logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 17.09.2014

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2014 - 17.09.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Louda Jan1999 USK Plzeň2544
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2064
3.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1829
4.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1616
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1541
6.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1508
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1376
8.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1301
9.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové963
10.Pistulka Radek1997 USK Plzeň946
11.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha931
12.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže816
13.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha812
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec806
15.Kural Martin1999 USK Plzeň771
16.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most684
17.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno676
18.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové608
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha593
20.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice585
21.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec572
22.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec539
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové516
Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice516
25.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno501
26.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha430
27.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň420
28.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška417
29.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice412
30.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha395
31.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín373
32.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most366
33.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha347
34.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
35.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice311
36.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha297
37.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice287
38.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice276
39.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov260
40.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice251
41.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem241
42.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná220
43.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec218
44.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava214
45.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha210
46.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec192
47.Ondrášek David1996 Super Stars Most187
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem187
49.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava186
50.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň184
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice184
52.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín182
53.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška181
54.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice178
55.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně174
56.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem167
57.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň166
58.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha160
59.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice144
60.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška139
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně139
62.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň138
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov138
64.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice125
65.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov118
66.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 117
67.Slavík Martin1998 Hamr Praha 114
68.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha111
69.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec110
70.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most108
71.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice102
72.Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most100
73.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most96
74.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
75.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice81
76.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně78
80.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha76
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice76
83.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
84.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín66
85.Hák Kamil1998 Super Stars Most62
86.Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice59
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška59
Stejskal David1997 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
91.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most56
92.Macák Jan1999 Hamr Praha 54
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most54
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha54
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
96.Mutl Filip1998 Hamr Praha 50
97.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
98.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most46
99.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem43
100.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice42
101.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně40
Dostál Marek1998 SK Podolí40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
Zrza Bronislav1998 SK Podolí40
106.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov36
108.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice33
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 33
110.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno30
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 30
112.Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci26
114.Jeníček Filip1997 Super Stars Most13
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2624
2.Louda Jan1999 USK Plzeň2597
Pistulka Radek1997 USK Plzeň2597
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2544
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2544
6.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2469
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2469
8.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1829
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1829
10.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1691
11.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1650
12.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1301
13.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1132
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1132
15.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1094
16.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1093
17.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1082
18.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1078
19.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1060
20.Kural Martin1999 USK Plzeň945
21.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice933
22.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice931
23.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha923
24.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín910
25.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno850
26.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín849
27.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové825
28.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec741
29.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
30.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně719
31.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov673
32.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice654
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice654
34.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha607
35.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně599
36.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice594
37.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha541
38.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň457
39.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice445
40.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice439
41.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha433
42.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha395
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha395
44.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec323
Ondrášek David1996 Super Stars Most323
46.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem319
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem319
48.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška285
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška285
50.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem259
51.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava251
52.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most247
54.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice227
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná227
56.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice222
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice222
58.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov193
59.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava192
60.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice191
61.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem173
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha173
63.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice151
64.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň145
65.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov138
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha138
68.Mutl Filip1998 Hamr Praha 137
69.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most133
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most133
71.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most132
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec132
74.Hák Kamil1998 Super Stars Most120
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
76.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most116
77.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
80.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha113
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice113
82.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně79
Jeníček Filip1997 Super Stars Most79
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice79
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška79
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice79
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň79
Paseka Daniel1998 SK Podolí79
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška79
Zrza Bronislav1998 SK Podolí79
91.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 78
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 78
Macák Jan1999 Hamr Praha 78
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
96.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha72
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov72
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně72
100.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem66
102.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice60
103.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín59
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín59
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
107.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
108.Cach Jakub2001 Super Stars Most38
109.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most26
1.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice2436
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2432
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1904
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha1856
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1829
6.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1301
7.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1297
8.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1180
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1171
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1016
11.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha816
12.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové802
13.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice769
14.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice751
15.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec735
16.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže728
17.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov685
18.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec634
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín581
20.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice562
21.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň529
22.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno509
23.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno501
24.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice491
25.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha449
26.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška419
27.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most415
28.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice412
29.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha366
30.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha354
31.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice347
32.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha343
33.Louda Jan1999 USK Plzeň336
34.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové332
35.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha312
36.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice305
37.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové302
38.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška301
39.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava281
40.Kural Martin1999 USK Plzeň280
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně280
42.Ondrášek David1996 Super Stars Most204
43.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec200
44.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín175
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem175
46.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov173
47.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec172
48.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem169
49.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem162
50.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška145
51.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha138
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha138
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice138
54.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha137
55.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 136
56.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín134
57.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice131
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice131
59.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice125
60.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem118
Mutl Filip1998 Hamr Praha 118
62.Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov114
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava114
66.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice101
67.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec96
68.Hák Kamil1998 Super Stars Most90
69.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha82
70.Janák Petr1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.79
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň79
72.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
75.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most76
76.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň73
77.Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha72
78.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most68
79.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
80.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice59
Odehnal Martin1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 59
83.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
87.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha42
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most42
91.Dostál Marek1998 SK Podolí40
Jeníček Filip1997 Super Stars Most40
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice40
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín40
Paseka Daniel1998 SK Podolí40
Zrza Bronislav1998 SK Podolí40
97.Pavel Matyáš1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
98.Cach Jakub2001 Super Stars Most26
Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2309
2.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2181
3.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1926
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1664
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1624
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1624
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1336
8.Panochová Jana1997 Super Stars Most1316
9.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1301
10.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1256
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice931
13.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha912
14.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec875
15.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most862
16.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno860
17.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně845
18.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha828
19.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice812
20.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov727
21.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov648
22.Paurová Lucie1999 Super Stars Most596
23.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín582
24.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice529
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška462
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.456
27.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov455
28.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha449
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí449
30.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno438
31.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov393
32.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
33.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška312
34.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín275
35.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most273
36.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most270
37.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most253
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka245
39.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice239
40.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice237
41.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice224
42.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha222
43.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha217
Psotová Barbora1999 Super Stars Most217
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice215
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 215
47.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka211
48.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže191
49.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most175
50.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha168
51.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno165
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary165
53.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň164
54.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice150
55.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice144
56.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice139
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň139
58.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
59.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové133
60.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín132
Polívková Eliška1998 USK Plzeň132
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná132
63.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec128
64.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška127
65.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín114
66.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže107
67.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov106
68.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
69.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most98
70.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně80
71.Homolková Helena1997 Sokol Jílové79
72.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most78
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha78
74.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice59
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice59
77.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most54
Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha54
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
82.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
83.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha42
84.Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
86.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
87.Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice33
88.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha30
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha30
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha30
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice30
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice30
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice3029
2.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3014
3.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2952
4.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2709
5.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2304
6.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška2072
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2072
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1960
9.Panochová Jana1997 Super Stars Most1589
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1589
11.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1558
12.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1541
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1526
14.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1508
15.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1365
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1200
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1172
19.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov1021
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín1021
21.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha912
22.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov871
23.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice856
24.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most850
Paurová Lucie1999 Super Stars Most850
26.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška786
27.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
28.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice727
29.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice719
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov719
31.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín711
32.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice612
33.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
34.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov535
35.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha456
36.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most446
37.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice425
38.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška395
39.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí391
40.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka362
41.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice354
Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice354
43.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
44.Psotová Barbora1999 Super Stars Most291
45.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most265
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most265
47.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most212
48.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín210
49.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice192
50.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň186
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 186
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň186
53.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha157
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha157
55.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno150
56.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov139
57.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most138
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška138
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
61.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
63.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice114
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná114
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
66.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka82
67.Gutwirthová Valentýna1997 SKB Český Krumlov79
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice79
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí79
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice79
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
72.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most78
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha78
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice78
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice78
81.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň72
82.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín59
Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Maršálková Eliška1996 SK Podolí59
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže59
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2432
2.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2304
3.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2277
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2079
5.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1829
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1384
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1322
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1301
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1104
11.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1096
12.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1016
13.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most926
14.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice788
Panochová Jana1997 Super Stars Most788
16.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov685
17.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
18.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín659
19.Paurová Lucie1999 Super Stars Most628
20.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha601
21.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha588
22.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov579
23.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice576
24.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno509
25.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov485
26.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice484
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška480
28.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha426
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška421
30.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha390
31.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice347
32.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha336
33.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno318
34.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže315
35.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška313
36.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary300
37.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice281
38.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně280
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
40.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice262
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí262
42.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín247
43.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka245
44.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most228
45.Psotová Barbora1999 Super Stars Most210
46.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha209
47.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
48.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň198
49.Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové186
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov179
51.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha168
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most168
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín168
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška168
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.168
56.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec164
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň164
58.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice156
59.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
60.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha150
61.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most144
62.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most140
63.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha137
64.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 136
65.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška133
66.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno132
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná132
68.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice125
69.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže118
70.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most114
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov114
72.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha82
73.Homolková Helena1997 Sokol Jílové79
Polívková Eliška1998 USK Plzeň79
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice79
76.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice78
77.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice59
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha59
Kudličková Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice59
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov59
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
83.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
85.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
86.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most42
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha42
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha42
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha42
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice42
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice42
93.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín40
Maršálková Eliška1996 SK Podolí40
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí40
96.Procházková Kateřina1999 Badmintonový klub Technické Univerzity v Liberci38
ČísloTurnajGPDatum
1OP U19 - Orlová - LutyněSKP04.01.2014
2OP U19 - MostSKP04.01.2014
3OP U19 - DobruškaSKP05.01.2014
4OP U19 - Český KrumlovSKP11.01.2014
5OP U19 - ŽidlochoviceSKP12.01.2014
6OP U19 - PlzeňSKP19.01.2014
7OP U19 - KladnoSKP19.01.2014
8OP U19 - PrahaSKP19.01.2014
9MČR U19 - Orlová - LutyněMČR09.02.2014
10Pohár Vlaštovky - PlzeňC22.02.2014
113. GPC U19 - PardubiceC16.03.2014
123. GPC U19 - Praha - VinořC05.04.2014
133. GPC U19 - Český TěšínC05.04.2014
143. GPC U19 - Český KrumlovC05.04.2014
153. GPC U19 - Velké PavloviceC06.04.2014
163. GPC U19 - PlzeňC12.04.2014
173. GPC U19 - Liberec - VesecC13.04.2014
183. GPA U19 - Brno - JehniceA04.05.2014
19KP dorostu - Liberec - VesecD17.05.2014
20KP dorostu - MostD17.05.2014
21GPC U19 - Český KrumlovC30.08.2014
22GPC U19 - MostC31.08.2014
23GPC U19 - Kralupy nad VltavouC07.09.2014
24GPC U19 - OpavaC13.09.2014
251. GPB U19 - Praha - ZMB14.09.2014
261. GPA U19 - Orlová - LutyněA14.09.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading