logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 11.01.2015

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
13.01.2014 - 11.01.2015
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2014-2015
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice4384
2.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3080
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň2784
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2488
5.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2344
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2104
7.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň2040
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1973
9.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha1904
10.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové1880
11.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1816
12.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1789
13.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1693
14.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1574
15.Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1520
16.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno1256
17.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha1248
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1176
20.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1157
21.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.1136
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1120
23.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1069
24.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha1004
25.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci938
26.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice930
27.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně928
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.912
29.Segeč Jan1978 USK Plzeň901
30.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice872
31.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha856
32.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha796
33.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň794
34.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem784
35.Bláha Václav1980 Hamr Praha 772
36.Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.760
37.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha700
38.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové688
39.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha677
40.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška671
41.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže652
42.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška643
43.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem642
44.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha633
45.Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti624
46.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice623
47.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně546
48.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec514
49.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov510
50.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice502
51.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka498
52.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno478
53.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice472
54.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec454
55.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové436
56.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov406
Repiar Samuel1994 Super Stars Most406
58.Vodička Václav1992 Hamr Praha 397
59.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín394
60.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha384
61.Port Jan1972 TJ Proboštov383
62.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín365
63.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha355
64.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška346
65.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec340
66.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná330
67.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové326
68.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek323
69.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera322
70.Slabý Otto1984 USK Plzeň317
71.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové314
72.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice312
73.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno310
74.Rombald Martin1987 Hamr Praha 306
75.Schmied Martin1982 TJ Chropyně300
76.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.297
77.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava296
78.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice292
79.Klíma Petr1980 Hamr Praha 288
80.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most281
81.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice280
83.Konupka Jiří1965 BaC Kladno272
84.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha268
85.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice262
86.Šot Michal1988 SK BC Premiera260
87.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
88.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně254
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice254
90.Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek251
91.Panoš Martin1974 TJ Proboštov246
92.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
93.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 240
94.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 236
95.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava234
96.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov233
97.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc224
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně224
99.Drudík Ota1992 USK Plzeň222
100.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň220
101.Sanches Alan1993 USK Plzeň218
102.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň216
103.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.215
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka215
Motejl Jakub1995 Super Stars Most215
106.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno211
107.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec210
108.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr207
109.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice204
110.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter201
111.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec196
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže196
113.Pistulka Radek1997 USK Plzeň195
114.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice192
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice192
Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci192
117.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 188
118.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most186
119.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové182
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice182
121.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň180
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně180
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka180
124.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 179
125.Ondrášek David1996 Super Stars Most178
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice178
127.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.176
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha176
129.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška173
130.Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov172
131.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci168
Látal Petr1975 TJ Proboštov168
133.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové166
134.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové164
135.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha160
136.Helar Ondřej1995 Start Jihlava156
137.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
138.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun153
139.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter152
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín152
141.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno150
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most150
143.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice148
Vítek Radek1985 Hamr Praha 148
145.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 144
Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice144
147.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška143
148.Sklář David1993 Hamr Praha 141
149.Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov138
150.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň136
151.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
153.Týc Filip1971 BaC Kladno131
154.Čapek Jiří1975 Super Stars Most128
Poříz Leoš1974 Start Jihlava128
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci128
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně128
158.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha124
159.Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka122
160.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška120
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
163.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci119
164.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice118
165.Král Martin1994 BK TJ Baník Most114
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice114
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 114
168.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice113
169.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha112
170.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha110
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
172.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška109
173.Filz Jan1975 SK Prosek Praha106
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha106
175.Helar Jakub1992 Start Jihlava104
Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc104
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice104
178.Dupák Jan1993 SK BC Premiera102
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.102
180.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice99
181.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha98
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín98
183.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany96
184.Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín95
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice95
186.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň94
187.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice92
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice92
189.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice90
190.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně88
191.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže87
192.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice86
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov86
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň86
195.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec85
Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice85
197.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice80
200.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha79
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
202.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera78
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha78
205.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha76
206.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice73
207.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
208.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice66
Schoř Marek1972 BaC Kladno66
210.Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové64
211.Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka62
212.Stehno Petr1977 Hamr Praha 60
213.Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Horák Filip1990 BC RSC Brno59
215.Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha58
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice58
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové58
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice58
219.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.56
Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň56
221.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice54
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice54
Poláček Michal1974 Hamr Praha 54
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav54
Slavík Martin1998 Hamr Praha 54
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem54
227.Parkos David1974 SKB Český Krumlov53
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná53
229.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka52
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany52
231.Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava50
233.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha48
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň48
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton48
236.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov46
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.46
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
241.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
242.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka42
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou42
Fridrich Václav1977 BaC Kladno42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Jareš Michael1993 Super Stars Most42
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov42
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové42
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha42
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA42
254.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice41
255.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka40
Kaštan Radovan1987 Start Jihlava40
Louda Jan1999 USK Plzeň40
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton40
259.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy39
260.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most38
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.38
262.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín36
Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice36
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška36
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže36
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno36
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek36
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně36
273.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové34
Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci34
275.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice33
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic33
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice33
278.Corradini Radim1975 VK VŠB Ostrava32
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha32
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany32
282.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice31
283.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec30
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec30
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže30
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška30
287.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň28
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice28
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice28
290.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka26
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.26
294.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava25
295.Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice24
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov24
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.24
299.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.22
300.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha21
301.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice20
302.Behenský Roman1967 Spartak Chrást18
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
Jirda Dalibor1997 BC RSC Brno18
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka18
Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most18
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr18
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most18
Mutl Filip1998 Hamr Praha 18
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň18
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava18
Vild Petr1974 SK Jupiter18
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr18
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka18
318.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava16
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha16
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha16
Macek Jáchym1990 TJ Montas Hradec Králové16
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně16
Starzewski Viktor1993 TJ Astra ZM Praha16
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice16
325.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany14
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást14
327.Bezouška Jaroslav1956 TJ Astra ZM Praha13
Majerek František1986 BK Kopřivnice13
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice13
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík13
331.Flegr Dominik1997 Hamr Praha 12
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton12
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice12
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava12
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha12
337.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň10
Lundák Petr1988 SK Jupiter10
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany10
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany10
342.Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice9
Macák Jan1999 Hamr Praha 9
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 9
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 9
346.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton6
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 6
Pernička Tomáš1978 TJ Chropyně6
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov6
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov6
1.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3824
Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3824
3.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3472
4.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška3400
5.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3360
6.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice3352
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3296
8.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2968
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2968
10.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2952
11.Rubáš Josef1982 USK Plzeň2944
Sobota Jaroslav1979 USK Plzeň2944
13.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2848
14.Mendrek Adam1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2744
15.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2496
16.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové2480
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
18.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2344
19.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha2298
20.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2285
21.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha2216
22.Segeč Jan1978 USK Plzeň2172
23.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1784
24.Louda Jiří1995 USK Plzeň1768
25.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1726
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1696
27.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1667
28.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1603
29.Vachálek Juraj1990 USK Plzeň1560
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1492
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1395
32.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1383
33.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha1310
34.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha1222
35.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1213
36.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1211
37.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1142
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1142
39.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka1141
40.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci1120
41.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1110
42.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1088
43.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1080
44.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1000
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha968
46.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most922
47.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice902
Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr902
49.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice892
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha890
51.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.880
52.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov862
53.Slabý Otto1984 USK Plzeň790
54.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci781
55.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice734
56.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha720
57.Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha694
58.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice692
59.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha690
60.Port Jan1972 TJ Proboštov672
61.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov648
62.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec646
63.Repiar Samuel1994 Super Stars Most638
64.Panoš Martin1974 TJ Proboštov618
65.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové616
66.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha602
67.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín600
68.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně592
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně592
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška589
71.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera586
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové568
73.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové565
74.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov542
75.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice537
76.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec530
77.Skočdopole Jiří1980 TJ Sokol Dobruška520
78.Hundhausen Adrian1971 SK BC Premiera510
79.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci505
80.Bláha Václav1980 Hamr Praha 504
81.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov501
82.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice500
83.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice492
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec481
85.Halsch Pavel1968 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice457
86.Rombald Martin1987 Hamr Praha 432
87.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové430
88.Drudík Ota1992 USK Plzeň427
89.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 416
90.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno411
91.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava407
92.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná400
93.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice396
94.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov395
95.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.394
96.Šot Michal1988 SK BC Premiera388
97.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.382
Filz Jan1975 SK Prosek Praha382
99.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem380
100.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec368
101.Konupka Jiří1965 BaC Kladno365
102.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň363
103.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 360
104.Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov358
105.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha355
106.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice353
107.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín346
108.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter342
109.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha339
110.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice336
111.Pistulka Radek1997 USK Plzeň334
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové334
113.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem326
114.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást323
115.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci322
116.Klíma Petr1980 Hamr Praha 318
117.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně314
118.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec309
119.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno304
120.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
Motejl Jakub1995 Super Stars Most302
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice302
123.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek301
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek301
125.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc298
Kroc Štěpán1983 Super Stars Most298
127.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška296
128.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň295
129.Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 292
130.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany290
131.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 289
132.Schmied Martin1982 TJ Chropyně287
133.Sklář David1993 Hamr Praha 286
134.Dupák Jan1993 SK BC Premiera282
135.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most280
136.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín278
137.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka273
138.Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice270
139.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.269
140.Ondrášek David1996 Super Stars Most266
141.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha262
142.Schoř Marek1972 BaC Kladno258
Vodička Václav1992 Hamr Praha 258
144.Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška257
145.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka255
Látal Petr1975 TJ Proboštov255
147.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná254
148.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně248
149.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
150.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice243
151.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha242
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha242
153.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka234
154.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha232
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové232
156.Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka230
157.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže229
158.Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr224
159.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně222
160.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška218
161.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže217
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže217
163.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter216
Krška Pavel1994 BK TJ Baník Most216
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška216
166.Jerman Pavel1964 BaC Kladno215
167.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter213
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov213
169.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice208
Vítek Radek1985 Hamr Praha 208
171.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice206
172.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
173.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice196
174.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha194
175.Fridrich Václav1977 BaC Kladno193
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec193
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň193
178.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most192
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha192
Helar Jakub1992 Start Jihlava192
181.Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín182
183.Komarovský Petr1965 ABC Brno176
184.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice174
185.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice173
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice173
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha173
188.Pleska Josef1996 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice172
189.Ham Leon1994 TJ Astra ZM Praha170
190.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín164
191.Kunášek Luboš1962 BK TU v Liberci160
Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice160
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň160
194.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA156
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně156
196.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice155
197.Holubec Pavel1970 Hamr Praha 154
Vařák Jan1994 TJ Sokol Klimkovice154
199.Báša Petr1965 VŠTJ UK Hradec Králové150
Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Mišutka Miroslav1994 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Nigrin Daniel1974 TJ Spoje Praha150
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže150
204.Stehno Petr1977 Hamr Praha 146
205.Helar Ondřej1995 Start Jihlava144
206.Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové140
Šíp Filip1995 TJ Sokol Doubravka140
208.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice137
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 137
210.Čapek Jiří1975 Super Stars Most132
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice132
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.132
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha132
Svoboda Michal1978 SK Prosek Praha132
215.Týc Filip1971 BaC Kladno131
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice131
217.Majerek František1986 BK Kopřivnice125
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice125
219.Svoboda Ondřej1991 SK Děčín124
220.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha120
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice120
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava120
Vild Petr1974 SK Jupiter120
224.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno114
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most114
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov114
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha114
229.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice112
230.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava110
231.Šípkovský Jakub1988 BKV Plzeň107
232.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka106
233.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, o.s.102
234.Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha96
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.96
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov96
237.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany92
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany92
239.David Tomáš1990 BK Kopřivnice86
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.86
241.Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov85
242.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka84
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton84
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové84
245.Hrdina Pavel1967 TJ Lanškroun82
246.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 80
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha80
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.80
Toledo Filipe1987 SKB Český Krumlov80
Valenta Milan1976 Badminton Česká80
253.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže79
254.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové78
Csibri David1998 BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou78
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice78
Kania Tomáš1995 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice78
Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové78
Leksa Ladislav1993 BaC Kladno78
Mihalkanin Jan1995 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov78
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha78
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov78
Slavík Martin1998 Hamr Praha 78
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava78
Svoboda Jindřich1994 TJ Montas Hradec Králové78
Svoboda Vojtěch1994 TJ Astra ZM Praha78
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Vaněček Martin1976 Hamr Praha 78
Vitvera Pavel1991 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava78
274.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha76
275.Šemík Vladimír1980 Start Jihlava74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
277.Fiala Jaroslav1977 TJ Sokol Hodonín72
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti72
Král Martin1994 BK TJ Baník Most72
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav72
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně72
282.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže68
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže68
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka68
285.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno66
286.Barták Jiří1953 Start Jihlava62
Parma Milan1961 Start Jihlava62
288.Byss Marius1977 TJ Sokol České Budějovice59
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic59
Dvořák Martin1987 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice59
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice59
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice59
Parkos David1974 SKB Český Krumlov59
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton59
295.Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka56
296.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice54
Kalina Vít1999 TJ Sokol Dobruška54
Kamaryt Miloš1964 Jiskra Nejdek54
Marek Radek1966 Jiskra Nejdek54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Trinh Tung Hai1982 Jiskra Nejdek54
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr54
304.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
306.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka50
Dobrý Patrik1976 TJ Sokol Doubravka50
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec50
309.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha48
Jouda Tomáš1971 TJ Astra ZM Praha48
Magyar Radek1982 TJ Orlová Lutyně48
312.Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík46
Novák Zdeněk1970 TJ Sokol Osík46
Zerzán Josef1983 TJ Sokol Osík46
315.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň44
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň44
317.Faltus Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Fiala Pavel1981 Sokol Jílové42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Iltis Radek1979 Hamr Praha 42
Macák Jan1999 Hamr Praha 42
Michal Tomáš1980 Hamr Praha 42
Mutl Filip1998 Hamr Praha 42
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Samohel Tomáš1998 Hamr Praha 42
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov42
329.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice40
Ludík Tomáš1984 BC RSC Brno40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Novotný Jiří1966 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Sanches Alan1993 USK Plzeň40
Stárek Jiří1977 Hamr Praha 40
336.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec38
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec38
Zeman Jan1996 TJ Sokol Doubravka38
339.Fuksa Ladislav1968 Hamr Praha 36
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr36
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem36
Marek Ondřej1999 Jiskra Nejdek36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany36
346.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.34
347.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň32
348.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, o.s.30
Pospíšil Martin1956 SK Badminton Tábor, o.s.30
Štengl Václav1990 Keramika Chlumčany30
351.Hrňa Filip1990 BC DDM Olomouc26
352.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň22
Konečný Jiří1977 SK Jupiter22
Nováček Miroslav1954 TJ Bílá Hora Plzeň22
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Recman Jan1979 SK Badminton Tábor, o.s.22
358.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice12
359.Behenský Roman1967 Spartak Chrást10
Brunclík Jiří1976 Spartak Chrást10
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň10
1.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3008
2.Kohoutek Stanislav1983 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2824
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2792
4.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2776
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2720
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2720
7.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2624
8.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2512
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha2416
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha2320
11.Šelong Vojtěch1993 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice2304
12.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2010
13.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1904
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1784
15.Holec Daniel1992 TJ Astra ZM Praha1436
16.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1426
17.Světnička Michal1994 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1359
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1328
19.Ptáček David1993 BK Kopřivnice1308
20.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka1285
21.Louda Jiří1995 USK Plzeň1280
22.Musil Zdeněk1964 Sokol Radotín Meteor Praha1256
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci1054
24.Kopřiva Ondřej1988 TJ Sokol Dobruška1000
25.Kolumbajew Jacek1991 Super Stars Most920
Lau Alfred Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.920
27.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové901
28.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha794
29.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové792
30.Kubiš Pavel1965 SK Prosek Praha744
31.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr690
32.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín638
33.Mazúr Jakub1992 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice624
Provazník Jiří1978 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.624
Rombald Martin1987 Hamr Praha 624
36.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice586
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška546
38.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně508
39.Dvořák Radim1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice500
40.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň484
41.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové472
42.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice462
43.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov455
44.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera438
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha432
Repiar Samuel1994 Super Stars Most432
47.Pikl David1993 OS BK Goram Teplice416
48.Hobzik Adam1985 Sokol Radotín Meteor Praha407
49.Holeček Jaroslav1992 BaC Kladno406
50.Vodička Václav1992 Hamr Praha 404
51.Bláha Václav1980 Hamr Praha 402
52.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter390
53.Port Jan1972 TJ Proboštov386
54.Motejl Jakub1995 Super Stars Most377
55.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice376
56.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha375
57.Pistulka Radek1997 USK Plzeň363
58.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice360
59.Slabý Otto1984 USK Plzeň339
60.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha336
61.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton325
62.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci314
63.Jelínek Martin1984 BC RSC Brno313
64.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha312
65.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec311
66.Segeč Jan1978 USK Plzeň300
67.Oslizlok Petr1981 Hamr Praha 290
68.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně280
Lau Adam Yu Ming1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.280
Milý Matěj1985 SK Badminton Přerov280
Vachálek Juraj1990 USK Plzeň280
72.Loffler Marek1992 TJ Chemička Ústí nad Labem278
73.Klíma Petr1980 Hamr Praha 268
74.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov261
75.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, o.s.255
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň252
77.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška250
78.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín247
79.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška246
80.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava242
81.Kroc Štěpán1983 Super Stars Most236
Poříz Leoš1974 Start Jihlava236
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice236
84.Klimaj Jan1979 Jiskra Nejdek229
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže229
86.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov228
87.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha222
Nesveda Adam1996 Jiskra Nejdek222
89.Horáček David1990 TJ Montas Hradec Králové221
90.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice217
91.Šot Michal1988 SK BC Premiera216
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň216
93.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást214
94.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem210
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně206
96.Pokorný David1984 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice198
97.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka197
98.Zajíček Jan1989 BK TU v Liberci196
99.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice192
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA192
101.Dokládal Roman1997 BK TJ Baník Most187
Konupka Jiří1965 BaC Kladno187
103.Dorazil Milan1988 BC RSC Brno180
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter180
105.Fridrich Václav1977 BaC Kladno179
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov179
107.Holec Vladislav1977 SK Badminton Tábor, o.s.175
108.Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr174
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže173
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
111.Koláček Kryštof1973 TJ Montas Hradec Králové167
112.Maixner Milan1966 TJ Astra ZM Praha166
113.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice165
114.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha158
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná158
116.Hanl Aleš1981 Hamr Praha 156
117.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice154
118.Hasoň Kamil1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.150
Sedláček Filip1998 TJ Sokol Dobruška150
Štěpka Zdeněk1982 Hamr Praha 150
121.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové146
Drudík Ota1992 USK Plzeň146
123.Jirásek Jan1972 BaC Kladno140
124.Maňásek Slavomír1996 TJ Sokol Dobruška138
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
127.Helar Ondřej1995 Start Jihlava137
128.Filz Jan1975 SK Prosek Praha136
129.Čapek Jiří1975 Super Stars Most134
130.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň127
131.Bureš Jiří1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice120
Gonda Zdeněk1969 TJ Montas Hradec Králové120
Svoboda Ondřej1991 SK Děčín120
134.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice118
135.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice114
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov114
138.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
140.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové110
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové110
142.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec103
Panoš Martin1974 TJ Proboštov103
144.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany102
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
147.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice95
Jerman Pavel1964 BaC Kladno95
149.Čechura Adam1989 SK Prosek Praha94
150.Benedikt Vojtěch1995 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.90
Ondrášek David1996 Super Stars Most90
152.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
153.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín86
Stehno Petr1977 Hamr Praha 86
155.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň82
156.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové80
Švimberský Petr1989 TJ Sokol Doubravka80
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov80
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany80
160.Horák Filip1990 BC RSC Brno79
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice79
162.Fiala Pavel1981 Sokol Jílové78
Holubec Pavel1970 Hamr Praha 78
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice78
Sanches Alan1993 USK Plzeň78
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže78
167.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno74
168.Komarovský Petr1965 ABC Brno72
169.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany68
Plundrich Tomáš1983 TJ Sokol Doubravka68
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava68
172.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň64
173.Fančal Viktor1977 Hamr Praha 62
Řehák Vojtěch1996 TJ Proboštov62
175.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže60
176.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka59
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice59
178.Hanzl Jan1990 TJ Sokol Klimkovice54
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.54
Král Martin1994 BK TJ Baník Most54
Nahrebecki Dariusz1971 ABC Brno54
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška54
183.Látal Petr1975 TJ Proboštov52
184.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka50
185.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně48
Polák Zdenek1981 Lokomotiva Břeclav48
Shevtsov Viktor1996 Sokol Radotín Meteor Praha48
188.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice46
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice46
190.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně42
Kaltmeyer Jan1996 Hamr Praha 42
Mazúr Petr1984 SK Prosek Praha42
Riedl Tomáš1995 SK Badminton Přerov42
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Schoř Marek1972 BaC Kladno42
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Valcha Tomáš1993 TJ Slavoj Český Těšín42
200.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha40
Čerkl Jan1977 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic40
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha40
Loskot Miroslav1978 Hamr Praha 40
Machač Jan1994 Sokol Radotín Meteor Praha40
Marek Pavel1996 TJ Sokol České Budějovice40
Parkos David1974 SKB Český Krumlov40
Prek Tomáš1973 SK BC Premiera40
Vojta Martin1989 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
210.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Marek Tomáš1996 Jiskra Nejdek36
Patera Jindřich1975 Hamr Praha 36
Pecák Daniel1996 TJ Astra ZM Praha36
Riedl Tomáš1969 SK Badminton Přerov36
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice36
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň36
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr36
218.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha32
219.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň30
Havlát Dušan1996 TJ Sokol Doubravka30
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter30
Volf Adam1989 Sokol Králův Dvůr30
223.Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most26
224.Behenský Roman1967 Spartak Chrást22
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka22
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, o.s.22
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany22
Vítek Radek1985 Hamr Praha 22
229.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové20
230.Konečný Jiří1977 SK Jupiter18
231.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové16
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha16
233.Kyzlík Kamil1978 Hamr Praha 14
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany14
236.Vaněček Martin1976 Hamr Praha 12
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3920
2.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3584
3.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha3344
4.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2752
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2744
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
Koldová Veronika1994 Super Stars Most2416
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem2416
9.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov1912
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha1904
11.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1624
Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1624
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1519
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1488
15.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1340
16.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1277
17.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
18.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka1155
19.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1141
20.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha1120
21.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1113
22.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1071
23.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1064
24.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1010
25.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
26.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha920
27.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice879
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most874
29.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka800
30.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha794
31.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka776
32.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
33.Panochová Jana1997 Super Stars Most742
34.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov692
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška644
36.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška616
37.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most560
38.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň548
39.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka531
40.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno515
41.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov488
42.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín472
43.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška456
44.Erbenová Monika1986 BaC Kladno445
45.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek432
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice432
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice404
48.Vocelková Anna1994 USK Plzeň398
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň387
50.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha378
51.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice370
52.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.360
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice360
54.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most357
55.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice356
56.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice351
57.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha336
58.Černá Martina1987 Hamr Praha 323
59.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno320
60.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov319
Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové319
62.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice315
63.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška313
64.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera312
65.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov292
66.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice282
67.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha276
68.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně274
69.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice268
70.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí264
Stárková Milada1978 BaC Kladno264
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže250
Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec250
74.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci243
75.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
76.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
77.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno234
78.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno231
79.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton226
80.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha216
Dušková Natálie1995 Hamr Praha 216
Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň216
83.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže214
84.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 206
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín206
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice206
87.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice204
88.Kokošková Radka1991 Super Stars Most200
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice200
90.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary199
91.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň198
92.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 194
93.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně192
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové192
95.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha182
Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 182
97.Vítková Adéla1992 Start Jihlava169
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže165
99.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov160
100.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
101.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA154
102.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most150
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem150
Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně150
105.Paurová Lucie1999 Super Stars Most138
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice138
107.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška132
108.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice131
109.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín128
110.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Pořízová Radka1977 Start Jihlava120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
113.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové114
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
117.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno107
118.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice104
119.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec103
120.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.92
121.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice88
122.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice86
123.Grenčíková Lucia1996 SKP Kometa Brno - RS Badminton80
Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové80
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín80
126.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
128.Christlová Romana1975 BK TU v Liberci78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Odvárková Eva1984 BKV Plzeň78
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové78
132.Hončíková Hana1979 BaC Kladno72
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 72
134.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov66
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice66
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice66
137.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany60
138.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci59
139.Benešová Hana1985 Hamr Praha 58
140.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany56
141.Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek54
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most54
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice54
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most54
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek54
146.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice53
Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.53
148.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha48
149.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice46
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín46
151.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka44
152.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava42
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
156.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice40
157.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek36
160.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň30
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň30
162.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
163.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov5120
2.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem4672
4.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha4440
5.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr3904
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3032
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2968
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
9.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2704
10.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
11.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2536
12.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2408
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2365
14.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2360
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2192
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2176
17.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov2125
18.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava2008
19.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha2000
20.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1936
21.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1904
22.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci1896
23.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1829
24.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín1746
25.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1664
26.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1656
27.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1624
28.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1589
29.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha1568
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
31.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1288
32.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno1242
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1240
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1240
35.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně1230
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
37.Augustyn Kamila1982 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice1000
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň960
39.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha931
40.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové912
41.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška856
42.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice839
43.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most812
44.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 766
45.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha752
46.Panochová Jana1997 Super Stars Most736
47.Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška717
48.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice705
49.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 704
50.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha697
51.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice680
52.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 676
53.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 635
54.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové631
55.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha624
56.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha616
57.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary588
58.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA583
59.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha564
60.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov540
61.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most530
62.Černá Martina1987 Hamr Praha 529
63.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice506
64.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice504
65.Severová Lenka1980 SK Prosek Praha501
66.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov492
67.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové488
68.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha472
69.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka465
Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek465
71.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška454
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín454
73.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha452
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně452
75.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov451
76.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška447
77.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice429
78.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov425
79.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha408
80.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice401
81.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec398
82.Stárková Milada1978 BaC Kladno396
Toncarová Věra1969 BaC Kladno396
84.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov383
85.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton378
86.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka359
87.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha350
88.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov338
89.Hončíková Hana1979 BaC Kladno337
90.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter327
91.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové315
92.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň312
93.Pořízová Radka1977 Start Jihlava295
94.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno287
95.Benešová Hana1985 Hamr Praha 286
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno286
97.Kokošková Radka1991 Super Stars Most284
98.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice282
99.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha281
100.Hlavatá Zuzana1993 TJ Slovan Vesec280
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice280
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov280
Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice280
Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
105.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice279
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice279
107.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.278
108.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem258
109.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň252
110.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže251
111.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice239
112.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže238
113.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka236
114.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter232
115.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha229
Vítková Adéla1992 Start Jihlava229
117.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
118.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň218
119.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
120.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice193
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice193
122.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice187
123.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov179
124.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci165
125.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín164
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice164
127.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton161
128.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň160
129.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice157
130.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže151
131.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové150
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 150
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek150
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice150
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín150
136.Kedlesová Erika1996 SK Děčín147
137.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha144
139.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice142
140.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí138
141.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
142.Moravcová Magda1988 Hamr Praha 132
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice132
144.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.127
145.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera120
Šimáčková Katka1986 ABC Brno120
Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava120
148.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci114
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci114
Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Paurová Lucie1999 Super Stars Most114
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most114
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice114
155.Herrmannová Lenka1986 TJ Astra ZM Praha96
Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
157.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
158.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka80
159.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov79
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha79
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem79
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice79
163.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice78
Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov78
Srbová Karolína1998 SK Děčín78
168.Konvičná Zuzana1977 TJ Chropyně75
169.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice72
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most72
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek72
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek72
174.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně69
175.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany68
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany68
177.Hájková Petra1979 Sokol Vranovice59
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera59
Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice59
Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.59
181.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
183.Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice42
184.Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
185.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka34
Viktorová Michaela1989 SK Jupiter34
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.3704
2.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3544
3.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr2824
4.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2720
Koldová Veronika1994 Super Stars Most2720
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha2624
7.Erbenová Monika1986 BaC Kladno2576
8.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha2432
9.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha2376
10.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem2360
11.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška1856
12.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1548
13.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1501
14.Lajdová Tereza1993 TJ Astra ZM Praha1436
15.Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1336
16.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava1308
17.Bartoňová Štěpánka1984 SKB Český Krumlov1268
18.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1256
19.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1200
20.Úblová Veronika1995 TJ Sokol Doubravka1101
21.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha1072
22.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1069
23.Appelová Tereza1988 TJ Proboštov956
24.Fartágová Martina1988 Super Stars Most915
25.Světničková Monika1998 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice896
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci888
27.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň808
28.Menšlová Kristýna1993 TJ Montas Hradec Králové768
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň708
30.Drančáková Šárka1989 Sokol Radotín Meteor Praha704
31.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška696
32.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno693
33.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr690
34.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice626
35.Černá Martina1987 Hamr Praha 624
36.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA622
37.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha618
38.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov546
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice540
40.Herčíková Linda1990 Hamr Praha 518
41.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně508
Vacková Pavlína1998 TJ Sokol Dobruška508
43.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most506
44.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most499
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín492
46.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha479
47.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka472
48.Jechová Tereza1992 VŠTJ UK Hradec Králové455
49.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška416
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov416
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha416
52.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most387
53.Nesvedová Marcela1990 Jiskra Nejdek379
54.Dušková Natálie1995 Hamr Praha 371
55.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška370
Vocelková Anna1994 USK Plzeň370
57.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera366
58.Čajová Tereza1996 TJ Sokol Klimkovice364
59.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha355
60.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov349
61.Panochová Jana1997 Super Stars Most346
62.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice339
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha336
64.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice332
65.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha328
66.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice325
67.Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno313
68.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha310
69.Brečkayová Michaela1994 TJ Astra ZM Praha307
70.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha296
71.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha294
72.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň290
73.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci289
74.Synková Iva1986 BSC Jindřichův Hradec280
75.Benešová Hana1985 Hamr Praha 274
76.Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice266
77.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň257
78.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice254
79.Koudelková Michaela1996 TJ Sokol Křemže251
80.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Hončíková Hana1979 BaC Kladno248
82.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice237
83.Nováčková Anežka1999 BaC Kladno236
Pořízová Radka1977 Start Jihlava236
85.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha234
86.Hlavatá Michaela1994 Hamr Praha 232
87.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov228
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
89.Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice224
90.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha223
91.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice217
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň216
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha216
94.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
95.Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice210
96.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka206
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně206
98.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
99.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter193
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka193
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno193
102.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice191
103.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter180
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
Toncarová Barbora1994 BaC Kladno180
106.Pavlíčková Jana1987 SK Badminton Přerov176
107.Jindrová Regina1970 SK Badminton Tábor, o.s.175
108.Davidová Eva1986 BK TU v Liberci174
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže174
110.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí170
111.Bášová Ludmila1968 VŠTJ UK Hradec Králové167
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín167
113.Hlavsová Daniela1998 TJ Sokol Dobruška164
114.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka163
115.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná158
116.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice156
117.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice154
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice154
119.Rrahmaniová Diana1995 Hamr Praha 150
120.Kejdušová Kristýna1986 TJ Chropyně144
121.Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha140
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice140
123.Hepprová Eliška1990 SK p.e.m.a. Opava138
124.Stárková Milada1978 BaC Kladno137
Vítková Adéla1992 Start Jihlava137
126.Maixnerová Kateřina1992 TJ Astra ZM Praha136
127.Zemanová Andrea1988 BC RSC Brno133
128.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem132
129.Vatashchuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary131
130.Sahánková Ivana1990 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice128
131.Kokošková Radka1991 Super Stars Most124
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov124
133.Kedlesová Erika1996 SK Děčín120
Ružičková Miroslava1987 Jiskra Nejdek120
Švecová Adéla1998 Slavoj Podivín120
136.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice118
137.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice116
138.Fričová Anna1993 TJ Proboštov114
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice114
Satrapová Aneta1988 TJ Montas Hradec Králové114
141.Slatinská Jana1998 TJ Slovan Vesec110
142.Toncarová Věra1969 BaC Kladno109
143.Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.100
144.Kimelová Anna1988 TJ Astra ZM Praha96
145.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže95
146.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín90
147.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín86
148.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň82
149.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany80
150.Janoštíková Tereza1997 TJ Sokol České Budějovice79
151.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha78
Kuchlerová Libuše1983 Hamr Praha 78
Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha78
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice78
155.Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice72
156.Tvrdá Hedvika1974 Start Jihlava68
157.Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec67
158.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň64
159.Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha60
160.Dušková Kristýna1991 SKB Český Krumlov59
Militká Marie1995 TJ Chemička Ústí nad Labem59
Řízková Magdaléna1987 SK Badminton Tábor, o.s.59
163.Krásná Zuzana1979 Sokol Králův Dvůr54
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most54
Šimáčková Katka1986 ABC Brno54
166.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové52
167.Lengálová Magda1982 TJ Chropyně48
168.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice46
169.Čadková Hana1987 TJ Sokol Vodňany44
170.Prausová Lucie1996 Hamr Praha 42
Srbová Karolína1998 SK Děčín42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
173.Bernaciková Martina1980 TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice40
Hájková Petra1979 Sokol Vranovice40
Hromková Veronika1984 SK BC Premiera40
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha40
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha40
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice40
Rudolfová Jana1988 SK Badminton Přerov40
Severová Lenka1980 SK Prosek Praha40
Szewieczková Veronika1995 TJ Slavoj Český Těšín40
182.Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany38
183.Fojtů Lucie1997 BK Kopřivnice36
Holoubková Lucie1999 Jiskra Nejdek36
Kokošková Michaela1986 Super Stars Most36
Moravcová Magda1988 Hamr Praha 36
Nguyen Mai1998 Jiskra Nejdek36
Špuláková Simona1999 Jiskra Nejdek36
189.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka28
190.Švecová Sandra1991 TJ Slovan Vesec23
191.Behenská Božena1967 Spartak Chrást22
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka22
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, o.s.22
194.Kyzlíková Veronika1983 TJ Bílá Hora Plzeň14
Oberfalcerová Jana1963 TJ ČZ Strakonice14
196.Pavlíčková Dagmar1987 SK Badminton Přerov12
197.Viktorová Michaela1989 SK Jupiter10
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - Český KrumlovSKP18.01.2014
2OP dospělých - PlzeňSKP18.01.2014
3OP dospělých - PrahaSKP18.01.2014
4OP dospělých - Brno - JehniceSKP18.01.2014
5OP dospělých - KladnoSKP18.01.2014
6OP dospělých - LiberecSKP19.01.2014
7MČR dospělých - MostMČR02.02.2014
8JuBH Cup 3/4 - Plzeň - Bílá HoraD08.02.2014
9GPC dospělých - MostC15.02.2014
10GPC dospělých - Králův DvůrC16.02.2014
11VC města Plzně - PlzeňA02.03.2014
123. GPD Victor série - ProboštovD08.03.2014
13GPC dospělých - OstrovC08.03.2014
14GPC dospělých - OlomoucC15.03.2014
15GPC dopsělých - BřeclavC15.03.2014
16GPC dospělých - ProboštovC15.03.2014
17Jouda Cup - PrahaB30.03.2014
18KP dopělých - Liberec - VesecD05.04.2014
19KP dopělých - MostD05.04.2014
20GPC dospělých - DobruškaC05.04.2014
21Jupiterské CéDéčko - PlzeňC12.04.2014
22JuBH Cup 4/4 - PlzeňD12.04.2014
23Memoriál P. Sima - LiberecA20.04.2014
2423. Thun Cup - NejdekC03.05.2014
25GPC dospělých - JihlavaC03.05.2014
26GPD dospělých - JihlavaD03.05.2014
27GPC dospělých - Benátky nad JizerouC04.05.2014
28VC Teplic - TepliceC17.05.2014
29GPB - MostB25.05.2014
30VC Kladna - KladnoC07.06.2014
31GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.08.2014
32Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA07.09.2014
33GPC dospělých - Kladno Cup - KladnoC20.09.2014
34GPC dospělých - LiberecC21.09.2014
35GPD dospělých - PlzeňD27.09.2014
36GPC dospělých - IvančiceC04.10.2014
37GPD dospělých - TepliceD05.10.2014
38GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB05.10.2014
39GPD dospělých - VodňanyD11.10.2014
40GPC dospělých - TepliceC18.10.2014
41GPC dospělých - OpavaC25.10.2014
42GPD dospělých - PlzeňD01.11.2014
43GPC dospělých - PrahaC02.11.2014
44GPD dospělých - ProboštovD08.11.2014
45GPB Ostrava - OstravaB09.11.2014
46GPC dospělých - České BudějoviceC15.11.2014
47GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - PrahaC15.11.2014
48Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA23.11.2014
49GPC dospělých - PřerovC06.12.2014
50GPC dospělých - MostC06.12.2014
51GPC dospělých - DobruškaC06.12.2014
52GPC dospělých - Mixy - Králův DvůrC13.12.2014
53GPC dospělých - ChropyněC13.12.2014
54GPD dospělých - VodňanyD13.12.2014
55OP dospělých - OsíkSKP03.01.2015
56OP dospělých - OstravaSKP04.01.2015
57Memoriál S. Krauze - Český TěšínA11.01.2015
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading