logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4104
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3064
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2584
4.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2184
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2184
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1950
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1896
8.Louda Jiří1995 USK Plzeň1832
9.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1656
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1470
11.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1301
12.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1046
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha972
15.Pistulka Radek1997 USK Plzeň946
16.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže931
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno931
18.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov912
19.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.861
20.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec830
22.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín700
23.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most682
24.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno588
25.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové585
26.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice570
27.Kural Martin1999 USK Plzeň551
28.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové468
29.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň464
30.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
31.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň330
32.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
33.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín304
34.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice300
35.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice285
36.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška281
37.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice275
38.Motejl Jakub1995 Super Stars Most271
39.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem257
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov257
41.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha242
42.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška241
43.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
44.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha215
45.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně210
46.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha209
47.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha208
48.Ondrášek David1996 Super Stars Most205
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem205
50.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná202
51.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška193
52.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň186
53.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín182
54.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice179
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem179
56.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha173
57.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové170
58.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha167
59.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně166
60.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha165
61.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
62.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec146
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov146
64.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most144
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov144
66.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov139
67.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka138
68.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most136
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice136
70.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
71.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice130
72.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 129
73.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava126
75.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
76.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem124
77.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
79.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha117
80.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
82.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice112
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava112
84.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha108
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice108
86.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice105
87.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
88.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem97
89.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně95
90.Zrza Bronislav1998 SK Podolí94
91.Hák Kamil1998 Super Stars Most92
92.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov88
93.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice84
94.Jeníček Filip1997 Super Stars Most79
95.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně76
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha76
97.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
98.Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
102.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most70
103.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice69
104.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most66
106.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou59
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
112.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec56
113.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
118.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov48
119.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha46
120.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka42
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
122.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
125.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice36
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín36
130.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 33
131.Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha30
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha30
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Šeďa Matěj1995 SK Prosek Praha30
135.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most26
Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
138.Mutl Filip1998 Hamr Praha 20
139.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3304
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3304
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2952
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2952
5.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2824
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2824
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2824
8.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2664
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň2664
10.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2424
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2424
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2344
13.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2336
14.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1656
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1656
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1656
17.Louda Jiří1995 USK Plzeň1336
18.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1314
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha1314
20.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1200
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
22.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1176
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1176
24.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1171
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1171
26.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1134
27.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1100
29.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1070
30.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice875
31.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové793
32.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most789
33.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice771
34.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín752
35.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno736
36.Motejl Jakub1995 Super Stars Most682
37.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno640
38.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov612
39.Kural Martin1999 USK Plzeň551
40.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška477
41.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha472
42.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec455
43.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most430
44.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň409
45.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně373
46.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice372
47.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška357
48.Ondrášek David1996 Super Stars Most325
49.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha295
50.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem275
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem275
52.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška271
53.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně264
54.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha253
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice253
56.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
57.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha239
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha239
59.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem227
60.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha223
61.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice221
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná221
63.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň217
64.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov216
65.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most205
66.Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně199
67.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice198
68.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec197
69.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice192
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka192
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
72.Hák Kamil1998 Super Stars Most184
73.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
74.Jeníček Filip1997 Super Stars Most169
75.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem167
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice167
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice167
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava167
79.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava162
81.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň151
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice151
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov151
Zrza Bronislav1998 SK Podolí151
86.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
87.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice144
89.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně133
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most133
91.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha126
92.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
96.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha113
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice113
98.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice108
99.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most98
100.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha95
101.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
102.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice79
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň79
Paseka Daniel1998 SK Podolí79
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou79
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška79
109.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka72
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík72
Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov72
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Šeďa Matěj1995 SK Prosek Praha72
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov72
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka72
117.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
118.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice60
119.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha59
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Mutl Filip1998 Hamr Praha 59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
124.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 54
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha54
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
134.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most38
Cach Jakub2001 Super Stars Most38
136.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
1.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3144
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice3064
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3064
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2536
5.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2232
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2104
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1992
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1944
9.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1526
10.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1416
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1376
12.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1200
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1200
14.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1100
15.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže960
16.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
17.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže801
18.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice782
19.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec776
20.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno731
21.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno621
22.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha615
23.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín552
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň527
25.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín485
26.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň467
27.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha456
28.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec446
29.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice434
30.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most430
31.Motejl Jakub1995 Super Stars Most428
32.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška417
33.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové412
34.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové374
35.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň361
36.Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov312
37.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice271
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice271
39.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem257
40.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška241
41.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice233
42.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice221
43.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška217
44.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem210
45.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
46.Ondrášek David1996 Super Stars Most198
47.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice197
48.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem187
49.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha185
50.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
51.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín175
52.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 166
53.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec154
54.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
55.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha150
56.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň145
57.Kotyza Ondřej1995 SKB Český Krumlov133
58.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice131
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava131
60.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most130
61.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha126
Hák Kamil1998 Super Stars Most126
63.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
64.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
65.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
66.Zrza Bronislav1998 SK Podolí112
67.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
68.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha95
69.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem94
70.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov90
72.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec86
73.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha79
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Poul David1995 BC Hamry nad Sázavou79
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň79
77.Jeníček Filip1997 Super Stars Most76
78.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha72
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice72
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha72
81.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
83.Kural Martin1999 USK Plzeň60
84.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
88.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha54
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
Vladař Filip1995 TJ Slavoj Český Těšín54
102.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
103.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice40
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Mutl Filip1998 Hamr Praha 40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
109.Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
110.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most26
Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha3040
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2952
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2664
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2624
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2384
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2309
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2110
8.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1896
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1464
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1432
11.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1416
12.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1230
13.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1141
14.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1115
15.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1005
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice931
18.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary845
19.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha842
20.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín616
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka616
22.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov535
23.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice534
24.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín512
25.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov463
26.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha400
28.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno388
29.Polívková Eliška1998 USK Plzeň362
30.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška360
31.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice358
32.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí337
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov337
34.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
35.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha317
36.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most316
37.Paurová Lucie1999 Super Stars Most310
38.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem288
39.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno287
40.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
41.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové253
42.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most252
43.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška247
44.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov238
45.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice221
46.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha217
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice217
48.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka211
49.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice203
50.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice198
51.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most193
52.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže191
53.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 179
54.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice177
55.Psotová Barbora1999 Super Stars Most175
56.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most166
57.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň164
58.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most161
59.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň139
60.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
61.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín137
62.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín132
63.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice131
65.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov126
67.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
68.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem123
69.Homolková Helena1997 Sokol Jílové121
70.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
72.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha114
73.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice108
74.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná90
75.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice82
76.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
80.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice69
81.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most68
82.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
84.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno54
86.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže53
87.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec50
88.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
91.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
92.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
93.Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
95.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
96.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha36
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3352
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3224
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3224
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2960
5.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2904
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2664
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2664
8.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha2502
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2200
10.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2136
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1992
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1992
13.Panochová Jana1997 Super Stars Most1944
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1944
15.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1904
16.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1896
17.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1781
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1656
19.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1452
20.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1416
21.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1349
22.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1292
23.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
24.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1171
25.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1040
26.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1029
27.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka882
28.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka760
30.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most740
Paurová Lucie1999 Super Stars Most740
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice670
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov670
34.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín645
35.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška600
36.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín589
37.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice580
38.Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
39.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov487
40.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most462
41.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem426
42.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí419
43.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice349
44.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice348
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice348
46.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
47.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
48.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha300
49.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno280
50.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov271
51.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem223
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most221
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice221
54.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice216
55.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
56.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most205
57.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice199
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice199
59.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové192
60.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň186
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň186
62.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín180
63.Psotová Barbora1999 Super Stars Most177
64.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška155
65.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov151
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov151
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha151
69.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 133
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice133
71.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
72.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně126
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 126
75.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice119
76.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže113
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice113
78.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most98
79.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka82
80.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí79
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha79
82.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň72
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín72
91.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Maršálková Eliška1996 SK Podolí59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
95.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Homolková Helena1997 Sokol Jílové54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha3144
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3064
3.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2824
4.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2232
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2104
6.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2016
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1992
8.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1910
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1664
10.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1656
11.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1526
12.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1496
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1416
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
15.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha1096
16.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha972
17.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice860
18.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice812
Panochová Jana1997 Super Stars Most812
20.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice764
21.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín731
22.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno621
23.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice576
24.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže507
25.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary442
26.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška419
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška400
28.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov379
29.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka341
30.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice335
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice335
32.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem323
33.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice319
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín319
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka305
36.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most294
37.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška283
38.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha259
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov259
41.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice246
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí246
43.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové240
44.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha221
45.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice220
46.Polívková Eliška1998 USK Plzeň199
47.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň198
48.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice197
49.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha185
50.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno180
51.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most176
52.Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
53.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice167
54.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 166
55.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň164
56.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín162
57.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
58.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov151
59.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany150
60.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem149
61.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most144
62.Homolková Helena1997 Sokol Jílové139
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most138
64.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín133
65.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
66.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Paurová Lucie1999 Super Stars Most120
68.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha113
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov113
71.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně108
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná108
73.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
74.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
75.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice76
76.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
80.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most62
81.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice59
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
85.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
90.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec50
91.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
92.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín40
Maršálková Eliška1996 SK Podolí40
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha40
97.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
98.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading