logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 15.12.2014

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.04.2014 - 15.12.2014
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2269
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2235
3.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1988
4.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1781
5.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1686
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1541
7.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1339
8.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1328
9.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1061
10.Louda Jan1999 USK Plzeň912
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice912
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové900
13.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín860
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha860
15.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec848
16.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně836
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha836
18.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.789
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín636
20.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most586
21.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov544
22.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou492
23.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška482
24.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.466
25.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň446
26.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava438
27.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice434
28.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem424
29.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně413
30.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň400
31.Paseka Daniel1998 SK Podolí394
32.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek356
33.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně346
34.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka336
35.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové324
36.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín318
37.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka308
38.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík296
39.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most293
40.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec290
41.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice288
42.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň283
43.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice281
44.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno280
45.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha269
46.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno263
Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš263
48.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most260
49.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové258
50.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem257
51.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec253
52.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha251
53.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice250
54.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice228
55.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice226
56.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou222
57.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha215
58.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice198
59.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice196
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha196
61.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně192
62.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha187
63.Zrza Bronislav1998 SK Podolí185
64.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice178
65.Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm176
66.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš174
67.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.172
68.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most170
69.Cach Jakub2001 Super Stars Most165
70.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci164
71.Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice161
72.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice158
73.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška156
76.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha155
77.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci151
78.Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 146
79.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.144
81.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín142
82.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou138
83.Macák Jan1999 Hamr Praha 133
84.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Hájek David2000 Super Stars Most132
Kozel Václav2001 Badminton School Brno132
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice132
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka132
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice126
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek126
91.Mutl Filip1998 Hamr Praha 124
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha124
93.Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška120
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové120
95.Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín118
Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha118
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice118
98.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně116
99.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci115
100.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
102.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno113
103.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka112
104.Ziman Jan2000 BKV Plzeň108
105.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice104
106.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice102
Seifert David2000 BK TJ Baník Most102
108.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha100
109.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem98
110.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem94
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice94
112.Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice90
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov90
115.Palán Václav2001 SK Prosek Praha86
116.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most84
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava84
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín84
120.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha82
121.Gunther Michal2001 SK Podolí78
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek78
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice78
126.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice76
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín76
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
129.Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice73
130.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice72
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice72
133.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec68
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 68
135.Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice66
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.66
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.66
138.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín64
139.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha60
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most60
141.Dostál Marek1998 SK Podolí59
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov59
143.Králíček Petr1998 Hamr Praha 58
144.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Paulík Jan2000 SK Podolí54
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
148.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm52
149.Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov42
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Feryna Jan1998 Hamr Praha 42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Močarník Martin1998 TJ Sokol Růžďka42
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice42
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub42
160.Herman Lukáš1998 TJ Astra ZM Praha40
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně40
162.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci36
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most36
164.Hák Kamil1998 Super Stars Most33
Marek Filip2001 BK TU v Liberci33
166.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň30
Pech Josef1998 TJ Dobřany30
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA30
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno30
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš30
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
175.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Kozák František2000 TJ Slovan Vesec26
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec26
178.Češka David1999 TJ Sokol Plesná24
Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně24
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice24
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava24
182.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice22
183.Králík David1999 TJ Spoje Praha18
184.Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci14
185.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha13
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha13
187.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice12
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně12
Málek Lukáš2000 Hamr Praha 12
Urbánek Vít2000 Ostrava Badminton Klub12
191.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem10
192.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA9
Klíma Martin1998 Hamr Praha 9
Ligač Jan1999 TJ Spoje Praha9
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA9
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2804
2.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2709
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec2709
4.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2192
5.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2077
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1994
7.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1988
8.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1941
9.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1926
10.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1526
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec1526
12.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1508
13.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1340
14.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha1219
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
16.Louda Jan1999 USK Plzeň1104
17.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1100
18.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1070
Paseka Daniel1998 SK Podolí1070
20.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1052
21.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška1046
22.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně1016
23.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha981
24.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha886
25.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň880
26.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové876
27.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín860
28.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň844
29.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.823
30.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha753
31.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík748
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice652
33.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha623
34.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha603
35.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov580
Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou580
37.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek568
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka568
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice508
40.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka504
41.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno492
42.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem481
43.Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek430
44.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň384
45.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně379
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava379
47.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš372
48.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem367
49.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most349
50.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec324
51.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most320
52.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice307
53.Seifert David2000 BK TJ Baník Most297
54.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně295
55.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou294
Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou294
57.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci292
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci292
59.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice287
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice287
61.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice276
62.Cach Jakub2001 Super Stars Most275
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha275
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice275
65.Zrza Bronislav1998 SK Podolí270
66.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most266
67.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš258
68.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice252
Hájek David2000 Super Stars Most252
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška252
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška252
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové252
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka252
74.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha251
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín251
76.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha246
77.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.240
78.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín239
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín239
80.Soukup Václav2001 BKV Plzeň234
81.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci232
82.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice228
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice228
Kozel Václav2001 Badminton School Brno228
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem228
86.Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.224
87.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice217
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice217
89.Palán Václav2001 SK Prosek Praha215
90.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.204
91.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice196
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice196
93.Macák Jan1999 Hamr Praha 179
94.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice173
95.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.165
Šenk Martin 1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice165
97.Mutl Filip1998 Hamr Praha 160
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 160
99.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně156
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha156
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
104.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
Španěl Roman1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm154
106.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka150
107.Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice138
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice138
Surkoš Ondřej2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice138
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov138
111.Kupsa Jan1998 TJ Astra ZM Praha131
112.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most128
113.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín120
114.Králíček Petr1998 Hamr Praha 118
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice118
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 118
117.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Fiktus Ondřej2000 TJ Sokol Štěpánovice114
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice114
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek114
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, o.s.114
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice114
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.114
Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, o.s.114
128.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně101
129.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice96
130.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec92
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec92
132.Češka David1999 TJ Sokol Plesná84
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice84
Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava84
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín84
137.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm82
138.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice80
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice80
140.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice79
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice79
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov79
143.Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice78
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Feryna Jan1998 Hamr Praha 78
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Králík David1999 TJ Spoje Praha78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Paulík Jan2000 SK Podolí78
Pavlíček Filip2001 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Pech Josef1998 TJ Dobřany78
Ševčík Robert1999 Badminton VK Aš78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice78
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín78
Štolfa Daniel2000 TJ Dobřany78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA78
161.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most76
162.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno73
163.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem72
164.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci64
165.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Dostál Marek1998 SK Podolí59
Hák Kamil1998 Super Stars Most59
Hrdlička Mikuláš2000 TJ Astra ZM Praha59
Marek Filip2001 BK TU v Liberci59
Poledník Jan1999 TJ Orlová Lutyně59
171.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Franek Ondřej2000 TJ Orlová Lutyně42
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Pěnkava Daniel2000 BK ARION PRAHA42
Slavík Martin1998 Hamr Praha 42
Urbánek Tadeáš1998 Ostrava Badminton Klub42
179.Černotík Jaroslav1998 TJ Sokol Růžďka40
180.Kozák František2000 TJ Slovan Vesec38
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice38
Marhold Tomáš2000 BK TU v Liberci38
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec38
184.Fiala Jiří2000 TJ Slovan Vesec26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2511
2.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2261
3.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1995
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1941
5.Jakeš Marek1999 SKB Český Krumlov1723
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1574
7.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1541
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1228
9.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha1215
10.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha862
11.Paseka Daniel1998 SK Podolí860
12.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec812
13.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška788
14.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové730
15.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
16.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín648
17.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec624
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice624
19.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha531
20.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.501
21.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha498
22.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha482
23.Štětina Martin2000 TJ Týnec nad Sázavou464
24.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.454
25.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha440
26.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín435
27.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň428
28.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice424
29.Siviglia Nicola2000 SKB Český Krumlov368
30.Peka Vladislav1998 Badminton VK Aš363
31.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň360
32.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové348
33.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice347
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně347
35.Šilhan Ondřej2001 Jiskra Nejdek344
36.Hartman Kryštof1999 BaC Kladno319
37.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň313
38.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka308
39.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec292
40.Cach Jakub2001 Super Stars Most288
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka288
42.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice287
43.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové280
44.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice274
45.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
46.Pátek Lukáš1999 BK TJ Baník Most270
47.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem268
48.Vidrmert Matěj1999 Sokol Židlochovice251
49.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava235
50.Siegl Martin2000 TJ Sokol Osík216
51.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín215
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice215
53.Hynek Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou198
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem198
55.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín196
56.Čerbák Adam2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci192
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka192
59.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha185
60.Hájek David2000 Super Stars Most184
61.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice176
62.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno168
63.Soukup Václav2001 BKV Plzeň162
64.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci160
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha160
Palán Václav2001 SK Prosek Praha160
67.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most158
68.Kubánek Daniel1999 Badminton VK Aš157
69.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jelínek Vojtěch1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška156
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha156
73.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha138
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most138
75.Zrza Bronislav1998 SK Podolí137
76.Gola Petr1998 Sokol Židlochovice132
77.Macků Michal2000 BK TJ Baník Most126
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci126
79.Brejcha Dominik1999 TJ Sokol Nový Knín120
Kadlec Tomáš2000 TJ Sokol Nový Knín120
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška120
Macák Jan1999 Hamr Praha 120
Musil David2000 SK p.e.m.a. Opava120
Seifert David2000 BK TJ Baník Most120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
86.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Dolanský Michal1999 SKB Český Krumlov114
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín114
Kalina Tomáš 2001 TJ Sokol České Budějovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Procházka Roman2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov114
93.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice106
94.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha101
Šolc Michal1999 TJ Sokol Nový Knín101
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice101
97.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec100
98.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most94
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem94
100.Kubný Jan2000 SK p.e.m.a. Opava84
Mutl Filip1998 Hamr Praha 84
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice84
103.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno80
104.Dostál Marek1998 SK Podolí79
105.Derka Jiří2002 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Gunther Michal2001 SK Podolí78
Jindra Pavel1999 TJ Sokol Štěpánovice78
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Kozák Josef2000 Jiskra Nejdek78
Kozel Václav2001 Badminton School Brno78
Morávek Michal2002 BaC Kladno78
Oborník Filip1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice78
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
120.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec76
121.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice68
122.Daniš Hugo2000 SK Prosek Praha59
Hák Kamil1998 Super Stars Most59
Sládek Martin1999 SKB Český Krumlov59
125.Hrdlička David1998 TJ Chemička Ústí nad Labem54
126.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most46
127.Češka David1999 TJ Sokol Plesná42
Chlubna Jaroslav2001 BK Omega Olomouc42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice42
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kahánek Ondřej1999 BK Kopřivnice42
Králíček Petr1998 Hamr Praha 42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové42
Novák Tomáš2000 Jiskra Nejdek42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Šabacký Hynek1999 Badminton School Brno42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Vavřička Šimon1998 Hamr Praha 42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
142.Marek Filip2001 BK TU v Liberci40
143.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice38
144.Strnad Tomáš2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
145.Červinka Michal1999 BK TU v Liberci26
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most26
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem26
148.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice14
149.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA12
Slavík Martin1998 Hamr Praha 12
1.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2304
2.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2044
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1988
4.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1824
5.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1616
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1328
7.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1316
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1301
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1286
10.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1200
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1144
12.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1100
13.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1082
14.Polívková Eliška1998 USK Plzeň958
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice875
16.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice789
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka789
18.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
19.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí676
20.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov652
21.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.642
22.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice581
23.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun568
24.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
25.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha423
26.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha411
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže409
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice404
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc388
30.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most379
31.Janošová Petra2000 BaC Kladno355
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most346
33.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice330
34.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně323
35.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice320
Psotová Barbora1999 Super Stars Most320
37.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice317
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice314
39.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška270
40.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška258
41.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov255
42.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice246
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná246
44.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most240
45.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno239
46.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most238
47.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc234
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
49.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice228
Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň228
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně228
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary228
53.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice215
54.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec212
55.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka204
56.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná196
57.Dufková Monika1999 BaC Kladno191
Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha191
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most191
60.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha186
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava186
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava186
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou186
64.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice185
65.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most182
66.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec179
67.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov168
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.168
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha168
70.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha167
71.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha166
72.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha162
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň162
74.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha156
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice156
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha156
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci155
80.Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná150
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc150
82.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most148
83.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most147
84.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec142
85.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha141
86.Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka138
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.138
88.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek132
89.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec130
90.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice129
91.Hašková Jana1999 BaC Kladno125
92.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most124
93.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
94.Michalová Adriana1998 Super Stars Most118
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice118
96.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
98.Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha113
99.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
Sejková Patricie2001 SK Podolí108
101.Kučerová Petra1999 USK Plzeň103
102.Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice102
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň102
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov102
105.Kepková Markéta1999 BKV Plzeň96
106.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most92
107.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín90
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice90
109.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha89
110.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka84
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška84
112.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň83
113.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice82
114.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň78
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek78
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
Srbová Adéla2000 BaC Kladno78
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
121.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín76
Schořová Sonja2000 BaC Kladno76
123.Dítětová Eliška2000 SK Děčín72
124.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most70
125.Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín66
127.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš60
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most60
129.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice58
130.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha54
Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA54
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín54
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice54
Homolková Klára2001 Sokol Jílové54
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice54
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
138.Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice53
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň53
140.Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha52
141.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 48
Rajnohová Alice1998 BC DDM Olomouc48
143.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem46
144.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci42
147.Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most38
148.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci34
149.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou30
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha30
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA30
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 30
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci30
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín30
Polanská Tereza1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha30
157.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice28
158.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci26
159.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci22
160.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice20
161.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice18
162.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov10
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov10
164.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA9
1.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2917
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2917
3.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2837
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha2672
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2309
6.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec2144
7.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
8.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno1814
9.Polívková Eliška1998 USK Plzeň1589
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1574
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1541
Paurová Lucie1999 Super Stars Most1541
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1526
14.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1520
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1340
16.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1334
17.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1286
18.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1088
19.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1034
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1026
21.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha952
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.949
23.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most946
24.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka906
25.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice848
26.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec786
27.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov748
28.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc716
29.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice659
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže647
31.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha607
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha607
33.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most568
34.Psotová Barbora1999 Super Stars Most532
35.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň510
36.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha508
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha508
38.Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun448
39.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most415
40.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice414
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice414
42.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno408
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška402
44.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice379
45.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš342
46.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice331
47.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha330
48.Janošová Petra2000 BaC Kladno326
49.Dufková Monika1999 BaC Kladno313
50.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec312
51.Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice307
52.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most302
53.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha295
54.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška294
Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou294
56.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice288
Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary288
58.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha276
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka276
60.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most271
61.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most264
Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná264
63.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov252
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.252
Sejková Patricie2001 SK Podolí252
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc252
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha252
68.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most248
69.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice247
70.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně246
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice246
72.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice235
73.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha234
74.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most232
75.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice229
76.Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš228
77.Schořová Sonja2000 BaC Kladno224
78.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha215
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha215
80.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci206
81.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most193
82.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška192
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava192
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň192
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň192
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava192
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice192
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
91.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec189
92.Hašková Jana1999 BaC Kladno187
93.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec179
94.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice165
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín165
96.Pavlovičová Lada1999 SK Děčín162
97.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň157
98.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek156
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc156
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
102.Michalová Adriana1998 Super Stars Most154
103.Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
106.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice138
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň138
Homolková Klára2001 Sokol Jílové138
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha138
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně138
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice138
112.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín137
113.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most128
114.Dítětová Eliška2000 SK Děčín124
115.Lányová Veronika1999 Hamr Praha 120
116.Baštářová Aneta1998 TJ Sokol Doubravka114
Borovková Jolana2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha114
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice114
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice114
Syřínková Eliška1998 TJ Sokol Doubravka114
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
123.Srbová Adéla2000 BaC Kladno102
124.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice98
125.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most84
126.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň79
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice79
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň79
129.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA78
Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA78
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 78
Jiroušková Eva1999 TJ Montas Hradec Králové78
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná78
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek78
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň78
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek78
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava78
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha78
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
145.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice64
146.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most52
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice52
148.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most46
150.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
152.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci38
157.Krasová Barbora1999 TJ Proboštov26
Riegerová Veronika1998 TJ Proboštov26
159.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci23
1.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice2597
2.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1995
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1941
5.Jakešová Daniela1999 SKB Český Krumlov1723
6.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1301
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha1268
8.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec1136
9.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1104
10.Brunátová Kristýna1998 TJ Astra ZM Praha1040
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1015
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice916
13.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí860
14.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice848
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha836
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka762
17.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín700
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice683
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha682
20.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže640
21.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno606
22.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most568
23.Kozempelová Tereza1999 BK TJ Baník Most550
24.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha482
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec464
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.454
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška438
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most428
29.Randulová Natálie2000 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice417
30.Janošová Petra2000 BaC Kladno391
31.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice386
32.Polívková Eliška1998 USK Plzeň377
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
34.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice306
35.Vatashchuk Romana2000 TJ Slovan Karlovy Vary300
36.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno265
37.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov252
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška252
39.Dufková Monika1999 BaC Kladno251
40.Jägerová Kateřina2000 USK Plzeň234
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň234
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš234
43.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha232
44.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice228
45.Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice221
46.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc216
Stehlíková Kateřina2000 TJ Lanškroun216
48.Molnárová Nikol1998 BK Kopřivnice215
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice215
50.Míšková Tereza1999 TJ Slovan Vesec214
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice210
52.Biolková Martina1998 TJ Orlová Lutyně209
53.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most206
54.Strnadová Iveta2000 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou198
55.Waloszková Adriana1998 Kabal team Karviná196
56.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha192
Benišová Anna2000 BK Kopřivnice192
Fiktusová Klára1999 TJ Sokol Štěpánovice192
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice192
Sejková Patricie2001 SK Podolí192
Smutná Tereza1999 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
62.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha185
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most179
64.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most178
65.Schmiedová Lucie1999 OS BK Goram Teplice174
66.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška162
67.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec160
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha160
69.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha156
Moravcová Michaela2000 SK p.e.m.a. Opava156
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.156
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň156
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
74.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci154
75.Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec151
76.Stropková Andrea1998 SKB Český Krumlov150
77.Markovcová Tereza1999 SKB Český Krumlov139
78.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most137
Schořová Sonja2000 BaC Kladno137
80.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka132
Lišková Aneta1998 BKV Plzeň132
82.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice131
83.Houšková Kateřina2000 SK Prosek Praha124
84.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most122
85.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná120
Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška120
Solnická Martina2000 SK p.e.m.a. Opava120
Sonnková Valentina2001 TJ Astra ZM Praha120
90.Hlaváčová Dana1999 BKV Plzeň114
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň114
Homolková Klára2001 Sokol Jílové114
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha114
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně114
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek114
96.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha113
97.Kohoutová Michaela1999 Super Stars Most108
98.Šloufová Tereza1998 BKV Plzeň101
99.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most92
100.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc84
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava84
Kepková Markéta1999 BKV Plzeň84
Klásková Michaela2000 TJ Sokol Plesná84
Psotová Barbora1999 Super Stars Most84
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc84
106.Linhartová Kateřina1999 OS BK Goram Teplice80
107.Došková Tereza1999 Jiskra Nejdek78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha78
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Krpálková Nikol2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kudrnová Tereza2000 TJ Sokol Nový Knín78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Pelcová Kateřina1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Srbová Adéla2000 BaC Kladno78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.78
118.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most64
119.Bláhová Jana1998 TJ Sokol Nový Knín59
Boučková Anežka1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Koktavá Květa1999 TJ Sokol Štěpánovice59
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most59
123.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice52
124.Plšková Magdaléna2002 BK TU v Liberci46
Seifertová Pavla2001 BK TJ Baník Most46
126.Danielová Anna1999 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Dítětová Eliška2000 SK Děčín42
Dobiášová Iveta2000 BK Kopřivnice42
Dolejšová Barbora1999 TJ Sokol Nový Knín42
Haitmanová Anna2000 BK ARION PRAHA42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Jančíková Kateřina1998 Hamr Praha 42
Košťálová Klára2001 Jiskra Nejdek42
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň42
Kučerová Petra1999 USK Plzeň42
Lányová Veronika1999 Hamr Praha 42
Mašková Markéta1998 TJ Sokol Nový Knín42
Michalová Adriana1998 Super Stars Most42
Nacičová Andrea2000 Badminton VK Aš42
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek42
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
146.Gerychová Sára1998 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Líbalová Šárka2002 BK TU v Liberci38
Pavlovičová Lada1999 SK Děčín38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci38
150.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice36
151.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice28
152.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice26
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci26
155.Česká Kateřina1999 BK ARION PRAHA12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading