logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2584
2.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2184
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2184
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1950
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1896
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1656
7.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1470
8.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1301
9.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1046
10.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha972
11.Pistulka Radek1997 USK Plzeň946
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže931
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno931
14.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec830
16.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín700
17.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most682
18.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno588
19.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové585
20.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice570
21.Kural Martin1999 USK Plzeň551
22.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové468
23.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
24.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň330
25.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec314
26.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín304
27.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice300
28.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice285
29.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška281
30.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice275
31.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem257
32.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha242
33.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška241
34.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
35.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně210
36.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha209
37.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha208
38.Ondrášek David1996 Super Stars Most205
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem205
40.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná202
41.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška193
42.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň186
43.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín182
44.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice179
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem179
46.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha173
47.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové170
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha167
49.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně166
50.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha165
51.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
52.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec146
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov146
54.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most144
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov144
56.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka138
57.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most136
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice136
59.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha133
60.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice130
61.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 129
62.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava126
64.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
65.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem124
66.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
68.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha117
69.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice113
70.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice112
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava112
72.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha108
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice108
74.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice105
75.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
76.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem97
77.Zrza Bronislav1998 SK Podolí94
78.Hák Kamil1998 Super Stars Most92
79.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov88
80.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice84
81.Jeníček Filip1997 Super Stars Most79
82.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně76
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha76
84.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
85.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice72
88.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most70
89.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice69
90.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most66
92.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice59
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
97.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec56
98.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka54
103.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov48
104.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha46
105.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka42
Schwott Saami1996 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
107.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
110.Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové36
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 36
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov36
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice36
114.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 33
115.Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha30
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha30
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
118.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most26
Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
121.Mutl Filip1998 Hamr Praha 20
122.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most18
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3304
2.Louda Jan1999 USK Plzeň2952
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2952
4.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2824
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2824
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2824
7.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2424
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně2424
9.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2344
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1656
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1656
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1656
13.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1314
14.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1176
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1176
16.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1171
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec1171
18.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1134
19.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1100
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1100
21.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1070
22.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice875
23.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové793
24.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most789
25.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice771
26.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín752
27.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno736
28.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno640
29.Kural Martin1999 USK Plzeň551
30.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška477
31.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha472
32.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec455
33.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most430
34.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň409
35.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně373
36.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice372
37.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška357
38.Ondrášek David1996 Super Stars Most325
39.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha295
40.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem275
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem275
42.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška271
43.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně264
44.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha253
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice253
46.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
47.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha239
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha239
49.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem227
50.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha223
51.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice221
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná221
53.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň217
54.Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov216
55.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most205
56.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice198
57.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec197
58.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice192
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka192
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
61.Hák Kamil1998 Super Stars Most184
62.Jeníček Filip1997 Super Stars Most169
63.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem167
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice167
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice167
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava167
67.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava162
69.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň151
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice151
Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov151
Zrza Bronislav1998 SK Podolí151
74.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
75.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice144
77.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně133
Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most133
79.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha126
80.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek120
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov120
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
84.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha113
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice113
86.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice108
87.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most98
88.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha95
89.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
90.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně79
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice79
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň79
Paseka Daniel1998 SK Podolí79
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška79
96.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík72
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka72
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík72
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov72
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka72
101.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
102.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice60
103.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha59
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Mutl Filip1998 Hamr Praha 59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
108.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 54
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha54
Plášil Vojtěch1996 Hamr Praha 54
Podolský Miloš1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
117.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most38
Cach Jakub2001 Super Stars Most38
119.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice3064
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3064
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2536
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1992
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1944
6.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most1526
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1416
8.Louda Jan1999 USK Plzeň1376
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1200
10.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1100
11.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže960
12.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
13.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže801
14.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice782
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec776
16.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno731
17.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno621
18.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha615
19.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín552
20.Pistulka Radek1997 USK Plzeň527
21.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín485
22.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec446
23.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice434
24.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most430
25.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška417
26.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové412
27.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové374
28.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň361
29.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice271
Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice271
31.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem257
32.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška241
33.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice233
34.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice221
35.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška217
36.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem210
37.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice203
38.Ondrášek David1996 Super Stars Most198
39.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice197
40.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem187
41.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha185
42.Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice179
43.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín175
44.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 166
45.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec154
46.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov151
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha150
48.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň145
49.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice131
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava131
51.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most130
52.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha126
Hák Kamil1998 Super Stars Most126
54.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
55.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
56.Zrza Bronislav1998 SK Podolí112
57.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
58.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha95
59.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem94
60.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov90
62.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec86
63.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha79
Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň79
66.Jeníček Filip1997 Super Stars Most76
67.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha72
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha72
69.Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
71.Kural Martin1999 USK Plzeň60
72.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
75.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně54
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kamarád Martin1996 TJ Astra ZM Praha54
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha54
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice54
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava54
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice54
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec54
88.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice40
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Mutl Filip1998 Hamr Praha 40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
94.Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
95.Chalupecký Robert1997 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice36
Tůma Petr1996 BK Kopřivnice36
99.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most26
Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2664
2.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2624
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2384
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2309
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2110
6.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1896
7.Panochová Jana1997 Super Stars Most1464
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1432
9.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1416
10.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1230
11.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1141
12.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1115
13.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1005
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice990
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice931
16.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary845
17.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha842
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín616
19.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov535
20.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice534
21.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov463
22.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka400
23.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno388
24.Polívková Eliška1998 USK Plzeň362
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška360
26.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice358
27.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí337
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov337
29.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
30.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha317
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most316
32.Paurová Lucie1999 Super Stars Most310
33.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno287
34.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové253
35.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most252
36.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška247
37.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov238
38.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice221
39.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha217
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice217
41.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka211
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice203
43.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most193
44.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže191
45.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 179
46.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice177
47.Psotová Barbora1999 Super Stars Most175
48.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most166
49.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň164
50.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most161
51.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň139
52.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
53.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín137
54.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín132
55.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice131
57.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín126
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov126
59.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice125
60.Homolková Helena1997 Sokol Jílové121
61.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha114
62.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice108
63.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná90
64.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
68.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice69
69.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most68
70.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
72.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno54
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže53
75.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec50
76.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov48
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové48
79.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
80.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany42
81.Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
83.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
84.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha36
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3352
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3224
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2960
4.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2904
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2664
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2664
7.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha2502
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2200
9.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice2136
10.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1992
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1992
12.Panochová Jana1997 Super Stars Most1944
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1944
14.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1896
15.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1781
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1656
17.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1452
18.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1416
19.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice1292
20.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
21.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1171
22.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary1040
23.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1029
24.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka882
25.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most740
Paurová Lucie1999 Super Stars Most740
28.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice670
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov670
30.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín645
31.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška600
32.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice580
33.Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
34.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov487
35.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most462
36.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí419
37.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice348
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice348
39.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
40.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška330
41.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha300
42.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno280
43.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov271
44.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most221
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice221
46.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice207
47.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most205
48.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice199
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice199
50.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové192
51.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň186
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň186
53.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín180
54.Psotová Barbora1999 Super Stars Most177
55.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška155
56.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov151
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov151
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha151
59.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice133
60.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
61.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně126
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice126
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 126
64.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice119
65.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže113
66.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most98
67.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka82
68.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí79
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha79
70.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha72
Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň72
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha72
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín72
79.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Maršálková Eliška1996 SK Podolí59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
83.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Homolková Helena1997 Sokol Jílové54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany54
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná54
1.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha3064
2.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2824
3.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2232
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2104
5.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2016
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1992
7.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1910
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1664
9.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1656
10.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1526
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1416
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha972
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice860
15.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice812
Panochová Jana1997 Super Stars Most812
17.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice764
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín731
19.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno621
20.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice576
21.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže507
22.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary442
23.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška419
24.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška400
25.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov379
26.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice335
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice335
28.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice319
29.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka305
30.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most294
31.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška283
32.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška271
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha259
Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov259
35.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí246
36.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové240
37.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha221
38.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice220
39.Polívková Eliška1998 USK Plzeň199
40.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň198
41.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice197
42.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha185
43.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno180
44.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most176
45.Psotová Barbora1999 Super Stars Most168
46.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 166
47.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň164
48.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín162
49.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
50.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov151
51.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany150
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most144
53.Homolková Helena1997 Sokol Jílové139
54.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most138
55.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín133
56.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice131
57.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Paurová Lucie1999 Super Stars Most120
59.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov113
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha113
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov113
62.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně108
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná108
64.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
65.Adamčíková Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň72
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice72
69.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most62
70.Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice59
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
73.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Růžičková Eva1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
78.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec50
79.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
80.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín40
Maršálková Eliška1996 SK Podolí40
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha40
85.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
86.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Kanioková Katka1997 TJ Orlová Lutyně36
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Žylová Tereza1997 TJ Slavoj Český Těšín36
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading