logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1816
3.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
4.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
5.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové875
Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně875
7.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec640
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín615
10.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka492
11.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.480
12.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha439
13.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou428
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín420
15.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most404
16.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín397
17.Linda Martin2000 TJ Dobřany338
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha305
19.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice301
20.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha295
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice294
22.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice272
23.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
24.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek265
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice264
26.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín246
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most246
28.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov245
29.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou235
30.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava233
31.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín227
32.Cach Jakub2001 Super Stars Most222
33.Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
34.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha220
35.Morávek Michal2002 BaC Kladno216
36.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš214
37.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most212
38.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice209
39.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš203
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha203
41.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov198
43.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha197
Ziman Jan2000 BKV Plzeň197
45.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové196
46.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most192
47.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc188
48.Seifert David2000 BK TJ Baník Most186
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň184
50.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
51.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
52.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň173
53.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík168
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc168
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně168
56.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice166
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek166
58.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci164
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov164
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec164
61.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec162
62.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice160
63.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou159
64.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc158
65.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice157
66.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany156
67.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň155
68.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha154
69.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem150
70.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně144
71.Kozel Václav2001 Badminton School Brno143
72.Hájek David2000 Super Stars Most142
73.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín140
74.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
75.Soukup Václav2001 BKV Plzeň136
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín136
77.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA133
78.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most132
79.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.130
80.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
81.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice126
82.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
83.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice120
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec120
86.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary118
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha118
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.118
89.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou117
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha117
91.Paulík Jan2000 SK Podolí116
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov116
93.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov114
95.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
96.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.111
97.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha110
98.Gunther Michal2001 SK Podolí106
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem106
100.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha100
104.Cach David2002 Super Stars Most98
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec98
107.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš96
108.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
109.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.94
110.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy92
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov92
112.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno90
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka90
114.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška88
115.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.87
116.Prek Šimon2002 Badminton School Brno85
117.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
119.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm80
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc80
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov80
123.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
126.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno75
127.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
128.Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice72
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín72
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
132.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha69
133.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha68
134.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice66
135.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice64
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most64
137.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most62
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice62
139.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka60
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek60
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně60
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
143.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice56
Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha56
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice56
146.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha55
147.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.54
150.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec52
151.Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm50
152.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc48
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice48
154.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice46
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
156.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.44
157.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
158.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec40
159.Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
160.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka36
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně36
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec36
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
168.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže33
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha33
172.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov30
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice30
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA30
Rigl Tomáš2001 SK Podolí30
179.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
180.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
181.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha24
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub24
184.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice22
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem22
186.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc18
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš18
190.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
195.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha13
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha13
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA13
198.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha12
200.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
201.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná6
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná6
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín6
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná6
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná6
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná6
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc6
210.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
211.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most2
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3432
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2664
3.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1950
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1896
5.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1704
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1704
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1574
8.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1470
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1416
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1416
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1416
12.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1100
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1061
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
15.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
16.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka901
17.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha812
18.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek730
19.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice696
20.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín682
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň682
22.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha522
23.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou472
24.Linda Martin2000 TJ Dobřany444
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín444
26.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov373
27.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice362
28.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany360
29.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové354
30.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
31.Palán Václav2001 SK Prosek Praha335
32.Morávek Michal2002 BaC Kladno300
33.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most295
Seifert David2000 BK TJ Baník Most295
35.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš277
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš277
37.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.271
Ziman Jan2000 BKV Plzeň271
39.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov257
40.Soukup Václav2001 BKV Plzeň253
41.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice247
42.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno246
Herzán David2002 Slavoj Podivín246
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice246
45.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
46.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha241
47.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc239
48.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov236
49.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc231
50.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně228
51.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek227
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň227
53.Cach Jakub2001 Super Stars Most221
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most221
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín221
57.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci217
59.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most216
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most216
61.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín215
62.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec213
63.Hájek David2000 Super Stars Most212
64.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.205
65.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice204
66.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou203
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou203
68.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec193
69.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA187
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha187
71.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice185
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice185
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha185
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary185
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha185
76.Cach David2002 Super Stars Most184
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem184
78.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš180
79.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou174
80.Paulík Jan2000 SK Podolí168
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
82.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín167
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha167
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice167
85.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
87.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín162
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec162
90.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.161
91.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc158
92.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov157
93.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
94.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec152
95.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov151
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.151
97.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice150
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
99.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice148
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha148
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem148
102.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice144
103.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.138
104.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice133
105.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
Kozel Václav2001 Badminton School Brno131
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha131
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava131
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno131
110.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm130
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha130
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci130
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov130
114.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice126
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín126
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice126
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek126
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka126
119.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice120
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
121.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška113
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice113
123.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most112
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice112
125.Prek Šimon2002 Badminton School Brno109
126.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice108
130.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.102
131.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha94
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha94
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov94
134.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec92
135.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha90
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně90
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou90
140.Gunther Michal2001 SK Podolí88
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc88
142.Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc76
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.76
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec76
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice76
148.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem74
149.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka72
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka72
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek72
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov72
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
156.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice64
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
159.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha59
160.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice58
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
162.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně54
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA54
Rigl Tomáš2001 SK Podolí54
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice54
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové54
170.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
171.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice46
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice46
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov46
174.Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
175.Černý Jan2001 TJ Proboštov40
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha40
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice40
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha40
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most40
182.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice38
184.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc36
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná36
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná36
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná36
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc36
192.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
197.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná18
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná18
200.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2424
2.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
3.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1416
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1176
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1052
6.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.916
7.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík860
8.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha701
9.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha634
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most606
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín585
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka585
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín522
14.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
15.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice415
16.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou345
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha337
18.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín325
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno305
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha305
21.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek301
22.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice296
23.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín277
24.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice266
25.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
26.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.242
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka235
28.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice221
Linda Martin2000 TJ Dobřany221
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov221
31.Cach Jakub2001 Super Stars Most217
32.Seifert David2000 BK TJ Baník Most216
33.Slavík Radek2000 TJ Týnec nad Sázavou208
34.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most205
35.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most204
36.Herzán David2002 Slavoj Podivín198
Marek Filip2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci198
38.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc187
39.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most186
40.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň185
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice185
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava185
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice185
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha185
45.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek184
46.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov176
47.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
48.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice170
49.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc168
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec168
51.Kozel Václav2001 Badminton School Brno167
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové167
Soukup Václav2001 BKV Plzeň167
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš167
55.Kubáček Jan2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov166
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň166
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou166
Ziman Jan2000 BKV Plzeň166
60.Hájek David2000 Super Stars Most164
61.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice161
62.Mádle Lukáš2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
63.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most156
64.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA149
65.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou148
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš148
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice148
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha148
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec148
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha148
72.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno144
73.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec138
75.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice136
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec136
77.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc130
78.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem126
79.Gunther Michal2001 SK Podolí124
80.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice120
81.Cach David2002 Super Stars Most118
82.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha112
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov112
85.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš108
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice108
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice108
88.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice102
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov102
90.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno95
91.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice94
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov94
95.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha92
Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci92
97.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha90
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary90
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary90
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany90
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice90
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
104.Paulík Jan2000 SK Podolí88
105.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.82
106.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha76
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec76
108.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
109.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice72
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava72
111.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
112.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
115.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha58
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov58
117.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice56
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha56
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
120.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek54
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
124.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice52
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
126.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice46
127.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most44
128.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška40
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže40
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice40
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Prek Šimon2002 Badminton School Brno40
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec40
134.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice38
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov38
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice38
137.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hrdý Martin2000 BK- DDM Holice36
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA36
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha36
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové36
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov36
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka36
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně36
150.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
152.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice26
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
158.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice20
159.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně18
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek18
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc18
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín18
165.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
171.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov4
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3365
2.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1464
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1268
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1176
5.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1046
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha990
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice931
8.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice886
9.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice830
10.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary801
11.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice739
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice510
13.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice421
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice404
15.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice383
16.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň368
17.Janošová Petra2000 Sokol Jílové367
18.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže362
19.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice311
20.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
21.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň299
22.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice282
23.Sejková Patricie2001 SK Podolí277
24.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně264
25.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně246
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice245
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov245
28.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha241
29.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha229
30.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice218
31.Schořová Sonja2000 BaC Kladno216
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
33.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha209
34.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň202
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice202
36.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže199
37.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš197
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň197
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou197
40.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.196
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov196
42.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most194
43.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže192
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov192
45.Srbová Adéla2000 BaC Kladno190
46.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov184
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice184
48.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc180
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou180
50.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most178
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.178
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec172
53.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha167
54.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec166
55.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice163
56.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice162
57.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
59.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín153
60.Černá Tereza2002 TJ Dobřany151
61.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov150
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most150
63.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha149
64.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice148
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice148
66.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže147
67.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice144
68.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno143
69.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec140
70.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany136
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava136
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice136
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň136
74.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most128
75.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha124
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš124
77.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci122
78.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov121
79.Homolková Klára2001 Sokol Jílové120
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov120
81.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
82.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
83.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov112
85.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha111
86.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava110
87.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice108
88.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně106
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci106
90.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou105
91.Dítětová Eliška2000 SK Děčín104
92.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno103
93.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice98
94.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín96
96.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno95
97.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice94
98.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice93
99.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek90
102.Zachová Adéla2001 Start Jihlava89
103.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc88
104.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec84
105.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci80
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně80
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most80
108.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň78
109.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha75
110.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice74
111.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most72
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava72
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha72
114.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci70
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec70
116.Jeřábková Petra2001 SK Podolí68
117.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc66
119.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
120.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín63
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín63
122.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná60
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí60
124.Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
131.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.53
132.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
133.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc48
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice48
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary48
136.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
137.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA43
138.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec42
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná42
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov42
146.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec40
147.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Novotná Jana2000 BK- DDM Holice36
151.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice33
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA33
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou33
154.Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany32
155.Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr30
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany30
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov30
Schořová Adéla2003 BaC Kladno30
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary30
161.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice26
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha26
165.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice24
166.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov22
Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
169.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice20
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Telínová Alena2000 Super Stars Most20
172.Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín18
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
181.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem16
182.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
184.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha13
185.Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
186.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec10
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
192.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice6
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice6
195.Budilová Daniela2000 Super Stars Most2
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3944
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3944
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2424
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2184
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1704
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1416
7.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1301
8.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1219
9.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1176
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1176
11.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1159
12.Schořová Sonja2000 BaC Kladno1070
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1046
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže916
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha832
16.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice830
17.Janošová Petra2000 Sokol Jílové629
18.Srbová Adéla2000 BaC Kladno587
19.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň586
Sejková Patricie2001 SK Podolí586
21.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice540
22.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně472
23.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice469
24.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže448
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň444
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
28.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
29.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha371
30.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
31.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně342
32.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice336
33.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice325
34.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov312
36.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín307
37.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň301
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou301
39.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha299
40.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice296
41.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš281
42.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice271
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň265
44.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice264
45.Černá Tereza2002 TJ Dobřany259
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha259
47.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov258
48.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže257
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže257
50.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov251
51.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.246
52.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov239
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov239
54.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice233
55.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
57.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň221
60.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most213
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec213
62.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice212
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most208
64.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha205
65.Homolková Klára2001 Sokol Jílové204
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec204
67.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov203
68.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno185
69.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci181
70.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec180
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm180
72.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most178
73.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci172
74.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov169
75.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno167
Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou167
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha167
79.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha166
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci166
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice166
82.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice165
83.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou162
84.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha151
85.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava149
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava149
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava149
88.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc148
89.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice144
Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice144
92.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany138
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín138
94.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most136
95.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
97.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha131
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice131
99.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice129
100.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové126
102.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec124
103.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín120
105.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most114
108.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov113
109.Dítětová Eliška2000 SK Děčín110
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec110
111.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice108
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň108
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary108
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha108
115.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice102
116.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně95
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně95
118.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice94
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA94
120.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek90
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
123.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí84
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany84
125.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc82
126.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno79
127.Havelková Andrea2000 Super Stars Most78
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc78
129.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice76
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec76
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice76
132.Davidová Anna2000 Badminton School Brno72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
Schořová Adéla2003 BaC Kladno72
137.Telínová Alena2000 Super Stars Most66
138.Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
139.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha59
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha59
Zachová Adéla2001 Start Jihlava59
144.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň54
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr54
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
155.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice52
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci52
157.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec50
158.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
159.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
160.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
163.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
167.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná36
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek36
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná36
174.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
176.Budilová Daniela2000 Super Stars Most26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Stejskalová Hana2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
186.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice4120
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2712
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2424
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1176
6.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
7.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice868
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun860
9.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice585
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha538
11.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň531
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice522
13.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary498
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže453
15.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha451
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice415
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně380
18.Schořová Sonja2000 BaC Kladno366
19.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice351
20.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice319
21.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice305
22.Janošová Petra2000 Sokol Jílové303
Sejková Patricie2001 SK Podolí303
24.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň245
25.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.239
Srbová Adéla2000 BaC Kladno239
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
29.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice231
30.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice221
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most221
32.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
33.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
34.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most204
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha204
36.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň203
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha203
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec194
40.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice187
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany185
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice185
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava185
44.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha184
45.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice180
46.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
47.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice174
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně174
49.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín172
50.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most170
51.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň169
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže169
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov169
54.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno167
55.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov166
56.Charyparová Kateřina2000 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci164
57.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže148
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov148
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš148
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou148
61.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov144
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou144
63.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
64.Homolková Klára2001 Sokol Jílové133
65.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha131
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha131
67.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov130
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov130
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš130
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov130
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice130
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň130
74.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
77.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha112
79.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc110
80.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
82.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most100
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most100
84.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno97
85.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín95
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice95
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha95
88.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov94
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně94
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov94
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec94
92.Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava92
93.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec90
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice90
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha90
97.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci88
98.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha80
99.Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice78
100.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA76
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice76
103.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava74
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice74
105.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice72
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek72
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň72
108.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha68
109.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
110.Jeřábková Petra2001 SK Podolí62
111.Zachová Adéla2001 Start Jihlava59
112.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm56
113.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov54
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové54
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov54
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek54
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka54
120.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec52
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí52
122.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec46
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.46
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
125.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc44
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc44
127.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most40
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha40
Kubečková Tereza2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice40
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most40
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno40
137.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov38
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice38
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně38
140.Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany36
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov36
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov36
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary36
148.Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
149.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Telínová Alena2000 Super Stars Most28
151.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov26
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
158.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice20
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
160.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná18
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně18
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
165.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc15
166.Budilová Daniela2000 Super Stars Most14
Čermáková Kateřina2001 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
Dítětová Eliška2000 SK Děčín14
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice14
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice14
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci14
174.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - MostD07.09.2013
21. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
3GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
41. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
51. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
61. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
71. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
81. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
91.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
10GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
111. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
121. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
131. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
14GPD U15 - České BudějoviceD19.10.2013
152. GPC U15 - Hradec KrálovéC27.10.2013
162. GPD U15 - Ústí nad LabemD16.11.2013
172: GPC U15 - Praha - VinořC16.11.2013
182. GPC U15 - PodivínC16.11.2013
192. GPC U15 - KladnoC16.11.2013
202. GPD U15 - LiberecD17.11.2013
212. GPC U15 - České BudějoviceC23.11.2013
222. GPC U15 - AšC23.11.2013
232. GPC U15 - LiberecC23.11.2013
24GPD U15 - Brno - JehniceD23.11.2013
25Goram Cup - TepliceC30.11.2013
262. GPC U15 - Český TěšínC01.12.2013
27GPD U15 - České BudějoviceD07.12.2013
282. GPA U15 - MostA08.12.2013
29KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC14.12.2013
303. GPC U15 - DobruškaC05.01.2014
313. GPD U15 - TepliceD25.01.2014
323. GPD U15 - Liberec - VesecD25.01.2014
333. GPC U15 - OlomoucC25.01.2014
343. GPC U15 - Brno - JehniceC01.02.2014
353. GPC U15 - MostC01.02.2014
363. GPC U15 - Český KrumlovC08.02.2014
373. GPC U15 - Praha VinořC08.02.2014
383. GPC U15 - KladnoC08.02.2014
393. GPC U15 - Karlovy VaryC15.02.2014
40Goram Cup - TepliceC22.02.2014
413. GPA U15 - Orlová - LutyněA23.02.2014
4216. WITTE Cup Nejdek - NejdekC08.03.2014
43OP U15 - PardubiceSKP16.03.2014
44KP U15 - LiberecD22.03.2014
45KP U15 - TepliceD22.03.2014
46OP U15 - Český KrumlovSKP23.03.2014
47OP U15 - Praha - VinořSKP30.03.2014
48OP U15 - Benátky nad JizerouSKP30.03.2014
49Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC05.04.2014
50OP U15 - DobřanySKP12.04.2014
51Naděje U15 - České BudějoviceD12.04.2014
52OP U15 - Ústí nad LabemSKP12.04.2014
53OP U15 - PřerovSKP19.04.2014
54OP U15 - Brno - JehniceSKP19.04.2014
55MČR U15 - Hradec KrálovéMČR27.04.2014
56Purkmistr Dobřany - DobřanyC10.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading