logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 30.06.2014

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.09.2013 - 30.06.2014
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2013-2014
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3352
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2184
3.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1126
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1061
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1059
6.Morávek Michal2002 BaC Kladno922
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice898
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň772
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice738
10.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška598
11.Herzán David2002 Slavoj Podivín594
12.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice545
13.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice527
14.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov408
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha396
16.Cach David2002 Super Stars Most366
17.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov306
18.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška270
19.Prek Šimon2002 Badminton School Brno248
20.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc240
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice240
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA239
23.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov236
24.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most235
25.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun233
26.Janošov Radek2003 Sokol Jílové227
27.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha222
28.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha221
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno221
30.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice220
31.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek215
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava215
33.Altera Jan2004 BaC Kladno208
34.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha203
35.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík202
36.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec198
37.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov196
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš196
39.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice194
40.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava190
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš190
42.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha187
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec186
44.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice185
45.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
46.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany180
47.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice178
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava178
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno178
50.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
51.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun172
Hoda Filip2002 SK Podolí172
53.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec168
54.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem166
56.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice164
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
58.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec160
59.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov159
60.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary158
61.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
62.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha155
63.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice150
Psota Ondřej2003 Super Stars Most150
66.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
67.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice142
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha142
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka142
70.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice139
71.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem138
72.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem132
73.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov124
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava124
75.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm122
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha122
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA122
78.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice120
79.Vaňata Michal2002 Super Stars Most118
80.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice116
81.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno113
82.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice112
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš112
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou112
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha112
86.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha110
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín110
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec108
90.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha106
91.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec104
92.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná102
95.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov98
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha98
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
98.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové96
99.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice94
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže94
101.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže92
102.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno90
105.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky88
106.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín86
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice86
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov86
109.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice84
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
114.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
115.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha80
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm80
117.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
118.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov76
119.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm75
120.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice74
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka74
122.Rieger Karel2003 TJ Proboštov72
123.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice70
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí70
125.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha69
126.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno68
127.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín67
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek67
129.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha64
132.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha61
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA61
134.Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava60
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice60
136.Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná54
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec54
139.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava53
140.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš52
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou52
142.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice50
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem50
144.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec49
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice49
146.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
147.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.44
148.Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové42
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov42
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík42
151.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice40
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav40
154.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha39
155.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav37
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary37
157.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice36
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka36
162.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice34
163.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany32
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 32
165.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 31
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka31
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA31
168.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka30
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže30
170.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most28
171.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže26
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava26
173.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary25
Jánský Václav2003 TJ Dobřany25
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice25
176.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice24
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany24
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno24
179.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha21
181.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany20
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.20
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně20
184.Zrza Vilém2004 SK Podolí19
185.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA18
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
189.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
191.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
193.Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1013
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice13
Šimek David2003 Jiskra Nejdek13
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary13
197.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň12
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň12
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany12
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary12
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary12
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň12
Winkler Jáchym2002 TJ Astra ZM Praha12
204.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.10
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov10
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava10
208.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany8
209.Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc7
210.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice6
Kubek František2004 Kabal team Karviná6
212.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany4
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
214.Koubek Viktor2004 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín2
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav2
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice2
218.Buček Jan2003 BK Kopřivnice1
Griger Samuel2003 SK Podolí1
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub1
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice1
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3352
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
4.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1656
5.Herzán David2002 Slavoj Podivín1416
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1416
7.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1186
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1176
9.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1126
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1046
11.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice972
12.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha886
13.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov820
14.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA629
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha629
16.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha627
17.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov599
18.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc580
19.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno551
20.Cach David2002 Super Stars Most496
21.Altera Jan2004 BaC Kladno474
22.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška446
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška446
24.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha396
25.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov376
26.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov355
27.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice349
28.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most305
29.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha303
30.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice296
31.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš295
32.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice292
33.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec287
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec287
35.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava275
Janošov Radek2003 Sokol Jílové275
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava275
38.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice271
39.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice263
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík263
41.Hoda Filip2002 SK Podolí257
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha257
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
Prek Šimon2002 Badminton School Brno257
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha257
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice257
47.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun247
48.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary239
49.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice237
50.Psota Ondřej2003 Super Stars Most233
51.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov231
52.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice221
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno221
54.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun217
55.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem213
56.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec212
57.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín208
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín208
59.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice203
60.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek202
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha202
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka202
63.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka198
64.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice197
65.Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou194
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec194
Vaňata Michal2002 Super Stars Most194
68.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice193
69.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice190
70.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice189
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most189
72.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem187
73.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš185
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha185
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí185
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha185
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha185
78.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany184
80.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice180
82.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci177
83.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
84.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
85.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov166
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha166
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava166
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem166
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov166
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha166
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava166
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA166
93.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže164
94.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno162
95.Müller Jáchym2002 Badminton School Brno157
96.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov150
97.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš149
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín149
99.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha148
101.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno146
102.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov138
103.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec137
104.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže136
105.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice132
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže132
107.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha131
108.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek130
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha130
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka130
111.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice126
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
114.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Rieger Karel2003 TJ Proboštov118
116.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice116
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov116
118.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
119.Jánský Václav2003 TJ Dobřany113
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha113
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice113
122.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA112
124.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice108
125.Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové102
126.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice100
127.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec99
128.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 95
129.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha94
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
131.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav92
132.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun90
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun90
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava90
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín90
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná90
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná90
138.Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most84
139.Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav80
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky80
141.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
143.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary76
Chomát Adam2002 Badminton VK Aš76
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary76
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou76
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA76
148.Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice74
149.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice72
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 72
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha72
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
155.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci69
156.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže66
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice66
158.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice64
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice64
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany64
Port Jan2003 TJ Proboštov64
162.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice59
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice59
164.Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kotrč Michal2002 TJ Montas Hradec Králové54
Landa Kryštof2002 BKV Plzeň54
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec54
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže54
169.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.42
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice42
172.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany40
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně40
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1040
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice40
Šimek David2003 Jiskra Nejdek40
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most40
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary40
183.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka38
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava38
185.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA36
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka36
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary36
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno36
Vaněk Šimon2002 USK Plzeň36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha36
200.Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.28
201.Kozák Ondřej2004 SKB Český Krumlov26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice26
204.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec25
205.Kubek František2004 Kabal team Karviná18
206.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany14
207.Griger Samuel2003 SK Podolí4
Zrza Vilém2004 SK Podolí4
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3784
2.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
3.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
4.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov860
5.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně760
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice682
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno585
8.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc538
9.Herzán David2002 Slavoj Podivín511
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
11.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha420
12.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha325
13.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov321
14.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most300
15.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň296
16.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA295
17.Altera Jan2004 BaC Kladno257
18.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice251
19.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun239
20.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov237
21.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice224
22.Cach David2002 Super Stars Most221
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun221
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha221
25.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice220
26.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov217
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec217
28.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov212
29.Hoda Filip2002 SK Podolí203
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha203
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno203
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno203
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka203
34.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice202
35.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice190
36.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec186
37.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice182
38.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov179
39.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec178
40.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem173
41.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice172
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín172
43.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany170
44.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary166
45.Rázl Jan2005 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
46.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice159
47.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín154
48.Psota Ondřej2003 Super Stars Most152
49.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem150
50.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice149
51.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek148
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha148
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava148
54.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha144
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice144
Prek Šimon2002 Badminton School Brno144
57.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže142
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec142
59.Vaňata Michal2002 Super Stars Most136
60.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most135
61.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha131
62.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
63.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava128
64.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
65.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice116
66.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
67.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha113
68.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Janošov Radek2003 Sokol Jílové112
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha112
71.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov110
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha110
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš110
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha110
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava110
76.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška109
77.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
79.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice106
80.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov102
81.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec100
82.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec98
83.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška95
Kalkuš Matyáš2003 BK Junior Benátky nad Jizerou95
85.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš94
Jánský Václav2003 TJ Dobřany94
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
88.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha92
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha92
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA92
91.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm90
92.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice82
94.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.80
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže80
96.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže78
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
98.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha76
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha76
Roučka Vojtěch2002 BK- DDM Holice76
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha76
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek76
103.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
104.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno72
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava72
108.Plachý Adam 2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec64
110.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha56
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov56
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka56
113.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice54
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 54
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín54
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha54
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín54
120.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany52
121.Rieger Karel2003 TJ Proboštov50
122.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice42
123.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
126.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 38
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA38
128.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice36
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav36
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov36
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň36
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava36
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno36
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava36
Rychlík Tomáš2002 TJ Sokol Klimkovice36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Štros Hynek2002 TJ Montas Hradec Králové36
140.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem34
141.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice32
142.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most30
143.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Port Jan2003 TJ Proboštov28
146.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
147.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice20
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně20
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1020
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary20
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA20
153.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.18
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík18
Kvasnička Lukáš2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
161.Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Maštera Ondřej2003 TJ Sokol České Budějovice14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vanegas Simon Angelo2003 Super Stars Most14
169.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka10
170.Zrza Vilém2004 SK Podolí8
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3944
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2184
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1944
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1704
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov786
6.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice756
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
8.Černá Tereza2002 TJ Dobřany556
9.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň539
10.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka510
11.Schořová Adéla2003 BaC Kladno372
12.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov368
13.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice342
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně342
15.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí337
16.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže306
17.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha294
18.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov264
19.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.258
20.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice256
21.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice234
22.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most233
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice233
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun233
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov233
26.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun229
27.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín228
28.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha227
29.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice222
30.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec221
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň221
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary221
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
34.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha217
35.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín214
36.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň209
37.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha204
38.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně203
39.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice202
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín197
41.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava196
42.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče194
43.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně192
44.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín190
45.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče186
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec186
47.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov184
48.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
49.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice181
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most178
51.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci176
52.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha174
53.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem168
54.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka166
55.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice162
56.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava160
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm160
Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci160
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
60.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci156
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
62.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 155
63.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci154
64.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha148
66.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín147
67.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov144
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany144
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
70.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm138
Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci138
72.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín136
73.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice132
74.Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou124
75.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně122
76.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem120
77.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov118
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov118
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha118
80.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany114
82.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš112
84.Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň110
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov110
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany108
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha108
Suchánková Martina2003 BaC Kladno108
89.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany104
90.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha100
91.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm98
92.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice94
93.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
94.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže86
95.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha84
96.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.81
97.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš80
98.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most76
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice76
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín76
103.Špačková Libuše2003 TJ Dobřany72
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov72
105.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice69
106.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže66
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany66
Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci66
109.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha62
110.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice59
111.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice56
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice56
113.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem54
115.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
116.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha46
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany46
119.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice44
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
121.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav42
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most42
123.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci40
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice40
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov40
127.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem39
128.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň38
129.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha37
130.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
133.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice34
134.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha33
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice33
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice33
137.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav32
138.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 31
139.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň30
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
141.Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha26
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA26
144.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA24
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most24
146.Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
148.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most18
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Formánková Simona2002 SKZŠ Dolní Čermná18
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Vychytilová Lucie2002 SKZŠ Dolní Čermná18
156.Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most16
157.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec14
159.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA13
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary13
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA13
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary13
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
165.Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Zimová Karolína2003 BK Kopřivnice12
167.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov10
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice10
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci10
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava10
171.Piharová Berenika2003 Lokomotiva Břeclav7
172.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice5
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice5
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín5
175.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc3
176.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice2
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha2
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka2
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice2
180.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha1
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Pokorná Kateřina2004 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou1
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.4200
3.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov2776
4.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka2184
5.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2136
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2136
7.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1992
8.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1416
9.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1046
10.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice1014
11.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.922
12.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov815
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně809
14.Schořová Adéla2003 BaC Kladno800
15.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice690
16.Černá Tereza2002 TJ Dobřany652
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most652
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň652
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí652
20.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice581
21.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice540
22.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha492
23.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov483
24.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže459
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín398
26.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec343
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun320
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun320
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň301
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most295
31.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava289
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava289
33.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín281
34.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha277
35.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň259
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín259
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha259
38.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice255
39.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov253
40.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice244
41.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary239
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice239
45.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně238
46.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany221
Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci221
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín221
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín221
50.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče216
51.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci213
Pálková Tereza2002 Super Stars Most213
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče212
54.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany210
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany210
56.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem209
57.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec204
58.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně203
Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci203
60.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov202
61.Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice199
62.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
63.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci194
64.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem191
65.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most190
67.Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci186
68.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm184
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha184
70.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
71.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín179
72.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 169
73.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš167
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín167
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš167
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou167
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka167
78.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha166
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha166
80.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
82.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže156
83.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov150
85.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou149
86.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
87.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov142
88.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov140
89.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice136
90.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně131
91.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany128
92.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
93.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
94.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže118
95.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice116
96.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice113
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín113
98.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha112
99.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci111
100.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.110
101.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha108
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany108
103.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice96
104.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha95
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha95
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň95
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek95
108.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice94
109.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice92
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice92
111.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha90
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 90
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany90
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany90
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov90
116.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice79
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice79
118.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
119.Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha76
121.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava72
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice72
123.Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
124.Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
125.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov62
126.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice59
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice59
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice59
129.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav54
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň54
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
133.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most52
135.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
136.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec46
137.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA40
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary40
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha40
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha40
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1040
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA40
147.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Maryšková Anna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov38
150.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
157.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most26
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice26
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav26
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Stejskalová Eliška2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
163.Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice25
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice4120
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2712
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1656
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1016
5.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov860
6.Schořová Adéla2003 BaC Kladno845
7.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka830
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov708
9.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice682
10.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
11.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha373
12.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.325
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha325
14.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice323
15.Plšková Magdaléna2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci307
16.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov295
17.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín277
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň277
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most265
20.Černá Tereza2002 TJ Dobřany259
21.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň239
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice239
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun239
24.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun221
25.Líbalová Šárka2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci216
26.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov215
27.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov205
28.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže203
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí203
30.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice202
31.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec199
32.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec196
33.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most187
34.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně185
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka185
36.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín184
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany184
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň184
39.Charyparová Tereza2002 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci182
40.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov180
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
42.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha178
43.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín172
44.Mizerová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci170
45.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
Nešetřilová Bára2002 BK- DDM Holice166
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary166
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín166
49.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče162
50.Pálková Tereza2002 Super Stars Most160
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov160
52.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice158
53.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice156
54.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín154
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
56.Pospíšilová Barbora2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci150
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
59.Dvořáková Viktorie2003 TJ Dobřany144
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče144
61.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou131
62.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava130
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín130
64.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava128
65.Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany126
66.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
67.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm112
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha112
70.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš110
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha110
72.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov106
73.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice102
74.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
75.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha94
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 94
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš94
78.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně92
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně92
80.Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou91
81.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín90
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov90
85.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
86.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany80
87.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže78
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
89.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže76
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň76
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice76
Štelzigová Kateřina2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
94.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice74
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně74
96.Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany72
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň72
98.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice68
99.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most66
100.Vokurková Anna2004 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci64
101.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice59
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice59
103.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice56
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.56
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha56
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek56
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha56
108.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín54
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 54
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha54
Suchánková Martina2003 BaC Kladno54
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín54
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Zemánková Lucie2002 SK Badminton Přerov54
118.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice50
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov50
120.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most48
121.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice46
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice46
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice46
124.Haringová Kristýna2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci44
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany44
126.Kaisrlíková Adéla2002 BK- DDM Holice40
Kyselová Kristýna2002 BK- DDM Holice40
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha40
129.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov38
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov38
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha38
Volková Marie2002 TJ Sokol České Budějovice38
133.Benčová Lucie2002 Lokomotiva Břeclav36
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň36
Cichá Klára2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav36
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice36
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA36
Niemczyková Denisa2002 TJ Slavoj Český Těšín36
Slavíková Anna2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
142.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice28
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most28
144.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most26
Koprnová Tereza2003 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec26
147.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka20
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA20
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary20
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA20
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary20
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 20
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA20
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA20
158.Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň18
161.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most14
ČísloTurnajGPDatum
11. GPC U13 - OsíkC14.09.2013
2GPD U13 - Český KrumlovD14.09.2013
31. GPC U13 - BřeclavC15.09.2013
41. GPD U13 - LiberecD15.09.2013
51. GPD U13 - MostD15.09.2013
61. GPC U13 - Ústí nad LabemC21.09.2013
7GPC U13 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
8GPE50 U11 - Podolí u BrnaE5022.09.2013
91. GPC U13 - Praha - VinořC28.09.2013
101. GPC U13 - DobřanyC28.09.2013
111. GPC U13 - České BudějoviceC28.09.2013
121. GPC U13 - KoprivniceC29.09.2013
131. GPC U13 - KladnoC29.09.2013
14GPC U13 Open - PrahaC05.10.2013
15GPE50 U11 Open - PrahaE5005.10.2013
161. GPA U13 - BřeclavA13.10.2013
17GPC U13 Open - Hradec KrálovéC19.10.2013
18GPD U13 - České BudějoviceD19.10.2013
192. GPC U13 - Hradec KrálovéC26.10.2013
202. GPD U13 - MostD26.10.2013
212. GPD U13 - Liberec - VesecD26.10.2013
22Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2013
232. GPC U13 - LiberecC02.11.2013
24GPC U13 - Brno - JehniceC09.11.2013
252. GPC U13 - Český KrumlovC09.11.2013
262. GPC U13 - PrahaC10.11.2013
272. GPC U13 - KladnoC10.11.2013
282. GPC U13 - DobřanyC16.11.2013
292. GPC U13 - Rožnov pod RadhoštěmC24.11.2013
302. GPA U13 - MostA01.12.2013
31GPD U13 - České BudějoviceD07.12.2013
32GPD U13 - BřeclavD14.12.2013
33KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceE5014.12.2013
34GPE50 U11 - BřeclavE5014.12.2013
35KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC15.12.2013
36LASVIT vánoční turnaj - LiberecC15.12.2013
373. GPC U13 - DobruškaC04.01.2014
383. GPD U13 - Ústí nad LabemD11.01.2014
39GPD U13 - České BudějoviceD12.01.2014
40GPC U13 - Velké PavloviceC12.01.2014
413. GPD U13 - LiberecD12.01.2014
423. GPC U13 - PodivínC25.01.2014
433. GPC U13 - Český KrumlovC02.02.2014
443. GPC U13 - PlzeňC08.02.2014
453. GPC U13 - PrahaC09.02.2014
463. GPC U13 - LiberecC09.02.2014
473. GPC U13 - OlomoucC15.02.2014
48Memoriál Z. Kožešníka - LiberecC15.02.2014
493. GPC U13 - KladnoC15.02.2014
503. GPA U13 - Brno - JehniceA02.03.2014
51KP U13 - MostD08.03.2014
52KP U13 - Liberec - VesecD08.03.2014
53GPD U13 - České BudějoviceD09.03.2014
54OP U13 - PardubiceSKP15.03.2014
55Radbuza Cup - DobřanyC22.03.2014
56OP U13 - MostSKP29.03.2014
57OP U13 - Karlovy VarySKP29.03.2014
58OP U13 - České BudějoviceSKP29.03.2014
59GPD U13 - Český KrumlovD05.04.2014
60Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5005.04.2014
61Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
62OP U13 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
63OP U13 - IvančiceSKP13.04.2014
64OP U13 - Praha - VinořSKP17.04.2014
65OP U13 - KladnoSKP17.04.2014
66MČR U13 - LiberecMČR04.05.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading