logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 13.10.2014

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2014 - 13.10.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2997
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2196
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1459
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1378
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1301
6.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1120
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1096
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň767
9.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška752
10.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš746
11.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice708
12.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov670
13.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov640
14.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška580
15.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most557
16.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice539
17.Herzán David2002 Slavoj Podivín516
18.Morávek Michal2002 BaC Kladno474
19.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha395
20.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno390
21.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov378
22.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha367
23.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc362
24.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice360
25.Prek Šimon2002 Badminton School Brno358
26.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha354
27.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun348
28.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek323
29.Altera Jan2004 BaC Kladno304
30.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice298
31.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha293
32.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice288
33.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha287
34.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun286
35.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava282
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec258
37.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha254
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA253
39.Cach David2002 Super Stars Most239
Janošov Radek2003 BaC Kladno239
41.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš238
42.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice226
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava226
44.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
45.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno215
46.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci212
47.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov211
48.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha208
49.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
50.Hoda Filip2002 SK Podolí196
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec196
52.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany192
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky192
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec192
55.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice190
56.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary188
57.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš184
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
59.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.178
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka178
61.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm176
62.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno172
63.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec168
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice168
65.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice160
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava160
68.Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice158
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
70.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun156
71.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice148
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha148
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice148
74.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice145
75.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec144
76.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
77.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice136
78.Port Jan2003 TJ Proboštov134
79.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha130
80.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov128
81.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka126
82.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík124
85.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha122
86.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem120
87.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice117
88.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka116
89.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek115
90.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
91.Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí112
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
93.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín108
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice108
95.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava107
96.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov104
97.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou102
99.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem100
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha100
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice100
102.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže96
103.Psota Ondřej2003 Super Stars Most94
104.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice92
105.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík90
106.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA89
107.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
108.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most84
109.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha80
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky80
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci80
112.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek78
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
114.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov77
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín77
116.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže76
117.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice74
118.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže72
120.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov68
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno68
122.Šimek David2003 Jiskra Nejdek67
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary67
124.Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava66
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno66
Rieger Karel2003 TJ Proboštov66
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
128.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm63
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha63
130.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná60
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 60
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice60
133.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 59
134.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA58
135.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary55
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka55
137.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun54
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
140.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín53
141.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš52
142.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice50
143.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou49
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha49
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha49
146.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice48
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice48
148.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice46
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice46
150.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka44
151.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka43
Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec43
153.Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov42
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most42
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
159.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
163.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha39
164.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín38
165.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná36
168.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA35
169.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec34
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov34
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec34
172.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm33
173.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně32
174.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Kopecký Nikolas2002 BK DDM Holice30
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš30
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Viesner Ondřej2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
180.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha28
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov28
182.Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA27
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha27
184.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
187.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice25
188.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany24
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno24
190.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.20
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
192.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice18
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most18
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha18
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava18
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice18
Seidl Michal2004 Super Stars Most18
199.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice16
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most16
201.Turyna Adam2002 Hamr Praha 15
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 15
203.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
204.Jánský Václav2003 TJ Dobřany13
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1013
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice13
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary13
209.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Buček Jan2003 BK Kopřivnice12
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun12
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov12
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc12
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
222.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany10
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.10
Pergl Jiří2005 Super Stars Most10
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice10
Vlasák David2004 Super Stars Most10
227.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha9
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Griger Samuel2003 SK Podolí9
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno9
Huslík Martin2004 Badminton School Brno9
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava9
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha9
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
235.Zrza Vilém2004 SK Podolí7
236.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha6
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.6
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha6
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha6
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha6
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most6
242.Musil Martin2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
243.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.4
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha4
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha4
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most4
247.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice3
248.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice2
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže2
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín2
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže2
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha2
254.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha1
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno1
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub1
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2997
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2006
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1926
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1926
5.Herzán David2002 Slavoj Podivín1541
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1541
7.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1526
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1396
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1300
10.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1274
11.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1029
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1028
13.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov887
14.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice869
15.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha845
16.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice830
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov830
18.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš821
19.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc766
20.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava746
21.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha647
22.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška636
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška636
24.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec609
25.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA581
26.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha579
27.Altera Jan2004 BaC Kladno559
28.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice543
Prek Šimon2002 Badminton School Brno543
30.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec534
31.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš531
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš531
33.Janošov Radek2003 BaC Kladno486
34.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov456
35.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha438
36.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice391
37.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno361
38.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice305
39.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha299
40.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary281
41.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec279
42.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava269
43.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun265
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice265
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun265
46.Hoda Filip2002 SK Podolí263
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí263
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha263
49.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice262
50.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov259
51.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec254
52.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most247
53.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem246
54.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice245
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice245
56.Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka244
57.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice242
58.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec240
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem240
60.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík227
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice227
62.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem221
63.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem219
64.Cach David2002 Super Stars Most217
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha217
66.Psota Ondřej2003 Super Stars Most211
67.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha208
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha208
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka208
70.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice207
71.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice204
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka204
73.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany202
74.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice197
75.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín191
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice191
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha191
Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice191
79.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava190
80.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most189
81.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice186
82.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín178
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci178
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín178
85.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci174
86.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha173
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno173
88.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek172
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm172
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky172
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha172
92.Port Jan2003 TJ Proboštov166
93.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha155
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice155
95.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary154
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek154
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
99.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš150
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava150
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
103.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže144
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže144
105.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno141
106.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice140
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.140
108.Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha137
109.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha136
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov136
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov136
112.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín132
113.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno128
114.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice124
115.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice118
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice118
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně118
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha118
Šimek David2003 Jiskra Nejdek118
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA118
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA118
122.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most116
123.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná114
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun114
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík114
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno114
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary114
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary114
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava114
133.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice112
134.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem108
135.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 107
136.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice101
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice101
138.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
139.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky92
140.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov90
141.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec85
142.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
143.Rieger Karel2003 TJ Proboštov80
144.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka78
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun78
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka78
Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov78
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže78
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka78
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
162.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš76
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany76
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA76
165.Jánský Václav2003 TJ Dobřany59
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha59
167.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov52
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most52
170.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 48
171.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci46
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci46
173.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Griger Samuel2003 SK Podolí42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov42
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov42
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava42
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice42
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha42
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
199.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1040
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary40
207.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec38
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
211.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha36
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun36
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Uher Alexandr2002 Badminton School Brno36
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha36
218.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.28
219.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice26
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže26
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
228.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most14
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Motejl Tomáš2003 TJ Sokol Křemže14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
234.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha12
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha12
Turyna Adam2002 Hamr Praha 12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2949
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1562
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1448
4.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1101
6.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1005
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice868
8.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun789
9.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice778
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno691
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
12.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha581
13.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec543
14.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most530
15.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha471
16.Herzán David2002 Slavoj Podivín467
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň465
18.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha390
19.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov381
20.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA369
21.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno343
22.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice328
23.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov307
24.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš270
25.Altera Jan2004 BaC Kladno245
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.245
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov245
28.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary244
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice244
30.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek232
31.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice223
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha220
33.Janošov Radek2003 BaC Kladno214
34.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec210
35.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun209
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka209
37.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš208
38.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice204
Prek Šimon2002 Badminton School Brno204
40.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec200
41.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice196
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava196
43.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha191
44.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci188
45.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška187
46.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice185
47.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice184
48.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov179
49.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín178
50.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška173
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno173
52.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec170
53.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno168
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice168
55.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem161
56.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
57.Cach David2002 Super Stars Most159
58.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice158
59.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
61.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek154
63.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov152
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš152
Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava152
66.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka150
67.Hoda Filip2002 SK Podolí149
68.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín142
69.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice140
70.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha136
71.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava134
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha134
73.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most125
74.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec120
75.Psota Ondřej2003 Super Stars Most118
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice118
77.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice116
78.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava114
81.Port Jan2003 TJ Proboštov106
82.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice101
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha101
84.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha100
86.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha98
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka98
88.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
89.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou94
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže94
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem94
92.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže92
93.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem88
94.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha80
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha80
96.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže78
Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno78
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
104.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha76
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci76
107.Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno72
108.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha68
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA68
110.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice66
111.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice62
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary62
113.Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha59
114.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice56
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice56
116.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov52
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany52
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha52
119.Rieger Karel2003 TJ Proboštov50
Slavík Matěj2004 Hamr Praha 50
121.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci46
122.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice44
123.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov42
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš42
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most42
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc42
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice42
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
136.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Jánský Václav2003 TJ Dobřany40
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha40
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
142.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci38
143.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Kadlec Jan2002 TJ Astra ZM Praha36
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany36
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava36
147.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm32
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně32
149.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov28
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem28
151.Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
155.Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1020
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov20
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA20
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA20
159.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 18
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha18
166.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
170.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha12
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky12
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3269
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2229
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2069
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1796
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1156
6.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1126
7.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.838
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most744
9.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice700
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha639
11.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha616
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice616
13.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice606
14.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most543
15.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín538
16.Schořová Adéla2003 BaC Kladno526
17.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov492
18.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka446
19.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun433
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov414
21.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň383
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice383
23.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary371
24.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně366
25.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha365
26.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice360
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun360
28.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí349
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň325
30.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov305
31.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha298
32.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice280
33.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče276
34.Černá Tereza2002 TJ Dobřany275
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 275
36.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže258
37.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou252
38.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec245
39.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava238
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš238
41.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň227
42.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice220
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci220
44.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče216
45.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín215
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.208
48.Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou204
49.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava202
50.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci200
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec200
52.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně197
53.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci191
54.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou190
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka190
57.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov188
58.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha180
59.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně176
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice172
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci166
62.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha162
63.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm160
64.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš158
65.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín154
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice154
67.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice152
68.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha148
69.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně144
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
71.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice143
72.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín142
73.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice137
74.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice135
75.Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha130
76.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín129
77.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice128
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem128
79.Pálková Tereza2002 Super Stars Most126
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice126
81.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm122
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov122
83.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci120
85.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov118
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem118
87.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec114
88.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.112
89.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany110
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha110
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov110
92.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín106
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most106
94.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci104
95.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice101
96.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice100
97.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
98.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín94
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci94
100.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci88
101.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice87
102.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha86
103.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha85
104.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže82
105.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice80
106.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
110.Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
113.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha74
114.Špačková Libuše2003 TJ Dobřany72
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov72
116.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže66
Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci64
119.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka63
120.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha62
121.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha60
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany60
123.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary55
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most55
125.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany54
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno54
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
129.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most50
Čechová Michaela2004 TJ Dobřany50
131.Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 48
132.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.47
133.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov46
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice46
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most46
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
137.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha44
138.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice42
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov42
143.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most41
144.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
145.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň38
146.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha36
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
149.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice33
150.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice30
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín30
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno30
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň30
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno30
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno30
157.Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Maryšková Anna2002 BK TU v Liberci26
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA26
161.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov24
162.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany20
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
165.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava18
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
171.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc15
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
173.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice14
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA14
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci14
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.14
178.Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary13
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha13
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
182.Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín12
184.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 11
Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha11
186.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.10
187.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA9
188.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice5
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava5
190.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha4
191.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice3
192.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice2
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice2
196.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha1
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha1
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3365
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3350
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2181
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2181
5.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2117
6.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1896
7.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1829
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1378
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1378
10.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1114
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1109
12.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1061
13.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1046
14.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice961
15.Schořová Adéla2003 BaC Kladno958
16.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha922
17.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun876
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun876
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně869
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha821
21.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov782
22.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov695
23.Černá Tereza2002 TJ Dobřany682
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.682
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň682
26.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice623
27.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí610
28.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín576
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň551
30.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče538
31.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary525
32.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže375
33.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha339
34.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava337
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most337
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava337
37.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš305
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš305
39.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín301
40.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice283
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.277
42.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec272
43.Pálková Tereza2002 Super Stars Most265
44.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče258
45.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 253
46.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci251
47.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most250
48.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci245
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín245
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou245
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka245
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci238
53.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci237
54.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň229
55.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně227
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice227
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou227
58.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice224
59.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice217
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice216
61.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín215
62.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem209
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně209
64.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice208
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha208
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha208
67.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem205
68.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice197
69.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice193
70.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín191
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha191
72.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně190
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha190
74.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha182
75.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov177
76.Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci176
77.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha173
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha173
79.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm172
Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm172
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci172
82.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
83.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice167
84.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary154
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem154
86.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha150
87.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany149
88.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov142
89.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov140
90.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci139
91.Suchánková Martina2003 BaC Kladno138
92.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm132
93.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín131
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín131
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci127
96.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
98.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.122
99.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice118
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže118
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov118
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže118
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha118
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha118
105.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice114
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany114
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
109.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice113
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha113
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín113
112.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci103
113.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany102
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice102
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany102
116.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec101
117.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
118.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň95
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek95
120.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most90
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most90
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany90
123.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice86
125.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno78
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno78
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno78
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha78
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno78
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov78
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
140.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha76
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
142.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha72
143.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice59
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice59
145.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany54
147.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov52
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany52
149.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice46
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov46
151.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
154.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka40
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA40
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1040
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA40
161.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most38
Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice38
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci38
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most38
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov38
166.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava36
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 36
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice36
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň36
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň36
171.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most26
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3285
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2357
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1695
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1455
5.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.869
6.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice868
7.Schořová Adéla2003 BaC Kladno821
8.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun789
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice783
10.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka776
11.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov668
12.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov658
13.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice636
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha581
15.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha545
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec543
17.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most531
18.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun489
19.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov381
20.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice367
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň363
22.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí343
23.Černá Tereza2002 TJ Dobřany317
24.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci313
25.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň289
26.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice286
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha278
28.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče266
29.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín265
30.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary244
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most229
32.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže227
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou227
34.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci226
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín214
36.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně209
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka209
38.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš208
39.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov200
40.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci194
41.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice186
42.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice184
43.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec178
44.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov175
45.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice173
46.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice160
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov160
48.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
49.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice156
50.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice154
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice154
52.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš152
53.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov151
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou151
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice144
57.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín142
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín142
59.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem140
60.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň136
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava136
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 136
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha136
64.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně134
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava134
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha134
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most132
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče132
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín132
70.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem124
71.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha118
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha118
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci116
74.Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno114
Suchánková Martina2003 BaC Kladno114
77.Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín112
78.Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci102
79.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov100
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci100
82.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně98
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha98
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha98
85.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.95
86.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany94
87.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice92
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov92
89.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže90
90.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
91.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně86
92.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most84
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci84
94.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice82
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice82
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice82
97.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice80
98.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš78
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka78
103.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže76
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec76
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň76
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha76
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
109.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany72
110.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany66
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem66
112.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary62
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha62
114.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha60
115.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice59
116.Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha58
117.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice56
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek56
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice56
120.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice54
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most54
122.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most52
123.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha50
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci50
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci50
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.50
127.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha48
128.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice46
129.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.44
130.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice42
Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno42
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň42
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno42
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno42
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov42
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
144.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most40
146.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov38
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov38
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov38
149.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín36
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany36
153.Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci26
154.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka20
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA20
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA20
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary20
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 20
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA20
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA20
163.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava18
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 18
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany18
Skřivánková Marie2002 BK Kopřivnice18
Stejskalová Barbora2003 TJ Bílá Hora Plzeň18
Stejskalová Zuzana2005 TJ Bílá Hora Plzeň18
171.Balogová Barbora2003 BK TJ Baník Most14
Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice14
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
176.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
ČísloTurnajGPDatum
13. GPC U13 - DobruškaC04.01.2014
23. GPD U13 - Ústí nad LabemD11.01.2014
3GPD U13 - České BudějoviceD12.01.2014
4GPC U13 - Velké PavloviceC12.01.2014
53. GPD U13 - LiberecD12.01.2014
63. GPC U13 - PodivínC25.01.2014
73. GPC U13 - Český KrumlovC02.02.2014
83. GPC U13 - PlzeňC08.02.2014
93. GPC U13 - PrahaC09.02.2014
103. GPC U13 - LiberecC09.02.2014
113. GPC U13 - OlomoucC15.02.2014
12Memoriál Z. Kožešníka - LiberecC15.02.2014
133. GPC U13 - KladnoC15.02.2014
143. GPA U13 - Brno - JehniceA02.03.2014
15KP U13 - MostD08.03.2014
16KP U13 - Liberec - VesecD08.03.2014
17GPD U13 - České BudějoviceD09.03.2014
18OP U13 - PardubiceSKP15.03.2014
19Radbuza Cup - DobřanyC22.03.2014
20OP U13 - MostSKP29.03.2014
21OP U13 - Karlovy VarySKP29.03.2014
22OP U13 - České BudějoviceSKP29.03.2014
23GPD U13 - Český KrumlovD05.04.2014
24Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5005.04.2014
25Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
26OP U13 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
27OP U13 - IvančiceSKP13.04.2014
28OP U13 - Praha - VinořSKP17.04.2014
29OP U13 - KladnoSKP17.04.2014
30MČR U13 - LiberecMČR04.05.2014
311. GPD U13 - LiberecD06.09.2014
321. GPD U13 - MostD06.09.2014
331. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC14.09.2014
341. GPC U13 - HoliceC20.09.2014
351. GPC U13 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
361. GPC U13 - Český KrumlovC21.09.2014
371. GPC U13 - IvančiceC21.09.2014
381. GPC U13 - MostC27.09.2014
391. GPC U13 - KopřivniceC27.09.2014
401. GPC U13 - AšC27.09.2014
41GPD U13 - TáborD04.10.2014
42GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
43GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
44GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
451. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
461. GPA U13 - MostA12.10.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading