logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 08.12.2014

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.03.2014 - 08.12.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2309
2.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1956
3.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1829
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1753
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1541
6.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1449
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1115
8.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1100
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1100
10.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1077
11.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.988
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice860
13.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice848
14.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov836
15.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice706
17.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín688
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha688
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
20.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín616
21.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha587
22.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek528
23.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice498
24.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha458
25.Herzán David2002 Slavoj Podivín426
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně426
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most422
28.Cach Jakub2001 Super Stars Most410
29.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín402
30.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc396
31.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most388
32.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš378
33.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín341
34.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice318
35.Kozel Václav2001 Badminton School Brno317
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci310
37.Linda Martin2000 TJ Dobřany308
38.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov298
39.Morávek Michal2002 BaC Kladno282
40.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha280
42.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most268
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice263
44.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš257
Prek Šimon2002 Badminton School Brno257
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.251
47.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové250
48.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice244
49.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava239
50.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou237
51.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek232
52.Seifert David2000 BK TJ Baník Most226
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov226
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci220
55.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha215
56.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.214
57.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov208
58.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno207
59.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno204
60.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
61.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň197
62.Cach David2002 Super Stars Most196
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň196
64.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka192
65.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice191
66.Hájek David2000 Super Stars Most188
67.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec186
68.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice184
69.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice180
70.Ziman Jan2000 BKV Plzeň179
71.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem178
72.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice172
73.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov168
74.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška166
75.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc164
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec164
77.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň161
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.161
79.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary160
81.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava156
82.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín150
83.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec148
84.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha146
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha146
86.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most144
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov144
88.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice142
89.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice138
91.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice136
Soukup Václav2001 BKV Plzeň136
93.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm134
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice134
95.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek132
96.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice130
97.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice128
98.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně126
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
100.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.123
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.123
102.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek120
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška120
105.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha117
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou117
107.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky114
108.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha111
109.Marek Filip2001 BK TU v Liberci109
110.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha106
111.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice104
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most104
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy104
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice104
115.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice101
116.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
118.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm98
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most98
120.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA97
121.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka96
Janošov Radek2003 BaC Kladno96
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice96
125.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice94
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc94
127.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha91
128.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov90
129.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
130.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek87
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha87
132.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec85
133.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun84
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové84
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
139.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín82
140.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
142.Hoda Filip2002 SK Podolí72
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice72
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice72
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno72
146.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha68
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha68
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice68
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín68
150.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice66
151.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice64
152.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
153.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš60
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 60
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec60
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha60
157.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha59
158.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice56
159.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun54
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice54
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava54
165.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem53
166.Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky52
167.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha51
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno51
170.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec50
171.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně48
Paulík Jan2000 SK Podolí48
173.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha46
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec46
175.Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc44
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.44
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm44
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem44
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci44
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm44
181.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Voldřich Martin2001 USK Plzeň42
194.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci40
Psota Ondřej2003 Super Stars Most40
197.Gunther Michal2001 SK Podolí36
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka36
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub36
200.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže33
201.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem32
202.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
203.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem29
204.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most28
207.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
209.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice24
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná24
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná24
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná24
213.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov22
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice22
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA22
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.22
217.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc20
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem20
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov20
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov20
222.Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha18
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec18
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek18
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno18
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Rigl Tomáš2001 SK Podolí18
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Špíz Petr2001 TJ Dobřany18
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany18
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka18
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 18
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc18
242.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem17
243.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci14
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Straka Jakub2000 Super Stars Most14
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec14
250.Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha13
251.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná12
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové12
259.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice10
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most10
261.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha9
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha9
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
275.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně6
Rieger Karel2003 TJ Proboštov6
279.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov3
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2756
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2756
3.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2436
4.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha1829
5.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1781
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1781
7.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1766
Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1766
9.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1753
10.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1580
11.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
12.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1421
13.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
14.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1328
15.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1301
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1301
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1301
18.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1100
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1077
20.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava975
21.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most860
Cach Jakub2001 Super Stars Most860
Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín860
Palán Václav2001 SK Prosek Praha860
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou860
26.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek848
27.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín830
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín706
29.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice688
30.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha627
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha627
32.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek531
33.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně508
34.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha468
35.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň462
36.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice425
37.Linda Martin2000 TJ Dobřany408
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové408
39.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci401
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci401
41.Kozel Václav2001 Badminton School Brno389
Macků Michal2000 BK TJ Baník Most389
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno389
44.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most385
Seifert David2000 BK TJ Baník Most385
46.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice365
47.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice349
Prek Šimon2002 Badminton School Brno349
Soukup Václav2001 BKV Plzeň349
50.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš343
Ziman Jan2000 BKV Plzeň343
52.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.331
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.331
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec320
55.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš319
56.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov311
57.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc310
58.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice306
59.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc305
60.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.294
61.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice292
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most292
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice292
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec292
65.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno288
Morávek Michal2002 BaC Kladno288
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice288
68.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou287
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice287
Perník Jan2001 SKB Český Krumlov287
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou287
72.Hájek David2000 Super Stars Most284
73.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín275
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov275
75.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA271
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha271
77.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec265
78.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka264
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka264
80.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most252
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov252
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice252
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice252
84.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc251
85.Cach David2002 Super Stars Most240
86.Paulík Jan2000 SK Podolí234
87.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm232
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice232
89.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
90.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška215
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice215
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary215
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň215
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice215
95.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.213
96.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha209
97.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
98.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice202
Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice202
100.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek198
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín198
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín198
103.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice196
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem196
105.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm192
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek192
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava192
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov192
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka192
110.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň191
111.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky184
112.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem182
113.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.180
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha180
115.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice174
116.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec170
117.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice164
118.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha160
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha160
120.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice157
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.157
122.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun156
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš156
Gunther Michal2001 SK Podolí156
Janošov Radek2003 BaC Kladno156
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun156
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava156
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové156
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka156
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno156
136.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha154
137.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem142
138.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov138
139.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha137
140.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha128
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most128
142.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice124
143.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek120
Hoda Filip2002 SK Podolí120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha120
147.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha118
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha118
149.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.116
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice116
151.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha114
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov114
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
154.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem106
155.Marek Filip2001 BK TU v Liberci105
156.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec102
157.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín101
158.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec97
159.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha86
160.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 84
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci84
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná84
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná84
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 84
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc84
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno84
170.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
171.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
172.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha79
173.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice78
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha78
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice78
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
194.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem70
195.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci64
197.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha59
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín59
199.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná54
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná54
201.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most52
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
206.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec50
207.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany42
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně42
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Špíz Petr2001 TJ Dobřany42
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany42
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
241.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc40
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc40
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov40
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov40
250.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov38
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci38
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice38
Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice38
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec38
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec38
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
258.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
260.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
261.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
Psota Ondřej2003 Super Stars Most26
Straka Jakub2000 Super Stars Most26
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky26
269.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Rieger Karel2003 TJ Proboštov14
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2623
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1766
3.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1748
4.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1455
5.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1446
6.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1366
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1268
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1228
9.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1136
10.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín1058
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín875
12.Palán Václav2001 SK Prosek Praha860
13.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov848
14.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek812
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka745
16.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
17.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha695
18.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
19.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice627
20.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
21.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň474
23.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
24.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha431
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most412
26.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín406
27.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most401
28.Cach Jakub2001 Super Stars Most388
29.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín387
30.Herzán David2002 Slavoj Podivín350
31.Kozel Václav2001 Badminton School Brno335
32.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava331
33.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně330
34.Hájek David2000 Super Stars Most320
35.Seifert David2000 BK TJ Baník Most302
36.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice294
37.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno293
38.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš287
39.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc280
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci280
41.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha272
42.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice270
43.Morávek Michal2002 BaC Kladno269
44.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno264
45.Linda Martin2000 TJ Dobřany263
46.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most250
47.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
48.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice238
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci238
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.238
51.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov232
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov232
Ziman Jan2000 BKV Plzeň232
54.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka229
55.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
56.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.202
57.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha196
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov196
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou196
60.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
61.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice185
62.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice179
63.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice172
64.Cach David2002 Super Stars Most168
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice168
66.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice166
Prek Šimon2002 Badminton School Brno166
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
69.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice164
70.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška160
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou160
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
73.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov156
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín156
Janošov Radek2003 BaC Kladno156
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška156
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec156
79.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš154
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek154
81.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most148
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň148
83.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec146
84.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek144
85.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc143
Soukup Václav2001 BKV Plzeň143
87.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha140
88.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek138
89.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA137
Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň137
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.137
92.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec134
93.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice130
94.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec126
95.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha124
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice124
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha124
99.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka120
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun120
Gunther Michal2001 SK Podolí120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun120
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem120
104.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
108.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most110
109.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm104
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice104
111.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem100
112.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín96
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha96
114.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš90
Marek Filip2001 BK TU v Liberci90
116.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně84
Hoda Filip2002 SK Podolí84
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Paulík Jan2000 SK Podolí84
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice84
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka84
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov84
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno84
128.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha82
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha82
130.Psota Ondřej2003 Super Stars Most80
131.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
132.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava78
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně78
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín78
135.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci76
136.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice74
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice74
138.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary72
139.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.68
140.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm64
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec64
142.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové59
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha59
145.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec58
146.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc56
147.Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno54
149.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
151.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov42
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha42
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové42
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
180.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže40
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov40
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov40
187.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov38
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.38
191.Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
192.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm32
193.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most28
194.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
Rieger Karel2003 TJ Proboštov26
200.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně24
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava24
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
205.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
209.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci14
Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice14
Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Straka Jakub2000 Super Stars Most14
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most14
218.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub12
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň12
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
1.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2223
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2148
3.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2036
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2016
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1574
6.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1508
7.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1365
8.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1088
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
11.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice942
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Janošová Petra2000 BaC Kladno860
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně860
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice796
17.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary777
18.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice745
19.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně688
20.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice562
21.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice558
22.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice510
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice510
24.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň504
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec474
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
27.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice404
28.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most402
29.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most382
30.Sejková Patricie2001 SK Podolí379
31.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha372
32.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha355
33.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň354
34.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov326
35.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
36.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice293
Zachová Adéla2001 Start Jihlava293
38.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín282
39.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
40.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň269
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany265
42.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno256
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice256
44.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov252
45.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha251
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš251
Schořová Sonja2000 BaC Kladno251
48.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.250
49.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov246
50.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice238
51.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most234
52.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice233
53.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
54.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha215
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha215
56.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha214
57.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno209
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou209
59.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava202
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
61.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.197
62.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec194
63.Homolková Klára2001 Sokol Jílové192
64.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha189
65.Dítětová Eliška2000 SK Děčín184
66.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci182
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava182
68.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov179
69.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže168
70.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most164
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci164
72.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov162
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí162
74.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš160
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.160
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov160
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň160
78.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek156
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
80.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno155
81.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice154
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň154
Srbová Adéla2000 BaC Kladno154
84.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most152
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně152
86.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice147
87.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka144
88.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov142
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci142
91.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice140
92.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
93.Schořová Adéla2003 BaC Kladno132
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice132
95.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov131
96.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice130
97.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka126
98.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha124
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně124
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice124
101.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
104.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou117
105.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
106.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov111
107.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
108.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci106
109.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín105
110.Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek102
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice102
112.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň96
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
115.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice94
116.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice92
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec92
118.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov90
119.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha87
121.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc86
122.Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava84
128.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem82
129.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci80
130.Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek78
133.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice74
134.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice72
136.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci68
137.Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci64
138.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm62
139.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany60
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov60
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun60
143.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec56
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci56
145.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov54
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně54
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava54
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně54
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí54
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně54
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
154.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže53
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha53
156.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov52
160.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most50
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most50
162.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha48
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci48
164.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov46
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice46
166.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška45
167.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná42
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Pálková Tereza2002 Super Stars Most42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary42
183.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most40
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most40
185.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec38
186.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže33
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín33
188.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci31
189.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
194.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most28
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem28
196.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
197.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc24
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně24
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná24
201.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany22
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany22
204.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci20
205.Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci18
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
213.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec14
217.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA13
218.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín12
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
227.Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci10
228.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA9
237.Telínová Alena2000 Super Stars Most4
238.Havelková Andrea2000 Super Stars Most2
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2789
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2544
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2469
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2229
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1968
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1944
7.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1941
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1781
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1781
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
11.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1699
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1580
13.Janošová Petra2000 BaC Kladno1328
14.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1269
15.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1088
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1088
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1088
18.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže916
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha867
20.Schořová Sonja2000 BaC Kladno863
21.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
Sejková Patricie2001 SK Podolí860
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most860
25.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice845
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice802
Homolková Klára2001 Sokol Jílové802
28.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice706
29.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha688
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec646
31.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice623
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice610
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice610
34.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň581
35.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov558
36.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň469
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice469
38.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň468
39.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek430
40.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín421
41.Černá Tereza2002 TJ Dobřany409
42.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most401
43.Zachová Adéla2001 Start Jihlava389
44.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov384
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov384
46.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci356
47.Srbová Adéla2000 BaC Kladno355
48.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno349
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno349
50.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha347
51.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most341
52.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice336
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže328
54.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice321
55.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice313
56.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň305
57.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice302
58.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň300
59.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice296
60.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most292
61.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
62.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov287
63.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most284
64.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.282
65.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou259
66.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín258
67.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice252
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov252
69.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno251
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš251
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš251
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha251
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha251
74.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň246
75.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci242
76.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha235
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha235
78.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice233
79.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice232
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice232
81.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka228
Schořová Adéla2003 BaC Kladno228
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha228
85.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou215
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava215
Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně215
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava215
89.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci206
90.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci204
92.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec202
93.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice200
94.Jeřábková Petra2001 SK Podolí198
95.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov197
96.Dítětová Eliška2000 SK Děčín194
97.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun192
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 192
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun192
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha192
104.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov183
105.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně180
106.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně179
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov179
108.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha173
109.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice168
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec162
111.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín156
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov156
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín156
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně156
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek156
118.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most154
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice154
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci154
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice154
122.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka150
124.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha143
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha143
126.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov137
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška137
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava137
129.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice124
131.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně120
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava120
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové120
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava120
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí120
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
142.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha118
143.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci116
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most116
145.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň114
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov114
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA114
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek114
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary114
153.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice101
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov101
155.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice98
156.Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
158.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany84
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec84
161.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
162.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov78
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava78
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice78
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí78
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka78
Plachá Petra2000 BKV Plzeň78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
186.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci76
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci76
188.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín66
189.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most64
190.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci59
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže59
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže59
193.Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
196.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov50
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most50
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec50
199.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany46
201.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc42
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně42
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
216.Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA40
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc40
219.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
222.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
224.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most26
Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci26
Havelková Andrea2000 Super Stars Most26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Telínová Alena2000 Super Stars Most26
233.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most14
1.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2598
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2112
3.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1749
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1541
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1541
7.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1508
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1366
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
10.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1103
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1076
12.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice875
13.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice748
15.Janošová Petra2000 BaC Kladno730
16.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary700
17.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice627
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
19.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň561
20.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně552
21.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov544
22.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha458
23.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most412
24.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice380
25.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice373
26.Sejková Patricie2001 SK Podolí353
27.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice352
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha352
29.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most350
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most350
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň347
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
33.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice335
34.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně332
35.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most324
36.Srbová Adéla2000 BaC Kladno311
37.Černá Tereza2002 TJ Dobřany305
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most305
39.Schořová Sonja2000 BaC Kladno304
40.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice290
41.Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava289
42.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice287
43.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec284
44.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice280
45.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov268
46.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň257
Zachová Adéla2001 Start Jihlava257
48.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov256
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha252
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha252
51.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.251
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice251
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno251
54.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci248
55.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín238
57.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno227
58.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.202
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno202
60.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha196
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha196
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci194
63.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň193
64.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov192
66.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže189
67.Dítětová Eliška2000 SK Děčín182
68.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
69.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň174
70.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš172
71.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí162
72.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou160
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš160
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.160
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou160
77.Homolková Klára2001 Sokol Jílové157
78.Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
79.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň154
80.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice152
81.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most148
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec148
83.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín143
84.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně140
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava140
86.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov137
87.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci136
88.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice130
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov130
90.Jeřábková Petra2001 SK Podolí126
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice126
92.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice124
94.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně120
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava120
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun120
Schořová Adéla2003 BaC Kladno120
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
102.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov118
Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov118
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha118
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
106.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
107.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha113
108.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec110
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci110
110.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice104
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha104
112.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice101
Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha101
114.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec96
115.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov94
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice94
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice94
118.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice90
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 90
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš90
121.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka84
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava84
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov84
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec84
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové84
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek84
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.84
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice84
132.Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA82
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci82
134.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci80
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most80
136.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov78
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek78
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice78
139.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
140.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha71
141.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
142.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně64
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice64
144.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže59
145.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
146.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice54
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha54
149.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci52
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov52
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci52
155.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most46
156.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava44
Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice44
158.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov42
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí42
Pálková Tereza2002 Super Stars Most42
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka42
182.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most40
Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci40
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže40
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice40
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA40
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most40
189.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov38
Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec38
193.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek30
194.Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem28
195.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci26
199.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně24
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava24
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně24
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc24
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně24
204.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc20
205.Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
209.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc12
Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary12
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA12
ČísloTurnajGPDatum
116. WITTE Cup Nejdek - NejdekC08.03.2014
2OP U15 - PardubiceSKP16.03.2014
3KP U15 - LiberecD22.03.2014
4KP U15 - TepliceD22.03.2014
5OP U15 - Český KrumlovSKP23.03.2014
6OP U15 - Praha - VinořSKP30.03.2014
7OP U15 - Benátky nad JizerouSKP30.03.2014
8Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC05.04.2014
9OP U15 - DobřanySKP12.04.2014
10Naděje U15 - České BudějoviceD12.04.2014
11OP U15 - Ústí nad LabemSKP12.04.2014
12OP U15 - PřerovSKP19.04.2014
13OP U15 - Brno - JehniceSKP19.04.2014
14MČR U15 - Hradec KrálovéMČR27.04.2014
15Purkmistr Dobřany - DobřanyC10.05.2014
161. GPD U15 - Ústí nad LabemD13.09.2014
171. GPD U15 - Liberec - VesecD13.09.2014
181. GPC U15 - Podolí u BrnaC14.09.2014
191. GPC U15 - KladnoC14.09.2014
201. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
211. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
221. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
231. GPC U15 - MostC21.09.2014
241. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
251. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
261. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
271. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
28GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
29GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
302. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
312. GPD U15 - MostD15.11.2014
322. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
332. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
342. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
352. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
362. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
372. GPC U15 - DobruškaC22.11.2014
382. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
392. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
402. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading