logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2013-2014
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové4200
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka3704
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3352
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2712
5.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2184
6.Cach Jakub2001 Super Stars Most2069
7.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové1710
8.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1574
9.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1464
10.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1126
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1061
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1059
13.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1028
14.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1005
15.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha931
16.Morávek Michal2002 BaC Kladno922
17.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek916
18.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice898
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň772
20.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín739
21.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice738
22.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci730
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice730
24.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně640
25.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci630
26.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.615
27.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška598
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín594
29.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice545
30.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice527
31.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.480
32.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov408
33.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha396
34.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha391
35.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov390
36.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.368
37.Cach David2002 Super Stars Most366
38.Gunther Michal2001 SK Podolí353
39.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň313
40.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov306
41.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.301
42.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška270
43.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec269
44.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín251
45.Prek Šimon2002 Badminton School Brno248
46.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice240
48.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA239
49.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice237
50.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov236
51.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most235
52.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun233
Soukup Václav2001 BKV Plzeň233
54.Janošov Radek2003 Sokol Jílové227
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš227
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín227
57.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha222
58.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha221
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno221
61.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice220
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice220
63.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov218
64.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek215
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava215
66.Altera Jan2004 BaC Kladno208
67.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha203
68.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík202
69.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec198
70.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov196
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš196
72.Kozel Václav2001 Badminton School Brno195
73.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
74.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.191
75.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava190
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha190
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš190
78.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha187
79.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec186
80.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice185
81.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
82.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice178
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice178
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava178
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno178
87.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
88.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun172
Hoda Filip2002 SK Podolí172
90.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec168
91.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice166
95.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice164
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc164
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most164
99.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec160
100.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov159
101.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary158
102.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice156
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
104.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha155
105.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice150
Psota Ondřej2003 Super Stars Most150
109.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek148
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
111.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice147
112.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany144
114.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice142
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha142
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka142
117.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice139
118.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem138
119.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové136
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové136
121.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
122.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov124
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha124
Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice124
Rigl Tomáš2001 SK Podolí124
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava124
127.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm122
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice122
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha122
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA122
131.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
132.Vaňata Michal2002 Super Stars Most118
133.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice116
134.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno113
135.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice112
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš112
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha112
139.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha110
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín110
142.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň108
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec108
145.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha106
146.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec104
147.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha102
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná102
151.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov98
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha98
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice98
Voldřich Martin2001 USK Plzeň98
156.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové96
157.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice94
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže94
159.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže92
160.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno90
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha90
164.Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou89
165.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky88
166.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany86
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín86
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice86
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov86
170.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice84
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
175.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
176.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha80
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm80
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary80
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most80
180.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
181.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov76
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou76
Špíz Petr2001 TJ Dobřany76
184.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm75
185.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice74
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka74
187.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Rieger Karel2003 TJ Proboštov72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
190.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice70
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Murdych Matěj2001 BK- DDM Holice70
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí70
194.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha69
195.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno68
196.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín67
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek67
198.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec66
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
200.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha64
203.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha61
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA61
205.Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav60
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava60
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice60
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany60
209.Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín59
210.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná54
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec54
213.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava53
214.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš52
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou52
216.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany50
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka50
220.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec49
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice49
222.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
223.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice46
224.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.44
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice44
226.Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové42
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov42
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík42
229.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice40
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav40
232.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha39
233.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
234.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav37
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary37
236.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Kraus David2001 Keramika Chlumčany36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Odcházel Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice36
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka36
Vladík Jakub2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou36
244.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice34
245.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany32
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 32
247.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 31
Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA31
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka31
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA31
251.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná30
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub30
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka30
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže30
255.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most28
256.Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže26
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava26
259.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary25
Jánský Václav2003 TJ Dobřany25
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice25
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka25
263.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha24
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice24
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 24
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany24
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno24
268.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem22
269.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha21
271.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany20
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.20
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně20
274.Zrza Vilém2004 SK Podolí19
275.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA18
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov18
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc18
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
Zemánek Tomáš2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
283.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov16
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice16
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
287.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
289.Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1013
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice13
Šimek David2003 Jiskra Nejdek13
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary13
293.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZM Praha12
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany12
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary12
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary12
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň12
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZM Praha12
301.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.10
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov10
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava10
305.Černý Jan2001 TJ Proboštov8
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany8
307.Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc7
308.Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice6
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice6
Kubek František2004 Kabal team Karviná6
311.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
313.Koubek Viktor2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín2
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav2
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice2
317.Buček Jan2003 BK Kopřivnice1
Griger Samuel2003 SK Podolí1
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub1
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice1
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav1
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové3720
2.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha3544
Palán Václav2001 SK Prosek Praha3544
4.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové3365
5.Cach Jakub2001 Super Stars Most3352
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3352
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci3352
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany3352
9.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka2424
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2424
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
13.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín1704
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín1704
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek1704
16.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1656
17.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1574
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1574
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
Herzán David2002 Slavoj Podivín1416
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1416
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1186
23.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1176
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1176
25.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1126
26.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1061
27.Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
28.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov1040
29.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice972
30.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha931
31.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha886
32.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín874
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín874
34.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov820
35.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.809
36.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice803
37.Gunther Michal2001 SK Podolí752
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA629
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha629
40.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha627
41.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov599
42.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice581
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc580
44.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno551
45.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc524
46.Cach David2002 Super Stars Most496
47.Altera Jan2004 BaC Kladno474
48.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška446
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška446
50.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha396
51.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha378
52.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov376
53.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov355
54.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice349
55.Soukup Václav2001 BKV Plzeň343
56.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň337
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice337
58.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.332
59.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně325
60.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.319
61.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most305
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most305
63.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha303
64.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice296
65.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš295
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš295
67.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice292
68.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec287
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec287
70.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně276
71.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava275
Janošov Radek2003 Sokol Jílové275
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava275
74.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice271
75.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice263
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík263
77.Hoda Filip2002 SK Podolí257
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha257
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
Prek Šimon2002 Badminton School Brno257
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha257
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
83.Kozel Václav2001 Badminton School Brno255
84.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice254
85.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov248
86.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun247
87.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec242
88.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary239
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary239
90.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice237
91.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň234
92.Psota Ondřej2003 Super Stars Most233
93.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov231
94.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou228
95.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice221
Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice221
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice221
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno221
99.Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha220
100.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun217
101.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem213
102.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice212
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec212
104.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín208
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín208
106.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany203
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice203
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
109.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek202
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha202
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka202
113.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
114.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice197
115.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem196
116.Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou194
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec194
Vaňata Michal2002 Super Stars Most194
119.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice193
120.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice192
121.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice190
122.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice189
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most189
124.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem187
125.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové185
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš185
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha185
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí185
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha185
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha185
131.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany184
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek184
134.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice180
136.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci177
137.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
138.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
139.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov166
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha166
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava166
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov166
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha166
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava166
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA166
147.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže164
148.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno162
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha162
150.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno157
151.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov150
152.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš149
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín149
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové149
155.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most148
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
158.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno146
159.Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň144
160.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov138
161.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec137
162.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže136
Rigl Tomáš2001 SK Podolí136
164.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice132
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže132
166.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha131
167.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek130
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha130
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka130
170.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice126
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany126
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná126
176.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Rieger Karel2003 TJ Proboštov118
178.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov116
180.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
181.Jánský Václav2003 TJ Dobřany113
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha113
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice113
184.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary112
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou112
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou112
Špíz Petr2001 TJ Dobřany112
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA112
190.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice108
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice108
192.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové102
193.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice100
194.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec99
195.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 95
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka95
Voldřich Martin2001 USK Plzeň95
198.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha94
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany94
201.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec92
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav92
203.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava90
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín90
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná90
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná90
209.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most84
210.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav80
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky80
212.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
214.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary76
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš76
Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA76
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka76
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary76
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou76
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA76
221.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice74
222.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice72
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 72
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha72
Kraus David2001 Keramika Chlumčany72
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
231.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci69
232.Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice68
233.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže66
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice66
236.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice64
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice64
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
240.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice59
Murdych Matěj2001 BK- DDM Holice59
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice59
243.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice54
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav54
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové54
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň54
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice54
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec54
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže54
251.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
254.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov40
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany40
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně40
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1040
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice40
Šimek David2003 Jiskra Nejdek40
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most40
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary40
266.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka38
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava38
268.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha36
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA36
Odcházel Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka36
Ptáček Oldřich2001 TJ Astra ZM Praha36
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary36
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc36
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha36
288.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.28
Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice28
291.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
295.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec25
296.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná18
Kubek František2004 Kabal team Karviná18
298.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany14
Hauber Jan2001 TJ Sokol České Budějovice14
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
302.Griger Samuel2003 SK Podolí4
Zrza Vilém2004 SK Podolí4
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové4120
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3784
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha3352
4.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín2712
5.Cach Jakub2001 Super Stars Most2184
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha1944
7.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1704
8.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
9.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1574
10.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1470
11.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany1456
12.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1056
13.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
14.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci898
15.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice860
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov860
17.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek842
18.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka830
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně760
20.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc708
21.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice682
22.Gunther Michal2001 SK Podolí670
23.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.622
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno585
25.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci575
26.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc538
27.Herzán David2002 Slavoj Podivín511
28.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
29.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha420
30.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně399
31.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha325
32.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov321
33.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice314
34.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most300
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň296
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA295
37.Soukup Václav2001 BKV Plzeň277
38.Altera Jan2004 BaC Kladno257
39.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
40.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most241
41.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun239
42.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov237
43.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
44.Cach David2002 Super Stars Most221
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun221
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha221
47.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci220
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice220
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov220
50.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov217
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec217
52.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov212
53.Hoda Filip2002 SK Podolí203
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha203
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno203
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno203
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka203
58.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice202
59.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice190
60.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec186
61.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň185
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice185
63.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec184
64.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice182
65.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov179
66.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec178
67.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice176
68.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem173
69.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice172
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice172
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín172
72.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany170
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice170
74.Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany167
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.167
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín167
77.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary166
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín166
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary166
81.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín164
82.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
83.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice159
84.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem156
85.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín154
86.Psota Ondřej2003 Super Stars Most152
87.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem150
88.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice149
89.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek148
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha148
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.148
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava148
93.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice147
94.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha146
95.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha144
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice144
Kučera Ctirad2001 TJ Dobřany144
Prek Šimon2002 Badminton School Brno144
99.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže142
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec142
101.Vaňata Michal2002 Super Stars Most136
102.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most135
103.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha131
104.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice130
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
106.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava128
107.Mikeš Adam2001 TJ Sokol České Budějovice120
108.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
109.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice116
110.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
111.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha113
112.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Janošov Radek2003 Sokol Jílové112
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha112
115.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov110
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha110
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš110
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha110
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava110
120.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška109
121.Červenka Michal2001 BK Junior Benátky nad Jizerou108
Hrubec Pavel2005 BaC Kladno108
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
125.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice106
126.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov102
127.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec100
128.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec98
129.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška95
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou95
131.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš94
Jánský Václav2003 TJ Dobřany94
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
134.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha92
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek92
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA92
138.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice90
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň90
141.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most86
142.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
144.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.80
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže80
146.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
149.Rigl Tomáš2001 SK Podolí77
150.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha76
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha76
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice76
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha76
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek76
Špíz Petr2001 TJ Dobřany76
156.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
157.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Kraus David2001 Keramika Chlumčany72
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň72
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno72
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Schönfeld Jan2001 BK Junior Benátky nad Jizerou72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
165.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem66
166.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec64
168.Bumbálek Šimon2001 TJ Slovan Vesec62
169.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha58
170.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha56
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov56
Štangl Daniel 2001 TJ Dobřany56
Verner Ondřej2001 TJ Sokol Doubravka56
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka56
175.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice54
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 54
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín54
Štáhl Daniel2001 Keramika Chlumčany54
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové54
186.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany52
187.Rieger Karel2003 TJ Proboštov50
188.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice42
189.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín40
Murdych Matěj2001 BK- DDM Holice40
195.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 38
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka38
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA38
198.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice36
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav36
Hladký Michal2001 Lokomotiva Břeclav36
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov36
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava36
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno36
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 36
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava36
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové36
Švehla Libor2001 BK Omega Olomouc36
213.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem34
214.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice32
215.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most30
216.Mesiarik Zdeněk2001 TJ Sokol České Budějovice28
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Port Jan2003 TJ Proboštov28
Sklenář Dan2001 TJ Sokol České Budějovice28
221.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
223.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice20
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně20
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary20
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1020
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary20
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA20
230.Čaboun Petr2001 SK Prosek Praha18
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.18
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Görtler Ondřej2001 BK ARION PRAHA18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík18
Kozel Václav2001 Badminton School Brno18
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Voldřich Martin2001 USK Plzeň18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
243.Černý Jan2001 TJ Proboštov14
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice14
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most14
253.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
254.Zrza Vilém2004 SK Podolí8
255.Beníšek Matěj2001 TJ Sokol České Budějovice4
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3944
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3720
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice3192
4.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice3112
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2184
6.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1944
7.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1814
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
9.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha1508
10.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1442
11.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov1256
12.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha990
13.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec875
15.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov832
16.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha815
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň801
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov786
19.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.766
20.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice756
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha739
22.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most706
23.Sejková Patricie2001 SK Podolí682
24.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.652
25.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
26.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most636
27.Černá Tereza2002 TJ Dobřany556
28.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most551
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň539
30.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka510
31.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov409
32.Schořová Adéla2003 BaC Kladno372
33.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov368
34.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice348
35.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice342
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně342
37.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí337
38.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň336
39.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže306
40.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha294
41.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most293
42.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice283
43.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov264
44.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.258
45.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice256
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice246
47.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice234
48.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most233
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice233
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun233
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice233
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov233
53.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun229
54.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín228
55.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha227
56.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice222
57.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary221
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
61.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně220
62.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha217
63.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín214
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň209
65.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha204
66.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně203
67.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice202
68.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice201
69.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín197
70.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava196
71.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče194
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně192
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm192
74.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín190
75.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice188
76.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče186
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec186
78.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov184
79.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
80.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice181
81.Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice179
82.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most178
83.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci176
84.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
85.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha172
86.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem168
87.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka166
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava164
89.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most162
91.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava160
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm160
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
95.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany156
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
98.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 155
99.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci154
100.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha148
102.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
103.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov144
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové144
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany144
106.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most142
Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
108.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most140
109.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm138
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
111.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín136
112.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice132
113.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha130
114.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou124
116.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně122
117.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice121
118.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
119.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov118
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov118
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha118
122.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany114
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha114
125.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec112
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš112
128.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň110
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov110
130.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany108
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
133.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.107
134.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA106
135.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany104
136.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka102
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
138.Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary100
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka100
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha100
142.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm98
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha98
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA98
145.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín94
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice94
Svetková Natálie2001 Super Stars Most94
148.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín92
149.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
150.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže86
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice86
152.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek84
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha84
154.Jeřábková Petra2001 SK Podolí82
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně82
156.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.81
157.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš80
158.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc78
159.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín76
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most76
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice76
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín76
165.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně74
166.Špačková Libuše2003 TJ Dobřany72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
168.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice69
169.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže66
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany66
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
172.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha62
173.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice59
174.Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci58
175.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice56
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice56
177.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice54
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
182.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
183.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
184.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha46
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany46
187.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice44
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
189.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
193.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek40
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice40
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov40
198.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem39
199.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň38
200.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha37
201.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice36
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice36
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
206.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec34
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice34
208.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha33
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice33
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice33
211.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.32
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav32
213.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 31
214.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň30
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
216.Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha26
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka26
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA26
221.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA24
Landová Veronika2001 Hamr Praha 24
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most24
Zvěřinská Markéta2001 Ostrava Badminton Klub24
225.Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
227.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most18
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná18
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice18
Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně18
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Vychytilová Lucie2002 SKZŠ Dolní Čermná18
238.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most16
239.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec14
242.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary13
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka13
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA13
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary13
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
249.Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Svobodová Eliška2001 SK Podolí12
Zimová Karolína2003 BK Kopřivnice12
252.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov10
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava10
257.Piharová Berenika2003 Lokomotiva Břeclav7
258.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice5
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice5
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín5
261.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc3
262.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice2
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka2
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice2
266.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha1
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pokorná Kateřina2004 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4200
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3704
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha3704
5.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov2776
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov2776
7.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka2184
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2136
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2136
10.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1992
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most1992
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1992
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most1992
14.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1944
15.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1896
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1829
17.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha1704
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1704
Sejková Patricie2001 SK Podolí1704
20.Homolková Klára2001 Sokol Jílové1526
21.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
24.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1301
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most1269
26.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most1052
27.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1046
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec1016
29.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice1014
30.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov990
31.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.922
32.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov890
33.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov815
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň815
35.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně809
36.Schořová Adéla2003 BaC Kladno800
37.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice690
38.Černá Tereza2002 TJ Dobřany652
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most652
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň652
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí652
42.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice581
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice581
44.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice540
45.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha492
46.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov483
47.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže459
48.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín398
49.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice390
50.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec343
51.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun320
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun320
53.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň301
54.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha295
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most295
56.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava289
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava289
58.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín281
59.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha277
60.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek271
61.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň259
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín259
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice259
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha259
65.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice255
66.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov253
67.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
68.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice244
69.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary239
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
73.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně238
74.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany221
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín221
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín221
78.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně220
79.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče216
80.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most213
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci213
Pálková Tereza2002 Super Stars Most213
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice213
84.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče212
85.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany210
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany210
87.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
88.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most205
89.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec204
90.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně203
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci203
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA203
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín203
95.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov202
96.Zachová Adéla2001 Start Jihlava200
97.Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice199
98.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
99.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci194
100.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem191
101.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most190
103.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany186
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové186
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci186
106.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha185
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary185
108.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm184
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
110.Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice181
111.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
112.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín179
113.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most178
114.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice177
115.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice170
116.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 169
117.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš167
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín167
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš167
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou167
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka167
122.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice166
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha166
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha166
125.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha162
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka162
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
130.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže156
131.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov150
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice150
134.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou149
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha149
136.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka148
138.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov142
139.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov140
140.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín137
141.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice136
Svetková Natálie2001 Super Stars Most136
143.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín131
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně131
145.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany128
146.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
148.Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
150.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže118
151.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice116
152.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice113
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín113
154.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha112
155.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci111
156.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.110
157.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha108
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany108
159.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec104
160.Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci102
161.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice96
162.Jeřábková Petra2001 SK Podolí95
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně95
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha95
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha95
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň95
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek95
168.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice94
169.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice92
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice92
171.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice90
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 90
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany90
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany90
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov90
177.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice79
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice79
179.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
180.Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně76
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha76
184.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice72
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava72
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice72
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
188.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.66
Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
190.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
192.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov62
193.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice59
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice59
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice59
196.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň54
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice54
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
202.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most52
204.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
205.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec46
206.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA40
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary40
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka40
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.40
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha40
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek40
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha40
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka40
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1040
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA40
220.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov38
223.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc36
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc36
Nedelková Sabina2001 TJ Orlová Lutyně36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
Svobodová Eliška2001 SK Podolí36
234.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most26
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice26
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav26
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most26
243.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec25
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3784
3.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha3352
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2712
5.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most2184
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1944
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1656
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1656
9.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1589
10.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1574
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1256
12.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1086
13.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1016
14.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec898
16.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov860
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov860
18.Schořová Adéla2003 BaC Kladno845
19.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka830
20.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most735
21.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov708
22.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice682
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň682
24.Sejková Patricie2001 SK Podolí670
25.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice460
27.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov429
28.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.428
29.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha420
30.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha373
31.Homolková Klára2001 Sokol Jílové334
32.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.325
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha325
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice323
35.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci307
36.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov295
37.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín277
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň277
39.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most268
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most265
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany259
42.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň239
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice239
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun239
46.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun221
47.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
48.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov215
49.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most208
50.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov205
51.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek203
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže203
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín203
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí203
56.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice202
57.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec199
58.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec196
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most187
60.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha185
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně185
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka185
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice185
64.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín184
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany184
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň184
67.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
68.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice180
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov180
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
71.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most179
72.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
73.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín172
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice172
75.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany170
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci170
77.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové168
78.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice166
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice166
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín166
83.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice162
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče162
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
86.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec160
Pálková Tereza2002 Super Stars Most160
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov160
89.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice158
90.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice156
91.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín154
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
93.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most150
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
95.Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice149
96.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha148
99.Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha146
100.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany144
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče144
102.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice136
103.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA131
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou131
105.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava130
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín130
107.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava128
108.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka126
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov126
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany126
111.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
112.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně112
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha112
116.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš110
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha110
118.Zachová Adéla2001 Start Jihlava108
119.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov106
120.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice102
121.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
122.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha94
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary94
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice94
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 94
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš94
128.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně92
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně92
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka92
131.Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou91
132.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Fousová Alžběta2001 TJ Astra ZM Praha90
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín90
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov90
138.Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
140.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany80
141.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most78
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
144.Jeřábková Petra2001 SK Podolí77
145.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže76
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň76
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice76
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
150.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice74
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně74
152.Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany72
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň72
154.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice68
155.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most66
156.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
157.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice59
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice59
159.Zemanová Nikola2001 BK- DDM Holice58
160.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice56
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.56
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha56
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek56
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha56
165.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice54
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 54
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín54
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov54
178.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov50
180.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most48
181.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice46
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec46
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice46
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice46
185.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany44
187.Bártová Kateřina2001 SK Badminton Tábor, o.s.42
188.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice40
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice40
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.40
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha40
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek40
193.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov38
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov38
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně38
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha38
Molnárová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně38
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice38
200.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň36
Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice36
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav36
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Kaplanová Julie2001 BK- DDM Holice36
Kolínová Klára2001 BC RSC Brno36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
213.Svetková Natálie2001 Super Stars Most32
214.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice28
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most28
216.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most26
Kadlecová Pavlína2001 TJ Sokol České Budějovice26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec26
Vejvarová Tereza2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
221.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka20
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA20
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary20
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka20
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA20
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary20
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 20
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha20
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA20
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA20
234.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc18
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
240.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - OsíkC14.09.2013
2GPD U13 - Český KrumlovD14.09.2013
31. GPC U13 - BřeclavC15.09.2013
41. GPD U13 - LiberecD15.09.2013
51. GPD U13 - MostD15.09.2013
61. GPC U13 - Ústí nad LabemC21.09.2013
7GPC U13 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
8GPE50 U11 - Podolí u BrnaE5022.09.2013
91. GPC U13 - Praha - VinořC28.09.2013
101. GPC U13 - DobřanyC28.09.2013
111. GPC U13 - České BudějoviceC28.09.2013
121. GPC U13 - KoprivniceC29.09.2013
131. GPC U13 - KladnoC29.09.2013
14GPC U13 Open - PrahaC05.10.2013
15GPE50 U11 Open - PrahaE5005.10.2013
161. GPA U13 - BřeclavA13.10.2013
17GPC U13 Open - Hradec KrálovéC19.10.2013
18GPD U13 - České BudějoviceD19.10.2013
192. GPC U13 - Hradec KrálovéC26.10.2013
202. GPD U13 - MostD26.10.2013
212. GPD U13 - Liberec - VesecD26.10.2013
22Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2013
232. GPC U13 - LiberecC02.11.2013
24GPC U13 - Brno - JehniceC09.11.2013
252. GPC U13 - Český KrumlovC09.11.2013
262. GPC U13 - PrahaC10.11.2013
272. GPC U13 - KladnoC10.11.2013
282. GPC U13 - DobřanyC16.11.2013
292. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC24.11.2013
302. GPA U13 - MostA01.12.2013
31GPD U13 - České BudějoviceD07.12.2013
32GPD U13 - BřeclavD14.12.2013
33KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceE5014.12.2013
34GPE50 U11 - BřeclavE5014.12.2013
35KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
36LASVIT vánoční turnaj - LiberecC15.12.2013
373. GPC U13 - DobruškaC04.01.2014
383. GPD U13 - Ústí nad LabemD11.01.2014
39GPD U13 - České BudějoviceD12.01.2014
40GPC U13 - Velké PavloviceC12.01.2014
413. GPD U13 - LiberecD12.01.2014
423. GPC U13 - PodivínC25.01.2014
433. GPC U13 - Český KrumlovC02.02.2014
443. GPC U13 - PlzeňC08.02.2014
453. GPC U13 - PrahaC09.02.2014
463. GPC U13 - LiberecC09.02.2014
473. GPC U13 - OlomoucC15.02.2014
48Memoriál Z. Kožešníka - LiberecC15.02.2014
493. GPC U13 - KladnoC15.02.2014
503. GPA U13 - Brno - JehniceA02.03.2014
51KP U13 - MostD08.03.2014
52KP U13 - Liberec - VesecD08.03.2014
53GPD U13 - České BudějoviceD09.03.2014
54OP U13 - PardubiceSKP15.03.2014
55Radbuza Cup - DobřanyC22.03.2014
56OP U13 - MostSKP29.03.2014
57OP U13 - Karlovy VarySKP29.03.2014
58OP U13 - České BudějoviceSKP29.03.2014
59GPD U13 - Český KrumlovD05.04.2014
60Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5005.04.2014
61Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
62OP U13 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
63OP U13 - IvančiceSKP13.04.2014
64OP U13 - Praha - VinořSKP17.04.2014
65OP U13 - KladnoSKP17.04.2014
66MČR U13 - LiberecMČR04.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading