Fridrich Václav1977 BaC Kladno174
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno174
111.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
112.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice168
113.Horák Filip1990 BC RSC Brno167
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
115.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera166
Látal Petr1975 TJ Proboštov166
117.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá165
118.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava164
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
120.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 163
121.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice156
123.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most154
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 154
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška154
127.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec152
Vítek Radek1985 Hamr Praha 152
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem152
130.Čapek Jiří1975 Super Stars Most146
131.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha144
Hanl Aleš1981 Hamr Praha 144
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
134.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín142
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška142
136.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun140
138.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice139
Sklář David1993 Hamr Praha 139
140.Helar Ondřej1995 Start Jihlava138
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice138
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň138
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
144.Dupák Jan1993 SK BC Premiera136
Ondrášek David1996 Super Stars Most136
146.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
148.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška132
151.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice131
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
154.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 128
155.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
157.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň120
159.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno113
161.Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
163.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice106
165.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 102
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
Stehno Petr1977 Hamr Praha 102
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka102
170.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice100
172.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň98
Helar Jakub1992 Start Jihlava98
Panoš Martin1974 TJ Proboštov98
175.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.96
176.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
177.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava94
178.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
179.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové90
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek90
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
184.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
185.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
186.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
187.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
190.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
192.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
193.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
195.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
Poříz Leoš1974 Start Jihlava74
197.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
198.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
201.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
202.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
203.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.68
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
206.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 66
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška66
209.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
210.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
212.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
214.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
215.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
219.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
221.Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
225.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
226.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
228.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
229.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové48
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha48
234.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha47
235.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.46
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Jareš Michael1993 Super Stars Most46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
240.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
241.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
244.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
253.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
259.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
275.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
276.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
277.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
281.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
288.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Schick Jindřich1975 SK Podolí24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
294.Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci22
295.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
298.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
310.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
315.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
319.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
320.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
326.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
336.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
337.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
339.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4112
2.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3664
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3664
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3560
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3240
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3125
8.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2960
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2944
14.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
16.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2744
17.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2696
18.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2656
19.Segeč Jan1978 USK Plzeň2432
20.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2128
21.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2101
22.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
23.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1840
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1773
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1749
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1696
27.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1644
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň1478
30.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1326
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1168
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1128
35.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
36.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1053
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1000
38.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice986
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha966
40.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha944
41.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové920
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov880
43.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové852
44.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci835
45.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha832
46.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha811
47.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
48.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha792
49.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
50.Ptáček David1993 BK Kopřivnice774
51.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
52.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška756
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška756
54.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most752
55.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
57.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha744
58.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha732
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha732
60.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha724
61.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
62.Port Jan1972 TJ Proboštov714
63.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov702
64.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá686
65.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice680
67.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
68.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice636
69.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec630
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové618
71.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice591
74.Böhm Michal1987 USK Plzeň574
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci574
77.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
78.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera510
Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno510
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
81.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
82.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
84.Schmied Martin1982 TJ Chropyně455
85.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci451
86.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
88.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
89.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec407
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec407
91.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
92.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně396
93.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
94.Bláha Václav1980 Hamr Praha 390
Rombald Martin1987 Hamr Praha 390
96.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek389
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek389
98.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové377
99.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 374
100.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
101.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
102.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.360
103.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
104.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
105.Dupák Jan1993 SK BC Premiera348
106.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
107.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec333
108.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška332
109.Látal Petr1975 TJ Proboštov323
110.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně319
111.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice318
112.Sklář David1993 Hamr Praha 316
113.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most312
114.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást311
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík311
116.Motejl Jakub1995 Super Stars Most310
Pistulka Radek1997 USK Plzeň310
118.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
119.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
120.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc300
121.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno298
122.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
123.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
124.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka285
125.Vodička Václav1992 Hamr Praha 284
126.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
127.Panoš Martin1974 TJ Proboštov280
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
129.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha275
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice275
131.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany270
132.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice268
133.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.262
134.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka259
135.Klíma Petr1980 Hamr Praha 256
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most256
137.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
138.Král Martin1994 BK TJ Baník Most254
139.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 253
140.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
141.Týc Filip1971 BaC Kladno251
142.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov249
144.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň246
145.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice240
146.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
147.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
148.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
149.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
151.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
152.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter226
153.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter221
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška221
155.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové216
156.Čapek Jiří1975 Super Stars Most212
157.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
158.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška204
159.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
160.Ondrášek David1996 Super Stars Most200
161.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
Fridrich Václav1977 BaC Kladno199
163.Helar Ondřej1995 Start Jihlava198
164.Jerman Pavel1964 BaC Kladno197
165.Vítek Radek1985 Hamr Praha 196
166.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
167.Stehno Petr1977 Hamr Praha 182
168.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
170.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín178
171.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice175
172.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice174
173.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
174.Helar Jakub1992 Start Jihlava168
175.Šot Michal1988 SK BC Premiera166
176.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
177.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
178.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
179.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
180.Konupka Jiří1965 BaC Kladno153
181.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové150
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
184.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
185.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 142
186.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.136
187.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Komarovský Petr1965 ABC Brno134
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem134
190.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
191.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
193.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
195.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 130
196.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 126
Horák Filip1990 BC RSC Brno126
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
200.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
201.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek120
203.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka118
204.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně116
205.Schoř Marek1972 BaC Kladno114
206.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
207.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 112
208.Vild Petr1974 SK Jupiter110
209.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
213.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno107
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
215.Poříz Leoš1974 Start Jihlava104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
217.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
218.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 98
219.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha96
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové96
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha96
222.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice95
223.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
230.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
231.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec86
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
234.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 84
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka84
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
239.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 SK Podolí80
248.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
252.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
253.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka76
255.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
257.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
261.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň66
262.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
264.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
275.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
277.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
297.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
299.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
302.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
308.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
319.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
324.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
329.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
331.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
337.Jareš Michael1993 Super Stars Most28
338.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
339.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
348.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
352.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3584
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3472
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3304
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2480
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2456
7.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2437
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2224
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2216
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
11.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1792
14.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1656
16.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1495
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1341
18.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1304
19.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1272
20.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
21.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1220
22.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno969
25.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň868
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín774
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha744
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové744
30.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha702
31.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
32.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno626
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
34.Rombald Martin1987 Hamr Praha 608
35.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá594
36.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha568
37.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice534
38.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška526
39.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov524
40.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek483
41.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
Vodička Václav1992 Hamr Praha 472
43.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové448
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha448
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha448
46.Segeč Jan1978 USK Plzeň444
47.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
48.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha439
49.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava436
50.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice416
51.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton411
52.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň405
54.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov400
55.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
56.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
57.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
58.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
59.Port Jan1972 TJ Proboštov337
60.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno325
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové309
62.Motejl Jakub1995 Super Stars Most305
63.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter278
64.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.273
65.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci272
66.Horák Filip1990 BC RSC Brno271
67.Bláha Václav1980 Hamr Praha 263
Fridrich Václav1977 BaC Kladno263
69.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
70.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha254
71.Pistulka Radek1997 USK Plzeň251
72.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice249
73.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice245
74.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
75.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most234
76.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
77.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
80.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most223
81.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
82.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
83.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
84.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
85.Čapek Jiří1975 Super Stars Most196
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást194
87.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter192
88.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
89.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
90.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.183
91.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc182
92.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
93.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice174
94.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
95.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha168
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov168
98.Jirásek Jan1972 BaC Kladno166
99.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
Látal Petr1975 TJ Proboštov162
101.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
102.Poříz Leoš1974 Start Jihlava158
103.Jerman Pavel1964 BaC Kladno155
104.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
105.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
106.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
107.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška144
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška144
110.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň141
111.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha138
112.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec136
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka136
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň136
115.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
116.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
118.Helar Ondřej1995 Start Jihlava131
119.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
120.Ondrášek David1996 Super Stars Most126
121.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec125
122.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň124
124.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka123
125.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Panoš Martin1974 TJ Proboštov120
128.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
130.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
131.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
132.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
133.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 110
134.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
135.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
136.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov106
137.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
138.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 98
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň98
140.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
141.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno84
142.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
145.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
147.Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek78
148.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
149.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
155.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
156.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
157.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
159.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
164.Dupák Jan1993 SK BC Premiera54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Jareš Michael1993 Super Stars Most54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Kulhavý Martin1970 TJ Spoje Praha54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
181.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
187.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
188.Böhm Michal1987 USK Plzeň40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
202.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
204.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
214.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
218.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
219.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
220.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
225.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
228.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
230.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
232.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3960
3.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3080
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2597
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2536
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2416
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2264
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1984
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1816
13.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1405
14.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1264
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
19.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1104
21.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1096
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1052
23.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka971
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha928
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
27.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice880
28.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha858
29.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá856
30.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.840
31.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
32.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
33.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most584
34.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
35.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka569
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
37.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice550
38.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
40.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
41.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
42.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha486
43.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha479
44.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
45.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov416
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
47.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň407
48.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov403
49.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň392
Vocelková Anna1994 USK Plzeň392
51.Panochová Jana1997 Super Stars Most390
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 388
53.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
54.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno367
55.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
57.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice342
58.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín336
59.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha334
60.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno327
61.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
62.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice306
63.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice304
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov304
65.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most301
66.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
67.Černá Martina1987 Hamr Praha 293
68.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice279
69.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
70.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň264
71.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
72.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín261
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové252
75.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
76.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň240
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí240
78.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno221
79.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
80.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
81.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
82.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem210
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno210
84.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
85.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice198
86.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
87.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton190
88.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
89.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
90.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
91.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň158
92.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
94.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka144
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice140
96.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
97.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
98.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
Hončíková Hana1979 BaC Kladno132
100.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
101.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 126
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
103.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most122
104.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
107.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
108.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
109.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 108
110.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha96
111.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň94
112.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
113.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
114.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
115.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
116.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
118.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška78
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
120.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
121.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec72
Stárková Milada1978 BaC Kladno72
123.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
124.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
125.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
127.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
128.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pořízová Radka1977 Start Jihlava54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
141.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
143.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
146.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
148.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
150.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
157.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
158.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
159.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
160.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
161.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
162.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
165.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
166.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4064
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3440
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3416
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3384
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3080
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2360
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá2301
18.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
21.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1821
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1806
23.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
24.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
25.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1760
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1760
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1392
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1392
30.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1339
32.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1230
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1196
34.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
35.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
37.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha997
38.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice944
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek889
40.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha854
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
42.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha840
43.Panochová Jana1997 Super Stars Most816
44.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most780
45.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
46.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín752
47.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha732
48.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha645
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha635
50.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice612
52.Černá Martina1987 Hamr Praha 607
53.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno606
54.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov575
56.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové571
57.Vocelková Anna1994 USK Plzeň570
58.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha558
59.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka553
60.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín549
61.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha546
62.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka515
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha497
64.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice484
65.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
66.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
67.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha472
68.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov466
69.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
71.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno403
72.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
73.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
74.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
75.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 371
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 371
77.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha365
78.Kokošková Radka1991 Super Stars Most364
79.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice356
80.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec352
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov352
82.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov349
83.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.332
84.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno331
85.Hončíková Hana1979 BaC Kladno319
86.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
88.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
89.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
90.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov291
91.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
92.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
95.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter277
96.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most276
97.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška271
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
99.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
100.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 252
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice252
103.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň248
104.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter242
105.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov240
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
107.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
108.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
109.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
110.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 222
111.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha210
112.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
113.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
115.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most182
116.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
117.Benešová Hana1985 Hamr Praha 172
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
119.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
120.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
121.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem156
122.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
124.Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
127.Pořízová Radka1977 Start Jihlava145
128.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
132.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
133.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
134.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
136.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
137.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
142.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA115
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
144.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
145.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
147.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
149.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
151.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice88
152.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
154.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
155.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
160.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka76
161.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
172.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter68
173.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
176.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň56
177.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
184.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
186.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
187.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
190.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
192.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2501
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2480
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2352
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2024
9.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1984
10.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
12.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
13.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1552
16.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1520
17.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1451
18.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1360
19.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1304
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1140
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1061
24.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
26.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška792
28.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové733
29.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov696
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha696
31.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá648
32.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha624
33.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
34.Černá Martina1987 Hamr Praha 608
Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha608
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň592
37.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha575
38.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek555
39.Fartágová Martina1988 Super Stars Most549
40.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
41.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové486
42.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška478
43.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 472
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha424
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha424
46.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice411
47.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most408
48.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
50.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
51.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha366
52.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most361
53.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice354
54.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno353
55.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov348
56.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice338
57.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton337
58.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov336
59.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno335
60.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most329
61.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín327
62.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov313
63.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno307
64.Vocelková Anna1994 USK Plzeň306
65.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
66.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha300
67.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice292
68.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
Hončíková Hana1979 BaC Kladno290
70.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha288
71.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
72.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice267
73.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň249
74.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín248
75.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň242
Panochová Jana1997 Super Stars Most242
77.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno241
78.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha240
79.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
80.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha235
81.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
82.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
83.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka225
84.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
85.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem220
87.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
88.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
89.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka207
90.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter204
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
92.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
93.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
94.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter189
95.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška186
97.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 185
98.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.183
99.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí182
100.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
102.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem174
103.Kokošková Radka1991 Super Stars Most172
104.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
105.Benešová Hana1985 Hamr Praha 168
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha168
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha168
108.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha162
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
110.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
112.Pořízová Radka1977 Start Jihlava158
113.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
114.Stárková Milada1978 BaC Kladno155
115.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
116.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
117.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA150
118.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 148
119.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
120.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem139
121.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
123.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
Vítková Adéla1992 Start Jihlava131
125.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
126.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most128
127.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška126
128.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň124
129.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
133.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
135.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
137.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka96
139.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
140.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
141.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha88
142.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
143.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
145.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
146.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka72
Hývnarová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
151.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
152.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
153.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín64
155.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice62
156.Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
157.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
161.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
162.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
163.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
170.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
171.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
179.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
180.Fričová Anna1993 TJ Proboštov36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
192.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
193.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
194.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
195.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
196.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter22
197.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň18
200.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
201.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
202.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1VC Kladno - KladnoC08.06.2013
2GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
3Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
4Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
5JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
6GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
7GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
8Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
9GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
101. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
11GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
12GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
13GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
14GPB - MostB27.10.2013
15GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
162.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
17GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
18GPC dospělých - MostC09.11.2013
19GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
202. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
21Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
22GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
23GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
24GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
25Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
26OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
27OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
28Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
29OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
30OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
31OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
32OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
33OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
34OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
35MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
36JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
37GPC dospělých - MostC15.02.2014
38GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
39VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
403. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
41GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
42GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
43GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
44GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
45Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
46KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
47KP dopělých - MostD05.04.2014
48GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
49Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
50JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
51Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
5223. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
53GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
54GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
55GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
56VC Teplic - TepliceC17.05.2014
57GPB - MostB25.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading