logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 10.10.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.10.2013 - 10.10.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2984
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2896
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2840
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2776
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2568
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
8.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
9.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2024
11.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1960
12.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1789
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1496
14.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1422
15.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1376
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1288
17.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
18.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1232
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1157
21.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
22.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1110
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1068
24.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1027
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1021
26.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1020
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň960
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most893
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice840
31.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
33.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha717
34.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem682
35.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška678
36.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha668
37.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha609
39.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice583
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška568
41.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka554
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov546
43.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha536
44.Bláha Václav1980 Hamr Praha 530
45.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
46.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové519
47.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice512
48.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně482
49.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha480
50.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice462
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
52.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec454
53.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec430
54.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha414
55.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
56.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
57.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek371
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové365
59.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha351
60.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové349
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov336
62.Port Jan1972 TJ Proboštov335
63.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno332
64.Rombald Martin1987 Hamr Praha 324
65.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha323
66.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice320
67.Slabý Otto1984 USK Plzeň317
Vodička Václav1992 Hamr Praha 317
69.Schmied Martin1982 TJ Chropyně316
70.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha304
71.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice302
72.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
73.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
74.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec280
75.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek267
76.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.265
77.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
78.Konupka Jiří1965 BaC Kladno260
79.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera256
80.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška252
81.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.251
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín251
83.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter248
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava248
85.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
86.Pistulka Radek1997 USK Plzeň243
87.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 240
88.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka235
89.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně232
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
92.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec224
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
94.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
Motejl Jakub1995 Super Stars Most221
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc220
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
98.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno211
99.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně210
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava210
101.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha208
102.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr207
103.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 206
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň206
105.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice204
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec204
107.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno200
108.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
109.Král Martin1994 BK TJ Baník Most194
110.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci192
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice192
112.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice186
113.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice185
Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most185
115.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most182
116.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
117.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice176
118.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno174
119.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 172
120.Látal Petr1975 TJ Proboštov168
121.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice167
122.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov166
123.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 165
124.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně164
Vítek Radek1985 Hamr Praha 164
126.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno156
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Helar Ondřej1995 Start Jihlava156
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice156
130.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec152
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter152
132.Čapek Jiří1975 Super Stars Most146
133.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha144
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha144
Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 144
138.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň142
139.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun140
Panoš Martin1974 TJ Proboštov140
141.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice139
Sklář David1993 Hamr Praha 139
143.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 138
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
145.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice137
146.Dupák Jan1993 SK BC Premiera136
Ondrášek David1996 Super Stars Most136
148.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha134
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov134
150.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
152.Horák Filip1990 BC RSC Brno131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
154.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka130
155.Poříz Leoš1974 Start Jihlava128
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň128
157.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
159.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice124
160.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň120
161.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci119
162.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška118
164.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
166.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
Parkos David1974 SKB Český Krumlov113
168.Filz Jan1975 SK Prosek Praha112
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem112
170.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha110
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín110
172.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice106
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha106
174.Helar Jakub1992 Start Jihlava104
175.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
Stehno Petr1977 Hamr Praha 102
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka102
178.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.96
179.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
180.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín94
181.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň90
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín90
183.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové88
Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.88
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka88
Jareš Michael1993 Super Stars Most88
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška88
188.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže81
189.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
190.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
192.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
194.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha76
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
197.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové74
199.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
200.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice72
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Raschka David1978 BC 66 Ivančice72
Šťastný Jan1989 TJ Sokol České Budějovice72
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava72
205.Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice69
206.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
207.Schoř Marek1972 BaC Kladno66
208.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
209.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic62
211.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice59
213.Šot Michal1988 SK BC Premiera58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové58
216.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava56
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice56
220.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice54
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem54
225.Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové52
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka52
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná52
228.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
229.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
232.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
233.Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci48
237.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha47
238.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
242.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany44
243.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Poláček Michal1974 Hamr Praha 42
Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
252.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Louda Jan1999 USK Plzeň40
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
261.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha38
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
267.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha36
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
279.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany34
281.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
282.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava32
284.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně30
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně30
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
288.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
295.Novák Radek1993 BC RSC Brno24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
298.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.22
299.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava20
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava20
302.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr18
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
314.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice16
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
319.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most14
323.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
324.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
327.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany10
335.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
336.Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice8
337.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
339.Vild Petr1974 SK Jupiter2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4192
2.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3584
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3584
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3440
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3376
6.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3184
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3184
9.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3152
10.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3045
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3000
12.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
13.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2880
14.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2797
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2728
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2728
17.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2416
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň2284
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2240
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2240
21.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
23.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1979
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1979
25.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1880
26.Louda Jiří1995 USK Plzeň1768
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1696
28.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1672
29.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1646
30.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
31.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1253
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1253
33.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
34.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1128
35.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
36.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1104
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1104
38.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1081
39.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1046
40.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1000
42.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most952
43.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha944
44.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice916
45.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice902
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr902
47.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov880
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha808
49.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
50.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov784
51.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci781
52.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha760
53.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové755
54.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha744
55.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice738
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice738
57.Ptáček David1993 BK Kopřivnice710
58.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška704
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška704
60.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
61.Port Jan1972 TJ Proboštov666
62.Repiar Samuel1994 Super Stars Most656
63.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha654
64.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci600
65.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové596
66.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
68.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice591
69.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec578
70.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové572
71.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera552
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera552
73.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha542
74.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha531
75.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
76.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice510
77.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
78.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice492
79.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci488
80.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha480
81.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
82.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec470
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška470
84.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
85.Bláha Václav1980 Hamr Praha 450
86.Drudík Ota1992 USK Plzeň423
87.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem420
88.Panoš Martin1974 TJ Proboštov418
89.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
90.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice414
91.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec413
92.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno411
93.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.404
94.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové401
95.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
96.Rombald Martin1987 Hamr Praha 390
97.Pistulka Radek1997 USK Plzeň382
98.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec375
99.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně365
100.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
101.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec361
102.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice359
103.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
104.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha355
105.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec354
106.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter350
107.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek349
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek349
109.Dupák Jan1993 SK BC Premiera348
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc342
111.Filz Jan1975 SK Prosek Praha340
112.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
113.Schmied Martin1982 TJ Chropyně335
114.Vodička Václav1992 Hamr Praha 326
115.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
116.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice318
117.Sklář David1993 Hamr Praha 316
118.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně313
119.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást311
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška311
121.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.310
122.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno298
123.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
124.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha294
125.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem286
126.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka285
127.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
128.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice281
129.Motejl Jakub1995 Super Stars Most278
130.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně276
131.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany270
132.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice269
133.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most266
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové266
135.Konupka Jiří1965 BaC Kladno261
136.Schoř Marek1972 BaC Kladno258
137.Klíma Petr1980 Hamr Praha 256
138.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice255
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka255
Látal Petr1975 TJ Proboštov255
141.Král Martin1994 BK TJ Baník Most254
142.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 253
143.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice252
144.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň246
145.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha242
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka242
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha242
148.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka234
149.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
150.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže229
152.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň227
153.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 226
154.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov225
155.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
156.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně222
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.222
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.222
159.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice217
160.Jerman Pavel1964 BaC Kladno215
161.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice214
162.Čapek Jiří1975 Super Stars Most212
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha212
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha212
165.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín206
166.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter205
167.Stehno Petr1977 Hamr Praha 202
168.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
169.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
170.Vítek Radek1985 Hamr Praha 196
171.Fridrich Václav1977 BaC Kladno193
172.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
173.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 190
Ondrášek David1996 Super Stars Most190
175.Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
176.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha180
177.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice174
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové174
179.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice173
180.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
181.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
182.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně168
183.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška167
184.Šot Michal1988 SK BC Premiera166
185.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov165
186.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
188.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně158
189.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže157
190.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
191.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno146
192.Helar Ondřej1995 Start Jihlava144
193.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 142
194.Komarovský Petr1965 ABC Brno134
195.Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice133
196.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové132
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
200.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
202.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín130
203.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most126
Hanl Aleš1981 Hamr Praha 126
205.Parkos David1974 SKB Český Krumlov125
206.Hodiánek Pavel1988 TJ Sokol České Budějovice120
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice120
208.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka118
209.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně116
210.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
211.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha112
212.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun108
213.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
214.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
215.Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic104
216.Vild Petr1974 SK Jupiter102
217.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka100
218.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice99
219.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
220.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha94
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice94
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice94
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava94
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice94
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná94
226.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno90
227.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
228.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
230.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 82
231.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
238.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
242.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA78
254.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín76
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka76
256.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem74
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
258.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.72
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Novák Radek1993 BC RSC Brno72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
263.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
265.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Plošek Lukáš1987 TJ Orlová Lutyně59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
277.Soukup Ondřej1983 TJ Sokol Vodňany56
Váně Vlastimil1979 TJ Sokol Vodňany56
279.Belhárek Petr1980 TJ Chropyně54
Beneš Patrik1976 TJ Chropyně54
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha54
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Horák Filip1990 BC RSC Brno54
Hornung Tomáš1980 BCC Řečkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Raschka David1978 BC 66 Ivančice54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
301.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
302.Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
305.Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
307.Svoboda Pavel1994 BK TJ Baník Most46
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
310.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň44
311.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
312.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
323.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
330.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
335.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.34
336.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha32
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany32
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava32
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany32
340.Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany30
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
344.Jareš Michael1993 Super Stars Most28
345.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
346.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň22
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany22
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň22
353.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pojer Václav1987 TJ Sokol Vodňany18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
357.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
1.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3304
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3064
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3032
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2776
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
6.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2488
7.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2480
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2456
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2304
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
12.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1840
13.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
14.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
15.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1752
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1664
17.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1639
18.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1599
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1244
20.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1176
21.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1090
23.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové975
24.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň884
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín774
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha744
29.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška710
30.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
31.Rombald Martin1987 Hamr Praha 678
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha646
33.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr636
34.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
36.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové576
37.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov524
38.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice516
39.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
40.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno466
41.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha448
42.Segeč Jan1978 USK Plzeň444
43.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
44.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha439
45.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava436
46.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha424
47.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha416
48.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
49.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice396
50.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
51.Repiar Samuel1994 Super Stars Most374
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň371
53.Vodička Václav1992 Hamr Praha 368
54.Motejl Jakub1995 Super Stars Most347
55.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně339
Slabý Otto1984 USK Plzeň339
57.Port Jan1972 TJ Proboštov337
58.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton327
59.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno325
Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek325
61.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci314
62.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera304
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci304
64.Bláha Václav1980 Hamr Praha 293
65.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
66.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
68.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové279
69.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
70.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
71.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.255
72.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha254
73.Konupka Jiří1965 BaC Kladno237
74.Poříz Leoš1974 Start Jihlava236
75.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most234
76.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice233
77.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
78.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
80.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
81.Jirásek Jan1972 BaC Kladno220
82.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice217
83.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
84.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem210
85.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc206
86.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter204
87.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň202
88.Horák Filip1990 BC RSC Brno199
89.Čapek Jiří1975 Super Stars Most196
90.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice195
91.Klíma Petr1980 Hamr Praha 192
92.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most187
93.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.186
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást186
95.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.183
96.Fridrich Václav1977 BaC Kladno179
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec178
98.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška176
99.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
100.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice170
101.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec168
102.Filz Jan1975 SK Prosek Praha166
103.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška164
104.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 162
105.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín160
106.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka159
107.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
108.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
110.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice152
111.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
112.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
113.Helar Ondřej1995 Start Jihlava137
114.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka136
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň136
116.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice133
117.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
119.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň127
120.Ondrášek David1996 Super Stars Most126
121.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec125
122.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha120
Panoš Martin1974 TJ Proboštov120
126.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín116
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov116
128.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 114
130.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
131.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha112
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
133.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
134.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno108
135.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka107
136.Látal Petr1975 TJ Proboštov104
137.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
138.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 98
139.Jerman Pavel1964 BaC Kladno95
140.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové91
141.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň90
142.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň86
143.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice80
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
147.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
149.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
152.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
153.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
154.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno74
155.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka72
Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Pasz Václav1989 TJ Orlová Lutyně72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
160.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.70
161.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
162.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
Šot Michal1988 SK BC Premiera60
164.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
166.Dupák Jan1993 SK BC Premiera54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Jareš Michael1993 Super Stars Most54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Novák Radek1993 BC RSC Brno54
Schmied Martin1982 TJ Chropyně54
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
180.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov52
181.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.48
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
186.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
187.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové42
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
191.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava40
204.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany38
206.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně36
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sklář David1993 Hamr Praha 36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
215.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
216.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
217.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
221.Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň24
222.Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
223.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha20
224.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže18
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň18
228.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice16
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
231.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
232.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
234.Kmoch Daniel1987 SK Jupiter8
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3560
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2997
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2744
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2720
6.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2656
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2104
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2024
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1912
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1904
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1728
14.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1680
15.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1632
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1304
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1196
19.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1192
20.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1155
21.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1128
22.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1120
23.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1115
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1052
25.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov861
26.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha858
27.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr856
28.Panochová Jana1997 Super Stars Most800
29.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně726
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška670
31.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek576
32.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň548
35.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most538
36.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka531
37.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
38.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice494
40.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha486
42.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha479
43.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
44.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
45.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov422
46.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
47.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno403
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
49.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové392
50.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most375
51.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška371
52.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov366
53.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha362
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín347
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice340
56.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno337
57.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
58.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň312
59.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice306
60.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha302
61.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí300
62.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice298
63.Černá Martina1987 Hamr Praha 294
64.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice282
65.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice279
66.Stárková Milada1978 BaC Kladno264
67.Kokošková Radka1991 Super Stars Most262
68.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov256
69.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec250
70.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín248
71.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
72.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci243
73.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
74.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň236
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 236
76.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
77.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
78.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín213
79.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
80.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice204
81.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
82.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka198
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice198
84.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže194
85.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové192
86.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem189
87.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton179
88.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
89.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice170
90.Vítková Adéla1992 Start Jihlava169
91.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno167
92.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno162
93.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno156
94.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 152
95.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.151
96.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
97.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 140
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice140
99.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha136
100.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové134
101.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci132
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň132
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové132
105.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci128
106.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 126
107.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most122
108.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně120
Pořízová Radka1977 Start Jihlava120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
111.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem118
112.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže116
113.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
115.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška110
116.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha104
117.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
118.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
119.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
120.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera78
122.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
123.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
124.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň68
126.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice66
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
129.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
131.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
132.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
139.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
141.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně48
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha48
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
146.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha42
148.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
152.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov33
153.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice26
154.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
155.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
156.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka22
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže22
159.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany20
160.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5200
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4160
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3664
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3440
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
8.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most3016
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2968
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2504
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2504
13.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
14.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2384
16.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
17.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha2088
19.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
20.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
21.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
22.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1880
23.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha1856
24.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1808
25.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1806
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1792
27.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1760
28.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1629
29.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1560
30.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1541
31.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
32.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1342
33.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1339
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1196
35.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1122
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
37.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice960
38.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové918
39.Panochová Jana1997 Super Stars Most878
40.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most854
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha853
42.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice839
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha830
44.Vocelková Anna1994 USK Plzeň824
45.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 746
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 746
47.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most680
48.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno672
49.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín656
50.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
51.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek609
52.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
53.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice575
54.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha574
55.Černá Martina1987 Hamr Praha 565
56.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha560
57.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška533
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška533
59.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha522
60.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové512
61.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka503
62.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha501
63.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov498
64.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice484
65.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov479
Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
67.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha472
68.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka465
69.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 460
70.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín453
71.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha452
72.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha450
73.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno431
74.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov409
75.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec398
76.Stárková Milada1978 BaC Kladno396
Toncarová Věra1969 BaC Kladno396
78.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
79.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice391
80.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice379
81.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice368
82.Kokošková Radka1991 Super Stars Most364
83.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno361
84.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 359
85.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov352
86.Hončíková Hana1979 BaC Kladno337
87.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.332
88.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
89.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha325
90.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice295
Pořízová Radka1977 Start Jihlava295
92.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter293
93.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice290
94.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
95.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno283
96.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
97.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice280
Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice279
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
105.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha269
106.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
107.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha257
108.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň256
109.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň252
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice252
111.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter242
112.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem237
113.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov229
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha229
Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
116.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
117.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka210
118.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA193
119.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí192
121.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška184
122.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most182
123.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
124.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
125.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci165
126.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň164
127.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
128.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem156
129.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové150
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
134.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice144
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 144
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha144
138.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
140.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
141.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava120
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera120
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
146.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň118
147.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice115
148.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
152.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 108
153.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
155.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže89
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže89
157.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice88
158.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
160.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
161.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
166.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka76
167.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové72
174.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter68
175.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
178.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice54
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 54
183.Chocholová Květa1988 TJ Sokol Vodňany50
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
185.Kocová Natálie1998 TJ Sokol Vodňany38
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
188.Odvárková Eva1984 BKV Plzeň34
189.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže30
191.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3424
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3200
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2616
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2584
6.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2576
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2480
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
10.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1840
11.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha1816
12.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
13.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
14.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1701
15.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
16.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1552
18.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1550
19.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1520
20.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
21.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1214
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1140
23.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov1014
24.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1011
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka917
26.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové901
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška858
28.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška732
29.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
30.Černá Martina1987 Hamr Praha 678
31.Fartágová Martina1988 Super Stars Most661
32.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr652
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň640
34.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem616
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
36.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha575
37.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha536
38.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
39.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek475
40.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most446
41.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha436
42.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha416
43.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno413
44.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha408
45.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most405
46.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha403
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice385
48.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně371
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň370
50.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 368
Panochová Jana1997 Super Stars Most368
52.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci361
53.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové352
54.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov348
55.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice338
56.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice332
57.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most331
58.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha330
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín327
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice327
61.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno325
62.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov307
63.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha302
64.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov299
65.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
66.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton283
67.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
68.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha275
69.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
70.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha270
71.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
72.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 263
73.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice260
74.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha254
75.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno253
76.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň249
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice249
78.Hončíková Hana1979 BaC Kladno248
79.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha244
80.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov242
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška242
82.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
83.Pořízová Radka1977 Start Jihlava236
84.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
85.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice232
86.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 226
87.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
88.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice220
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem220
90.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice217
91.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
92.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka211
93.Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice210
94.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
95.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
96.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter204
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha204
98.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín200
99.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka193
100.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA192
101.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter189
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno189
103.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň186
104.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.183
105.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci174
106.Kokošková Radka1991 Super Stars Most172
107.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
108.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka168
109.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
110.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
111.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice154
112.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže152
113.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec146
114.Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem139
115.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
Vítková Adéla1992 Start Jihlava137
117.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov136
118.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
119.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
120.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.129
121.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most128
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
123.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 126
124.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové124
125.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice120
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci120
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
130.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno114
133.Toncarová Věra1969 BaC Kladno109
134.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže105
135.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška104
136.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
137.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
138.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň90
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice90
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 90
141.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň86
142.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno82
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 82
144.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice80
146.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
147.Marešová Dita1976 SK Prosek Praha76
148.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
149.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka72
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
152.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
153.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany64
154.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice62
155.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera60
156.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
159.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice58
160.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany56
161.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně54
Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 54
Nováková Marcela1964 BC RSC Brno54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
Urbanová Helena1988 TJ Montas Hradec Králové54
168.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín48
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
171.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové42
172.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha40
182.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
183.Fričová Anna1993 TJ Proboštov36
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kochtová Daniela1992 Allivictus Zlín BK36
Miksová Simona1973 TJ Slavoj Český Těšín36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Nová Veronika1999 OS BK Goram Teplice36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
192.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany30
193.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
194.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
195.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
196.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter22
197.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka18
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže18
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň18
200.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
201.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
202.Kmochová Lucie1985 USK Plzeň8
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - VodňanyD12.10.2013
21. GPD Victor série - ProboštovD19.10.2013
3GPC dospělých - OpavaC26.10.2013
4GPD dospělých - PlzeňD26.10.2013
5GPE dospělých - PlzeňE26.10.2013
6GPB - MostB27.10.2013
7GPC dospělých - ChropyněC02.11.2013
82.GPC dospělých - České BudějoviceC09.11.2013
9GPC dospělých - Memoriál P.Bílka - PrahaC09.11.2013
10GPC dospělých - MostC09.11.2013
11GPC dospělých - Hradec KrálovéC09.11.2013
122. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
13Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
14GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
15GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
16GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
17Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
18OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
19OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
20Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
21OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
22OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
23OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
24OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
25OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
26OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
27MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
28JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
29GPC dospělých - MostC15.02.2014
30GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
31VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
323. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
33GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
34GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
35GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
36GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
37Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
38KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
39KP dopělých - MostD05.04.2014
40GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
41Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
42JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
43Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
4423. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
45GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
46GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
47GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
48VC Teplic - TepliceC17.05.2014
49GPB - MostB25.05.2014
50VC Kladna - KladnoC07.06.2014
51GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
52Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
53GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
54GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
55GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
56GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
57GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
58GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading