logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 07.12.2014

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.03.2013 - 07.12.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3352
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2560
3.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík2296
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov2296
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec2296
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2080
7.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1712
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1656
9.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1115
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1100
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1100
12.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice860
13.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice848
14.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov836
15.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
16.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice706
17.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín688
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha688
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka682
20.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín676
21.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha587
22.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek528
23.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice498
24.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha492
25.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.486
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most438
27.Cach Jakub2001 Super Stars Most432
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín426
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně426
30.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc414
31.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín408
32.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most398
33.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš390
34.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice384
35.Linda Martin2000 TJ Dobřany381
36.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov366
37.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín341
38.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci320
39.Morávek Michal2002 BaC Kladno319
40.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice317
Kozel Václav2001 Badminton School Brno317
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové317
43.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice307
44.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.305
45.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš293
46.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha288
47.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most282
48.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno281
49.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
50.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava275
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.275
52.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha269
53.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov268
54.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou267
55.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov260
56.Prek Šimon2002 Badminton School Brno257
57.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice256
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka256
60.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek250
61.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice245
62.Seifert David2000 BK TJ Baník Most240
63.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci228
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň228
66.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň221
Marek Filip2001 BK TU v Liberci221
68.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka216
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno216
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov216
71.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň215
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany215
73.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc214
74.Ziman Jan2000 BKV Plzeň209
75.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška208
76.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice205
77.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice204
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha204
79.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.203
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha203
81.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín202
82.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice201
83.Cach David2002 Super Stars Most200
84.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice196
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice196
87.Hájek David2000 Super Stars Most188
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice188
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec188
90.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice183
91.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA180
92.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice178
Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc178
94.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.177
95.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha176
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec176
97.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov174
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně174
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou174
100.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
101.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy170
Soukup Václav2001 BKV Plzeň170
103.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík168
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov168
105.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec164
106.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm162
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín162
108.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary160
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha160
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha160
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec160
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín160
113.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha159
114.Gunther Michal2001 SK Podolí156
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava156
116.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha154
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice154
118.Paulík Jan2000 SK Podolí147
119.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek144
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most144
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice144
122.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice142
123.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most140
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice140
125.Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou138
126.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov136
127.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice134
128.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice133
129.Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava132
130.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice128
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec128
132.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
133.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.123
134.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem122
135.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka120
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek120
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky120
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška120
139.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha117
140.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most116
141.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha111
142.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha110
143.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm104
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice104
145.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha101
146.Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice98
147.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš96
Janošov Radek2003 BaC Kladno96
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary96
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec96
152.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín92
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci92
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov92
155.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha91
156.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek90
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice90
158.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha87
159.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun84
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové84
165.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně80
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc80
Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov80
168.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně78
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
171.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec76
172.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice74
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.74
Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm74
175.Hoda Filip2002 SK Podolí72
Hrdý Martin2000 BK DDM Holice72
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno72
178.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
179.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice64
180.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice63
181.Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm62
182.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš60
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice60
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš60
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 60
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha60
187.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem59
188.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice56
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice56
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most56
191.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná54
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun54
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice54
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek54
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha54
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.54
198.Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky52
199.Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno51
201.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc48
Rigl Tomáš2001 SK Podolí48
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice48
204.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
Voldřich Martin2001 USK Plzeň42
216.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci40
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec40
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci40
Psota Ondřej2003 Super Stars Most40
220.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm38
Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem38
223.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha37
224.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice36
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka36
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub36
227.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem34
228.Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže33
229.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná30
Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná30
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice30
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA30
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná30
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
237.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem29
238.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
239.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem27
240.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha26
Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
244.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov22
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA22
246.Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha21
247.Rieger Karel2003 TJ Proboštov20
248.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc18
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná18
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha18
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav18
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary18
Martínek Jakub2000 SK Podolí18
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno18
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha18
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha18
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice18
Špíz Petr2001 TJ Dobřany18
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka18
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 18
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc18
265.Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov17
266.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci14
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec14
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
Straka Jakub2000 Super Stars Most14
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec14
274.Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha13
275.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice12
Havliš Martin2001 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Jánský Václav2003 TJ Dobřany12
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka12
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov12
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové12
283.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary9
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany9
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav9
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška9
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav9
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA9
Neradilek Adam2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha9
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA9
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 9
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav9
296.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub6
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně6
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně6
Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín6
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná6
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc6
302.Černý Jan2001 TJ Proboštov4
303.Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem3
1.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3584
2.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov3200
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most3144
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3144
5.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík2960
6.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2720
7.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha2184
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2112
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2080
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín2000
11.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1952
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1896
13.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1766
14.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1710
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1656
17.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1600
18.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1580
19.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1230
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1100
21.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín990
Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek990
23.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava975
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most860
Cach Jakub2001 Super Stars Most860
Palán Václav2001 SK Prosek Praha860
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou860
28.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín830
29.Herzán David2002 Slavoj Podivín706
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň700
31.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice688
32.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha640
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha640
34.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek567
35.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně562
36.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha552
37.Linda Martin2000 TJ Dobřany534
38.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha522
39.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice492
40.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové487
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice487
42.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.451
43.Morávek Michal2002 BaC Kladno440
44.Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany439
45.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice438
46.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno427
47.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most414
48.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most403
Seifert David2000 BK TJ Baník Most403
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.403
51.Kozel Václav2001 Badminton School Brno402
Reichman Jakub2002 Badminton School Brno402
53.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci401
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci401
55.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov396
56.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín395
57.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice378
Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice378
59.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.373
60.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka355
61.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice349
Prek Šimon2002 Badminton School Brno349
Soukup Václav2001 BKV Plzeň349
64.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov347
65.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov346
66.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA343
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš343
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha343
Ziman Jan2000 BKV Plzeň343
70.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou341
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice341
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou341
73.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc340
74.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš337
Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov337
76.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc335
77.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice332
78.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec328
79.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov324
80.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc316
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
82.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice308
83.Paulík Jan2000 SK Podolí305
84.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm300
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka300
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka300
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most300
88.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň294
89.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec292
90.Hájek David2000 Super Stars Most288
91.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín287
92.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm286
93.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.283
94.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice277
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice277
96.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice274
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice274
98.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška269
Gunther Michal2001 SK Podolí269
100.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň268
101.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec265
102.Cach David2002 Super Stars Most264
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice264
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem264
105.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most252
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice252
107.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha250
108.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek246
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou246
110.Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha241
111.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.234
112.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary233
113.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice232
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice232
115.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha228
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava228
117.Marek Filip2001 BK TU v Liberci226
118.Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín221
119.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec220
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most220
121.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice216
122.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha214
123.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec213
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.213
125.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice212
126.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha209
127.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín207
128.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
129.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín204
130.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice202
131.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek198
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín198
133.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem196
134.Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky194
135.Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava192
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov192
137.Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice186
138.Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha185
139.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov184
140.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš180
141.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha176
142.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha172
143.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary168
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci168
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice168
147.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm166
148.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice164
149.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně160
150.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun156
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš156
Janošov Radek2003 BaC Kladno156
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun156
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové156
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka156
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno156
160.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm154
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.154
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha154
163.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha150
164.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice142
165.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec140
166.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš132
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové132
168.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha130
Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov130
170.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha128
171.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice126
172.Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek120
Hoda Filip2002 SK Podolí120
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha120
178.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha118
179.Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice116
180.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně114
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec114
182.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem112
183.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík108
Janák Patrik2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice108
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
186.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem106
187.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.102
188.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem96
Rigl Tomáš2001 SK Podolí96
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany96
191.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov94
192.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most92
194.Hrdý Martin2000 BK DDM Holice90
195.Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc88
Němec Robin2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm88
197.Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 84
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 84
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc84
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno84
203.Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem80
204.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice78
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Grošov Pavel2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice78
Láska Josef2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Radonský Adam Daniel2002 TJ Astra ZM Praha78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha78
Smažil Ondřej2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha78
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava78
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava78
223.Kolář Vojtěch2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm76
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc76
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec76
226.Kniezek Denis2000 Kabal team Karviná72
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek72
228.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most66
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem66
231.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci64
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice64
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci64
234.Fencl Matyáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha59
235.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná54
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná54
Mikeš Filip2000 TJ Sokol České Budějovice54
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA54
Strnka Ondřej2000 BK Kopřivnice54
240.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Blažek Tomáš2001 TJ Dobřany42
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov42
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Hamada Vojtěch2003 Lokomotiva Břeclav42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha42
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav42
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Prek Štěpán2005 Badminton School Brno42
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Roflík Jakub2001 Sokol Radotín Meteor Praha42
Rosenheim David2000 TJ Astra ZM Praha42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Smutný David2004 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov42
Špíz Petr2001 TJ Dobřany42
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov42
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Vojtěch Jiří2001 Hamr Praha 42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
270.Černý Jan2001 TJ Proboštov40
Nejedlý Jan2000 Sokol Radotín Meteor Praha40
272.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov38
Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci38
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec38
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec38
276.Chytil Julián2000 BK Omega Olomouc36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek36
Zuščík Marián2000 BC DDM Olomouc36
280.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Rieger Karel2003 TJ Proboštov28
283.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Havrda Josef2002 TJ Slovan Vesec26
Koubek Filip2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
Psota Ondřej2003 Super Stars Most26
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most26
Straka Jakub2000 Super Stars Most26
Vlk Matyáš2000 T-Club Berušky26
292.Mrvečka Matěj2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Šebesta Petr2000 Kabal team Karviná18
294.Löffelmann Matyáš2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Novák František2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov14
1.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec3304
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1896
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1896
Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov1896
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1840
Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík1840
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1790
8.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1712
9.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha1630
10.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1470
11.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín1058
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín875
13.Palán Václav2001 SK Prosek Praha860
14.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov848
15.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek812
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka745
17.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha735
18.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou730
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice640
21.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň540
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín522
24.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha444
25.Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
26.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín428
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most412
28.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most401
29.Cach Jakub2001 Super Stars Most389
Kozel Václav2001 Badminton School Brno389
31.Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava361
32.Seifert David2000 BK TJ Baník Most359
33.Herzán David2002 Slavoj Podivín350
34.Morávek Michal2002 BaC Kladno349
35.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně348
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice348
37.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno341
38.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice336
39.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice324
40.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc322
41.Hájek David2000 Super Stars Most320
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.320
43.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka318
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.318
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha308
46.Reichman Jakub2002 Badminton School Brno293
47.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice291
48.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš287
49.Linda Martin2000 TJ Dobřany286
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov286
51.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci280
52.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice278
53.Perník Jan2001 SKB Český Krumlov272
54.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most264
Ziman Jan2000 BKV Plzeň264
56.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice263
57.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice250
Oros Jan2002 SKB Český Krumlov250
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha250
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou250
61.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci248
62.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.242
63.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha236
64.Gunther Michal2001 SK Podolí232
65.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA231
66.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek226
67.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice220
68.Častorál Vojtěch2001 TJ Bílá Hora Plzeň214
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice214
70.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň212
71.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov210
72.Soukup Václav2001 BKV Plzeň209
73.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice206
74.Soběslavský Martin2001 SKB Český Krumlov204
75.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most198
Marek Filip2001 BK TU v Liberci198
77.Sklenář Jan2000 BK Omega Olomouc197
78.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice196
Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou196
80.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha194
81.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha192
82.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové190
83.Dostál Marek2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice185
Vašina Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha185
85.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice178
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice178
87.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec176
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec176
89.Bršťák Pavel2003 Jiskra Nejdek174
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice174
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec174
92.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec172
93.Cach David2002 Super Stars Most168
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice168
95.Bartošík Adam2002 TJ Sokol České Budějovice166
Prek Šimon2002 Badminton School Brno166
97.Blažek Jan2002 TJ Sokol Dobruška160
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín160
99.Koktavý Jiří2002 TJ Sokol Štěpánovice157
100.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín156
Janošov Radek2003 BaC Kladno156
Kalina Ondřej2003 TJ Sokol Dobruška156
104.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš154
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha154
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem154
107.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem150
108.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm148
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most148
110.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most146
Paulík Jan2000 SK Podolí146
112.Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek144
113.Dlouhý Ondřej2001 SK Prosek Praha142
114.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm140
115.Stupka Ondřej2002 TJ Slovan Vesec138
116.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.137
117.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary132
Lešták Ladislav2003 TJ Slovan Karlovy Vary132
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
120.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc130
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice130
122.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci128
123.Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
124.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice122
125.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka120
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun120
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun120
128.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha118
129.Dostál Martin2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
131.Szekeres Lukáš2000 SK Badminton Přerov112
132.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice110
133.Bendík Josef2000 Badminton VK Aš108
Viesner Matěj2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
135.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec104
136.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm102
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně102
138.Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava96
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha96
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín96
141.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka95
142.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.94
143.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš90
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha90
Šimoník Richard2001 TJ Sokol Vodňany90
146.Hoda Filip2002 SK Podolí84
Hykyš Dominik2002 T-Club Berušky84
Mahr Jakub2001 TJ Slovan Karlovy Vary84
Matula Jakub2002 SK p.e.m.a. Opava84
Moravec Alexander2001 TJ Sokol Nový Knín84
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka84
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov84
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno84
155.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov80
Psota Ondřej2003 Super Stars Most80
157.Chalupa Adam2003 SK p.e.m.a. Opava78
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně78
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha78
Štros Jiří2000 TJ Montas Hradec Králové78
161.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha74
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice74
163.Žváček Jakub2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm68
164.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, o.s.64
166.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.59
167.Skyva Adam2000 SK Badminton Přerov58
168.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem56
169.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton School Brno54
173.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci52
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice52
Michalíček Josef2002 TJ Slovan Vesec52
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci52
177.Patera Vojtěch2000 Sokol Radotín Meteor Praha48
178.Chalupa Adam2000 OS BK Goram Teplice46
179.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem44
180.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.42
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové42
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Kučera Tomáš2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Láska David2001 TJ Sokol České Budějovice42
Lipka Jakub2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Peer Vlastimil2000 TJ Montas Hradec Králové42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Rott Matěj2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha42
Šefl Petr2000 TJ Sokol Doubravka42
Šípek Jiří2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha42
Teyrovský Jakub2002 TJ Astra ZM Praha42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava42
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most42
Zbranek Tomáš2003 Lokomotiva Břeclav42
202.Hlíza Radek2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Jakeš Tomáš2002 TJ Sokol Křemže40
Rieger Karel2003 TJ Proboštov40
205.Bezchleba Aleš2001 SKB Český Krumlov38
206.Driml Dan2000 TJ Sokol Osík36
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná36
Hrdý Martin2000 BK DDM Holice36
Jánský Václav2003 TJ Dobřany36
Mühlheim Matěj2001 Jiskra Nejdek36
Nusko Václav2000 BK ARION PRAHA36
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany36
Tomek Ondřej2000 TJ Batesta Chodov36
214.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín30
215.Černý Jan2001 TJ Proboštov28
Křivánek Pavel2000 TJ Proboštov28
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most28
218.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, o.s.26
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci26
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci26
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice26
224.Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně24
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice24
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc24
227.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Krátký Jaroslav2000 BC DDM Olomouc18
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA18
Šilhan Matěj2004 Jiskra Nejdek18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
232.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci14
Hrstka Tadeáš2000 BC DDM Olomouc14
Janošík Martin2000 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šlapák Ondřej2001 Super Stars Most14
Straka Jakub2000 Super Stars Most14
240.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná12
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub12
Cingroš Matěj2002 Jiskra Nejdek12
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov12
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav12
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně12
Pokorný Lukáš2001 Hamr Praha 12
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná12
Rendl Matyáš2001 TJ Bílá Hora Plzeň12
Svoboda Lukáš2001 TJ Sokol Doubravka12
Tymeš Michal2002 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
254.Poupě Petr2000 TJ Chemička Ústí nad Labem4
Šiška Samuel2001 TJ Proboštov4
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice4400
2.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice2560
3.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2536
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2296
5.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2240
6.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2220
7.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1840
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1656
9.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1472
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1286
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1088
12.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
13.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice875
14.Janošová Petra2000 BaC Kladno860
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně860
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice830
18.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary801
19.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně688
20.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice588
21.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice570
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice562
23.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice516
24.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň512
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec474
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice438
27.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
28.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň414
29.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most407
30.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice404
31.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most396
32.Sejková Patricie2001 SK Podolí384
33.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice371
34.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha355
35.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov342
36.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice341
37.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
38.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.312
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov312
40.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
41.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov306
42.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha305
43.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice300
44.Zachová Adéla2001 Start Jihlava293
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín288
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
47.Černá Tereza2002 TJ Dobřany271
48.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice270
49.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha269
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov269
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš269
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň269
53.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha268
54.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou264
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou264
56.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň258
57.Schořová Sonja2000 BaC Kladno257
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha257
59.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno256
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.256
61.Homolková Klára2001 Sokol Jílové246
62.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice240
63.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most236
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec236
65.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha234
66.Srbová Adéla2000 BaC Kladno233
67.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha225
68.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov216
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
70.Štěpková Nela2000 Badminton School Brno215
71.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek210
72.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno209
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci208
Schořová Adéla2003 BaC Kladno208
75.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava202
76.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí200
77.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže199
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov199
79.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.197
80.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice196
Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov196
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov196
83.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže192
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava192
85.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov191
86.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov190
87.Dítětová Eliška2000 SK Děčín184
88.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc180
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka180
90.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec176
91.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most168
92.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci164
93.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň162
94.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš160
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci160
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň160
97.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně158
98.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou156
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
101.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most152
102.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice150
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha150
104.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně148
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice148
106.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže147
107.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka144
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec144
Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice144
110.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
111.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany140
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice140
113.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec136
114.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín135
115.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm132
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov132
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice132
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek132
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice132
120.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice130
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci130
122.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha129
123.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci128
Jeřábková Petra2001 SK Podolí128
125.Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín126
Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové126
127.Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec122
128.Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
131.Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou114
132.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha108
133.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci106
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci106
135.Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek102
136.Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc100
137.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice98
138.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov96
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice96
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec96
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice96
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín96
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
144.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně94
145.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
146.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most88
148.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice87
149.Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava84
153.Slavíková Karolína2001 Super Stars Most80
154.Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
155.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov76
156.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA75
157.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín72
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice72
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně72
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava72
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary72
162.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec68
163.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha66
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc66
165.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně64
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci64
167.Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín63
168.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm62
169.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc60
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná60
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň60
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín60
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov60
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš60
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun60
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín60
177.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci56
178.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava54
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice54
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava54
Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně54
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí54
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou54
187.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha53
188.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany52
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
192.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most50
193.Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary48
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha48
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci48
196.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice46
197.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška45
198.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA43
199.Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice42
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice42
Pálková Tereza2002 Super Stars Most42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice42
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice42
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
213.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci41
214.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most40
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most40
217.Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci36
Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Novotná Jana2000 BK DDM Holice36
220.Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové33
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín33
222.Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany32
223.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha30
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín30
Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr30
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA30
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov30
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
232.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most28
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem28
234.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec24
236.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice22
Musilová Michaela2000 SK Podolí22
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice22
239.Telínová Alena2000 Super Stars Most20
240.Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav18
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče18
Svobodová Eliška2001 SK Podolí18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA18
Urbanová Vendula2001 TJ Sokol Doubravka18
247.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem16
248.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.14
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec14
Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
253.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka12
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany12
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy12
260.Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec10
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci10
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci10
263.Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav9
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice9
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav9
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary9
Löwy Laura2001 TJ Sokol Doubravka9
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav9
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav9
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka9
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA9
272.Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice6
273.Budilová Daniela2000 Super Stars Most2
1.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3944
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice3944
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha3384
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice3040
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2824
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2424
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2136
Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2136
9.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun2056
10.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1968
11.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1896
12.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary1829
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1580
14.Janošová Petra2000 BaC Kladno1470
Schořová Sonja2000 BaC Kladno1470
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha1328
17.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1230
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1176
19.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1100
20.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha1088
21.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1046
22.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice990
Sejková Patricie2001 SK Podolí990
24.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice952
25.Homolková Klára2001 Sokol Jílové874
26.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice860
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most860
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most860
29.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice718
30.Srbová Adéla2000 BaC Kladno706
31.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha688
32.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice650
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec646
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň646
35.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice610
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice610
37.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň588
38.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov580
39.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže552
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha528
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň522
42.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek520
43.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice510
44.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň469
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín462
46.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov456
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov456
48.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice451
49.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice444
50.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice433
51.Černá Tereza2002 TJ Dobřany427
52.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice423
53.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.408
54.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most401
55.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice396
56.Zachová Adéla2001 Start Jihlava389
57.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou379
58.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov372
59.Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou366
60.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most365
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš365
62.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci360
63.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno349
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno349
65.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most346
66.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.330
67.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov329
68.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha325
69.Kubová Nikola2000 Badminton School Brno323
70.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice321
71.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín312
72.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha307
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha307
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov307
75.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov306
76.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha305
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň305
78.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň300
Schořová Adéla2003 BaC Kladno300
80.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice286
81.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most284
82.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha283
83.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci280
84.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice275
85.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou269
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava269
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš269
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava269
89.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice268
90.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice264
91.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov263
92.Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže257
Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže257
94.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec252
95.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně251
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha251
97.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové246
98.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha245
99.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov239
100.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice233
101.Dítětová Eliška2000 SK Děčín232
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci232
103.Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou228
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka228
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín228
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha228
107.Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava227
108.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci224
109.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně215
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně215
111.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec213
112.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice210
113.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci204
Syrovátková Šárka2002 SK Podolí204
115.Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín198
Jeřábková Petra2001 SK Podolí198
117.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci193
118.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice192
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun192
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 192
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun192
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice192
126.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov191
127.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most190
128.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem188
129.Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně180
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm180
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci180
132.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně179
133.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice178
134.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany176
135.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA173
136.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň168
Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov168
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice168
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec168
140.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec162
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou162
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec162
143.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín156
Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov156
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek156
148.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most154
149.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka150
150.Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc148
151.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice144
152.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha143
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha143
154.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm138
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín138
156.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška137
157.Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha134
159.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
160.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc124
162.Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava120
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové120
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava120
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně120
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš120
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
170.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov116
171.Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín114
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí114
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče114
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín114
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most114
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci114
Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek114
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary114
180.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice108
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary108
182.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice98
183.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov96
184.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA94
185.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany92
186.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec88
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci88
188.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc84
Vavrušková Sára2000 TJ Sokol Vodňany84
190.Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
191.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava78
Havelková Andrea2000 Super Stars Most78
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice78
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice78
Malá Tereza2000 BK 93 Hořovice78
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc78
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí78
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka78
Plachá Petra2000 BKV Plzeň78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice78
Svobodová Eliška2001 SK Podolí78
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka78
213.Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec76
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci76
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci76
216.Davidová Anna2000 Badminton School Brno72
Horníková Hana2001 BC 66 Ivančice72
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Procházková Veronika2000 BC 66 Ivančice72
220.Telínová Alena2000 Super Stars Most66
221.Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci64
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most64
223.Kulhánková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové59
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín59
225.Havlíčková Jiřina2000 Sokol Králův Dvůr54
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov54
Krejčí Adéla2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice54
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr54
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov54
Trněná Anna2000 BK ARION PRAHA54
231.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec52
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem52
235.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most50
236.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc42
Hamadová Eva 2005 Lokomotiva Břeclav42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice42
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně42
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Kubíková Tereza2005 Lokomotiva Břeclav42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
249.Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA40
250.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
252.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Špačková Libuše2003 TJ Dobřany36
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná36
256.Musilová Michaela2000 SK Podolí34
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice34
258.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most26
Budilová Daniela2000 Super Stars Most26
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice26
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice26
Půbalová Kristýna2001 TJ ČZ Strakonice26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci26
268.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov14
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice4120
2.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha3352
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha3304
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.2320
5.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1950
6.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun1840
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1656
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1544
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice1292
11.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1103
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1088
13.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice875
14.Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha860
15.Janošová Petra2000 BaC Kladno730
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice700
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary700
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně694
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha682
20.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice647
21.Kotyzová Lucie2000 SKB Český Krumlov616
22.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň615
23.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha528
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice503
25.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice458
26.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně452
27.Schořová Sonja2000 BaC Kladno450
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most412
29.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most410
30.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice407
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň402
32.Srbová Adéla2000 BaC Kladno383
33.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice373
34.Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava361
35.Sejková Patricie2001 SK Podolí354
36.Chadimová Adéla2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice352
37.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice350
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most350
39.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha346
40.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice327
41.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most324
42.Hojná Jitka2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.323
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice323
44.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov310
46.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice309
47.Černá Tereza2002 TJ Dobřany305
Kubová Nikola2000 Badminton School Brno305
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most305
50.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov304
51.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec296
52.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha288
53.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.286
54.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň281
55.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň270
56.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň264
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha264
59.Zachová Adéla2001 Start Jihlava257
60.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín256
61.Chamrádová Linda2000 Badminton School Brno253
62.Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci248
63.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov247
64.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov246
Tichá Barbora2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou246
66.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha232
67.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice227
68.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov226
69.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci220
70.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže217
71.Cvejnová Michaela2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou214
72.Homolková Klára2001 Sokol Jílové211
73.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.202
Štěpková Nela2000 Badminton School Brno202
75.Válová Michaela2000 TJ Slovan Vesec197
76.Dítětová Eliška2000 SK Děčín196
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou196
78.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice192
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava192
80.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov190
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš190
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň190
83.Syrovátková Šárka2002 SK Podolí188
84.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice184
85.Veselá Ema2000 Sokol Židlochovice180
86.Černá Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín179
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně179
88.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha177
89.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice174
90.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha173
91.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov172
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov172
93.Kukačová Markéta2000 TJ Sokol Křemže169
94.Charyparová Kateřina2000 BK TU v Liberci164
95.Jeřábková Petra2001 SK Podolí162
96.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec160
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš160
Schořová Adéla2003 BaC Kladno160
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice160
101.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně158
102.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci154
103.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice152
104.Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek150
105.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most148
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec148
Jakešová Kristína2000 TJ Sokol Křemže148
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec148
109.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most144
Švarcová Andrea2000 TJ Slovan Vesec144
111.Muzikantová Anne Marie2000 TJ Montas Hradec Králové138
112.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci136
113.Jedličková Martina2003 SKB Český Krumlov132
Skoupilová Sára2002 TJ Slavoj Český Těšín132
115.Slivková Ivana2001 SK Badminton Přerov130
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice130
117.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice126
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín126
Seniurová Petra2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou126
120.Drnková Anna2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
121.Bláhová Lucie2001 TJ Sokol Nový Knín120
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pániková Melánie2002 SK p.e.m.a. Opava120
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun120
Uherová Andrea2002 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou120
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun120
Vondrů Tereza2000 TJ Sokol České Budějovice120
128.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně118
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha118
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška118
131.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm110
Karásková Tereza2001 TJ Slovan Vesec110
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci110
Suchánková Sára2000 BK Omega Olomouc110
135.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Eisnerová Karolína2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou108
Polášková Lucie2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
138.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha107
139.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice104
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha104
141.Neuwirthová Martina2001 TJ Sokol Klimkovice98
142.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka96
143.Galochová Barbora2001 Sokol Židlochovice90
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice90
Šilhavá Radka2002 Hamr Praha 90
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš90
147.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava86
148.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka84
Hromadová Alexandra2002 SK p.e.m.a. Opava84
Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov84
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš84
Kvasničáková Agáta2001 TJ Montas Hradec Králové84
Morchová Veronika2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou84
Pazderová Vendula2001 Jiskra Nejdek84
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.84
156.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně83
157.Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA82
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA82
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci82
160.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov80
Hrubá Kateřina2000 Sokol Radotín Meteor Praha80
162.Dutá Natálie2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice78
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice78
165.Procházková Kristýna2001 BK ARION PRAHA76
166.Hortová Martina2001 TJ Sokol Vodňany74
167.Čvančarová Barbora2000 TJ Slovan Vesec72
168.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
169.Klepetková Tereza2000 Sokol Radotín Meteor Praha68
Konečná Adéla2000 BC DDM Olomouc68
171.Štěříková Natálie2003 Jiskra Nejdek66
172.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov64
173.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci56
175.Hyklová Hana2000 BK Kopřivnice54
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice54
Tylšová Alena2002 SK Prosek Praha54
178.Kratochvílová Sára2000 TJ Slovan Vesec52
Pavlíčková Hana2001 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Pospíšilová Barbora2003 BK TU v Liberci52
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci52
183.Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary48
184.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most46
Vališová Barbora2001 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice46
186.Mičková Kateřina2001 BC DDM Olomouc44
187.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hrubá Marcela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Juřenová Pavla2004 Lokomotiva Břeclav42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně42
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín42
Kynclová Anna2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nekvapilová Alena2000 SK Podolí42
Pálková Tereza2002 Super Stars Most42
Patočková Magdaléna2000 SK Podolí42
Piherová Marie2002 TJ Sokol Doubravka42
Plachá Petra2000 BKV Plzeň42
Poláková Mariana2003 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče42
Štefulíková Hana2003 BC 66 Ivančice42
Svobodová Eliška2001 SK Podolí42
Toušková Tereza2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA42
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka42
208.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most40
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice40
Krečová Tereza2000 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slavíková Karolína2001 Super Stars Most40
Solaříková Gabriela2000 Slavoj Podivín40
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most40
214.Stupková Julie2000 TJ Slovan Vesec38
215.Davidová Anna2000 Badminton School Brno36
Kotová Petra2001 TJ Batesta Chodov36
Nováková Veronika2005 TJ Slovan Karlovy Vary36
Rieznerová Regina2000 TJ Sokol Plesná36
Svobodová Bára2000 TJ Batesta Chodov36
220.Havelková Andrea2000 Super Stars Most30
221.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Plzáková Barbora2000 TJ Chemička Ústí nad Labem28
Telínová Alena2000 Super Stars Most28
225.Adamcová Dominika2001 BC DDM Olomouc27
226.Hrubá Leona2003 TJ Sokol Štěpánovice26
Kolafová Štěpánka2001 TJ Slovan Vesec26
Koprnová Tereza2003 BK TU v Liberci26
Makovcová Anna2001 SK Badminton Tábor, o.s.26
Musilová Michaela2000 SK Podolí26
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci26
232.Grusmanová Anna2002 SK p.e.m.a. Opava24
Kiková Tereza2001 TJ Orlová Lutyně24
234.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná18
Czyloková Adriana2000 TJ Slavoj Český Těšín18
Teichmannová Vendula2000 TJ Sokol Plesná18
237.Budilová Daniela2000 Super Stars Most14
Čermáková Kateřina2001 BK TU v Liberci14
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice14
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most14
Picklová Andrea2002 OS BK Goram Teplice14
242.Grambalová Hana2001 BC DDM Olomouc12
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice12
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA12
Kocourová Barbora2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kubešová Eliška2003 TJ Orlová Lutyně12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav12
Syřínková Adéla2001 TJ Sokol Doubravka12
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA12
251.Tomášková Kristýna2002 TJ Proboštov4
ČísloTurnajGPDatum
13. GPA U15 - Pardubice-PolabinyA03.03.2013
2Oblatní přebor U15 - PodivínSKP10.03.2013
3Přebor Klimkovic U15 - KlimkoviceC16.03.2013
4Oblatní přebor U15 - PlzeňSKP23.03.2013
5Krajský přebor - TepliceD23.03.2013
6Oblatní přebor U15 - Hradec KrálovéSKP24.03.2013
7Krajský přebor - Liberec - ZŠ JabloňováD24.03.2013
8Oblatní přebor U15 - Český TěšínSKP30.03.2013
9Oblatní přebor U15 - České BudějoviceSKP06.04.2013
10Oblatní přebor U15 - KladnoSKP06.04.2013
11Oblatní přebor U15 - PrahaSKP06.04.2013
12Oblatní přebor U15 - MostSKP13.04.2013
13MČR U15 - PlzeňMČR28.04.2013
14Purkmistr Dobřany - DobřanyC04.05.2013
15GPC U15 - otevřený - Pohár Vlaštovky - PlzeňC18.05.2013
161. GPD U15 - MostD07.09.2013
171. GPD U15 - Liberec - VesecD07.09.2013
18GPD U15 - Podolí u BrnaD08.09.2013
191. GPC U15 - PlzeňC14.09.2013
201. GPC U15 - Orlová - LutyněC14.09.2013
211. GPC U15 - OsíkC15.09.2013
221. GPC U15 - České BudějoviceC21.09.2013
231. GPC U15 - IvančiceC21.09.2013
241.GPC U15 - PrahaC21.09.2013
25GPC U15 - otevřený - PardubiceC21.09.2013
261. GPC U15 - KladnoC22.09.2013
271. GPC U15 - TepliceC28.09.2013
281. GPA U15 - Benátky nad JizerouA06.10.2013
29GPD U15 - České BudějoviceD19.10.2013
302. GPC U15 - Hradec KrálovéC27.10.2013
312. GPD U15 - Ústí nad LabemD16.11.2013
322: GPC U15 - Praha - VinořC16.11.2013
332. GPC U15 - PodivínC16.11.2013
342. GPC U15 - KladnoC16.11.2013
352. GPD U15 - LiberecD17.11.2013
362. GPC U15 - České BudějoviceC23.11.2013
372. GPC U15 - AšC23.11.2013
382. GPC U15 - LiberecC23.11.2013
39GPD U15 - Brno - JehniceD23.11.2013
40Goram Cup - TepliceC30.11.2013
412. GPC U15 - Český TěšínC01.12.2013
42GPD U15 - České BudějoviceD07.12.2013
432. GPA U15 - MostA08.12.2013
44KP ČOS a Vánoční turnaj - KlimkoviceC14.12.2013
453. GPC U15 - DobruškaC05.01.2014
463. GPD U15 - TepliceD25.01.2014
473. GPD U15 - Liberec - VesecD25.01.2014
483. GPC U15 - OlomoucC25.01.2014
493. GPC U15 - Brno - JehniceC01.02.2014
503. GPC U15 - MostC01.02.2014
513. GPC U15 - Český KrumlovC08.02.2014
523. GPC U15 - Praha VinořC08.02.2014
533. GPC U15 - KladnoC08.02.2014
543. GPC U15 - Karlovy VaryC15.02.2014
55Goram Cup - TepliceC22.02.2014
563. GPA U15 - Orlová - LutyněA23.02.2014
5716. WITTE Cup Nejdek - NejdekC08.03.2014
58OP U15 - PardubiceSKP16.03.2014
59KP U15 - LiberecD22.03.2014
60KP U15 - TepliceD22.03.2014
61OP U15 - Český KrumlovSKP23.03.2014
62OP U15 - Praha - VinořSKP30.03.2014
63OP U15 - Benátky nad JizerouSKP30.03.2014
64Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC05.04.2014
65OP U15 - DobřanySKP12.04.2014
66Naděje U15 - České BudějoviceD12.04.2014
67OP U15 - Ústí nad LabemSKP12.04.2014
68OP U15 - PřerovSKP19.04.2014
69OP U15 - Brno - JehniceSKP19.04.2014
70MČR U15 - Hradec KrálovéMČR27.04.2014
71Purkmistr Dobřany - DobřanyC10.05.2014
721. GPD U15 - Ústí nad LabemD13.09.2014
731. GPD U15 - Liberec - VesecD13.09.2014
741. GPC U15 - Podolí u BrnaC14.09.2014
751. GPC U15 - KladnoC14.09.2014
761. GPC U15 - PrahaC20.09.2014
771. GPC U15 - PřerovC20.09.2014
781. GPC U15 - PlzeňC20.09.2014
791. GPC U15 - MostC21.09.2014
801. GPC U15 - Hradec KrálovéC21.09.2014
811. GPC U15 - Český KrumlovC28.09.2014
821. GPA U15 - HustopečeA05.10.2014
831. GPD U15 - České BudějoviceD11.10.2014
84GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC18.10.2014
85GPC U15 - BřeclavC01.11.2014
862. GPC U15 - České BudějoviceC01.11.2014
872. GPD U15 - MostD15.11.2014
882. GPD U15 - LiberecD15.11.2014
892. GPC U15 - TepliceC22.11.2014
902. GPC U15 - PodivínC22.11.2014
912. GPC U15 - Karlovy VaryC22.11.2014
922. GPC U15 - Benátky nad JizerouC22.11.2014
932. GPC U15 - Orlová - LutyněC23.11.2014
942. GPC U15 - Kralupy nad VltavouC23.11.2014
952. GPA U15 - Hradec KrálovéA07.12.2014
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading