logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 02.11.2014

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.02.2014 - 02.11.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2360
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2280
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2040
4.Louda Jan1999 USK Plzeň1920
5.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1680
6.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1560
7.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1440
8.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1230
9.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1190
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1132
11.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1062
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1050
13.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1000
14.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec990
15.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha814
16.Pistulka Radek1997 USK Plzeň805
17.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín782
18.Kural Martin1999 USK Plzeň772
19.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín770
20.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec760
21.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice742
22.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové680
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice680
24.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec636
25.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové602
26.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha600
27.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov594
28.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška588
29.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno582
30.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice540
31.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most536
32.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha524
33.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno520
34.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice518
35.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha464
36.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice430
37.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha416
38.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec414
39.Paseka Daniel1998 SK Podolí381
40.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň361
41.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava354
42.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov342
43.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem320
44.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha318
45.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec306
46.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná294
47.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha282
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice282
49.Zrza Bronislav1998 SK Podolí231
50.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška228
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně228
52.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha222
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava222
54.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec218
55.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem212
56.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha210
57.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem206
58.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice204
59.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice192
60.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně182
Ondrášek David1996 Super Stars Most182
62.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice180
63.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně150
64.Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice138
65.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně128
66.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška126
68.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň125
69.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Slavík Martin1998 Hamr Praha 114
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
74.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň107
75.Cach Jakub2001 Super Stars Most104
76.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.102
77.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice90
78.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most86
79.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem84
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 84
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice84
82.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice78
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov78
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
90.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice66
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín66
92.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most63
93.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most62
94.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška60
95.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň59
96.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice54
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most54
Macák Jan1999 Hamr Praha 54
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška54
101.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice48
102.Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most46
103.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice42
105.Hák Kamil1998 Super Stars Most36
Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov36
108.Hájek David2000 Super Stars Most30
Hartman Kryštof1999 BaC Kladno30
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 30
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha30
Mutl Filip1998 Hamr Praha 30
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice30
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové30
115.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci26
116.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2920
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2920
3.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha2440
Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2440
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha2440
6.Pistulka Radek1997 USK Plzeň2040
7.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1960
8.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1680
9.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1635
10.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1624
11.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1614
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1582
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec1582
14.Louda Jan1999 USK Plzeň1520
15.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha1480
16.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín1366
17.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové1294
18.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1246
19.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1230
20.Kural Martin1999 USK Plzeň1158
21.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1135
22.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha1126
23.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1048
24.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno1022
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1022
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové1022
27.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně952
28.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice918
29.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov906
30.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice886
31.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha880
32.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže875
33.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha856
34.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice834
35.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně832
36.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec817
37.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha700
38.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice672
39.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice597
40.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec528
41.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha522
42.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška472
43.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov450
44.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most448
45.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice432
46.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha426
47.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem398
Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem398
49.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha384
50.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice360
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava360
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice360
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava360
54.Ondrášek David1996 Super Stars Most358
55.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice355
56.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň325
57.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most282
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec282
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná282
60.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
61.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
62.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška246
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška246
64.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice210
65.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most194
66.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most192
68.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
69.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň168
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice168
Paseka Daniel1998 SK Podolí168
Zrza Bronislav1998 SK Podolí168
73.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně150
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
75.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha138
77.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice132
78.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška120
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha120
80.Cach Jakub2001 Super Stars Most116
81.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové114
Hájek David2000 Super Stars Most114
Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice114
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice114
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín114
91.Hák Kamil1998 Super Stars Most80
92.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice78
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 78
Kopecký Filip1997 Hamr Praha 78
Macák Jan1999 Hamr Praha 78
Malý Jiří1997 TJ Montas Hradec Králové78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice78
Štěpán David1997 TJ Montas Hradec Králové78
101.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most74
Hofman Matěj1997 BK TJ Baník Most74
103.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice72
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov72
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně72
106.Rašpl Jakub1997 USK Plzeň66
107.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice60
108.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha54
110.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Novotný Tomáš1996 BK TJ Baník Most26
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2520
2.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2280
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2200
4.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1925
5.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1680
6.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1470
7.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně1320
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1206
9.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec1200
10.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové1190
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1180
12.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec1152
13.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice990
14.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže912
15.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice888
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha784
17.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha760
18.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec758
19.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec756
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže750
21.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice742
22.Tichý Roman1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice672
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice672
24.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín670
25.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha668
26.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov666
27.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha646
28.Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha592
29.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové566
30.Pitro Šimon1998 SK Prosek Praha522
31.Kural Martin1999 USK Plzeň510
32.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška504
33.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha450
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň450
35.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
36.Paseka Daniel1998 SK Podolí393
37.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové358
38.Zrza Bronislav1998 SK Podolí351
39.Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha312
40.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha306
41.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno302
42.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice280
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně280
45.Ondrášek David1996 Super Stars Most278
46.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška238
47.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava222
48.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem204
49.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice192
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně192
51.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice186
52.Plzák Adam1996 TJ Chemička Ústí nad Labem158
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha158
54.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem156
55.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice150
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice150
57.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most146
58.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice138
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha138
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice138
61.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín134
62.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec132
63.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha122
64.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most120
65.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně114
Rutar Filip1997 TJ Sokol Klimkovice114
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov114
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava114
71.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem110
72.Cach Jakub2001 Super Stars Most104
73.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 96
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec96
75.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most80
76.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně78
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Jurečka Jakub1997 BK Kopřivnice78
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška78
Mutl Filip1998 Hamr Praha 78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná78
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín78
85.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň73
86.Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha72
87.Čtvrtečka Josef1998 TJ Sokol Dobruška66
Gola Petr1998 Sokol Židlochovice66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
90.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice54
Šístek Michal1997 SK Badminton Přerov54
92.Hák Kamil1998 Super Stars Most50
93.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno42
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice42
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice42
98.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci38
99.Hofman Adam1997 BK TJ Baník Most36
100.Müller Miroslav1997 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2750
2.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2590
3.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2520
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1576
5.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1398
6.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1230
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1230
8.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1200
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1192
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1040
11.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1032
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1000
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
14.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno984
15.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno958
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most890
17.Psotová Barbora1999 Super Stars Most798
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice790
19.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí780
20.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně760
21.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov750
22.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška738
23.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice732
24.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice706
25.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška684
26.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice680
27.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most648
28.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov624
29.Paurová Lucie1999 Super Stars Most590
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most590
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most558
32.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.536
33.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha476
35.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha448
36.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha438
37.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha426
38.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín400
39.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most366
40.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov360
41.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha348
42.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
43.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov334
44.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín330
45.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice306
46.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí288
47.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice282
48.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most270
49.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice264
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka245
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha222
52.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha216
53.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice204
54.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice198
55.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most194
56.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín192
57.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec182
58.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice180
59.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice168
60.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň164
61.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 162
62.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice158
63.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most156
64.Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice144
65.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň139
66.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice138
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže138
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
69.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka132
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná132
71.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška126
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice126
73.Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
75.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
77.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.90
78.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
79.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně80
80.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
84.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně66
Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov66
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.66
87.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové54
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže54
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha54
91.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
92.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
94.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci38
95.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha30
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha30
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha30
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice30
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice30
1.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2960
2.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně2830
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2430
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2280
5.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1950
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1950
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1800
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1760
9.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno1742
10.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1680
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1680
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1680
13.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1620
14.Panochová Jana1997 Super Stars Most1470
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1470
16.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1180
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1180
18.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice1115
19.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška1074
20.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1056
Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov1056
22.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1032
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1014
24.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha970
25.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice924
26.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice920
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha920
28.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno910
29.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov800
30.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
31.Psotová Barbora1999 Super Stars Most756
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most756
33.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha736
34.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha654
35.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov640
36.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice595
37.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most588
38.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha576
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice576
40.Mikšátková Barbora1997 SK Podolí570
41.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most558
42.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary552
43.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha528
44.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice520
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín520
46.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice480
47.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most446
48.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice414
49.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice372
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka362
51.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín348
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín348
53.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
54.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice306
55.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice288
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice288
57.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most284
58.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice228
59.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice222
60.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most216
61.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška210
62.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň186
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 186
Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň186
65.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha156
Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem156
67.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice150
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice150
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice150
70.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha138
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha138
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
73.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc114
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, o.s.114
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové114
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice114
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc114
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Syrovátková Lucie1997 SK Podolí114
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná114
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
83.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně102
84.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka82
85.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná78
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha78
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec78
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice78
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
95.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň72
96.Sládková Zuzana1996 SKB Český Krumlov60
1.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2280
2.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most2010
3.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1872
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1710
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1680
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1680
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1470
9.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1420
10.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1320
11.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1206
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1056
13.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov978
14.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec960
15.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice912
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most894
17.Paurová Lucie1999 Super Stars Most868
18.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha802
19.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice760
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most648
21.Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha642
22.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha640
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most612
24.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha606
25.Kavalírová Nela1996 SKB Český Krumlov600
26.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí561
27.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška560
28.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška552
29.Bočková Kateřina1997 TJ Sokol České Budějovice480
30.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha426
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška414
32.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno398
33.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha390
34.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno382
35.Psotová Barbora1999 Super Stars Most378
36.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice372
37.Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha360
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most360
39.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice352
40.Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice351
41.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice336
42.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška318
43.Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice312
44.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec302
45.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice288
46.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín282
47.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně280
Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha280
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
50.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha248
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.248
52.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka245
53.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most242
54.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most228
55.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice216
56.Lišková Aneta1998 BKV Plzeň198
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice198
58.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most192
59.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín168
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška168
Mikšátková Barbora1997 SK Podolí168
Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary168
63.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň164
64.Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín158
65.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha150
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha150
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže150
68.Domanská Vendula1997 TJ Chropyně138
69.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná132
70.Kočišová Barbora1997 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov120
72.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice114
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.114
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov114
75.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 96
76.Pelikánová Monika1997 TJ Chemička Ústí nad Labem84
77.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná78
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže78
Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Rojíková Lenka1997 TJ Montas Hradec Králové78
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc78
84.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka73
85.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice66
86.Franková Kristýna1997 BKV Plzeň54
Hornychová Pavla1996 TJ Montas Hradec Králové54
88.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec46
89.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc42
Limanovská Anežka1997 SK Prosek Praha42
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha42
Řasová Michaela1999 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice42
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice42
95.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci38
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading