logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3720
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3432
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3144
4.Louda Jan1999 USK Plzeň2872
5.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2536
6.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2064
7.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1944
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1656
9.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1416
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1389
11.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1334
12.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1160
13.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1061
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1046
Pistulka Radek1997 USK Plzeň1046
16.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice990
17.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
18.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most860
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice860
20.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha701
21.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most685
22.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice628
23.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov575
24.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové468
25.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava452
26.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška439
27.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň428
28.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška390
29.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou386
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec386
31.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.361
32.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
33.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice344
34.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice332
35.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín325
36.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava319
37.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov317
38.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín313
39.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou309
40.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem308
41.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška299
42.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň290
43.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem287
44.Paseka Daniel1998 SK Podolí284
45.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
46.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec243
47.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík242
48.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha241
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha241
50.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha239
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha239
52.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno233
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov233
Zrza Bronislav1998 SK Podolí233
55.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most232
56.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha226
57.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové221
58.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice220
59.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec218
60.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
61.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín214
62.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň204
63.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška203
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš203
65.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice188
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice188
67.Lüley Martin1998 Badminton VK Aš186
68.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně185
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most185
Jeníček Filip1997 Super Stars Most185
71.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka184
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně184
74.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem182
75.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
76.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška178
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice178
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice178
79.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno173
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
81.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
82.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
84.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice158
85.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most157
86.Cach Jakub2001 Super Stars Most156
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
88.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín154
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem154
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové154
91.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most150
92.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
93.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice146
94.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou142
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně142
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové142
97.Dostál Marek1998 SK Podolí137
98.Seifert David2000 BK TJ Baník Most136
99.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka132
101.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha131
102.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín130
103.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně128
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 128
105.Morávek Michal2002 BaC Kladno126
106.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha124
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most124
108.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci122
109.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
110.Linda Martin2000 TJ Dobřany114
111.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci113
113.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha112
Mutl Filip1998 Hamr Praha 112
115.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice110
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice110
117.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha108
118.Macák Jan1999 Hamr Praha 103
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň103
120.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka102
121.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice100
Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha100
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha100
124.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
125.Hák Kamil1998 Super Stars Most91
126.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most86
127.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín82
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové82
129.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec78
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
132.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice76
133.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
134.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice68
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm68
136.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice66
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš66
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
139.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha64
140.Hájek David2000 Super Stars Most62
Palán Václav2001 SK Prosek Praha62
142.Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno60
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm60
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
145.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
146.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou56
147.Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
151.Králíček Petr1998 Hamr Praha 52
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec52
154.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice50
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 50
156.Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec48
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice48
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany48
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice48
Vedl Šimon1997 BSC Jindřichův Hradec48
161.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
163.Ziman Jan2000 BKV Plzeň42
164.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
169.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec38
170.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Paulík Jan2000 SK Podolí36
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
180.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha30
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub30
183.Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
185.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha25
186.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 24
187.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně18
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec18
195.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most14
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
197.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha13
198.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
199.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec10
Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4120
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3960
3.Louda Jan1999 USK Plzeň3784
Pistulka Radek1997 USK Plzeň3784
5.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha2872
6.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2536
7.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2472
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2472
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2472
10.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2184
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec2016
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1896
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1896
14.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1829
15.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1766
16.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1704
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1704
18.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1508
19.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha1429
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1416
21.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1349
22.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
23.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1219
24.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1176
25.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1138
26.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice1082
27.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha1029
28.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno950
29.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec922
30.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov910
31.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno860
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň860
33.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík640
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice623
36.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně622
37.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň611
38.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín599
39.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně563
40.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška561
41.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň545
42.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín522
43.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín504
44.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice489
45.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem421
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem421
47.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška362
48.Paseka Daniel1998 SK Podolí354
Zrza Bronislav1998 SK Podolí354
50.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové353
51.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov343
52.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš330
53.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice318
54.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.315
55.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně307
56.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
58.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha295
59.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice280
60.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.278
61.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most277
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha277
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava277
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava277
65.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
66.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice264
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš264
68.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha259
69.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha258
70.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most257
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha257
72.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice253
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška253
74.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem252
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem252
76.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou240
77.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice239
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice239
79.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška235
80.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
81.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha223
82.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou221
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové221
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice221
85.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno217
86.Hák Kamil1998 Super Stars Most213
87.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci208
88.Seifert David2000 BK TJ Baník Most205
89.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín203
Jeníček Filip1997 Super Stars Most203
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín203
92.Mutl Filip1998 Hamr Praha 202
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 202
94.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most197
95.Linda Martin2000 TJ Dobřany192
Pech Josef1998 TJ Dobřany192
97.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most186
98.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice184
99.Cach Jakub2001 Super Stars Most183
100.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most182
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec182
102.Dostál Marek1998 SK Podolí181
103.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka178
104.Hájek David2000 Super Stars Most172
105.Macák Jan1999 Hamr Praha 167
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha167
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice167
108.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov166
109.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
110.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice151
111.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně149
112.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové144
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice144
114.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci142
115.Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka138
116.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha131
117.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín126
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka126
119.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec122
120.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
122.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice118
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice118
124.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín113
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové113
Palán Václav2001 SK Prosek Praha113
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice113
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha113
130.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice112
131.Paulík Jan2000 SK Podolí110
132.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci109
133.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice108
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice108
135.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha95
136.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most92
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
138.Kopecký Filip1997 Hamr Praha 90
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha90
140.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
141.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
142.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice79
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
145.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Králíček Petr1998 Hamr Praha 76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec76
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 76
149.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice72
Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec72
Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha72
Morávek Michal2002 BaC Kladno72
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany72
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Vedl Šimon1997 BSC Jindřichův Hradec72
157.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš66
160.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně59
162.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
176.Dlask Vítek1997 TJ Slovan Vesec46
Gunther Michal2001 SK Podolí46
178.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
180.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec38
Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
184.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Košina Matěj1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kučera Jiří1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Zubek Aleš1997 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
194.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3864
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3064
3.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže2232
4.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín2136
5.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most2056
6.Louda Jan1999 USK Plzeň1800
7.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1732
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1701
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1656
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1560
11.Kural Martin1999 USK Plzeň1544
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
13.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín1440
14.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1334
15.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1304
16.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1286
17.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové955
18.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice875
19.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice789
20.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové736
21.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha680
22.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most615
23.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha522
24.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno510
25.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice414
27.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška406
28.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška356
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
30.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň348
31.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno345
32.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice340
33.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec327
34.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice324
35.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha318
36.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem316
37.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec315
38.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec304
39.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.302
40.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava295
41.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most287
42.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha277
43.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš273
44.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška272
45.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín267
46.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně265
47.Cach Jakub2001 Super Stars Most262
48.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou258
49.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice255
50.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem246
51.Zrza Bronislav1998 SK Podolí245
52.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
53.Paseka Daniel1998 SK Podolí235
54.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice234
55.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín221
56.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
57.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov210
58.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
59.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň198
60.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové192
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík192
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most188
63.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové186
64.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most185
Jeníček Filip1997 Super Stars Most185
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice185
67.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno180
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
70.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň169
71.Dostál Marek1998 SK Podolí167
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha167
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou167
75.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín162
76.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem160
77.Hák Kamil1998 Super Stars Most159
78.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
79.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha149
80.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška148
81.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice144
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
83.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci143
84.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice131
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice131
86.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
87.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha126
Linda Martin2000 TJ Dobřany126
Seifert David2000 BK TJ Baník Most126
91.Hájek David2000 Super Stars Most122
92.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
93.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška113
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín113
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice113
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice113
98.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
99.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka108
Pech Josef1998 TJ Dobřany108
101.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň102
102.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
103.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha94
104.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně90
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice90
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš90
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka90
Mutl Filip1998 Hamr Praha 90
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
111.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most80
112.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš79
113.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice76
Palán Václav2001 SK Prosek Praha76
115.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava72
117.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice68
118.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
119.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
121.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice54
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Suchánek Marek1997 TJ Sokol Štěpánovice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
133.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most50
134.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha40
135.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
138.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Macák Jan1999 Hamr Praha 36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice36
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
154.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most32
155.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
156.Schwarz Vojtěch1997 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov3432
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2952
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2744
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2469
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2200
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
7.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1896
8.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1710
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1656
10.Panochová Jana1997 Super Stars Most1416
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1286
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1104
13.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1082
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1061
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice901
17.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice800
18.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.789
19.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice760
20.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice745
21.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov700
22.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
23.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín640
24.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha628
25.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov605
26.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov575
27.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín560
28.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice486
29.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary482
30.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
31.Homolková Helena1997 Sokol Jílové452
32.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most424
33.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí384
34.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most382
Polívková Eliška1998 USK Plzeň382
36.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno376
37.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno344
38.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun303
39.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec299
40.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice294
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice294
42.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice290
43.Paurová Lucie1999 Super Stars Most285
44.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha277
45.Kučerová Petra1999 USK Plzeň265
46.Psotová Barbora1999 Super Stars Most260
47.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha259
48.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice257
49.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška251
50.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín239
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže239
52.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška233
53.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška221
Janošová Petra2000 Sokol Jílové221
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most221
56.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha215
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí215
58.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
59.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně203
Hašková Jana1999 BaC Kladno203
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň203
62.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice198
63.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most196
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc196
65.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most195
66.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.194
67.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha191
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice191
69.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí187
70.Dufková Monika1999 BaC Kladno185
71.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice182
72.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most180
73.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice174
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň174
75.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha173
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň173
77.Schořová Sonja2000 BaC Kladno172
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná172
79.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové167
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice167
82.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
83.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice162
84.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň150
85.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
86.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
87.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
88.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice137
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci137
90.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
91.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov126
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most126
Srbová Adéla2000 BaC Kladno126
95.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most121
96.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
98.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec118
99.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
100.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
103.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
104.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice101
105.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha100
106.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice96
107.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc92
108.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice86
109.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc84
110.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín82
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové82
112.Michalová Adriana1998 Super Stars Most80
113.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně78
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
116.Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové76
117.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha75
118.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice74
119.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové70
120.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou69
121.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem68
122.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary66
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně66
124.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice62
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc62
126.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec60
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc60
128.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice56
129.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň54
137.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Rajnohová Alice1998 BC DDM Olomouc48
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice48
140.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov46
141.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
142.Hušková Anna1997 VŠTJ UK Hradec Králové40
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha40
Sklenářová Eliška1997 TJ Astra ZM Praha40
145.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín36
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
154.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
155.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha30
157.Častová Andrea1997 TJ Proboštov22
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3624
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov3304
Panochová Jana1997 Super Stars Most3304
4.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha3000
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2872
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2872
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2632
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2632
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2424
10.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1896
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1781
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1781
13.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1680
14.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice1656
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1574
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
18.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov1440
19.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1365
20.Polívková Eliška1998 USK Plzeň1349
21.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1334
22.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1245
23.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1205
24.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1200
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
26.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1082
27.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1060
28.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1014
29.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary985
30.Homolková Helena1997 Sokol Jílové982
31.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno892
32.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov868
33.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most845
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška823
35.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice760
36.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška682
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška682
38.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
39.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice659
40.Schořová Sonja2000 BaC Kladno636
41.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany580
42.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha559
43.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice502
44.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha492
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
46.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha487
47.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most484
48.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín469
49.Psotová Barbora1999 Super Stars Most460
50.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun459
51.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most391
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most391
53.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.387
54.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice378
55.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň372
56.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice324
57.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice308
Janošová Petra2000 Sokol Jílové308
59.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň307
60.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec305
61.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
62.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice296
63.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice295
64.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most288
65.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně276
66.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha275
67.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže271
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí271
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí271
70.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most259
71.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň253
72.Dufková Monika1999 BaC Kladno247
Hašková Jana1999 BaC Kladno247
74.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice239
75.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
76.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň223
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice223
78.Srbová Adéla2000 BaC Kladno222
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha222
80.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice216
Kučerová Petra1999 USK Plzeň216
82.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice211
83.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice205
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice205
85.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové203
86.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
87.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice192
89.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň187
90.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov184
91.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec181
92.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most180
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná180
94.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
96.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci172
97.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc154
98.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou145
99.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha144
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň144
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň144
102.Michalová Adriana1998 Super Stars Most138
103.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha133
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha133
105.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně126
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec126
108.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice120
109.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
110.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most110
111.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov102
112.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci100
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem100
114.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice98
115.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec97
116.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice79
117.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA72
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha72
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov72
122.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha59
124.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín54
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín54
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava54
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
141.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc46
142.Častová Andrea1997 TJ Proboštov38
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Sejková Patricie2001 SK Podolí38
145.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2603
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2424
3.Panochová Jana1997 Super Stars Most2136
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2056
6.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1950
7.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1752
8.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1747
9.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1686
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1656
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1656
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1508
13.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1378
14.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1340
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1200
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1174
17.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1096
18.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno968
19.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice875
20.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov830
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha821
22.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice775
23.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary745
24.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín670
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most615
26.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno545
27.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice520
28.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
29.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška476
30.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany454
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most416
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška399
33.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín391
34.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
35.Homolková Helena1997 Sokol Jílové350
36.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín336
37.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí331
38.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň312
39.Polívková Eliška1998 USK Plzeň303
40.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec295
41.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice280
42.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha277
43.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most272
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
45.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže258
46.Schořová Sonja2000 BaC Kladno247
47.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice244
48.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí241
49.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška239
50.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
51.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most229
52.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice223
53.Janošová Petra2000 Sokol Jílové221
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha221
55.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most213
56.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec206
57.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice205
58.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně203
59.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná202
60.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun192
62.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most189
63.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov185
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha185
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice185
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové185
67.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice180
68.Kučerová Petra1999 USK Plzeň174
69.Syrovátková Lucie1997 SK Podolí173
70.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň169
71.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most167
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice167
74.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha166
75.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most162
76.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec160
77.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice156
78.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci152
79.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem150
80.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice149
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň149
82.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha148
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most148
84.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
85.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most144
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
87.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice133
88.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice132
89.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice131
90.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
91.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň126
92.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
Dufková Monika1999 BaC Kladno113
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha113
95.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci108
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc108
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec108
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice108
Psotová Barbora1999 Super Stars Most108
Srbová Adéla2000 BaC Kladno108
103.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov100
104.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha94
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
106.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně90
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň90
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
109.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem88
110.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
111.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
117.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice68
118.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
119.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
120.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
127.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice50
128.Michalová Adriana1998 Super Stars Most44
129.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc36
Solnická Nela1997 SK p.e.m.a. Opava36
139.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí34
140.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
141.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice18
142.Častová Andrea1997 TJ Proboštov14
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U17 - Podolí u BrnaD08.09.2013
21. GPC U17 - OsíkC14.09.2013
31. GPD U17 - ProboštovD21.09.2013
41. GPD U17 - Liberec - VesecD22.09.2013
51. GPC U17 - České BudějoviceC28.09.2013
61. GPC U17 - DobřanyC28.09.2013
71. GPC U17 - KopřivniceC29.09.2013
81. GPC U17 - Praha - VinořC29.09.2013
91. GPC U17 - KladnoC29.09.2013
101. GPC U17 - MostC13.10.2013
111. GPC U17 - Podolí u BrnaC13.10.2013
121. GPA U17 - Český KrumlovA20.10.2013
132. GPC U17 - Hradec KrálovéC26.10.2013
142. GPD U17 - TepliceD27.10.2013
152. GPD U17 - Liberec - VesecD03.11.2013
162. GPC U17 - Český KrumlovC09.11.2013
172. GPC U17 - KladnoC10.11.2013
182. GPC U17 - PlzeňC16.11.2013
192. GPC U17 - Český TěšínC23.11.2013
202. GPC U17 - PrahaC24.11.2013
212. GPC U17 - Brno - JehniceC30.11.2013
222. GPC U17 - MostC01.12.2013
232. GPA U17 - Orlová - LutyněA15.12.2013
24KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
253. GPC U17 - DobruškaC04.01.2014
263. GPD U17 - LiberecD18.01.2014
273. GPD U17 - MostD19.01.2014
283. GPC U17 - KladnoC15.02.2014
293. GPC U17 - České BudějoviceC01.03.2014
303. GPC U17 - PlzeňC15.03.2014
31OP U17 - PardubiceSKP15.03.2014
323. GPC U17 - ChropyněC16.03.2014
333. GPC U17 - Praha - ZMC16.03.2014
343. GPC U17 - Liberec - VesecC16.03.2014
353. GPC U17 - PřerovC22.03.2014
363. GPA U17 - Brno - JehniceA30.03.2014
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
38OP U17 - PodivínSKP12.04.2014
39OP U17 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
40OP U17 - České BudějoviceSKP12.04.2014
41OP U17 - Praha - ZMSKP17.04.2014
42OP U17 - KladnoSKP17.04.2014
43OP U17 - TepliceSKP19.04.2014
44Velikonoční turnaj - TepliceC26.04.2014
45OP U17 - PlzeňSKP04.05.2014
46MČR U17 - Český TěšínMČR11.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading