logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 30.06.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.06.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3744
2.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3544
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3296
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2656
5.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2560
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2536
7.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2520
8.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha2272
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2272
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2216
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2136
12.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1496
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1292
15.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
16.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
17.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1166
18.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1128
20.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1077
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1072
22.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1052
23.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň992
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
26.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
27.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most877
28.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice839
29.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
30.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha766
31.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha732
32.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha717
33.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
34.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice612
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha609
36.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové599
37.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice587
38.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice583
39.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík566
40.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka554
41.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno552
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška550
43.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
44.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec524
45.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
46.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice512
47.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov506
48.Bláha Václav1980 Hamr Praha 488
49.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha479
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
52.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně452
53.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov414
54.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek403
55.Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
56.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
57.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec382
58.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha374
59.Rombald Martin1987 Hamr Praha 372
60.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
61.Port Jan1972 TJ Proboštov335
62.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové323
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
64.Slabý Otto1984 USK Plzeň321
65.Vodička Václav1992 Hamr Praha 307
66.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové305
67.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice302
Repiar Samuel1994 Super Stars Most302
69.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice298
70.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha292
71.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
72.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
73.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec280
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
75.Pistulka Radek1997 USK Plzeň275
76.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
77.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.267
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek267
79.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.265
80.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín255
81.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
82.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
83.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most239
84.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň236
85.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka235
86.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
88.Motejl Jakub1995 Super Stars Most227
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
90.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
91.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
92.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice216
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice216
94.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha208
95.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc202
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno200
97.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 198
98.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
99.Král Martin1994 BK TJ Baník Most194
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 194
101.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno192
103.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava188
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter188
105.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně186
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
108.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
109.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
110.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov176
111.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno174
112.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
113.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice168
114.Horák Filip1990 BC RSC Brno167
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
116.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera166
Látal Petr1975 TJ Proboštov166
118.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá165
119.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
Vítek Radek1985 Hamr Praha 164
121.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 163
122.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice156
124.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most154
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 154
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška154
128.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec152
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem152
130.Čapek Jiří1975 Super Stars Most146
131.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha144
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
133.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín142
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška142
135.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun140
137.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice139
Sklář David1993 Hamr Praha 139
139.Helar Ondřej1995 Start Jihlava138
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice138
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň138
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
143.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno137
144.Dupák Jan1993 SK BC Premiera136
Ondrášek David1996 Super Stars Most136
146.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
148.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška132
151.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice131
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
154.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 128
155.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
157.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň120
159.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
160.Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
162.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice106
164.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 102
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
Stehno Petr1977 Hamr Praha 102
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka102
169.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice100
171.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň98
Helar Jakub1992 Start Jihlava98
Panoš Martin1974 TJ Proboštov98
174.Fridrich Václav1977 BaC Kladno96
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.96
176.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
177.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava94
178.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
179.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové90
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
183.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
184.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
185.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
186.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice80
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
189.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
191.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
192.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
194.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
Poříz Leoš1974 Start Jihlava74
196.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
197.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
200.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové70
201.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
202.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.68
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
205.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška66
207.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
208.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
210.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
212.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
213.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
217.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
220.Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
224.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
225.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
227.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
228.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové48
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha48
233.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha47
234.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.46
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Jareš Michael1993 Super Stars Most46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
239.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
240.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
243.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
252.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
258.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška36
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
276.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
277.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
278.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
281.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
288.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Schick Jindřich1975 SK Podolí24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
294.Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci22
295.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
298.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
310.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
315.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
319.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
320.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
326.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
336.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
337.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
339.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4112
2.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3664
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3664
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3560
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3240
7.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3125
8.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3104
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3104
10.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2960
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2944
Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2944
14.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2912
16.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2744
17.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2696
18.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2656
19.Segeč Jan1978 USK Plzeň2432
20.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2128
21.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2101
22.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
23.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1840
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1779
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1779
26.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1696
27.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1644
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň1400
30.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1326
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1168
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1128
35.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
36.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1053
37.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1000
38.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice986
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha966
40.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha944
41.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové920
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov880
43.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové852
44.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci835
45.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha832
46.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha811
47.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
48.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha792
49.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
50.Ptáček David1993 BK Kopřivnice774
51.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
52.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška756
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška756
54.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most752
55.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
57.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha744
58.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha732
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha732
60.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
61.Port Jan1972 TJ Proboštov714
62.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov702
63.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá686
64.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice680
66.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
67.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice636
68.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec630
69.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové618
70.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
72.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice591
73.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno576
74.Böhm Michal1987 USK Plzeň574
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci574
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha574
78.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
79.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera510
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
81.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
82.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
84.Schmied Martin1982 TJ Chropyně455
85.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci451
86.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov432
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
88.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
89.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec407
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec407
91.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
92.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně396
93.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
94.Bláha Václav1980 Hamr Praha 390
Rombald Martin1987 Hamr Praha 390
96.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek389
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek389
98.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové377
99.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 374
100.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
101.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
102.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
103.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
104.Dupák Jan1993 SK BC Premiera348
105.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.346
106.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
107.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec333
108.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška332
109.Látal Petr1975 TJ Proboštov323
110.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně319
111.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice318
112.Sklář David1993 Hamr Praha 316
113.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást311
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík311
115.Motejl Jakub1995 Super Stars Most310
116.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
117.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
118.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc300
119.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno298
120.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
121.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
122.Pistulka Radek1997 USK Plzeň286
123.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka285
124.Vodička Václav1992 Hamr Praha 284
125.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
126.Panoš Martin1974 TJ Proboštov280
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka280
128.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha275
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice275
130.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany270
131.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice268
132.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.262
133.Fridrich Václav1977 BaC Kladno259
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka259
135.Klíma Petr1980 Hamr Praha 256
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most256
137.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
138.Král Martin1994 BK TJ Baník Most254
139.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 253
140.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
141.Týc Filip1971 BaC Kladno251
142.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov249
144.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most246
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň246
146.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter242
147.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice240
148.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
150.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
151.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
153.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
154.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter221
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška221
156.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové216
157.Čapek Jiří1975 Super Stars Most212
158.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
159.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška204
160.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
161.Ondrášek David1996 Super Stars Most200
162.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
163.Helar Ondřej1995 Start Jihlava198
164.Jerman Pavel1964 BaC Kladno197
165.Vítek Radek1985 Hamr Praha 196
166.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
167.Schoř Marek1972 BaC Kladno186
168.Konupka Jiří1965 BaC Kladno183
169.Stehno Petr1977 Hamr Praha 182
170.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
172.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín178
173.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice175
174.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice174
175.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno173
176.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
177.Helar Jakub1992 Start Jihlava168
178.Šot Michal1988 SK BC Premiera166
179.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
180.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
181.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
182.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
183.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
185.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
186.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 142
187.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.136
188.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Komarovský Petr1965 ABC Brno134
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem134
191.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
192.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
194.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
196.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 130
197.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 126
Horák Filip1990 BC RSC Brno126
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
201.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
202.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
203.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka118
204.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně116
205.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
206.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 112
207.Vild Petr1974 SK Jupiter110
208.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun108
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
212.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
213.Poříz Leoš1974 Start Jihlava104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
215.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
216.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 98
217.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha96
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové96
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha96
220.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice95
221.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
228.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
229.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec86
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
232.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka84
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
236.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 SK Podolí80
245.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
249.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
250.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka76
252.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
254.Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové72
258.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň66
259.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
261.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
272.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
274.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Poulíček Jakub1993 TJ Montas Hradec Králové54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
295.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
297.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
300.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
306.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
317.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
322.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
328.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
330.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.30
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
336.Jareš Michael1993 Super Stars Most28
337.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
338.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
347.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
351.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3584
2.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3472
3.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3304
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2480
6.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2456
7.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2437
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2224
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2216
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
11.Bitman Jakub1988 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1960
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1792
14.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1656
16.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1495
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1341
18.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1304
19.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1272
20.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
21.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1220
22.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
23.Okvana Viki Indra1988 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
24.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno969
25.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov960
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň868
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín774
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha744
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové744
30.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha702
31.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
32.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno698
33.Rombald Martin1987 Hamr Praha 678
34.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
35.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá594
36.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha568
37.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice534
38.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška526
39.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov524
40.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek483
41.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
Vodička Václav1992 Hamr Praha 472
43.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové448
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha448
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha448
46.Segeč Jan1978 USK Plzeň444
47.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
48.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha439
49.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava436
50.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice416
51.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton411
52.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň405
54.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov400
55.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
56.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
57.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
58.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
59.Port Jan1972 TJ Proboštov337
60.Fridrich Václav1977 BaC Kladno329
61.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno325
62.Pistulka Radek1997 USK Plzeň323
63.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové309
64.Motejl Jakub1995 Super Stars Most305
65.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
66.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci272
67.Horák Filip1990 BC RSC Brno271
68.Bláha Václav1980 Hamr Praha 263
69.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.261
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
71.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha254
72.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice249
73.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice245
74.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
75.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most234
76.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
77.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
80.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most223
81.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
82.Jirásek Jan1972 BaC Kladno220
83.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
84.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
85.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
86.Čapek Jiří1975 Super Stars Most196
87.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást194
88.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter192
89.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
90.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
91.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.183
92.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc182
93.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
94.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
95.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha168
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov168
98.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
Látal Petr1975 TJ Proboštov162
100.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
101.Poříz Leoš1974 Start Jihlava158
102.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
103.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
104.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
105.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška144
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška144
108.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň141
109.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha138
110.Jerman Pavel1964 BaC Kladno137
111.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec136
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka136
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň136
114.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
115.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
117.Helar Ondřej1995 Start Jihlava131
118.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
119.Ondrášek David1996 Super Stars Most126
120.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec125
121.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň124
123.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka123
124.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Panoš Martin1974 TJ Proboštov120
127.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
129.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
130.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
131.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
132.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 110
133.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška108
134.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
135.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov106
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
137.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 98
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň98
139.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
140.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň80
143.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
145.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
146.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška72
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
152.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
153.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
154.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
156.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
161.Dupák Jan1993 SK BC Premiera54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice54
Jareš Michael1993 Super Stars Most54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
178.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
184.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
185.Böhm Michal1987 USK Plzeň40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
199.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
201.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
212.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno30
213.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
217.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
218.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
219.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
224.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
227.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
229.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
231.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3960
3.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3080
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2597
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2536
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2416
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2264
9.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2176
10.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1984
12.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1816
13.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1405
14.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1264
16.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
17.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
18.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1122
19.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1104
21.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek1096
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1052
23.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka971
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška956
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha928
26.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov912
27.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice880
28.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha858
29.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.840
30.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá802
31.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
32.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
33.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov581
34.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka569
35.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice550
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most536
38.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice520
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
40.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
41.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
42.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha486
43.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha479
44.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň455
45.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
46.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov416
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
48.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov403
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
50.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň392
51.Panochová Jana1997 Super Stars Most390
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 388
53.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
54.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno367
55.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
57.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice342
58.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín336
59.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha334
60.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
61.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice306
62.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov304
63.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most301
64.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
65.Černá Martina1987 Hamr Praha 294
66.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice279
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno279
68.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška265
69.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň264
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice264
71.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
72.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín261
73.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové252
75.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton245
76.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň240
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí240
78.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
80.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno221
81.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
82.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
83.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
84.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno210
85.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
86.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice198
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka198
88.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
89.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton190
90.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
91.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
92.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
93.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň158
94.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
96.Hončíková Hana1979 BaC Kladno144
97.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice140
98.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
99.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
100.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
101.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
102.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
103.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most122
104.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
107.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
108.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
109.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 108
110.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha96
111.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň94
112.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
113.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
114.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
115.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov80
116.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
118.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
121.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
122.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec72
123.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
124.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
125.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
127.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
128.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Pořízová Radka1977 Start Jihlava54
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
141.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
143.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
146.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
148.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
150.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
157.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
158.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
159.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
160.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
161.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
162.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
165.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
166.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4064
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3440
6.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3416
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno3384
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3080
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
15.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2360
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá2301
18.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
20.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
21.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1821
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1806
23.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1800
24.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
25.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1760
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1760
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1392
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1392
30.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1339
32.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1230
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1196
34.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
35.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
37.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha997
38.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice944
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek889
40.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha854
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
42.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha840
43.Panochová Jana1997 Super Stars Most816
44.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most780
45.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
46.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín752
47.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha732
48.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha645
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha635
50.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice612
52.Černá Martina1987 Hamr Praha 607
53.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno606
54.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov575
56.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové571
57.Vocelková Anna1994 USK Plzeň570
58.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha558
59.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka553
60.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín549
61.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha546
62.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka515
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha497
64.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice484
65.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
66.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
67.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha472
68.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov466
69.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
71.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno403
72.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
73.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
74.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
75.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 371
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 371
77.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha365
78.Kokošková Radka1991 Super Stars Most364
79.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec352
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov352
81.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov349
82.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.332
83.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice324
84.Hončíková Hana1979 BaC Kladno319
85.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
87.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
88.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
89.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov291
90.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
91.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
94.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter277
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno277
96.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška271
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
98.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
99.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 252
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice252
102.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň248
103.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter242
104.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov240
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
106.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
107.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
108.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
109.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most222
110.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha210
112.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
113.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové192
115.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most182
116.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
117.Benešová Hana1985 Hamr Praha 172
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
119.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
120.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
121.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem156
122.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
124.Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
127.Pořízová Radka1977 Start Jihlava145
128.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
132.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton134
133.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
134.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
136.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
137.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
142.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA115
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
144.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
145.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
147.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
149.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
151.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice88
152.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
154.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
155.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
160.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka76
161.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
172.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter68
173.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
176.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň56
177.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
184.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
186.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov40
187.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
190.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
192.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Bášová Alžběta1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3360
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2501
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2480
6.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2472
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2352
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2024
9.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1984
10.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1920
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
12.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
13.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1552
16.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1520
17.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1451
18.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1360
19.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1304
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
21.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1176
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1140
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1061
24.Megawati Gustiani Sari1989 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1000
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
26.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem816
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška792
28.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové733
29.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov696
Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha696
31.Černá Martina1987 Hamr Praha 678
32.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha624
33.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
34.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha608
35.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá594
36.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň592
37.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha575
38.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek555
39.Fartágová Martina1988 Super Stars Most549
40.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
41.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové486
42.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška478
43.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 472
44.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha424
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha424
46.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice411
47.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most408
48.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
50.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
51.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha366
52.Hončíková Hana1979 BaC Kladno356
53.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice354
54.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno353
55.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov348
56.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice338
57.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most337
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton337
59.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov336
60.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno335
61.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most329
62.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín327
63.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov313
64.Vocelková Anna1994 USK Plzeň312
65.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno307
66.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
67.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha300
68.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
69.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha288
70.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
71.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice267
72.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice264
73.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň249
74.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín248
75.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň242
Panochová Jana1997 Super Stars Most242
77.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha240
78.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
79.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha235
80.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
81.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
82.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka225
83.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
84.Benešová Hana1985 Hamr Praha 222
85.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem220
87.Horáková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
88.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
89.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka207
90.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter204
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
92.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
93.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
94.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter189
95.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno187
96.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška186
98.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 185
99.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.183
100.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí182
101.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov176
103.Kokošková Radka1991 Super Stars Most172
104.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
105.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha168
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka168
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha168
108.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha162
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
110.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
112.Pořízová Radka1977 Start Jihlava158
113.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
114.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
115.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
116.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA150
117.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 148
118.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem139
119.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
120.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
122.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
Vítková Adéla1992 Start Jihlava131
124.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
125.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most128
126.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška126
127.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň124
128.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
132.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
135.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
137.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
138.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
139.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
141.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha88
142.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
143.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
145.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
146.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
151.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
152.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
153.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín64
155.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice62
156.Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
157.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
161.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
162.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
163.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
170.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
171.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
179.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
180.Fričová Anna1993 TJ Proboštov36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
192.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
193.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
194.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
195.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
196.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter22
197.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň18
200.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
201.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
202.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - DobruškaC31.08.2013
2Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA08.09.2013
3Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
4JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
5GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
6GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
7Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
8GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
91. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
10GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
11GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
12GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
13GPB - MostB27.10.2013
14GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
152.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
16GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
17GPC dospělých - MostC09.11.2013
18GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
192. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
20Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
21GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
22GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
23GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
24Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
25OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
26OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
27Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
28OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
29OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
30OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
31OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
32OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
33OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
34MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
35JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
36GPC dospělých - MostC15.02.2014
37GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
38VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
393. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
40GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
41GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
42GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
43GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
44Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
45KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
46KP dopělých - MostD05.04.2014
47GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
48Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
49JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
50Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
5123. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
52GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
53GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
54GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
55VC Teplic - TepliceC17.05.2014
56GPB - MostB25.05.2014
57VC Kladna - KladnoC07.06.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading