logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - redukovaný stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3432
2.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3144
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2872
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1656
5.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1389
6.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno1160
7.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1046
8.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice990
9.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice860
11.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha701
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most685
13.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice628
14.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov575
15.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové468
16.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška439
17.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň428
18.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška390
19.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou386
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec386
21.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
22.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice332
23.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín325
24.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava319
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín313
26.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou309
27.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem308
28.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň290
29.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem287
30.Paseka Daniel1998 SK Podolí284
31.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
32.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec243
33.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík242
34.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha241
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha241
36.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha239
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha239
38.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno233
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov233
Zrza Bronislav1998 SK Podolí233
41.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha226
42.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové221
43.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice220
44.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec218
45.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
46.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín214
47.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška203
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš203
49.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice188
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice188
51.Lüley Martin1998 Badminton VK Aš186
52.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně185
53.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka184
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně184
56.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem182
57.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
58.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška178
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice178
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice178
61.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno173
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha173
63.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
64.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
66.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice158
67.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most157
68.Cach Jakub2001 Super Stars Most156
69.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín154
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové154
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most150
72.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín148
73.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou142
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně142
75.Dostál Marek1998 SK Podolí137
76.Seifert David2000 BK TJ Baník Most136
77.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka132
79.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha131
80.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín130
81.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně128
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 128
83.Morávek Michal2002 BaC Kladno126
84.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha124
Zischka Lukáš1998 Super Stars Most124
86.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci122
87.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
88.Linda Martin2000 TJ Dobřany114
89.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice113
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci113
91.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha112
Mutl Filip1998 Hamr Praha 112
93.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice110
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice110
95.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha108
96.Macák Jan1999 Hamr Praha 103
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň103
98.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka102
99.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha100
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha100
101.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice92
102.Hák Kamil1998 Super Stars Most91
103.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most86
104.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín82
105.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
107.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice76
108.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
109.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm68
110.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice66
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš66
112.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha64
113.Hájek David2000 Super Stars Most62
Palán Václav2001 SK Prosek Praha62
115.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
116.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
117.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou56
118.Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
122.Králíček Petr1998 Hamr Praha 52
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec52
125.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice50
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 50
127.Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec48
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice48
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany48
130.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
132.Ziman Jan2000 BKV Plzeň42
133.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
138.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice36
Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Horyl Zdeněk1999 BC DDM Olomouc36
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice36
Paulík Jan2000 SK Podolí36
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice36
147.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub30
149.Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
151.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha25
152.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice18
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice18
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně18
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín18
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec18
160.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most14
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
162.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha13
163.Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha12
164.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec10
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3960
2.Louda Jan1999 USK Plzeň3784
3.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2472
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2472
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2472
6.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2184
7.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1896
8.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1829
9.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1766
10.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1508
11.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha1429
12.Kural Martin1999 USK Plzeň1416
13.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1349
14.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
15.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1176
16.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1138
17.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha1029
18.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno950
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec922
20.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov910
21.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno860
22.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík640
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
24.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice623
25.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně622
26.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň611
27.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín599
28.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně563
29.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň545
30.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín522
31.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín504
32.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice489
33.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem421
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem421
35.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška362
36.Paseka Daniel1998 SK Podolí354
Zrza Bronislav1998 SK Podolí354
38.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové353
39.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov343
40.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš330
41.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice318
42.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.315
43.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně307
44.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
46.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha295
47.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice280
48.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha277
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava277
50.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice264
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš264
52.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha259
53.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha258
54.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha257
55.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice253
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška253
57.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem252
58.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou240
59.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice239
60.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška235
61.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
62.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha223
63.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou221
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice221
65.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno217
66.Hák Kamil1998 Super Stars Most213
67.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci208
68.Seifert David2000 BK TJ Baník Most205
69.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín203
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín203
71.Mutl Filip1998 Hamr Praha 202
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 202
73.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most197
74.Linda Martin2000 TJ Dobřany192
Pech Josef1998 TJ Dobřany192
76.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most186
77.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice184
78.Cach Jakub2001 Super Stars Most183
79.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most182
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec182
81.Dostál Marek1998 SK Podolí181
82.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka178
83.Hájek David2000 Super Stars Most172
84.Macák Jan1999 Hamr Praha 167
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha167
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice167
87.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
88.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice151
89.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně149
90.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové144
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice144
92.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci142
93.Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka138
94.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha131
95.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín126
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka126
97.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec122
98.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
100.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín113
Palán Václav2001 SK Prosek Praha113
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou113
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice113
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha113
105.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice112
106.Paulík Jan2000 SK Podolí110
107.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci109
108.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice108
Musil Marek1998 BC 66 Ivančice108
110.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha95
111.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most92
Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
113.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha90
114.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
115.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
116.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice79
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
119.Červinka Michal1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Králíček Petr1998 Hamr Praha 76
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec76
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 76
123.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice72
Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec72
Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha72
Morávek Michal2002 BaC Kladno72
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany72
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice72
129.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík66
Kocián Jindřich1998 TJ Sokol Osík66
Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš66
132.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně59
134.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň54
Roszka Adam1999 TJ Slavoj Český Těšín54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka54
146.Gunther Michal2001 SK Podolí46
147.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
149.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec38
Lukšík Lukáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
153.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Morcinek Michal1999 TJ Orlová Lutyně36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
160.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec26
1.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3064
2.Louda Jan1999 USK Plzeň1800
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1732
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1701
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1656
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1544
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1304
9.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1286
10.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice875
11.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové736
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most615
13.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha522
14.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno510
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
16.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice414
17.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška406
18.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška356
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
20.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň348
21.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno345
22.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice340
23.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec327
24.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice324
25.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha318
26.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem316
27.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec315
28.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec304
29.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava295
30.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha277
31.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš273
32.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín267
33.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně265
34.Cach Jakub2001 Super Stars Most262
35.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou258
36.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice255
37.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem246
38.Zrza Bronislav1998 SK Podolí245
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
40.Paseka Daniel1998 SK Podolí235
41.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice234
42.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín221
43.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice216
44.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín202
45.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové192
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík192
47.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most188
48.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové186
49.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice185
50.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno180
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov180
53.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň169
54.Dostál Marek1998 SK Podolí167
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha167
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha167
Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou167
58.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín162
59.Hák Kamil1998 Super Stars Most159
60.Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
61.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha149
62.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška148
63.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice144
64.Čáslavský Ondřej1998 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci143
65.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice131
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice131
67.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
68.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha126
Linda Martin2000 TJ Dobřany126
Seifert David2000 BK TJ Baník Most126
72.Hájek David2000 Super Stars Most122
73.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec118
74.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška113
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov113
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín113
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice113
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice113
79.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
80.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka108
Pech Josef1998 TJ Dobřany108
82.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň102
83.Novotný Tomáš1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
84.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha94
85.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně90
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš90
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka90
Mutl Filip1998 Hamr Praha 90
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka90
91.Zischka Lukáš1998 Super Stars Most80
92.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš79
93.Palán Václav2001 SK Prosek Praha76
94.Musil Marek1998 BC 66 Ivančice72
95.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice68
96.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
97.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
99.Anderle Josef1998 TJ Sokol Štěpánovice54
Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha54
Morávek Michal2002 BaC Kladno54
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany54
Svoboda Adam1998 Sokol Židlochovice54
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
107.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most50
108.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha40
109.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
112.Bár Martin1998 BC 66 Ivančice36
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice36
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice36
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice36
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Macák Jan1999 Hamr Praha 36
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava36
Niemczyk Lukáš1999 TJ Slavoj Český Těšín36
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most36
Petřek Jonáš1998 SK Prosek Praha36
Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
127.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most32
128.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2952
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2744
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2469
4.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2200
5.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2184
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1896
7.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1710
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1286
9.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1082
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1061
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1061
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice901
13.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice745
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
15.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín640
16.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha628
17.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov605
18.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov575
19.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín560
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
21.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most424
22.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí384
23.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most382
Polívková Eliška1998 USK Plzeň382
25.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno344
26.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun303
27.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec299
28.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice294
29.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice290
30.Paurová Lucie1999 Super Stars Most285
31.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha277
32.Kučerová Petra1999 USK Plzeň265
33.Psotová Barbora1999 Super Stars Most260
34.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha259
35.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice257
36.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška251
37.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže239
38.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška233
39.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška221
Janošová Petra2000 Sokol Jílové221
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most221
42.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha215
43.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
44.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně203
Hašková Jana1999 BaC Kladno203
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň203
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice198
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most196
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc196
50.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most195
51.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.194
52.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha191
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice191
54.Dufková Monika1999 BaC Kladno185
55.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice182
56.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most180
57.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice174
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň174
59.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha173
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň173
61.Schořová Sonja2000 BaC Kladno172
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná172
63.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice167
65.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
66.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice162
67.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
68.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec144
69.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice139
70.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice137
Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci137
72.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
73.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov126
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most126
Srbová Adéla2000 BaC Kladno126
76.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most121
77.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice120
79.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec118
80.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
81.Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň108
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany108
84.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha102
85.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice101
86.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha100
87.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice96
88.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc92
89.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice86
90.Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc84
91.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín82
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové82
93.Michalová Adriana1998 Super Stars Most80
94.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně78
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň78
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
97.Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové76
98.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha75
99.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice74
100.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové70
101.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou69
102.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem68
103.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary66
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně66
105.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice62
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc62
107.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec60
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc60
109.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice56
110.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň54
116.Rajnohová Alice1998 BC DDM Olomouc48
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice48
118.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov46
119.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
120.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha40
121.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice36
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín36
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
129.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
130.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec3624
2.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha3000
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2872
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2872
5.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2632
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2632
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2424
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1781
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1781
10.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1574
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
13.Polívková Eliška1998 USK Plzeň1349
14.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1334
15.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1245
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1205
17.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1174
18.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1060
19.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1014
20.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno892
21.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov868
22.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most845
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška823
24.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška682
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška682
26.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí660
27.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice659
28.Schořová Sonja2000 BaC Kladno636
29.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany580
30.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha559
31.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice502
32.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha492
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
34.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha487
35.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most484
36.Psotová Barbora1999 Super Stars Most460
37.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun459
38.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most391
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most391
40.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.387
41.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice378
42.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň372
43.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice324
44.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice308
Janošová Petra2000 Sokol Jílové308
46.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň307
47.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec305
48.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice299
49.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice296
50.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice295
51.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most288
52.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně276
53.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha275
54.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže271
55.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most259
56.Dufková Monika1999 BaC Kladno247
Hašková Jana1999 BaC Kladno247
58.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice239
59.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
60.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň223
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice223
62.Srbová Adéla2000 BaC Kladno222
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha222
64.Kučerová Petra1999 USK Plzeň216
65.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice211
66.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice205
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice205
68.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
69.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice192
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice192
71.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň187
72.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov184
73.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec181
74.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most180
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná180
76.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
77.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci172
78.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc154
79.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou145
80.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha144
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň144
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň144
83.Michalová Adriana1998 Super Stars Most138
84.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha133
85.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně126
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec126
88.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice120
89.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
90.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most110
91.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov102
92.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci100
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem100
94.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice98
95.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec97
96.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice79
97.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA72
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka72
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov72
100.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha59
102.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice54
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín54
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín54
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín54
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava54
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc54
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc54
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové54
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně54
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové54
117.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc46
118.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Sejková Patricie2001 SK Podolí38
120.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice26
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2603
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2424
3.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2104
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2056
5.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1950
6.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1747
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1686
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1656
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1508
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1174
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1096
12.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno968
13.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice875
14.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha821
15.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín670
16.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most615
17.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno545
18.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška476
19.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany454
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most416
21.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška399
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.356
23.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín336
24.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí331
25.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň312
26.Polívková Eliška1998 USK Plzeň303
27.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec295
28.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice280
29.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha277
30.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most272
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice265
32.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže258
33.Schořová Sonja2000 BaC Kladno247
34.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice244
35.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška239
36.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
37.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most229
38.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice223
39.Janošová Petra2000 Sokol Jílové221
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha221
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most213
42.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec206
43.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice205
44.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně203
45.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná202
46.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun192
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most189
49.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov185
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha185
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice185
52.Kučerová Petra1999 USK Plzeň174
53.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha167
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most167
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice167
56.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha166
57.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most162
58.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec160
59.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice156
60.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci152
61.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice149
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň149
63.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha148
Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most148
65.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec145
66.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most144
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
68.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice133
69.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice132
70.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice131
71.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
72.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň126
73.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
Dufková Monika1999 BaC Kladno113
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha113
76.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci108
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc108
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice108
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň108
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec108
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice108
Psotová Barbora1999 Super Stars Most108
Srbová Adéla2000 BaC Kladno108
84.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov100
85.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha94
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
87.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně90
Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň90
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice90
90.Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem88
91.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
92.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně72
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové72
97.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice68
98.Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice62
99.Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
100.Helmichová Lucie1998 BK ARION PRAHA54
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň54
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov54
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň54
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov54
105.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice50
106.Michalová Adriana1998 Super Stars Most44
107.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice36
Bílková Eliška1998 TJ Slavoj Český Těšín36
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice36
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice36
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Musilová Veronika1998 SK p.e.m.a. Opava36
Rickardtová Kateřina1998 BK Omega Olomouc36
Ryšavá Alena1998 BK Omega Olomouc36
115.Odložilíková Xenie1998 SK Podolí34
116.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
117.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice18
ČísloTurnajGPDatum
1GPD U17 - Podolí u BrnaD08.09.2013
21. GPC U17 - OsíkC14.09.2013
31. GPD U17 - ProboštovD21.09.2013
41. GPD U17 - Liberec - VesecD22.09.2013
51. GPC U17 - České BudějoviceC28.09.2013
61. GPC U17 - DobřanyC28.09.2013
71. GPC U17 - KopřivniceC29.09.2013
81. GPC U17 - Praha - VinořC29.09.2013
91. GPC U17 - KladnoC29.09.2013
101. GPC U17 - MostC13.10.2013
111. GPC U17 - Podolí u BrnaC13.10.2013
121. GPA U17 - Český KrumlovA20.10.2013
132. GPC U17 - Hradec KrálovéC26.10.2013
142. GPD U17 - TepliceD27.10.2013
152. GPD U17 - Liberec - VesecD03.11.2013
162. GPC U17 - Český KrumlovC09.11.2013
172. GPC U17 - KladnoC10.11.2013
182. GPC U17 - PlzeňC16.11.2013
192. GPC U17 - Český TěšínC23.11.2013
202. GPC U17 - PrahaC24.11.2013
212. GPC U17 - Brno - JehniceC30.11.2013
222. GPC U17 - MostC01.12.2013
232. GPA U17 - Orlová - LutyněA15.12.2013
24KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
253. GPC U17 - DobruškaC04.01.2014
263. GPD U17 - LiberecD18.01.2014
273. GPD U17 - MostD19.01.2014
283. GPC U17 - KladnoC15.02.2014
293. GPC U17 - České BudějoviceC01.03.2014
303. GPC U17 - PlzeňC15.03.2014
31OP U17 - PardubiceSKP15.03.2014
323. GPC U17 - ChropyněC16.03.2014
333. GPC U17 - Praha - ZMC16.03.2014
343. GPC U17 - Liberec - VesecC16.03.2014
353. GPC U17 - PřerovC22.03.2014
363. GPA U17 - Brno - JehniceA30.03.2014
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
38OP U17 - PodivínSKP12.04.2014
39OP U17 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
40OP U17 - České BudějoviceSKP12.04.2014
41OP U17 - Praha - ZMSKP17.04.2014
42OP U17 - KladnoSKP17.04.2014
43OP U17 - TepliceSKP19.04.2014
44Velikonoční turnaj - TepliceC26.04.2014
45OP U17 - PlzeňSKP04.05.2014
46MČR U17 - Český TěšínMČR11.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading