logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 08.09.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
09.09.2013 - 08.09.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2984
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2896
4.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2776
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2616
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2520
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
8.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2216
9.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2088
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2024
11.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1944
12.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1789
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1496
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1422
15.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1376
16.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1302
17.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1232
19.Koukal Petr1985 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
20.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1157
21.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1128
23.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1052
24.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1027
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň992
27.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci980
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most877
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice840
31.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha766
32.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
33.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha732
34.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha717
35.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík644
36.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
37.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice612
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha609
39.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice583
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška568
41.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové567
42.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka554
43.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
44.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
45.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice512
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov506
47.Bláha Václav1980 Hamr Praha 488
48.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec484
49.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
51.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně452
52.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem432
53.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov414
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha414
55.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek403
56.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha399
57.Schmied Martin1982 TJ Chropyně388
58.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec384
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
60.Rombald Martin1987 Hamr Praha 372
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové365
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové365
63.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno348
64.Port Jan1972 TJ Proboštov335
65.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
66.Slabý Otto1984 USK Plzeň321
67.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice320
68.Vodička Václav1992 Hamr Praha 311
69.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice302
Repiar Samuel1994 Super Stars Most302
71.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice298
72.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha292
73.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
74.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
75.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec280
76.Pistulka Radek1997 USK Plzeň275
77.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno272
78.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci269
79.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.267
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek267
81.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.265
82.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
83.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín251
84.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
85.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
86.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most239
87.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň236
88.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka235
89.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
90.Motejl Jakub1995 Super Stars Most227
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
92.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
93.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška220
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
95.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice216
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice216
97.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava210
98.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha208
99.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc202
100.Konupka Jiří1965 BaC Kladno200
101.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 198
102.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
103.Král Martin1994 BK TJ Baník Most194
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 194
105.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci192
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno192
107.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter188
108.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně186
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec186
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
111.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
112.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
113.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov176
114.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno174
115.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně170
116.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice168
117.Horák Filip1990 BC RSC Brno167
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
119.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera166
Látal Petr1975 TJ Proboštov166
121.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá165
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 165
123.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec164
Vítek Radek1985 Hamr Praha 164
125.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice156
127.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most154
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 154
130.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec152
131.Čapek Jiří1975 Super Stars Most146
132.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha144
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
135.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín142
136.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter140
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun140
138.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice139
Sklář David1993 Hamr Praha 139
140.Helar Ondřej1995 Start Jihlava138
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice138
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň138
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně138
144.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice137
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno137
146.Dupák Jan1993 SK BC Premiera136
Ondrášek David1996 Super Stars Most136
148.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
150.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
152.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
154.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 128
155.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
157.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň120
159.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška118
160.Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
161.Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně108
163.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice106
164.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice102
Stehno Petr1977 Hamr Praha 102
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka102
168.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice100
170.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň98
Helar Jakub1992 Start Jihlava98
Panoš Martin1974 TJ Proboštov98
173.Fridrich Václav1977 BaC Kladno96
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.96
175.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
176.Kaštan Radovan1987 Start Jihlava94
177.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice92
178.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav90
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové90
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové90
Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci90
183.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové88
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.88
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
187.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 86
188.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
189.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
191.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
193.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška78
196.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
198.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
Poříz Leoš1974 Start Jihlava74
200.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
201.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
205.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
206.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
208.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně66
209.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
210.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
212.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
214.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
215.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
219.Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Schoř Marek1972 BaC Kladno54
222.Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
225.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
226.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
228.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
229.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci48
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha48
234.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha47
235.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Jareš Michael1993 Super Stars Most46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
239.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
240.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
246.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Louda Jan1999 USK Plzeň40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
254.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
260.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Šída Martin1993 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
274.Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
275.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
276.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
279.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka26
286.Hykel Richard1982 Slavoj Podivín24
Janeček Stanislav1975 SK Podolí24
Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Schick Jindřich1975 SK Podolí24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
292.Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci22
293.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
296.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
308.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Steinfeld Filip1980 VŠTJ UK Hradec Králové16
314.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
318.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
319.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton12
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem12
325.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka10
335.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
336.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
338.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4192
2.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3584
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3584
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3440
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3440
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3184
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3184
8.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3152
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3048
10.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3045
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3000
12.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
13.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2880
14.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2797
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2616
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2616
17.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2416
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň2284
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2216
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2216
21.Jirásek Jan1972 BaC Kladno2149
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2149
23.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
25.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1696
26.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
27.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1646
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1644
29.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
30.Louda Jiří1995 USK Plzeň1400
31.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1253
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
33.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1168
34.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1128
36.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
37.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1046
38.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1016
39.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1000
41.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha992
42.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most952
43.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice950
44.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha944
45.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice916
46.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové899
47.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá886
48.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov880
49.Peníška Rostislav1985 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci835
50.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
51.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
52.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice786
53.Ptáček David1993 BK Kopřivnice774
54.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
55.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice750
56.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha744
57.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška720
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška720
59.Port Jan1972 TJ Proboštov714
60.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov702
61.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice680
63.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
64.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci654
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha654
66.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové612
67.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
69.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice591
70.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec590
71.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice574
72.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové572
73.Böhm Michal1987 USK Plzeň542
74.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha531
75.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
76.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera510
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
78.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
79.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha480
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
81.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška470
82.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
83.Schmied Martin1982 TJ Chropyně455
84.Dohnal Jiří1963 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci451
85.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice432
86.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
87.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
88.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec407
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec407
90.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
91.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové401
92.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně396
93.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
94.Bláha Václav1980 Hamr Praha 390
Rombald Martin1987 Hamr Praha 390
96.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
97.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
98.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
99.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha355
100.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
101.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov352
102.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek349
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek349
104.Dupák Jan1993 SK BC Premiera348
105.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.346
106.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci334
107.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec333
108.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové330
109.Vodička Václav1992 Hamr Praha 324
110.Látal Petr1975 TJ Proboštov323
111.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně319
112.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice318
113.Sklář David1993 Hamr Praha 316
114.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást311
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Osík311
116.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec301
117.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc300
118.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno298
119.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno296
120.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
121.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
122.Pistulka Radek1997 USK Plzeň286
123.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka285
124.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
125.Panoš Martin1974 TJ Proboštov280
126.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice275
127.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany270
128.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice268
Motejl Jakub1995 Super Stars Most268
130.Fridrich Václav1977 BaC Kladno259
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka259
132.Klíma Petr1980 Hamr Praha 256
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most256
134.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
135.Král Martin1994 BK TJ Baník Most254
136.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 253
137.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
138.Týc Filip1971 BaC Kladno251
139.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice249
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov249
141.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most246
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň246
143.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter242
144.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice240
145.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka238
146.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
147.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
148.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
150.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
151.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.222
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.222
153.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter221
154.Čapek Jiří1975 Super Stars Most212
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha212
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha212
157.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
158.Stehno Petr1977 Hamr Praha 202
159.Ondrášek David1996 Super Stars Most200
160.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
161.Helar Ondřej1995 Start Jihlava198
162.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
Jerman Pavel1964 BaC Kladno197
164.Vítek Radek1985 Hamr Praha 196
165.Filz Jan1975 SK Prosek Praha190
166.Schoř Marek1972 BaC Kladno186
167.Konupka Jiří1965 BaC Kladno183
168.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně180
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
170.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín178
171.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice175
172.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice174
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové174
174.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno173
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
176.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
177.Helar Jakub1992 Start Jihlava168
178.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
179.Šot Michal1988 SK BC Premiera166
180.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
181.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
182.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
183.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
184.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové150
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
188.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 148
189.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 142
190.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Komarovský Petr1965 ABC Brno134
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem134
193.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
194.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové132
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
198.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
199.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 130
200.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 126
Horák Filip1990 BC RSC Brno126
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně126
203.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
204.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice120
206.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka118
207.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně116
208.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
209.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
210.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 112
211.Vild Petr1974 SK Jupiter110
212.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun108
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav108
Raschka David1978 BC 66 Ivančice108
215.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
216.Poříz Leoš1974 Start Jihlava104
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
218.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
219.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 98
220.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha96
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha96
223.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice95
224.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
231.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně90
232.Jenčík Martin1980 Sokol Svatá86
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec86
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
235.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka84
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
239.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 SK Podolí80
247.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
251.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
256.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka76
258.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
260.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.72
Fiala Jaroslav1977 Slavoj Podivín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
264.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň66
265.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
267.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
278.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
280.Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Holas Daniel1987 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
298.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
300.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
303.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka46
Kunášek Luboš1962 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci46
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka46
309.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
310.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
321.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
326.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Hykel Richard1982 Slavoj Podivín36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem36
332.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
334.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Šmíd Jan1976 TJ Sokol Doubravka30
339.Jareš Michael1993 Super Stars Most28
340.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
341.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Kotyza Jan1986 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
350.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
354.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3352
2.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3304
3.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3064
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2792
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2480
7.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2456
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2424
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2216
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
12.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
13.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
14.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1752
15.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1680
16.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1581
17.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1489
18.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1456
19.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1368
20.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
21.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
22.Šída Mirko1990 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1060
23.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové975
24.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň868
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín774
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha744
29.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška726
30.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha702
31.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
32.Rombald Martin1987 Hamr Praha 678
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
34.Stehlík Jiří1979 Sokol Svatá594
35.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha568
36.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice534
37.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov524
38.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
39.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové448
Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha448
41.Segeč Jan1978 USK Plzeň444
42.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
43.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha439
44.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava436
45.Vodička Václav1992 Hamr Praha 432
46.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno418
47.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice416
48.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
49.Slabý Otto1984 USK Plzeň405
50.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek403
51.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov400
52.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
53.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
54.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha368
55.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton345
56.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové343
57.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
58.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
59.Port Jan1972 TJ Proboštov337
60.Fridrich Václav1977 BaC Kladno329
61.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno325
62.Pistulka Radek1997 USK Plzeň323
63.Motejl Jakub1995 Super Stars Most305
64.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
65.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
66.Slatinský Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci272
67.Horák Filip1990 BC RSC Brno271
68.Bláha Václav1980 Hamr Praha 263
69.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.261
Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
71.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha254
72.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice249
73.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice245
74.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové244
75.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most234
76.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
77.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice229
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
80.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové224
81.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most223
82.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
83.Jirásek Jan1972 BaC Kladno220
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
85.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
86.Konupka Jiří1965 BaC Kladno201
87.Čapek Jiří1975 Super Stars Most196
88.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást194
89.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter192
90.Zajíček Jan1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci190
91.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 188
92.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
93.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem184
94.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.183
95.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc182
96.Klíma Petr1980 Hamr Praha 178
97.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
98.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
99.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha168
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov168
102.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno162
Látal Petr1975 TJ Proboštov162
104.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice160
105.Poříz Leoš1974 Start Jihlava158
106.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
107.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
108.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
109.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška144
110.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň141
111.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha138
Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
113.Jerman Pavel1964 BaC Kladno137
114.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec136
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka136
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň136
117.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
118.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
121.Helar Ondřej1995 Start Jihlava131
122.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 130
123.Ondrášek David1996 Super Stars Most126
124.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec125
125.Filz Jan1975 SK Prosek Praha124
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň124
127.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka123
128.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Panoš Martin1974 TJ Proboštov120
131.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
133.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
134.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
135.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
136.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
137.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov106
138.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
139.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 98
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň98
141.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec90
142.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
145.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
147.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
150.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
156.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
157.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
158.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
160.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové59
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
164.Dupák Jan1993 SK BC Premiera54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice54
Jareš Michael1993 Super Stars Most54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Kalousek Petr1981 BC 66 Ivančice54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
180.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
186.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
187.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové42
188.Böhm Michal1987 USK Plzeň40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
200.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
202.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Procházka Lukáš1995 BC 66 Ivančice36
Raschka David1978 BC 66 Ivančice36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
213.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno30
214.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
218.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
219.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
220.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha20
221.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
226.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
229.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
231.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
233.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3560
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2997
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2744
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2720
6.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2656
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2176
9.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2080
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1912
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1904
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1816
14.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1520
15.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1504
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1304
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
19.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1155
20.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1128
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1128
22.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
23.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1115
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1052
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov861
26.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha858
27.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá802
28.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
29.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška686
30.Panochová Jana1997 Super Stars Most630
31.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek576
32.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka569
33.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
35.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice550
36.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most544
37.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
38.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
39.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
40.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha486
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha479
42.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň455
43.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
44.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
45.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov416
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
47.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov403
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
49.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové376
50.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno367
51.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
52.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno359
53.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 348
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
55.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice330
56.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
57.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň312
58.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice306
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov304
60.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most303
61.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha302
62.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
63.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín296
64.Černá Martina1987 Hamr Praha 294
65.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice279
66.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň264
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice264
68.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
69.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín261
70.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška259
71.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice252
72.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň240
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí240
74.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
75.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem222
Stárková Milada1978 BaC Kladno222
77.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno221
78.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
79.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice216
80.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
81.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno210
82.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
83.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice198
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka198
85.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
86.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové192
87.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton190
88.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
89.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton179
90.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
91.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
92.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň158
93.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
95.Hončíková Hana1979 BaC Kladno144
96.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice140
97.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice138
98.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha136
99.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
100.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové132
102.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci128
103.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
104.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most122
105.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
108.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
109.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
110.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
111.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 108
112.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň94
113.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
114.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
115.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha84
116.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
117.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci78
120.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
121.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec72
122.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
123.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
124.Bílková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
126.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
127.Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci54
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Pořízová Radka1977 Start Jihlava54
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
Toncarová Věra1969 BaC Kladno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
139.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
141.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
146.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
148.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
155.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
156.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha30
157.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
158.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
159.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
160.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
163.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
164.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5200
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4096
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3664
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3440
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3080
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2984
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci2504
13.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
14.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá2301
16.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2272
17.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
18.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
19.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
20.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
21.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1912
22.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha1856
23.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1806
24.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
25.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1760
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1760
27.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1637
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1632
29.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
30.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1560
31.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
32.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1339
33.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1230
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1196
35.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
37.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha997
38.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice944
39.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové854
40.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice839
41.Panochová Jana1997 Super Stars Most816
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň784
43.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most780
44.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín752
45.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha723
46.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 651
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 651
48.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha645
49.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
50.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice612
51.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek609
52.Černá Martina1987 Hamr Praha 607
53.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno606
54.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
55.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov575
56.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha574
57.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha560
58.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha558
59.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka553
60.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín549
61.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha546
62.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka515
63.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most502
64.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové496
65.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice484
66.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno481
67.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
68.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha472
69.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov466
70.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha452
71.Stárková Milada1978 BaC Kladno432
Toncarová Věra1969 BaC Kladno432
73.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno403
74.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
75.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha391
77.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
78.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha365
79.Kokošková Radka1991 Super Stars Most364
80.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec352
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov352
82.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov349
83.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové342
84.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.332
85.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška325
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška325
87.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice324
88.Hončíková Hana1979 BaC Kladno319
89.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice315
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice315
91.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice306
92.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
93.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov291
94.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
95.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
96.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
100.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter277
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno277
102.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
103.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 252
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice252
106.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň248
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
108.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter242
109.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov240
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem240
111.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
112.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
113.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
114.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha210
116.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň206
117.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
118.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most182
119.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
120.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
121.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci165
122.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
123.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem156
124.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 151
Vítková Adéla1992 Start Jihlava151
126.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
130.Pořízová Radka1977 Start Jihlava145
131.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové144
135.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice133
136.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
138.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
139.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
144.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA115
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
146.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň114
147.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec112
148.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí108
150.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
152.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
154.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice88
155.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
157.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
158.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
162.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka76
163.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
173.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter68
174.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
177.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň56
178.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno54
185.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
187.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
190.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
192.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3600
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3424
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2616
5.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2592
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2480
7.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2464
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1800
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
12.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
13.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1701
14.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1680
15.Vazačová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
16.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
17.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1592
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1552
19.Nejedlová Jana1989 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci1520
20.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1140
23.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1075
24.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška858
26.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška756
27.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové733
28.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
29.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov696
30.Černá Martina1987 Hamr Praha 678
31.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem616
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
33.Krejčová Lucie1994 Sokol Svatá594
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň592
35.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha575
36.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha568
37.Fartágová Martina1988 Super Stars Most549
38.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek475
40.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 432
41.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha424
42.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha416
43.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha403
44.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most400
45.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov395
46.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
47.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
48.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha366
49.Hončíková Hana1979 BaC Kladno356
50.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice354
51.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno353
52.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov348
53.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice345
54.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice338
55.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most337
56.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov336
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové336
58.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno335
59.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most329
60.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín327
61.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov313
62.Vocelková Anna1994 USK Plzeň312
63.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno307
64.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha302
65.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha300
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
67.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha288
68.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton283
69.Panochová Jana1997 Super Stars Most282
70.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
71.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha275
72.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
73.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice267
74.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
75.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice264
76.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň249
77.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín248
78.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň242
79.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha240
80.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
81.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
82.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice229
83.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka225
84.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
85.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton222
86.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem220
88.Bílková Jana1984 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci211
89.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška210
90.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
91.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka207
92.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter204
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň194
95.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
96.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter189
97.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno187
98.Šebelová Dagmar1982 BC 66 Ivančice186
99.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 185
100.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.183
101.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí182
102.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice176
103.Kokošková Radka1991 Super Stars Most172
104.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
105.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha168
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka168
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha168
108.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha162
109.Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov160
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice160
111.Pořízová Radka1977 Start Jihlava158
112.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
113.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
114.Toncarová Věra1969 BaC Kladno151
115.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA150
116.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 148
117.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem139
118.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
119.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov136
120.Davidová Eva1986 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci132
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
122.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
Vítková Adéla1992 Start Jihlava131
124.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
125.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most128
126.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň124
127.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice120
Christlová Romana1975 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
131.Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
132.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové108
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
135.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
136.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň98
137.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
138.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 94
139.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
141.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha88
142.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
143.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
145.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
146.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec72
151.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
152.Toncarová Barbora1994 BaC Kladno66
153.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín64
155.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice62
156.Němečková Zuzana1991 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci60
157.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice59
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
161.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
162.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
163.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
170.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
171.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové42
172.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
180.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
181.Fričová Anna1993 TJ Proboštov36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice36
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice36
193.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
194.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
195.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
196.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
197.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter22
198.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň18
201.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
202.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
203.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1Kladno Cup - KladnoC14.09.2013
2JuBH Cup 1/4 - PlzeňD21.09.2013
3GPC dospělých - Liberec - VesecC28.09.2013
4GPC dospělých - IvančiceC05.10.2013
5Hradecký Lev - Hradec KrálovéB06.10.2013
6GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
71. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
8GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
9GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
10GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
11GPB - MostB27.10.2013
12GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
132.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
14GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
15GPC dospělých - MostC09.11.2013
16GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
172. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
19GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
20GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
21GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
22Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
23OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
24OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
25Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
26OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
27OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
28OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
29OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
30OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
31OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
32MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
33JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
34GPC dospělých - MostC15.02.2014
35GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
36VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
373. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
38GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
39GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
40GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
41GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
42Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
43KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
44KP dopělých - MostD05.04.2014
45GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
46Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
47JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
48Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
4923. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
50GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
51GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
52GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
53VC Teplic - TepliceC17.05.2014
54GPB - MostB25.05.2014
55VC Kladna - KladnoC07.06.2014
56GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
57Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading