logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 26.10.2014

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2014 - 26.10.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3029
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1912
3.Louda Jan1999 USK Plzeň1672
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1541
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1508
6.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1411
7.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1385
8.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1100
9.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
10.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice979
11.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.869
12.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov833
13.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec646
14.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín555
15.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha551
16.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha545
17.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně512
18.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov466
19.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň446
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou446
21.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové434
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín418
23.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.386
24.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava373
25.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška370
26.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice362
27.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové361
28.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem352
29.Paseka Daniel1998 SK Podolí346
30.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň338
31.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka308
32.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem293
33.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
34.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec278
35.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha273
36.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín270
37.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most269
38.Zrza Bronislav1998 SK Podolí251
39.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš233
40.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most232
41.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice228
42.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha227
43.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška223
44.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice220
45.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka216
46.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice212
47.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec205
48.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík200
49.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha191
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška191
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha191
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň181
53.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové178
54.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš174
55.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně173
56.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška172
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha172
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice172
60.Cach Jakub2001 Super Stars Most169
61.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most168
63.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno161
64.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice155
65.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha149
66.Seifert David2000 BK TJ Baník Most144
67.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně142
68.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice138
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most134
70.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín130
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
72.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 128
73.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice127
74.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek126
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice126
76.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
77.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice122
78.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov119
79.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka118
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice118
82.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno113
83.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou110
84.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou106
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha106
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín106
87.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci102
88.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha100
89.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci97
90.Mutl Filip1998 Hamr Praha 94
91.Macák Jan1999 Hamr Praha 91
92.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka90
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov90
96.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice88
97.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most84
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
99.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha82
100.Palán Václav2001 SK Prosek Praha80
101.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
106.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha76
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice76
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha76
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín76
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín76
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice76
112.Marek Filip2001 BK TU v Liberci71
113.Čáslavský Ondřej1998 BK TU v Liberci68
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm68
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 68
116.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Hájek David2000 Super Stars Most66
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
121.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice62
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem62
123.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice60
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš60
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec60
126.Dostál Marek1998 SK Podolí59
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
128.Králíček Petr1998 Hamr Praha 58
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice58
130.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně56
131.Hák Kamil1998 Super Stars Most55
132.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Kozel Václav2001 Badminton School Brno54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Ziman Jan2000 BKV Plzeň54
139.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci53
140.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
141.Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec48
142.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec46
143.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava42
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec42
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
152.Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
153.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha36
154.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub30
162.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most28
163.Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
165.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci22
166.Králík David1999 TJ Spoje Praha18
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha18
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most18
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec18
170.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha13
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha13
172.Češka David1999 TJ Sokol Plesná12
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně12
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně12
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice12
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava12
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
180.Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec10
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
182.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA9
Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA9
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2597
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2564
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2469
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec2469
5.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2342
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2200
7.Louda Jan1999 USK Plzeň1864
8.Kural Martin1999 USK Plzeň1766
9.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1748
10.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
11.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1526
12.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha1219
13.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1189
14.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1138
15.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1046
16.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha987
17.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové928
18.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov916
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín916
20.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň880
21.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha851
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín830
23.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most820
24.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha809
25.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně789
26.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín712
27.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno634
28.Paseka Daniel1998 SK Podolí628
29.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň611
30.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice587
31.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
32.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka568
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice561
34.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha527
35.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem439
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem439
37.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš378
38.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec366
39.Zrza Bronislav1998 SK Podolí348
40.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka324
41.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík318
42.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice315
43.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.303
44.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně301
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava301
46.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most296
47.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové293
48.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most289
49.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou270
50.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška265
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška265
52.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš258
53.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha247
54.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice238
55.Seifert David2000 BK TJ Baník Most237
56.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška236
57.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha227
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice227
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín227
60.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.224
61.Cach Jakub2001 Super Stars Most223
62.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice217
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně217
64.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice216
65.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci210
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci210
67.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín209
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice209
69.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha204
70.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha203
71.Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov199
72.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice193
73.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň192
74.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou191
Palán Václav2001 SK Prosek Praha191
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice191
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou191
78.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
79.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha173
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice173
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha173
82.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice172
83.Hájek David2000 Super Stars Most170
84.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
85.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem164
86.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most160
87.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
88.Macák Jan1999 Hamr Praha 155
89.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem142
90.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek138
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov138
92.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín137
93.Mutl Filip1998 Hamr Praha 136
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 136
95.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most128
96.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice120
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš120
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha120
100.Králíček Petr1998 Hamr Praha 118
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 118
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice118
103.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci116
104.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozel Václav2001 Badminton School Brno114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
115.Hák Kamil1998 Super Stars Most109
Marek Filip2001 BK TU v Liberci109
117.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka106
118.Čáslavský Ondřej1998 BK TU v Liberci104
119.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice92
120.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
121.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice80
123.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice79
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice79
126.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice78
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně78
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Králík David1999 TJ Spoje Praha78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně78
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
144.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno73
145.Dvořáček Matěj1998 BSC Jindřichův Hradec72
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec72
147.Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka66
148.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most64
149.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Dostál Marek1998 SK Podolí59
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha59
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně59
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně59
Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice59
155.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec46
156.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Češka David1999 TJ Sokol Plesná42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice42
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Slavík Martin1998 Hamr Praha 42
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
168.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
169.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci38
Chráska Marek1999 TJ Slovan Vesec38
Dostrašil David1999 TJ Slovan Vesec38
Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec38
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
175.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha36
176.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2421
2.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2102
3.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1624
4.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
5.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1515
6.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1508
7.Kural Martin1999 USK Plzeň1334
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1323
9.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1225
10.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1046
11.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha886
12.Louda Jan1999 USK Plzeň760
13.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška606
14.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha603
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec593
16.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové562
17.Paseka Daniel1998 SK Podolí561
18.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec553
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
20.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň428
21.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice380
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.374
23.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové362
24.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín351
25.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem340
26.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš339
27.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno327
28.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou318
29.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka308
30.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov302
31.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín284
32.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec274
33.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice271
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha265
35.Cach Jakub2001 Super Stars Most254
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha254
37.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem252
38.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň235
39.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most228
40.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice227
41.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice219
42.Zrza Bronislav1998 SK Podolí209
43.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška206
44.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice204
45.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice197
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně197
47.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava193
48.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín191
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška191
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha191
51.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň186
52.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík178
53.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka174
54.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice173
55.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice172
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín172
57.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno168
58.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš157
59.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška154
Palán Václav2001 SK Prosek Praha154
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most146
63.Hájek David2000 Super Stars Most138
Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha138
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most138
66.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice137
67.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou136
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha136
69.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín132
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice132
71.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha125
72.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
73.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem116
74.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín114
Macák Jan1999 Hamr Praha 114
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci114
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek114
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov114
81.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha113
82.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most102
83.Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín101
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice101
85.Seifert David2000 BK TJ Baník Most96
86.Marek Filip2001 BK TU v Liberci90
87.Hák Kamil1998 Super Stars Most85
88.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha82
89.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci80
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno80
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice80
92.Dostál Marek1998 SK Podolí79
93.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín78
Kozel Václav2001 Badminton School Brno78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha78
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice78
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
105.Čáslavský Ondřej1998 BK TU v Liberci74
106.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové72
Jindra Martin1999 TJ Sokol České Budějovice72
108.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice68
109.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov59
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou59
112.Bureš David1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka54
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha54
Lüley Martin1998 Badminton VK Aš54
116.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec50
117.Heindorfer Šimon1999 TJ Slovan Vesec46
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
119.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice42
Králíček Petr1998 Hamr Praha 42
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno42
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
131.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
132.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most38
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci38
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec38
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec38
136.Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka36
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně36
138.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
141.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA12
Slavík Martin1998 Hamr Praha 12
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3062
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2304
3.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2196
4.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1616
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1549
6.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1340
7.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1286
9.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha931
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka931
12.Paurová Lucie1999 Super Stars Most828
13.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice806
14.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice745
15.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha682
16.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí646
17.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín640
18.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov606
19.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov581
20.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha520
21.Polívková Eliška1998 USK Plzeň504
22.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice484
23.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice434
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice418
25.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha415
26.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha375
27.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice356
28.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže349
29.Psotová Barbora1999 Super Stars Most284
30.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most281
31.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice269
32.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.266
33.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most240
34.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most238
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice238
36.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most236
37.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno233
38.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc218
39.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec215
40.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice212
41.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun211
42.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška209
43.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice206
44.Janošová Petra2000 BaC Kladno203
45.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín200
46.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň198
47.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec196
48.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška191
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška191
50.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice185
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha168
52.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha167
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most167
54.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most164
55.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice162
56.Hašková Jana1999 BaC Kladno161
57.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most160
58.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
59.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha155
60.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná154
61.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most153
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha153
63.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice151
64.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
65.Dufková Monika1999 BaC Kladno149
66.Kučerová Petra1999 USK Plzeň145
67.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice144
68.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha142
69.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka138
70.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň137
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice137
72.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice136
73.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň132
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci131
76.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou130
77.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice129
78.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka126
79.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň125
80.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha119
81.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně113
82.Schořová Sonja2000 BaC Kladno112
83.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc108
84.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice102
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín102
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary102
89.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice100
90.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou99
91.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec96
92.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
93.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
94.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín82
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice82
96.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec80
97.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci78
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha78
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov78
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
107.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška75
108.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov74
109.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš60
110.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
111.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice54
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek54
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
119.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice53
120.Michalová Adriana1998 Super Stars Most52
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha52
122.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most48
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice48
Rajnohová Alice1998 BC DDM Olomouc48
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice48
126.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
127.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně42
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná42
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
135.Hesounová Klára1999 VŠTJ UK Hradec Králové40
Velcová Tereza1998 VŠTJ UK Hradec Králové40
Zlatníková Zita1999 VŠTJ UK Hradec Králové40
138.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most38
139.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín36
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín36
Srbová Adéla2000 BaC Kladno36
142.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci30
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš30
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Sejková Patricie2001 SK Podolí30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha30
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně30
151.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov22
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most22
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
155.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 18
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha18
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín18
158.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice10
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice10
160.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA9
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2997
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2982
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2517
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2517
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2384
6.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1781
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1781
10.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1760
11.Polívková Eliška1998 USK Plzeň1589
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1589
13.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1574
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1402
15.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1268
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1186
17.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1138
18.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha952
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha952
20.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov898
21.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška883
22.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí868
23.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška676
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška676
25.Schořová Sonja2000 BaC Kladno654
26.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha601
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha601
28.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice597
29.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín595
30.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most568
31.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice508
32.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice497
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže497
34.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most487
35.Psotová Barbora1999 Super Stars Most472
36.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice445
37.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most439
38.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno402
39.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň384
40.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice368
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice368
42.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc358
43.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.351
44.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most313
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most313
46.Janošová Petra2000 BaC Kladno296
47.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most288
48.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha271
49.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice265
50.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most264
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha264
52.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice263
53.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec259
54.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice247
55.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice246
56.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most242
57.Dufková Monika1999 BaC Kladno241
Hašková Jana1999 BaC Kladno241
59.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
60.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice229
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice229
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice229
63.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš228
64.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou223
65.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
66.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec215
67.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha209
68.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně204
69.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň199
70.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice193
71.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná186
72.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci182
73.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška173
74.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
75.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň157
76.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
77.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice150
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary150
81.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha138
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc138
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice138
86.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha137
87.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec128
88.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka114
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha114
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice114
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov114
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka114
96.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun113
98.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most104
99.Michalová Adriana1998 Super Stars Most96
100.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov92
101.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň79
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice79
103.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek78
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha78
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava78
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha78
123.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci77
124.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně72
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice72
Kučerová Petra1999 USK Plzeň72
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň72
Srbová Adéla2000 BaC Kladno72
129.Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín54
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín54
132.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec50
133.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most46
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most46
136.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
140.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice38
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
146.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most26
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice26
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice26
149.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec25
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2117
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2069
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1908
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1683
5.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1520
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1461
7.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1323
8.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1225
9.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1054
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1046
12.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice931
13.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec896
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha846
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno846
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha635
17.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha603
18.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže598
19.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most568
20.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí561
21.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice497
22.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín458
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška440
24.Paurová Lucie1999 Super Stars Most410
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška400
26.Polívková Eliška1998 USK Plzeň375
27.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.374
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec320
29.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno307
30.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most287
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice271
Schořová Sonja2000 BaC Kladno271
33.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice260
34.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice242
35.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
36.Janošová Petra2000 BaC Kladno227
37.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec223
38.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov211
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice211
40.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice210
41.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň204
42.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most200
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín200
44.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice199
45.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most191
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška191
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice191
48.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha190
49.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most178
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun178
51.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice174
52.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná172
53.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice168
54.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň156
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň156
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš156
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
58.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň155
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most155
60.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary150
63.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most148
64.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci140
65.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc138
66.Dufková Monika1999 BaC Kladno137
67.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou136
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha136
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou136
70.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice131
71.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha125
72.Kučerová Petra1999 USK Plzeň120
73.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha118
74.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha114
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek114
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
81.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín113
82.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha107
83.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška101
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice101
85.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec96
86.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně95
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most95
88.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice80
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec80
90.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha78
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice78
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha78
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Psotová Barbora1999 Super Stars Most78
Sejková Patricie2001 SK Podolí78
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava78
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha78
103.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci62
104.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice59
106.Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov56
107.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně54
Květoňová Veronika1999 USK Plzeň54
109.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most46
111.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc42
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice42
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň42
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava42
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
129.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
130.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most38
Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec38
133.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice36
Zikosová Tereza1998 TJ Chropyně36
135.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice26
Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín26
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
141.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice14
142.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading