logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 01.12.2014

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
05.03.2014 - 01.12.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2997
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2676
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně2069
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1781
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1748
6.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1580
7.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1449
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1209
9.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš990
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice898
11.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice848
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno712
13.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška698
14.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška688
15.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice634
16.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov628
17.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov616
18.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava586
19.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most541
20.Cach David2002 Super Stars Most537
21.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov528
22.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun522
23.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha504
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín492
25.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek468
26.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno438
Prek Šimon2002 Badminton School Brno438
28.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice432
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice426
30.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc410
31.Altera Jan2004 BaC Kladno408
32.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky398
33.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun396
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha396
35.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha395
36.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha374
37.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš364
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice364
39.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava358
40.Janošov Radek2003 BaC Kladno329
41.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha317
42.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha311
43.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno293
44.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec282
45.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA277
46.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
47.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary266
48.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš256
49.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov254
50.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice244
51.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava238
52.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.232
53.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha226
54.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice220
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka220
56.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice216
57.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno214
58.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun210
59.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
60.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov195
61.Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou192
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka192
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice192
64.Port Jan2003 TJ Proboštov190
65.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem186
66.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec182
67.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice180
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci180
69.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice175
70.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec160
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem160
72.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín158
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
74.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek156
75.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem154
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
77.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha152
78.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
79.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice148
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice148
81.Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice146
82.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov145
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice145
84.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík144
85.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha142
86.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm140
87.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha139
88.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík136
89.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha130
90.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice128
Rieger Karel2003 TJ Proboštov128
92.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava125
93.Hoda Filip2002 SK Podolí124
94.Šimek David2003 Jiskra Nejdek121
95.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec120
97.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci118
98.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice117
99.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice116
100.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek115
101.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava114
103.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže112
104.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
105.Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže108
107.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín107
108.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice106
109.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany104
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka104
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha104
112.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most98
113.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary97
115.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav96
116.Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha94
117.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci92
118.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha91
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha91
120.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most90
122.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec89
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem89
124.Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí88
125.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka86
126.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov84
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš84
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci84
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice84
Viesner Ondřej2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
133.Psota Ondřej2003 Super Stars Most82
134.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice80
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky80
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice80
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka80
138.Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou79
139.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec78
143.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov77
144.Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm75
145.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary73
146.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín71
147.Prek Štěpán2005 Badminton School Brno69
148.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice68
Jelínek David2002 SKB Český Krumlov68
150.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou66
151.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
152.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.62
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno62
154.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka61
155.Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou60
156.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA57
157.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice56
158.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice54
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška54
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha54
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka54
164.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš52
165.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno51
167.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 50
168.Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou49
169.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most48
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice48
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
172.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice46
173.Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice45
174.Franta Lukáš2004 Hamr Praha 44
175.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec43
176.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 42
Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
181.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
184.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha39
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton39
186.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín38
187.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice37
188.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun36
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná36
190.Hazuka Jakub2003 TJ Sokol Vodňany34
191.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany32
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně32
Seidl Michal2004 Super Stars Most32
194.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha31
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha31
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA31
197.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice30
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun30
Hazuka Jiří2003 TJ Sokol Vodňany30
Holubář Martin2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Kopecký Nikolas2002 BK DDM Holice30
Mašát Jan2006 TJ Dobřany30
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany30
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany30
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA30
206.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov29
207.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha28
209.Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava27
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice27
212.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
216.Zrza Vilém2004 SK Podolí25
217.Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha24
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.24
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice24
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov24
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice24
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov24
224.Klečák Daniel2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov22
226.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most21
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 21
228.Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm20
229.Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA19
230.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice18
Flégl Martin2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou18
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany18
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav18
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav18
236.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov16
237.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha15
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha15
Turyna Adam2002 Hamr Praha 15
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha15
241.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice14
244.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha13
Jánský Václav2003 TJ Dobřany13
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1013
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice13
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary13
249.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha12
Buček Jan2003 BK Kopřivnice12
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha12
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov12
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná12
256.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha10
Martan Matyáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pergl Jiří2005 Super Stars Most10
Vlasák David2004 Super Stars Most10
261.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava9
Čihák Lukáš2004 Start Jihlava9
Číp Dominik2002 Badminton School Brno9
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Griger Samuel2003 SK Podolí9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Huslík Martin2004 Badminton School Brno9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav9
276.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most7
277.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 6
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha6
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Hora Aleš2003 Super Stars Most6
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.6
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 6
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha6
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice6
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov6
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 6
Průcha Michal2002 Hamr Praha 6
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha6
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 6
290.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno5
Musil Martin2005 Sokol Radotín Meteor Praha5
292.Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice4
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha4
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha4
295.Bartoš Martin2003 Hamr Praha 3
296.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha2
Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.2
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín2
299.Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub1
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice1
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice1
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3077
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2468
3.Herzán David2002 Slavoj Podivín2181
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2181
5.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2148
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2148
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno2006
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1796
9.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1772
10.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov1526
11.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov1328
12.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1269
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1195
14.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška1100
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška1100
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1100
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava1100
18.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1088
19.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1052
20.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1046
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha1046
22.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno875
23.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA860
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
25.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov848
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš848
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš848
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov848
29.Altera Jan2004 BaC Kladno830
30.Janošov Radek2003 BaC Kladno773
31.Prek Šimon2002 Badminton School Brno682
32.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec627
33.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec606
34.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha585
35.Cach David2002 Super Stars Most539
36.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky486
37.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun463
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun463
39.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice409
40.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava382
41.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice365
42.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha360
43.Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka346
44.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice345
45.Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary341
46.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem324
47.Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice320
48.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem318
49.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava311
50.Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava306
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka306
52.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice304
53.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha295
54.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín293
55.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha292
56.Kočí Roman2002 TJ Sokol Osík287
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice287
58.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec280
59.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno278
60.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice270
61.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš264
62.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava258
63.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha251
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha251
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha251
66.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice249
67.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice245
68.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha239
69.Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice234
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín234
71.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha232
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha232
73.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem229
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem229
75.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík228
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice228
78.Šípek Kryštof2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice221
79.Port Jan2003 TJ Proboštov218
80.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha217
81.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha215
82.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov213
83.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice212
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.212
85.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem210
86.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice207
87.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek196
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha196
Šimek David2003 Jiskra Nejdek196
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary196
92.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec192
93.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice179
94.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most175
95.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most173
96.Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže168
97.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary160
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm160
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov160
101.Psota Ondřej2003 Super Stars Most157
102.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka156
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek156
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka156
Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka156
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci156
Ret Daniel2004 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav156
113.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most154
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek154
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka154
116.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci153
117.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci149
118.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice143
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno143
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice143
121.Šimůnek Filip2004 Super Stars Most142
122.Hoda Filip2002 SK Podolí137
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha137
Nechvátal Kryštof2002 SK Podolí137
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice137
126.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín130
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice130
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže130
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín130
130.Buchtele Alan2003 TJ Sokol Vodňany128
131.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou126
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno126
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice126
134.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha124
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice124
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA124
137.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun120
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun120
Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm120
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary120
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
147.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm118
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou118
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice118
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně118
Ungrád Filip2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou118
152.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka114
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka114
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem114
155.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 113
156.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec105
157.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha101
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice101
159.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky92
Rieger Karel2003 TJ Proboštov92
161.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice88
162.Šimůnek Hubert2003 BSC Jindřichův Hradec85
163.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice84
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha84
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov84
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov84
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Mejzlík Martin2003 Badminton School Brno84
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava84
Pochyla Filip2003 SK Badminton Přerov84
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice84
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov84
178.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA82
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA82
180.Flégl Martin2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Holubář Martin2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže78
Mašát Jan2006 TJ Dobřany78
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc78
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany78
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná78
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná78
Viesner Ondřej2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Zrza Vilém2004 SK Podolí78
193.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš76
194.Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice72
195.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno69
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci69
197.Seidl Michal2004 Super Stars Most64
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most64
199.Jánský Václav2003 TJ Dobřany59
200.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha54
Kamínek Jakub2002 TJ Spoje Praha54
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 54
204.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov52
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov52
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha52
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice52
208.Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany50
209.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
210.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha42
Bojanovský Martin2005 Start Jihlava42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice42
Číp Dominik2002 Badminton School Brno42
Diviš Jakub2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Griger Samuel2003 SK Podolí42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Holánek Adam2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kocián Šimon2002 BC DDM Olomouc42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Padyšák Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Vítek Vilém2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
238.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most40
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Koňařík Matyáš2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm40
Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov40
Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1040
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice40
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha40
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
247.Emmer Matěj2005 TJ Slovan Vesec38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec38
249.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice26
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany26
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice26
257.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha24
258.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci23
259.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Horváth Benjamín2004 SK Badminton Tábor, o.s.14
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice14
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Vlasák David2004 Super Stars Most14
265.Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Franta Lukáš2004 Hamr Praha 12
Hageneder Sebastian2003 TJ Spoje Praha12
Hykš Sebastian2002 Hamr Praha 12
Krajsa Ondřej2003 Hamr Praha 12
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Pilc Šimon2003 Hamr Praha 12
Průcha Michal2002 Hamr Praha 12
Růžička Petr2003 SK Prosek Praha12
Svoboda Michal2002 Hamr Praha 12
Turyna Adam2002 Hamr Praha 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3109
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2228
3.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1915
4.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1748
5.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun1328
6.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1268
7.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc1165
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1070
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1061
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín861
11.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha860
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec860
14.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice792
15.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň673
16.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice598
17.Herzán David2002 Slavoj Podivín589
18.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most496
19.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha495
20.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov448
21.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA436
22.Janošov Radek2003 BaC Kladno408
23.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov389
24.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno388
25.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš384
26.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov367
27.Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha348
28.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun329
29.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.323
30.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha322
31.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek316
32.Altera Jan2004 BaC Kladno311
Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška311
34.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava306
35.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice304
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary304
37.Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška301
38.Venhuda Matyáš2002 SK p.e.m.a. Opava290
39.Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice287
40.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš270
41.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec268
42.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice256
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava256
44.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha251
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka251
46.Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
47.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava236
48.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha232
49.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš230
50.Hrubec Pavel2005 BaC Kladno228
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem228
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice228
53.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice223
54.Cach David2002 Super Stars Most219
55.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno215
56.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec202
57.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Maňásek Pavel2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou192
Prek Šimon2002 Badminton School Brno192
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci192
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka192
62.Čech Daniel2002 BC 66 Ivančice184
63.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice182
64.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice179
65.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov176
66.Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín166
67.Matula Tomáš2004 SK p.e.m.a. Opava162
Šebesta Martin2005 Sokol Židlochovice162
69.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem160
70.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže156
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec156
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav156
74.Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek154
75.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov143
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha143
77.Port Jan2003 TJ Proboštov134
78.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice132
79.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín130
Ječmínek Adam2003 TJ Sokol České Budějovice130
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem130
82.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most125
83.Štaffl Michal2002 TJ Slovan Karlovy Vary120
84.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci118
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem118
87.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem117
88.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha110
89.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice108
90.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha104
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary104
92.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci100
Šimůnek Filip2004 Super Stars Most100
94.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka98
95.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha94
96.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec88
97.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Kopecký Tomáš2002 SK Badminton Přerov84
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš84
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci84
Müller Jáchym2002 Badminton School Brno84
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary84
106.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha82
Psota Ondřej2003 Super Stars Most82
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice82
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha82
111.Nekvinda Petr2005 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Nyč Adam2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Šimek David2003 Jiskra Nejdek78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
116.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha74
Chovanec Ondřej2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem74
120.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice70
121.Rieger Karel2003 TJ Proboštov68
122.Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice66
Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec66
124.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice62
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha62
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov62
127.Hoda Filip2002 SK Podolí59
Skřivan Vojtěch2002 SK Prosek Praha59
129.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky54
Roletzky Vlastimil2003 BC DDM Olomouc54
131.Jelínek David2002 SKB Český Krumlov52
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most52
133.Slavík Matěj2004 Hamr Praha 44
134.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Fejgl Tomáš2002 TJ Sokol České Budějovice42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Herzán Jakub2005 Badminton School Brno42
Huslík Martin2004 Badminton School Brno42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most42
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice42
Mašát Jan2006 TJ Dobřany42
Minarský Jakub2003 BK Omega Olomouc42
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Samek Dominik2002 Keramika Chlumčany42
Šebek Matěj2002 Keramika Chlumčany42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
157.Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně40
Jánský Václav2003 TJ Dobřany40
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, o.s.40
Krsek Tomáš2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou40
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha40
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha40
164.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice38
165.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže32
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně32
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA32
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA32
169.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov28
170.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci26
Hrabák Vít2005 OS BK Goram Teplice26
Mrvík František2002 TJ Sokol Vodňany26
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
175.Juříček Štěpán2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
176.Nikodém Daniel2002 DDM Praha 1020
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA20
178.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka18
179.Dlab Matěj2002 SK Badminton Tábor, o.s.14
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, o.s.14
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže14
184.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary12
Dvořák Kryštof2003 Hamr Praha 12
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha12
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov12
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky12
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice12
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3269
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2629
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2309
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2276
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1526
6.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1286
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1100
8.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1040
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha922
10.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně892
11.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice860
13.Schořová Adéla2003 BaC Kladno764
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most758
15.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun706
16.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín688
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice676
18.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha664
19.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov624
20.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň623
21.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně549
22.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov486
23.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň455
24.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 438
25.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice432
26.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice428
27.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice425
28.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče420
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava420
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun414
31.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí409
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec395
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary395
34.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha358
35.Černá Tereza2002 TJ Dobřany336
36.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice324
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice317
38.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš304
39.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže294
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou294
41.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou288
42.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava282
43.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče276
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha276
45.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.274
46.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice269
47.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka266
48.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci263
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice260
50.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha256
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem252
52.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň251
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov251
54.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci244
55.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice238
56.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice232
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka232
58.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice220
59.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice219
60.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně218
61.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice204
62.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou202
64.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec200
65.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci198
66.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice194
67.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
68.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín184
69.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha180
71.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín178
72.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov176
73.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha175
74.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most172
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha172
76.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov166
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha166
78.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm164
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci164
80.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín161
81.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice160
82.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha158
83.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec156
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci156
85.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci147
86.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš134
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha134
88.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice132
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš132
90.Pálková Tereza2002 Super Stars Most130
91.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín129
92.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.128
93.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem126
94.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice120
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava120
97.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka118
98.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice117
99.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
100.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany110
101.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš108
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno108
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha108
105.Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most104
106.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice101
107.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice99
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha99
109.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
110.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín94
111.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov92
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně92
113.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci88
114.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary85
115.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava84
117.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň80
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci80
119.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice78
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
122.Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
124.Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka75
125.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov72
126.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha70
127.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany68
128.Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou66
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové66
Suchánková Martina2003 BaC Kladno66
131.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice64
132.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
134.Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc57
135.Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 54
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav54
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno54
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň54
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov54
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín54
142.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem51
143.Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci49
144.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.47
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava47
146.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov46
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže46
148.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha42
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub42
152.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 41
153.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín40
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín40
155.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň39
156.Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov38
157.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
159.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most32
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.32
162.Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 31
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou31
164.Drápalová Anna2004 Badminton School Brno30
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové30
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav30
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň30
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav30
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno30
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav30
Kunešová Tereza2003 Hamr Praha 30
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Reimová Caroline2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice30
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno30
176.Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.28
177.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most27
178.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA26
183.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, o.s.22
Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice22
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov22
186.Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
188.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov19
189.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov18
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA18
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov18
193.Soukupová Olga2004 Sokol Radotín Meteor Praha16
194.Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA15
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice15
196.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov14
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA14
198.Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary13
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha13
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA13
201.Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín12
Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany12
203.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov10
204.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha9
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice9
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha9
207.Ledvinková Karolína2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc5
209.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice3
210.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice2
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha2
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha2
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany2
215.Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha1
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha1
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3365
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3332
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2341
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2341
5.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2117
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice2006
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice2006
8.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka1589
9.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec1580
Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha1580
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1580
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1580
13.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1435
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně1408
15.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov1286
16.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun1100
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1100
18.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín1088
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1061
20.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1036
21.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice991
22.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov898
23.Černá Tereza2002 TJ Dobřany860
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče860
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň860
26.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně843
27.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.842
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí842
29.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 635
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha635
31.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov627
32.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň611
33.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary567
34.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava505
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava505
36.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice449
37.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice425
38.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže417
39.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice409
40.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice385
41.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most377
42.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.361
43.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most338
44.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň331
45.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice325
Pálková Tereza2002 Super Stars Most325
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice312
48.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci311
49.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka305
50.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice292
51.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče288
52.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou287
Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou287
54.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary268
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha268
56.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem265
57.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.264
58.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín263
59.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci261
60.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš251
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci251
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín251
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín251
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš251
65.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov243
66.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem241
67.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm232
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice232
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně232
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha232
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha232
72.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha228
Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice228
77.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha215
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha215
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice215
80.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
81.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm196
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem196
83.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín193
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice193
85.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm192
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka192
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec192
89.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice185
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci185
91.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci184
92.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha179
93.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice174
94.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany173
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha173
96.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci168
97.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice167
98.Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice162
99.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín161
100.Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha160
101.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava156
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha156
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno156
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most156
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
107.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany144
Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany144
109.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec141
110.Suchánková Martina2003 BaC Kladno138
111.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně137
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň137
113.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most130
114.Houdová Karolína2004 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.126
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci126
116.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice124
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci124
118.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš120
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš120
120.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka118
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha118
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci118
123.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov114
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub114
126.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem110
127.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.96
128.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek95
129.Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 84
130.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno78
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň78
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc78
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové78
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav78
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň78
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno78
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno78
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Schafferová Sára2003 Badminton School Brno78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
153.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany76
Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek76
155.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov64
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most64
157.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice60
158.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín59
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice59
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín59
161.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov46
162.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha42
Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 42
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha42
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov42
170.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA40
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha40
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA40
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary40
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín40
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1040
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA40
177.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice38
Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže38
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže38
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov38
183.Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
184.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov26
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov26
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Kubová Adéla2003 SK Badminton Tábor, o.s.26
Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany26
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.26
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3205
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2597
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2415
4.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1509
5.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1455
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun1328
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1268
8.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1070
9.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov1068
10.Schořová Adéla2003 BaC Kladno1061
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec860
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha860
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
14.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun752
15.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka735
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most591
17.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha588
18.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice584
19.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň460
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov448
21.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí424
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice414
23.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha402
24.Černá Tereza2002 TJ Dobřany401
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín398
26.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov369
27.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice361
28.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava346
29.Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava314
30.Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou311
31.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov308
32.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci307
33.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary304
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče296
35.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most289
36.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice287
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně287
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň271
39.Uherová Kristýna2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou265
40.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže251
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka251
42.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
43.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci232
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 232
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš232
46.Šalomounová Eliška2003 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice220
48.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
49.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín216
50.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov211
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice208
52.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice202
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice202
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci198
55.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň196
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice196
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha196
59.Mendreková Dominika2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
60.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov188
61.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem180
62.Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice179
63.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice178
64.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně176
65.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec164
66.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice162
67.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín157
68.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
Muchová Justýna2005 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka156
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče156
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec156
73.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci144
74.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most142
75.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha140
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha140
77.Čechová Michaela2004 TJ Dobřany136
78.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín130
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci130
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
82.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci126
83.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Königová Nicola2004 OS BK Goram Teplice124
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
86.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava120
87.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice118
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha118
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín118
90.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci116
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš116
92.Schafferová Sára2003 Badminton School Brno114
Suchánková Martina2003 BaC Kladno114
94.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha110
95.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice104
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně104
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary104
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha104
99.Pálková Tereza2002 Super Stars Most94
100.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice92
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov92
102.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most90
Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš90
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
105.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci88
106.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň84
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha84
Nováková Michaela2002 Badminton School Brno84
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš84
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov84
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín84
112.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice82
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha82
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci82
115.Fišerová Karolína2005 OS BK Goram Teplice80
116.Dvořáková Viktorie2003 Keramika Chlumčany78
Nekvindová Marie2002 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Štěrbáková Sára2003 USK Plzeň78
119.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek76
120.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha74
121.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.73
122.Kahánková Kateřina2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm64
123.Štichová Linda2002 Keramika Chlumčany60
124.Mühlheimová Miriam2003 Jiskra Nejdek56
125.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Granátová Denisa2003 BC DDM Olomouc54
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava54
129.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice52
Plzáková Barbora2003 BK TJ Baník Most52
131.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, o.s.50
132.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov46
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
134.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže44
135.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Bílková Helena2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Drápalová Anna2004 Badminton School Brno42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Konečná Eliška2004 Badminton School Brno42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton School Brno42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pauknerová Vendula2004 SK Prosek Praha42
Pavlišová Juliana2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Rozprýmová Markéta2003 Ostrava Badminton Klub42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava42
154.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany40
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, o.s.40
Jirešová Ema2004 SK Prosek Praha40
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň40
Polanská Anna2003 BK TJ Baník Most40
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín40
160.Hanzlíková Miroslava2002 SKB Český Krumlov38
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov38
Vejskrabová Simona2002 SKB Český Krumlov38
163.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka32
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně32
Šilhavá Klára2004 Hamr Praha 32
166.Galásková Eliška2003 TJ Sokol Křemže26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
168.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA24
Králíčková Barbora2004 Hamr Praha 24
170.Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA20
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA20
Panochová Lucie2003 TJ Slovan Karlovy Vary20
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín20
Vlčková Michaela2004 DDM Praha 1020
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA20
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA20
177.Reitšpiesová Nela2004 TJ Dobřany18
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany18
179.Fojtíková Barbora2004 OS BK Goram Teplice14
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov14
Janotová Nela2003 SKB Český Krumlov14
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Melenová Kateřina2002 SKB Český Krumlov14
185.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha12
Karafiátová Aneta2004 Hamr Praha 12
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha12
190.Madaraszová Julie2002 TJ Sokol Vodňany4
ČísloTurnajGPDatum
1KP U13 - MostD08.03.2014
2KP U13 - Liberec - VesecD08.03.2014
3GPD U13 - České BudějoviceD09.03.2014
4OP U13 - PardubiceSKP15.03.2014
5Radbuza Cup - DobřanyC22.03.2014
6OP U13 - MostSKP29.03.2014
7OP U13 - Karlovy VarySKP29.03.2014
8OP U13 - České BudějoviceSKP29.03.2014
9GPD U13 - Český KrumlovD05.04.2014
10Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5005.04.2014
11Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC06.04.2014
12OP U13 - Orlová - LutyněSKP12.04.2014
13OP U13 - IvančiceSKP13.04.2014
14OP U13 - Praha - VinořSKP17.04.2014
15OP U13 - KladnoSKP17.04.2014
16MČR U13 - LiberecMČR04.05.2014
171. GPD U13 - LiberecD06.09.2014
181. GPD U13 - MostD06.09.2014
191. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC14.09.2014
201. GPC U13 - HoliceC20.09.2014
211. GPC U13 - Benátky nad JizerouC21.09.2014
221. GPC U13 - Český KrumlovC21.09.2014
231. GPC U13 - IvančiceC21.09.2014
241. GPC U13 - MostC27.09.2014
251. GPC U13 - KopřivniceC27.09.2014
261. GPC U13 - AšC27.09.2014
27GPD U13 - TáborD04.10.2014
28GPC U13 - Hamr Open - PrahaC04.10.2014
29GPC U13 - Velký turnaj Pardubice - PardubiceC04.10.2014
30GPE50 U11 - Hamr Open - PrahaE5004.10.2014
311. GPD U13 - České BudějoviceD11.10.2014
321. GPA U13 - MostA12.10.2014
33GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.10.2014
34GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.10.2014
35GPC U13 - otevřený - JihlavaC25.10.2014
36Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2014
372. GPD U13 - ProboštovD01.11.2014
382. GPD U13 - Liberec - VesecD01.11.2014
39GPD U13 - TáborD08.11.2014
402. GPC U13 - Ústí nad LabemC09.11.2014
412. GPC U13 - Rychnov nad KněžnouC15.11.2014
422. GPC U13 - DobřanyC15.11.2014
432. GPC U13 - BřeclavC15.11.2014
442. GPC U13 - PrahaC16.11.2014
452. GPC U13 - KladnoC16.11.2014
462. GPC U13 - OlomoucC22.11.2014
472. GPC U13 - České BudějoviceC22.11.2014
482. GPA U13 - Český KrumlovA30.11.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading