logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 26.11.2014

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
27.11.2013 - 26.11.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3384
2.Louda Jiří1995 USK Plzeň3024
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2896
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2488
5.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2280
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2064
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2056
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2024
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1992
10.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1789
11.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1776
12.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1678
13.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1616
14.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1584
15.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1536
16.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1520
17.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1456
18.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1320
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1288
20.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1248
21.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1173
23.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1157
24.Segeč Jan1978 USK Plzeň1101
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1068
26.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1027
27.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1013
28.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1004
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice872
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice797
32.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň794
33.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha778
34.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
35.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha700
36.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška678
37.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha677
38.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže652
39.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem642
40.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha633
41.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
42.Bláha Václav1980 Hamr Praha 572
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška527
44.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov510
45.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem504
46.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice502
47.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové501
48.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka498
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice498
50.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně494
51.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
52.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice472
53.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec454
54.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec430
55.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín423
56.Repiar Samuel1994 Super Stars Most406
57.Vodička Václav1992 Hamr Praha 397
58.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
59.Port Jan1972 TJ Proboštov383
60.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha355
61.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha354
62.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most341
63.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec340
64.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov334
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové327
66.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek323
67.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava320
68.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové317
Slabý Otto1984 USK Plzeň317
70.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
71.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
72.Konupka Jiří1965 BaC Kladno302
73.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.301
74.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha288
Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
76.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice280
77.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter270
78.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
79.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera256
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně256
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha256
82.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek251
83.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
84.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 240
85.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové239
86.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 236
87.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec232
88.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška230
89.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha228
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci228
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov227
92.Drudík Ota1992 USK Plzeň222
93.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter221
94.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
95.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava216
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň216
97.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.215
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka215
Motejl Jakub1995 Super Stars Most215
100.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc214
101.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno211
102.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice210
103.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr207
104.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec204
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice204
106.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně200
107.Schmied Martin1982 TJ Chropyně198
108.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
109.Pistulka Radek1997 USK Plzeň195
110.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci192
Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha192
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice192
114.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 188
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
116.Panoš Martin1974 TJ Proboštov186
117.Šot Michal1988 SK BC Premiera182
118.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka180
120.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice172
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
122.Látal Petr1975 TJ Proboštov168
123.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most162
124.Helar Ondřej1995 Start Jihlava156
125.Ondrášek David1996 Super Stars Most154
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové154
127.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter152
128.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.150
129.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice148
Vítek Radek1985 Hamr Praha 148
131.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 147
132.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná146
133.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
135.Sklář David1993 Hamr Praha 141
136.Král Martin1994 BK TJ Baník Most138
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov138
Sanches Alan1993 USK Plzeň138
Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
140.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice137
141.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín136
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň136
143.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice135
144.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha132
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
147.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice131
Týc Filip1971 BaC Kladno131
149.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín130
150.Čapek Jiří1975 Super Stars Most128
Poříz Leoš1974 Start Jihlava128
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci128
153.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín126
154.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka122
155.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Jelínek Martin1984 BC RSC Brno120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
158.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci119
159.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
160.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně116
161.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně114
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 114
163.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice113
165.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně112
166.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha110
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
169.Filz Jan1975 SK Prosek Praha106
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha106
171.Helar Jakub1992 Start Jihlava104
172.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
173.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha98
174.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
175.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň94
176.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice92
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice92
178.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice90
Stehno Petr1977 Hamr Praha 90
180.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
182.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže87
183.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun86
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov86
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň86
186.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec85
187.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška82
188.Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná80
190.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha79
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
193.Dupák Jan1993 SK BC Premiera78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
196.Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti76
197.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice75
198.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc74
199.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
200.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
202.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín68
203.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice66
Schoř Marek1972 BaC Kladno66
205.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
206.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice63
207.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
208.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
209.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Horák Filip1990 BC RSC Brno59
211.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha58
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
216.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha56
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
219.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice54
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem54
225.Parkos David1974 SKB Český Krumlov53
226.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 52
229.Michal Tomáš1980 Hamr Praha 51
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy51
231.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
233.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha48
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň48
235.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
238.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
251.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice40
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice40
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Louda Jan1999 USK Plzeň40
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 40
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín40
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice40
262.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice38
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava38
265.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava36
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany36
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno36
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
276.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha35
277.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
279.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice33
281.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava32
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava32
287.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže30
290.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže28
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň28
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
295.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.26
301.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
304.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.22
305.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha21
306.Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice20
307.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Hykel Tomáš1983 SK UP Olomouc18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov18
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov18
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
323.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
330.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
332.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice13
333.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha12
338.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
344.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
347.Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
1.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3584
2.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové3448
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové3448
4.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3432
5.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3392
6.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3344
7.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3272
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha3000
9.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2960
10.Rubáš Josef1982 USK Plzeň2944
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2944
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2896
13.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška2880
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2864
15.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2664
16.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2416
17.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2298
18.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2285
19.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2264
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2264
21.Segeč Jan1978 USK Plzeň2172
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2037
23.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1984
24.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1979
25.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1976
26.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1941
27.Louda Jiří1995 USK Plzeň1768
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1696
29.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1492
31.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1310
32.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1240
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1240
34.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1211
35.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1141
36.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1139
37.Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1132
38.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1126
39.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1120
40.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1038
41.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
42.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha968
43.Ptáček David1993 BK Kopřivnice936
44.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most922
45.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice916
46.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice902
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr902
48.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha890
49.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice866
50.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov862
51.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška834
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška813
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
54.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci781
55.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové755
56.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice738
57.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice737
58.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha736
59.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice692
60.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha690
61.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.680
62.Repiar Samuel1994 Super Stars Most638
63.Port Jan1972 TJ Proboštov630
64.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha624
65.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec612
66.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha602
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín600
68.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera592
69.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně585
70.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov578
71.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové572
72.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera552
73.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha542
74.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha520
Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
76.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci518
77.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové508
78.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice502
79.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
80.Bláha Václav1980 Hamr Praha 498
81.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov476
82.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec470
83.Panoš Martin1974 TJ Proboštov468
84.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně462
85.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava456
86.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec439
87.Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
88.Drudík Ota1992 USK Plzeň427
89.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice422
90.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
91.Konupka Jiří1965 BaC Kladno411
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno411
93.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška398
94.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice396
95.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
96.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.394
97.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
Filz Jan1975 SK Prosek Praha382
99.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem380
100.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec368
101.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec363
103.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
104.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha355
105.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter346
106.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha339
107.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
108.Pistulka Radek1997 USK Plzeň334
109.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové329
110.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem326
111.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
112.Šot Michal1988 SK BC Premiera320
113.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást319
114.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice306
115.Motejl Jakub1995 Super Stars Most302
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice302
117.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek301
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek301
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně301
120.Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha300
121.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín298
122.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 297
123.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
124.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 292
125.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná286
Sklář David1993 Hamr Praha 286
127.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.283
128.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 282
129.Klíma Petr1980 Hamr Praha 280
130.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany278
131.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka273
132.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška263
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice263
134.Schoř Marek1972 BaC Kladno258
Vodička Václav1992 Hamr Praha 258
136.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most256
137.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka255
Látal Petr1975 TJ Proboštov255
139.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc248
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná248
141.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most246
142.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha242
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha242
144.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka234
145.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter232
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha232
147.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
148.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec229
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže229
150.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno226
151.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
152.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže217
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže217
154.Jerman Pavel1964 BaC Kladno215
155.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice214
156.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter213
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov213
158.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice209
159.Vítek Radek1985 Hamr Praha 208
160.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice206
161.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice199
162.Dupák Jan1993 SK BC Premiera198
163.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice197
165.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice196
166.Fridrich Václav1977 BaC Kladno193
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň193
168.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha192
Helar Jakub1992 Start Jihlava192
Král Martin1994 BK TJ Baník Most192
171.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice191
172.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín190
173.Ondrášek David1996 Super Stars Most188
Stehno Petr1977 Hamr Praha 188
175.Schmied Martin1982 TJ Chropyně185
176.Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
177.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové174
178.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice173
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice173
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha173
181.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
182.Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice171
183.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha170
184.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně168
185.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice160
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň160
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava160
189.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně158
190.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA156
191.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 154
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice154
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
194.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže150
198.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové146
199.Helar Ondřej1995 Start Jihlava144
200.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
201.Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most138
202.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice137
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 137
204.Komarovský Petr1965 ABC Brno134
205.Čapek Jiří1975 Super Stars Most132
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška132
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice132
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha132
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha132
Zbončák Radek1981 VK VŠB Ostrava132
212.Týc Filip1971 BaC Kladno131
213.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín130
214.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
215.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha120
216.Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava118
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava118
218.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha114
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně114
222.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška113
223.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
224.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
225.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice109
226.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
227.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
228.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice99
229.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha96
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
231.Vild Petr1974 SK Jupiter90
232.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
233.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov85
234.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
237.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
244.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
Jebálek Jindřich1963 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Miklik Dalibor1988 BK Kopřivnice79
Plánička Karel1959 TJ Montas Hradec Králové79
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové79
249.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice78
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 78
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem78
265.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha76
266.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice74
269.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.72
Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
273.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka68
274.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
275.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
277.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.60
278.Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice59
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice59
Komár Tomáš1994 TJ Sokol Klimkovice59
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Parkos David1974 SKB Český Krumlov59
Plošek Lukáš1987 Hamr Praha 59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
Židek Luděk1962 BK Kopřivnice59
288.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka56
289.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov54
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov54
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
302.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže52
303.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
307.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
310.Patera Jindřich1975 Hamr Praha 46
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín46
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany46
313.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň44
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany44
317.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
325.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava40
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
335.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Matějovský Michal1970 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
339.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
346.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.34
347.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
349.Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.30
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
353.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
354.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Konečný Jiří1977 SK Jupiter22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany22
361.Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
362.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3224
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2960
3.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2800
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2776
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2768
6.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2709
7.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2512
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2416
10.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2304
11.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2254
12.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
13.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2176
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1904
15.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1584
16.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1438
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1341
18.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
19.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1256
20.Louda Jiří1995 USK Plzeň1200
21.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1175
22.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1048
23.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha978
24.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.920
26.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice896
27.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín832
28.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové775
29.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha744
30.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice700
31.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň684
32.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška670
33.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr636
34.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
36.Rombald Martin1987 Hamr Praha 614
37.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové608
38.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov511
39.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice474
40.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
41.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně466
Repiar Samuel1994 Super Stars Most466
43.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
44.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha416
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice416
46.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
47.Vodička Václav1992 Hamr Praha 404
48.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice402
49.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
50.Port Jan1972 TJ Proboštov380
51.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha375
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň363
53.Bláha Václav1980 Hamr Praha 347
54.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci346
55.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno340
56.Slabý Otto1984 USK Plzeň339
57.Motejl Jakub1995 Super Stars Most335
58.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice333
59.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton327
60.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava326
61.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci314
62.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha312
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška312
64.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera304
65.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
66.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec292
67.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
68.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně280
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
71.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
72.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
73.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.255
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň252
75.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most241
76.Konupka Jiří1965 BaC Kladno237
77.Poříz Leoš1974 Start Jihlava236
78.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
79.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
81.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové228
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
83.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové225
84.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha222
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
86.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást218
87.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice217
88.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
89.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem210
90.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc206
91.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka197
92.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most194
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice194
94.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA192
95.Klíma Petr1980 Hamr Praha 186
96.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
97.Fridrich Václav1977 BaC Kladno179
98.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno175
99.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice173
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže173
101.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška164
102.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.163
103.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín160
104.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
105.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 156
106.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice154
107.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 150
109.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice149
110.Drudík Ota1992 USK Plzeň146
111.Panoš Martin1974 TJ Proboštov145
112.Jirásek Jan1972 BaC Kladno140
113.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šot Michal1988 SK BC Premiera138
117.Helar Ondřej1995 Start Jihlava137
118.Filz Jan1975 SK Prosek Praha136
119.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
120.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška132
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně132
Stehno Petr1977 Hamr Praha 132
123.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň127
124.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
126.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice118
127.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
129.Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov113
130.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná112
133.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
134.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany106
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka106
136.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec103
137.Jerman Pavel1964 BaC Kladno95
138.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha94
139.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové91
140.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Ondrášek David1996 Super Stars Most90
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice90
143.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň82
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava82
145.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín80
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Tomza Tomasz1994 TJ Slavoj Český Těšín80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
150.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice79
Horák Filip1990 BC RSC Brno79
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice79
154.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín78
161.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter76
162.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
163.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno74
164.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška72
166.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
167.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov65
168.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
169.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
171.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
173.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany56
174.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno54
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
181.Látal Petr1975 TJ Proboštov52
182.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
183.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže48
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže48
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
188.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové42
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany42
197.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
209.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
210.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec36
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
218.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
220.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
222.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
223.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka22
Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
226.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové20
227.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
229.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
231.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany14
233.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
234.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.10
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4280
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3824
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3224
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2997
5.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2656
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2528
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2200
9.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1980
10.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1912
11.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1632
12.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1624
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1488
14.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1320
15.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
16.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1155
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1144
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1120
19.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1104
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1064
21.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1061
22.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1044
23.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1038
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice954
25.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
26.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr874
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most874
28.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha794
29.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška781
30.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka776
31.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha759
32.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice749
33.Panochová Jana1997 Super Stars Most742
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška702
35.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov692
36.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice572
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most566
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň548
39.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka531
40.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton520
41.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice504
42.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov488
43.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice469
44.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno449
45.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
46.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek432
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín411
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň408
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice404
50.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
51.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha378
52.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška371
53.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
55.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha336
56.Černá Martina1987 Hamr Praha 330
57.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice322
58.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov319
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most319
60.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
61.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí300
62.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov287
63.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice282
64.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno281
65.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno280
66.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice278
67.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha276
68.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže264
Stárková Milada1978 BaC Kladno264
70.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec250
71.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
72.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci243
73.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice240
74.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
75.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
76.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže222
77.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
78.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín213
79.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava211
80.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín208
81.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice204
82.Kokošková Radka1991 Super Stars Most200
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice200
84.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
85.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
86.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 194
87.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové192
88.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov184
89.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha182
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 182
91.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton179
92.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín175
93.Vítková Adéla1992 Start Jihlava169
94.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže165
95.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera156
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno156
97.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA154
98.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
99.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 138
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice138
101.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha136
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice136
103.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci132
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
105.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice131
106.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 128
107.Pořízová Radka1977 Start Jihlava120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
109.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně114
113.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná112
114.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška110
115.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno107
116.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice104
117.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec103
118.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
119.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.91
120.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové80
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové80
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci80
123.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
125.Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
128.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 72
130.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice66
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
133.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
134.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
136.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
137.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
141.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
142.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany52
143.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
144.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
146.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
147.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
151.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
154.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
156.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
157.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže22
158.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.14
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4680
3.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3904
6.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3376
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3192
8.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2896
9.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2880
10.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2704
11.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2624
12.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2549
13.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2384
14.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2376
15.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2240
16.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci2224
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška2176
19.Fartágová Martina1988 Super Stars Most2144
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2000
Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2000
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1864
23.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1768
24.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1656
25.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1589
26.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1568
Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1568
28.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1488
29.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1432
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1365
31.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1359
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1326
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1240
34.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1228
35.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1062
36.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1040
37.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1021
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
39.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha931
40.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové912
41.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha752
42.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 740
43.Panochová Jana1997 Super Stars Most736
44.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 704
45.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most700
46.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha697
47.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice688
Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha688
49.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most680
Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice680
51.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice674
52.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín656
53.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 635
54.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha624
55.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
56.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice598
57.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
58.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA583
59.Černá Martina1987 Hamr Praha 571
60.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice569
61.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha564
62.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov540
63.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 538
64.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška533
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška533
66.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha501
67.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové488
68.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava479
69.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka465
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek465
71.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice457
72.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín453
73.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha452
74.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov451
75.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov425
76.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
77.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec398
78.Stárková Milada1978 BaC Kladno396
Toncarová Věra1969 BaC Kladno396
80.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín393
81.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové392
82.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
83.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka359
84.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha350
85.Hončíková Hana1979 BaC Kladno337
86.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov329
87.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
88.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.324
89.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň308
90.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice304
91.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov298
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava295
93.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno287
94.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
95.Kokošková Radka1991 Super Stars Most284
96.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
97.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže281
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha281
99.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín280
Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
104.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice279
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
106.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice259
107.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
108.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
109.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter238
110.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice236
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
112.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha229
Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
114.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže218
115.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
116.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice214
117.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov212
118.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno211
119.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň210
120.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice193
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice193
122.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha192
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí192
124.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška184
125.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov179
126.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha174
127.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci165
128.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
129.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň160
130.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice157
131.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové150
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 150
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice150
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
139.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha144
141.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
142.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 132
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové132
145.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže131
146.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
147.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
150.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
154.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
156.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.81
157.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
158.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
163.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
167.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany72
Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most72
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
174.Kedlesová Erika1996 SK Děčín69
175.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
178.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
179.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice50
180.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
181.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka34
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
183.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
184.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3944
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3824
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3200
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2960
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2856
6.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2576
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2384
9.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2360
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1701
11.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1616
12.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1584
13.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1536
14.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1438
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1432
16.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1408
17.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1268
18.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1256
19.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1200
20.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1101
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1072
22.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň992
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka992
24.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov901
25.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice896
26.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška890
27.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška868
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha866
29.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové847
30.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov789
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň708
32.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
33.Fartágová Martina1988 Super Stars Most677
34.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr652
35.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA622
36.Černá Martina1987 Hamr Praha 614
37.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška581
38.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno567
39.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov546
40.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín519
41.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice514
42.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most506
43.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha479
44.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice473
45.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně466
46.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha438
47.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha416
48.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 404
49.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most403
50.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek379
51.Vocelková Anna1994 USK Plzeň370
52.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci361
53.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 347
54.Panochová Jana1997 Super Stars Most346
55.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most345
56.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha336
57.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice332
58.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice327
59.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice320
60.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha310
61.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha307
Cinková Tereza1990 TJ Proboštov307
63.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice302
64.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha296
65.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha294
66.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
67.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton283
68.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
69.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice278
70.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže277
71.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha275
72.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
73.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň269
74.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
75.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice256
Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov256
77.Hončíková Hana1979 BaC Kladno248
78.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška242
79.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
80.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
81.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice236
Nováčková Anežka1999 BaC Kladno236
Pořízová Radka1977 Start Jihlava236
84.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha234
85.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 232
86.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov228
87.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
88.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
89.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice217
90.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha216
92.Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice210
93.Zbončáková Lenka1987 VK VŠB Ostrava208
94.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Přikrylová Lenka1998 SK Podolí206
96.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice203
97.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín200
98.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter196
99.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter193
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka193
101.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové192
102.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno175
103.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci174
104.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
105.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
106.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.163
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka163
108.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže162
109.Vacková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín156
110.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice154
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice154
112.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 150
113.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov149
114.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec146
115.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno141
116.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha140
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice140
118.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera138
120.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
Vítková Adéla1992 Start Jihlava137
122.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha136
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov136
124.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice133
Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
126.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
127.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
128.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
129.Kokošková Radka1991 Super Stars Most124
130.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
133.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice118
134.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno114
138.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná112
139.Toncarová Věra1969 BaC Kladno109
140.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška104
141.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
142.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže99
143.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
144.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň82
145.Goc Anna1994 TJ Slavoj Český Těšín80
146.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
147.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Kedlesová Erika1996 SK Děčín78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice78
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně78
153.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
154.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
155.Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.69
156.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
157.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec67
158.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
159.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha60
160.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem59
Štěpová Eliška1993 TJ Montas Hradec Králové59
163.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
164.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
166.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové52
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany52
168.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín48
Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
170.Štefánková Julie1990 Hamr Praha 46
171.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
174.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha40
183.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice38
184.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most36
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 36
Neumannová Lenka1983 TJ Slovan Vesec36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
191.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
192.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany26
193.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
194.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka22
196.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže14
Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
198.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
199.Chrášťanská Klára1991 SK Badminton Tábor, o.s.10
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - LiberecC07.12.2013
2GPC dospělých - PřerovC07.12.2013
3GPD dospělých - Králův DvůrD07.12.2013
4Vodňanský Kapr - VodňanyD14.12.2013
5OP dospělých - Hradec KrálovéSKP28.12.2013
6OP dospělých - OstravaSKP05.01.2014
7Těšínský pohár 2014 Memoriál Standy Krauze - Český TěšínA12.01.2014
8OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
9OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
10OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
11OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
12OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
13OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
14MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
15JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
16GPC dospělých - MostC15.02.2014
17GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
18VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
193. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
20GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
21GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
22GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
23GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
24Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
25KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
26KP dopělých - MostD05.04.2014
27GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
28Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
29JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
30Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
3123. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
32GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
33GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
34GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
35VC Teplic - TepliceC17.05.2014
36GPB - MostB25.05.2014
37VC Kladna - KladnoC07.06.2014
38GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
39Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
40GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
41GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
42GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
43GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
44GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
45GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
46GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
47GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
48GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
49GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
50GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
51GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
52GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
53GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
54GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
55Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading