logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 11.11.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.11.2013 - 11.11.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2984
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2896
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň2840
5.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2776
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2488
7.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2296
9.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2024
11.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1960
12.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1789
13.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1584
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1384
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1308
17.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1288
18.Segeč Jan1978 USK Plzeň1285
19.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1264
20.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1157
22.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1068
24.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1027
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1013
26.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1005
27.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1004
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň960
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice872
31.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha778
32.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
33.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha700
34.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem682
35.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška678
36.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha677
37.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha603
39.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice589
40.Bláha Václav1980 Hamr Praha 536
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška528
42.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.520
43.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové519
44.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice512
45.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov510
46.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka498
47.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně494
48.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
49.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha472
50.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice462
51.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové461
52.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice458
53.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec454
54.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha435
55.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec430
56.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín423
57.Repiar Samuel1994 Super Stars Most406
58.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
59.Port Jan1972 TJ Proboštov383
60.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek363
61.Vodička Václav1992 Hamr Praha 359
62.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha354
63.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec340
64.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha336
65.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov334
66.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové327
67.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava320
68.Slabý Otto1984 USK Plzeň317
69.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
70.Konupka Jiří1965 BaC Kladno302
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové297
72.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
73.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice280
74.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most275
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter270
76.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
77.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.257
78.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera256
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně256
80.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek251
81.Drudík Ota1992 USK Plzeň246
82.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
83.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 240
84.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec232
86.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška230
87.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha228
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci228
89.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
90.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem224
91.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
92.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
93.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava216
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň216
95.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.215
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka215
Motejl Jakub1995 Super Stars Most215
98.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc214
99.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno211
100.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice210
101.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha208
102.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr207
103.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec204
104.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně200
Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno200
106.Schmied Martin1982 TJ Chropyně198
107.Pistulka Radek1997 USK Plzeň195
108.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 194
109.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci192
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice192
111.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
112.Panoš Martin1974 TJ Proboštov186
113.Šot Michal1988 SK BC Premiera182
114.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka180
116.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov178
117.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice172
118.Látal Petr1975 TJ Proboštov168
119.Král Martin1994 BK TJ Baník Most164
120.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most162
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 162
122.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha159
123.Helar Ondřej1995 Start Jihlava156
Vítek Radek1985 Hamr Praha 156
125.Ondrášek David1996 Super Stars Most154
126.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter152
127.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 147
128.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná146
129.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
131.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice140
132.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
133.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice137
134.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín136
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň136
136.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
137.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže132
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
140.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
142.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín130
143.Poříz Leoš1974 Start Jihlava128
144.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
145.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice124
146.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka122
147.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno120
150.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci119
151.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
152.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně116
153.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec114
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně114
155.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice113
157.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně112
158.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
160.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha106
161.Helar Jakub1992 Start Jihlava104
162.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
163.Sklář David1993 Hamr Praha 99
164.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha98
165.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 96
166.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
167.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice94
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň94
169.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň92
170.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov90
Stehno Petr1977 Hamr Praha 90
172.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
174.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun86
175.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.84
176.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška82
177.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
179.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
181.Dupák Jan1993 SK BC Premiera78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice78
185.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 77
186.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
187.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice75
188.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové74
190.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
191.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
193.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín68
194.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice66
Schoř Marek1972 BaC Kladno66
196.Filz Jan1975 SK Prosek Praha64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
198.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice63
199.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
200.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
201.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Horák Filip1990 BC RSC Brno59
203.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
207.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Jareš Michael1993 Super Stars Most56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
210.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice54
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem54
215.Parkos David1974 SKB Český Krumlov53
216.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 52
219.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
220.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
222.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha49
223.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha48
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň48
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci48
226.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže46
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice46
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
231.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
243.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Louda Jan1999 USK Plzeň40
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
254.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
257.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava36
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno36
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
268.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha35
269.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
271.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice33
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže33
274.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava32
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava32
279.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
281.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže28
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň28
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
286.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
293.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
296.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.22
297.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
298.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
313.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
321.Hloušek Jiří1986 ČBaS - bez klubové příslušnosti14
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
324.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
325.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha12
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha12
331.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
337.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
338.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
340.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice2
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice2
1.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha4192
2.Rubáš Josef1982 USK Plzeň3584
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň3584
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3440
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3376
6.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha3304
7.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3272
8.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3184
Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3184
10.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov3045
11.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3032
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3000
13.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2944
14.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2880
15.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2728
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2728
17.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2416
18.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2264
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2264
20.Segeč Jan1978 USK Plzeň2172
21.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2056
23.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2037
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1979
25.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1976
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1880
27.Louda Jiří1995 USK Plzeň1768
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1696
29.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1592
30.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
31.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1211
32.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1141
33.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1139
34.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
35.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1128
36.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
37.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1104
38.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1080
39.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha1074
40.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1046
41.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
42.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha968
43.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most952
44.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice916
45.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice902
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr902
47.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha890
48.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov862
49.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
50.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci781
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha768
52.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové755
53.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice738
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice738
55.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha736
Ptáček David1993 BK Kopřivnice736
57.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
58.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice666
59.Repiar Samuel1994 Super Stars Most638
60.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška634
61.Port Jan1972 TJ Proboštov630
62.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha624
63.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška613
64.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec612
65.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci600
66.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera592
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín592
68.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně585
69.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov578
70.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové572
71.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera552
72.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha542
73.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
74.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci518
75.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové516
76.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice502
77.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
78.Bláha Václav1980 Hamr Praha 498
79.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice492
80.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha480
81.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
82.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec470
83.Panoš Martin1974 TJ Proboštov468
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně462
85.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava456
86.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec439
87.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.434
88.Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
89.Drudík Ota1992 USK Plzeň427
90.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem420
91.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
92.Konupka Jiří1965 BaC Kladno411
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno411
94.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška398
95.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice396
96.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
97.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec389
98.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice382
99.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
100.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
101.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha355
102.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter346
103.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha339
104.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
105.Pistulka Radek1997 USK Plzeň334
106.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové329
107.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
108.Šot Michal1988 SK BC Premiera320
109.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást319
110.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.310
111.Motejl Jakub1995 Super Stars Most308
112.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice306
113.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec304
Filz Jan1975 SK Prosek Praha304
115.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice302
116.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek301
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek301
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně301
119.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha300
120.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín298
121.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
122.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná286
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem286
124.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
125.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 282
126.Klíma Petr1980 Hamr Praha 280
127.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany278
128.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka273
129.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha272
130.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most266
131.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška263
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice263
133.Schoř Marek1972 BaC Kladno258
Vodička Václav1992 Hamr Praha 258
135.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka255
Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 255
Látal Petr1975 TJ Proboštov255
138.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc248
Sklář David1993 Hamr Praha 248
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná248
141.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most246
142.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha242
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha242
144.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka234
145.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
146.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
147.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec229
148.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno226
149.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
150.Král Martin1994 BK TJ Baník Most218
151.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice217
152.Jerman Pavel1964 BaC Kladno215
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov215
154.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice214
Ondrášek David1996 Super Stars Most214
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 214
157.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter213
158.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha212
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha212
160.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice209
161.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice206
162.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
163.Dupák Jan1993 SK BC Premiera198
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň198
165.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
167.Fridrich Václav1977 BaC Kladno193
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň193
169.Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Vítek Radek1985 Hamr Praha 192
171.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín190
172.Stehno Petr1977 Hamr Praha 188
173.Schmied Martin1982 TJ Chropyně185
174.Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
175.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice174
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové174
177.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice173
178.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
179.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
180.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně168
181.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
183.Čapek Jiří1975 Super Stars Most158
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně158
185.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA156
186.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 154
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha154
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice154
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
190.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
193.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno146
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové146
195.Helar Ondřej1995 Start Jihlava144
196.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
197.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most138
198.Komarovský Petr1965 ABC Brno134
199.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška132
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
203.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
205.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín130
206.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
207.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava118
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava118
209.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
211.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška113
212.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
213.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
214.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice109
215.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
216.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 106
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
218.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice99
219.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha96
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
221.Vild Petr1974 SK Jupiter90
222.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
223.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov85
224.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
226.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice82
227.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
234.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže79
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
242.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 78
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem78
256.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha76
257.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice74
260.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.72
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
264.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka68
265.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
267.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.60
268.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 59
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice59
Parkos David1974 SKB Český Krumlov59
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
281.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka56
282.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
295.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže52
296.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
300.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
303.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 46
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
306.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň44
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany44
310.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
316.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
324.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
328.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
335.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.34
336.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
339.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
343.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
344.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Konečný Jiří1977 SK Jupiter22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany22
351.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
352.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice14
Eisner Filip1997 OS BK Goram Teplice14
Jareš Michael1993 Super Stars Most14
355.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3704
2.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3064
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3032
4.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2992
5.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2776
6.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2504
7.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2488
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2416
9.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2304
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
12.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1884
13.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha1864
14.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1821
15.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1776
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1664
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1599
18.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1584
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1308
20.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1176
21.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1155
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1048
23.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové975
24.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov920
Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň884
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín832
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha794
29.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
30.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška638
31.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr636
32.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha634
33.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
35.Rombald Martin1987 Hamr Praha 614
36.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové608
37.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov511
38.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
39.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno466
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně466
Repiar Samuel1994 Super Stars Most466
42.Louda Jiří1995 USK Plzeň440
43.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
44.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha424
45.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha416
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice416
47.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
48.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice402
49.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
50.Port Jan1972 TJ Proboštov380
51.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha375
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň363
53.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci346
54.Slabý Otto1984 USK Plzeň339
55.Motejl Jakub1995 Super Stars Most335
56.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice333
57.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton327
58.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
59.Bláha Václav1980 Hamr Praha 323
60.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci314
61.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška312
62.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera304
63.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
64.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec292
65.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
66.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
68.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha278
Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
70.Vodička Václav1992 Hamr Praha 266
71.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
72.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.255
73.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň252
74.Konupka Jiří1965 BaC Kladno237
75.Poříz Leoš1974 Start Jihlava236
76.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most232
Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
78.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek229
79.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
81.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové225
82.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
83.Jirásek Jan1972 BaC Kladno220
84.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást218
85.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice217
86.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
87.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem210
88.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc206
89.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most199
90.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka197
91.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice195
92.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice194
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice194
94.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA192
95.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
96.Fridrich Václav1977 BaC Kladno179
97.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno175
98.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
99.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška164
100.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.163
101.Čapek Jiří1975 Super Stars Most160
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín160
103.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
104.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 156
105.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice154
106.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
107.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
108.Panoš Martin1974 TJ Proboštov145
109.Klíma Petr1980 Hamr Praha 144
110.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šot Michal1988 SK BC Premiera138
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 138
114.Helar Ondřej1995 Start Jihlava137
115.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
118.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň127
119.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
121.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice116
122.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
123.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
124.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná112
127.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
128.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany106
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka106
130.Jerman Pavel1964 BaC Kladno95
131.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha94
Filz Jan1975 SK Prosek Praha94
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov94
134.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové91
135.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Ondrášek David1996 Super Stars Most90
137.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň82
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava82
139.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
143.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice79
Horák Filip1990 BC RSC Brno79
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže79
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
148.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Látal Petr1975 TJ Proboštov78
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 78
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín78
154.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
155.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec75
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
157.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno74
158.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
160.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
161.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov65
162.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
163.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň62
166.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové60
167.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže59
170.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany56
171.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
178.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
179.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže48
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
184.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany42
190.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
201.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
202.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
209.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
211.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
213.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
214.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka22
Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
217.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha20
218.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
220.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
222.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
224.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
1.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr4120
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3680
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2997
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2744
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2656
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2656
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2104
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2048
10.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1980
11.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1912
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1904
13.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1840
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1728
15.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1632
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1304
17.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1256
18.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1254
19.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
20.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1186
21.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1155
22.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1061
23.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1044
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1010
25.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka976
26.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov861
27.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr856
28.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha794
29.Panochová Jana1997 Super Stars Most742
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška702
31.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice674
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice572
33.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.560
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň548
35.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka531
36.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most508
38.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
39.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov492
40.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov488
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha479
42.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice469
43.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno449
44.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
45.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice440
46.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek432
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín411
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice404
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
51.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška371
52.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha336
53.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice322
54.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most319
55.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
56.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov308
57.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí300
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 293
59.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice282
60.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice278
61.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové272
62.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha264
Stárková Milada1978 BaC Kladno264
64.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec250
65.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín248
66.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci243
67.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha242
68.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov241
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno241
70.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice240
71.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
Kokošková Radka1991 Super Stars Most238
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton238
74.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
75.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice229
76.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
77.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín213
78.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
79.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice204
80.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
81.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
82.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 194
83.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov184
84.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha182
85.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton179
86.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
87.Vítková Adéla1992 Start Jihlava169
88.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže165
89.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice162
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno162
91.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera156
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno156
93.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže150
95.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha136
96.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci132
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
98.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 128
99.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové120
Pořízová Radka1977 Start Jihlava120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
102.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA114
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně114
107.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná112
108.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška110
109.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno107
110.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 104
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice104
112.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 96
113.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
114.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.91
115.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice86
116.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most80
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové80
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci80
119.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
121.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
124.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže72
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 72
127.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice66
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
130.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
131.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
133.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
134.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
137.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice53
139.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany52
140.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
141.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
143.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
144.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
147.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
150.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
152.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
153.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
154.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
155.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5200
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4592
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4160
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3664
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3392
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3376
8.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2968
9.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most2760
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2464
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2464
13.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2440
14.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2408
15.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
16.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2365
17.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
18.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha2088
19.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov2069
20.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2000
21.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
22.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1936
23.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1904
24.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1864
25.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha1856
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1808
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1768
28.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1760
29.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1541
30.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1488
31.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1416
32.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1384
33.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1358
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1196
35.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové1192
36.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1056
37.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice960
38.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha928
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha894
40.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice839
41.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha781
42.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové768
43.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno760
44.Vocelková Anna1994 USK Plzeň752
45.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 740
46.Panochová Jana1997 Super Stars Most736
47.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most700
48.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 698
49.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice688
50.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most680
51.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín656
52.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
53.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice598
54.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
55.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice569
56.Černá Martina1987 Hamr Praha 535
57.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška533
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška533
59.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha520
60.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha501
61.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 497
62.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha490
63.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
64.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha472
65.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka465
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek465
67.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov462
68.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice457
69.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín453
70.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha452
71.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov451
72.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
73.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 400
74.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec398
75.Stárková Milada1978 BaC Kladno396
Toncarová Věra1969 BaC Kladno396
77.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice394
78.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
79.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové392
80.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka359
81.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha350
82.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov348
83.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA343
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha343
85.Hončíková Hana1979 BaC Kladno337
86.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov329
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
88.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
89.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.324
90.Kokošková Radka1991 Super Stars Most322
91.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň308
92.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice304
93.Pořízová Radka1977 Start Jihlava295
94.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov287
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno287
96.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
97.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
98.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
103.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice279
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
105.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice274
106.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice259
107.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
108.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice252
110.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter238
111.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
112.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov229
Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
114.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
115.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno211
116.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň210
117.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha203
118.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí192
120.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška184
121.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
122.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov172
123.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci165
124.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
125.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň160
126.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice157
127.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové150
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
134.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha144
136.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
137.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 132
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
140.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže131
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže131
142.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
143.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
146.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha119
147.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
151.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most110
152.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
154.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
155.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže80
157.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice79
164.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
166.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany72
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
172.Kedlesová Erika1996 SK Děčín69
173.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
176.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
177.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
178.Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem46
179.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
180.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka34
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
182.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
183.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4304
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3424
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3200
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2616
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2584
6.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2576
7.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2504
8.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2224
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2008
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1952
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1789
12.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1776
13.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1701
14.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1668
15.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1584
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1552
18.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1416
19.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1408
20.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1308
21.Jeřichová Zuzana1993 Super Stars Most1272
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň1140
23.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov901
Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka901
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška890
26.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové887
27.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška868
28.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška861
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň706
30.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
31.Fartágová Martina1988 Super Stars Most677
32.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr652
33.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha618
34.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem616
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
36.Černá Martina1987 Hamr Praha 614
37.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno567
38.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha536
39.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
40.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín519
41.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most506
42.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha479
43.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice473
44.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně466
45.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha438
46.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha416
47.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov408
48.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most401
49.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek379
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň370
51.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci361
52.Panochová Jana1997 Super Stars Most346
53.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most345
54.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA342
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice332
56.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice328
57.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice327
58.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice320
59.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha307
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov307
61.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 305
62.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice302
63.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov294
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha290
66.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton283
67.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
68.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha275
69.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
70.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň269
71.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
Herčíková Linda1990 Hamr Praha 266
73.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice256
74.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha252
75.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice249
76.Hončíková Hana1979 BaC Kladno248
77.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov242
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška242
79.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
80.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
81.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice236
Pořízová Radka1977 Start Jihlava236
83.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice234
84.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové232
85.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
86.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
87.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice217
88.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha216
90.Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice210
91.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
92.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 206
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
95.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha200
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín200
97.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter196
98.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter193
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka193
100.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno175
101.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci174
102.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
103.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha168
104.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
105.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.163
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka163
107.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
108.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice154
109.Kokošková Radka1991 Super Stars Most150
110.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov149
111.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec146
112.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno141
113.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice140
114.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera138
Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 138
117.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
Vítková Adéla1992 Start Jihlava137
119.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov136
120.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice133
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
122.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
123.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
124.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
125.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže127
126.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci120
Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
130.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno114
134.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná112
135.Toncarová Věra1969 BaC Kladno109
136.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška104
137.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
138.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže99
139.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
140.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň82
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno82
142.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
143.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
144.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Kedlesová Erika1996 SK Děčín78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně78
148.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
149.Kokošková Michaela1986 Super Stars Most74
150.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
151.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.69
152.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
153.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
154.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
157.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
158.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
160.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové52
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany52
162.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín48
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže48
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
166.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
167.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
169.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice40
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha40
180.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
181.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
187.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
188.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
Matysová Pavlína1995 TJ Chemička Ústí nad Labem26
190.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec25
191.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
192.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka22
194.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
196.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
12. GPD Victor série - ProboštovD23.11.2013
2Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA24.11.2013
3GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
4GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
5GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
6Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
7OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
8OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
9Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
10OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
11OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
12OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
13OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
14OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
15OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
16MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
17JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
18GPC dospělých - MostC15.02.2014
19GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
20VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
213. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
22GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
23GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
24GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
25GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
26Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
27KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
28KP dopělých - MostD05.04.2014
29GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
30Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
31JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
32Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
3323. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
34GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
35GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
36GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
37VC Teplic - TepliceC17.05.2014
38GPB - MostB25.05.2014
39VC Kladna - KladnoC07.06.2014
40GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
41Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
42GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
43GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
44GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
45GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
46GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
47GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
48GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
49GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
50GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
51GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
52GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
53GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
54GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading